Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar bu motora uygun güzel bir gidon öneriniz var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

T gidon kullan

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

T gidon kullan cafe racer güzel yakışıyor kablolarda biraz sorun olabiliyor dikkat et

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Bajaj boxerin garantisi devam edeni varmı yaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

Alıntı ülgenhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bir soru:

Uzun yola çıkacağım ama işlerim dolayısı ile yetkili servise gidemiyorum. Hava ayarı yaptırmak lazim. Dışarıda yaptırsam garantiden sıkıntı yaşar miyim?
    Bajaj boxerin garantisi devam edeni varmı yaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

Alıntı A.Yaman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek ipleyen yok anlasilan cbf' in on diskini takan var motora nasil uydurulur diye sorucaktim ama cevap almamiz zor olucak anlasilan.
    Maliyeti sana kalmış cafe racer projesini uygularsan 5.000tl ye de patlar 300 tlye de

Selamlar Boxer 3. yaşına doğru ilerliyor. Temmuz 15'de tam 3 yaşında olacak. Şu an 83.000 km geldim. 2018 yılı olan muğaynesinide yaptırdım. Muğayne ücreti 130 TL verdim. Muğayneye gitmeden önce km gösterge lambası yanmıyordu onu yaptırdım sonra benzin gösterge lambası yanmıyordu onu yaptırdım plakalık taktırdım yasakmış plakasız olması

Dün'de doğruca Yozgat Çekerek kadar gittim. Bu gün Çorum üzerinden evime döndüm. Yaz gelmesi ile birlikte yaptığım km arttı. MOTUL yağ kullanıyorum. Her 1500 km bir yağ değişimi yapıyorum. Bu motora yaz kış biniyorum. Benim ulaşım aracım ve ailemi taşıyorum.

Ön teker 90/17 arka ise 110/80/17 3. yıl sigortamı 203 tl anadolu hayat sigorta yaptırdım

hala parçası bulunuyor zaten çoğu parçası discover parçası ancak model unutulmaya başlanınca otomatikman parçalar üretilmeyecek ve ölecek

shell nitro koyuyorum rampalarda çok etkili oringli zincirim var 70.000 km falan değiştim

bir efsaneye sahip olmak çok güzel

Bu yaz Diyarbakır gitmeyi düşünüyorum

benzin çok pahallı
    idinc bunu beğendi.

icono - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 60s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Boxer 3. yaşına doğru ilerliyor. Temmuz 15'de tam 3 yaşında olacak. Şu an 83.000 km geldim. 2018 yılı olan muğaynesinide yaptırdım. Muğayne ücreti 130 TL verdim. Muğayneye gitmeden önce km gösterge lambası yanmıyordu onu yaptırdım sonra benzin gösterge lambası yanmıyordu onu yaptırdım plakalık taktırdım yasakmış plakasız olması

Dün'de doğruca Yozgat Çekerek kadar gittim. Bu gün Çorum üzerinden evime döndüm. Yaz gelmesi ile birlikte yaptığım km arttı. MOTUL yağ kullanıyorum. Her 1500 km bir yağ değişimi yapıyorum. Bu motora yaz kış biniyorum. Benim ulaşım aracım ve ailemi taşıyorum.

Ön teker 90/17 arka ise 110/80/17 3. yıl sigortamı 203 tl anadolu hayat sigorta yaptırdım

hala parçası bulunuyor zaten çoğu parçası discover parçası ancak model unutulmaya başlanınca otomatikman parçalar üretilmeyecek ve ölecek

shell nitro koyuyorum rampalarda çok etkili oringli zincirim var 70.000 km falan değiştim

bir efsaneye sahip olmak çok güzel

Bu yaz Diyarbakır gitmeyi düşünüyorum

benzin çok pahallı
    Umarım daha uzun yıllar kazasız belasız binersin.

Alıntı icono adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım daha uzun yıllar kazasız belasız binersin.
    Sağolun şu an 84.500 km yaz sonuna kadar 99.999 yaparım bi türkiye turu yaparım yine
    buteo bunu beğendi.

Alıntı 60s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun şu an 84.500 km yaz sonuna kadar 99.999 yaparım bi türkiye turu yaparım yine
    Motorun durumu nasıl peki ? ve sizden daha çok km yapan yok sanırım boxer ile bir de parça bulma konusunda herhangi bir problem yaşıyor musunuz veya pahalı mı ?

Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun durumu nasıl peki ? ve sizden daha çok km yapan yok sanırım boxer ile bir de parça bulma konusunda herhangi bir problem yaşıyor musunuz veya pahalı mı ?
    Ramazan Ali abim vardı, 117 binde sattı. Kuryelik yapıyordu. Sorduğumda ise rutin bakımlar haricinde 1 kere zincir, 1 kere de debriyaj balatasını değiştