Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Discover 125 ST Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    akayogullari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj discover 125
    Anlaşıldığı kadarıyla bajaj servisleri servislerde bizi.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    istanbuldan yeni almayı düşünen arkadaşlara güzel fırsat.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68199713/detay

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Servisleriniz çok ücret alıyor arkadaşlar. Gerektiğinden çok hemde... Çevre ilçeleri illeri de arayın fiyat alın öyle gidin..

Bu ilanda depo kılıfını gördüm.. Nasıl temin edebiliriz acaba kılıfı

Motosikleti
    bajaj discover 125
    Kendin al malzemeyi döşeme ci yapar daha ucuza gelir. Bende orjinal kilif üzerine bir kılıf daha kaplatacagim.eskimesin..

Garip kaç km desin..

Servisin ufacık bir yağ değişimine 25 tl işçilik alması çok canımı sıktı. . Sabaha kadar uyuyamadim.
    Insaf be yukarda Allah var... işte bu tür olaylar motosiklet ne kadar iyi olsada satış sonrası servis fiyatları politikası herşeyi bitiriyor. ..
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    evet can sıkıcı motordan bile soğutur bu durumlar.

buranın esnafını hiç sevmiyorum. nerden bulacam öyle işinin ehli bir esnaf da yaptıracam. çok zor be abicim

Motosikleti
    bajaj discover 125
    Acele etme ben yaptiricam. Kaça çıkacak yazarım.

Motosikleti
    PCX 125
    +1 o zaman.. bende varım yaptırma işinde. bakalım kaç para tutacak. deponun çizilmesini istemiyorum dizlik varken. yaz geldi , motosiklet alt takımı giyilmez her zaman, tak dizliği yola devam.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Arkadaşlar dünde yazmıştim arkadaşıma discover alacaz diye ama fikrimiz servis fiyatlarından değişecek galiba.Bende Apache rtr var ve servisin yıllardır gittiğim sürat motor yağ vs basit işler için en fazla 15 TL isçilik parasi aliyorlar ki genelde onu da almıyorlar.Zaten herkes kanuni servislerine ön yargıli iken bu tür olaylar insanı soğutuyor.Biz İstanbul da kalabalık bir motosiklet grubumuza var.HepimiZ Apache topiğinde tanıstık geziler falan derken samimi arkadaşlıkar oldu şu an da da çoğu arkadaşım apachelere satıp benim baskılarımla pulsar aldı.Çünkü bu markayi yıllardır takip ediyordum kalitesinde sağlamlığinda en ufak bir tereddütüm yok fakat servisleri gerçekten tamir ve bakımdan anlamiyor.Size bir örnek vereyim arkadasimin motorunu ilk bakima götürdük ve yapan usta daha ilk kez bir pulsarin bakimini yapıyordu 3 saat de yapabildi bakimi ve yağ filtresi gelmediği için daha ilk bakim da yağ filtresi değismedi .
    Düşünün artik ve ayrıca yağ seviyesini kontrol ettiğimizde 400 gram fazla koyduğunu fark ettik.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dünde yazmıştim arkadaşıma discover alacaz diye ama fikrimiz servis fiyatlarından değişecek galiba.Bende Apache rtr var ve servisin yıllardır gittiğim sürat motor yağ vs basit işler için en fazla 15 TL isçilik parasi aliyorlar ki genelde onu da almıyorlar.Zaten herkes kanuni servislerine ön yargıli iken bu tür olaylar insanı soğutuyor.Biz İstanbul da kalabalık bir motosiklet grubumuza var.HepimiZ Apache topiğinde tanıstık geziler falan derken samimi arkadaşlıkar oldu şu an da da çoğu arkadaşım apachelere satıp benim baskılarımla pulsar aldı.Çünkü bu markayi yıllardır takip ediyordum kalitesinde sağlamlığinda en ufak bir tereddütüm yok fakat servisleri gerçekten tamir ve bakımdan anlamiyor.Size bir örnek vereyim arkadasimin motorunu ilk bakima götürdük ve yapan usta daha ilk kez bir pulsarin bakimini yapıyordu 3 saat de yapabildi bakimi ve yağ filtresi gelmediği için daha ilk bakim da yağ filtresi değismedi .
    Düşünün artik ve ayrıca yağ seviyesini kontrol ettiğimizde 400 gram fazla koyduğunu fark ettik.
    ilk defa yapıyor çünklü yeni geldi. sizden önce kim pulsar almış da o kadar km yapmış servise götürmüş adam öğrenmiş.

Şöyle söylüyeyim.. Kırklarli servisin dediğine göre toplamışlar o kadar servisi, göstermişller su surdan bu burdan diye. ben de discover aldığımda ilk servise götürdüğümde yeni bakım yaptı. eliyle koymuş gibi buldu. motor asansörde. boşalttı yağı. hem motorun soğumasını bekledik hem muhabbet ettik. bajaj hakkında konustuk. Ve fiyatta da o kadar yüksek istemedi yani. Bu servisten servise değişir. Siz hiç "Kanuni yetkili servisi" yaka kartlı servis gordunuz mu ? ben gordum kırklareli servisi öyle. Şaşırdım. adam çok titiz , dükkanının temizliğine kadar titiz. Dükkan adı da "titiz ticaret" evimin alt katında dükkan olsa, kanuni servisi açsa ben yine 100 km yol kat eder kırklareline giderim.. Demem o ki , her servis bir olmaz. uzak olsun ama iyi olsun, güzel bir servis bulmanızı tavsiye ederim. istanbuldasınız madem, arayın sorun her tarafı , her yer aynı ücreti almaz. Çevreye sorabilirsiniz.

Kırklareli servisi uzaktan gelene ilk bakım ücreti almayacağını söylemişti sanırım..öyle hatırlıyorum

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk defa yapıyor çünklü yeni geldi. sizden önce kim pulsar almış da o kadar km
    yapmış servise götürmüş adam öğrenmiş.

Şöyle söylüyeyim.. Kırklarli servisin dediğine göre toplamışlar o kadar servisi, göstermişller su surdan bu burdan diye. ben de discover aldığımda ilk servise götürdüğümde yeni bakım yaptı. eliyle koymuş gibi buldu. motor asansörde. boşalttı yağı. hem motorun soğumasını bekledik hem muhabbet ettik. bajaj hakkında konustuk. Ve fiyatta da o kadar yüksek istemedi yani. Bu servisten servise değişir. Siz hiç "Kanuni yetkili servisi" yaka kartlı servis gordunuz mu ? ben gordum kırklareli servisi öyle. Şaşırdım. adam çok titiz , dükkanının temizliğine kadar titiz. Dükkan adı da "titiz ticaret" evimin alt katında dükkan olsa, kanuni servisi açsa ben yine 100 km yol kat eder kırklareline giderim.. Demem o ki , her servis bir olmaz. uzak olsun ama iyi olsun, güzel bir servis bulmanızı tavsiye ederim. istanbuldasınız madem, arayın sorun her tarafı , her yer aynı ücreti almaz. Çevreye sorabilirsiniz.

Kırklareli servisi uzaktan gelene ilk bakım ücreti almayacağını söylemişti sanırım..öyle hatırlıyorum
    Bakım yaptıgı ilk motorda olsa kaç gram yağ koymasıni bilmesi gerekir.Sonuçta eğitim aliyoruz diyorlar her firsatta.Servis fiyatlarini bajaj belirliyor diyorlarsa neden her servis farklı fiyat veriyor bu da muamma
    Garip bunu beğendi.

Sponsor Firma
    Motosikleti
    BAJAJ Pulsar/Discover/Boxer
    Depo Kılıfını Bizden Temin Edebilirsiniz. Discover İçin Özel Ürettirdik. BAY-MOTO KADIKÖY BAJAJ BAYİSİ 0216 428 79 00 - 0532 216 54 86

okan218 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Koltuga ne gibi islem yaptiniZ

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı .BAY-MOTO. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depo Kılıfını Bizden Temin Edebilirsiniz. Discover İçin Özel Ürettirdik. BAY-MOTO KADIKÖY BAJAJ BAYİSİ 0216 428 79 00 - 0532 216 54 86

http://i.hizliresim.com/O2jNo0.jpg
    hocam fiyatınız nedir ? kargo ücreti ne kadar tutar anlaşmanız varmı kargo ile ? Kuru kuru reklam olmaz yahu fiyat da yazın
    birGarip..

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam fiyatınız nedir ? kargo ücreti ne kadar tutar anlaşmanız varmı kargo ile ? Kuru kuru reklam olmaz yahu fiyat da yazın
    Birde renk tek midir ?
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı .BAY-MOTO. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/O2jNo0.jpg
    Güzel olmuş. Boxer ile ilgili çalışmalarınızı da bekleriz.

Sponsor Firma
    Motosikleti
    BAJAJ Pulsar/Discover/Boxer
    KIRMIZI - LACİVERT VE SİYAH RENK SEÇENEKLERİ VAR. (RESİMLER AŞAĞIDADIR)
    DEPO KILIFININ FİYATI 40 TL.
    ARAS KARGO İLE İSTEDİĞİNİZ YERE GÖNDEREBİLİRİZ. (KARGO ALICIYA AİTTİR)

BAY-MOTO 0216 428 79 00 - 0532 216 54 86

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Mavisi çok şık olmuş ilk defa bir depo kılıfı gözüme hoş gözüktü
    Ayrıca yurdukoru arkadaşımızın sorusunu ben de tekrarlayayım Boxer ile ilgili çalışmalarınız var mıdır?
    jackonbir bunu beğendi.

bende 125 kullanıyorum eski motorumla kaza yapınca servise gittim serviste görünce fiat sordum ve 3850 tl.ye aldım motor tam anlamıyla tork canavarı 8 llt benzinle 470 km yol yaptım mtor hala rodajda

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Depo kılıfının iç tarafı uzun süre kullanımda depoya zarar verir mi?, bir ara modaydı araçların önüne deri kılıf çekerlerdi, yağmurdan çamurdan soğuktan KILIF olmasa daha güzel gözükecek kaporta gayette kötü gözükürdü.

Motosikleti
    PCX 125
    herhangi bir zarar geleceğini düşünmüyorum. gayet de hoş duruyor.. benim motorun rengi siyah üzeri kırmızı. siyah kılıf da hoş durmuş. ama fiyatı çok pahalı.. kargo ile 50-55 tl arasına mal oluyor bize. onun yerine alırım 2-3 metre folyo, kaplarım güzelce. çizilmez depo hemde, flyonun zararı da yok.daha önce cbf motoruma kaplamıştım. ama siyah değildi kırmızı yapmıştım çirkin durdu biraz ama siyah hoş olur eminim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler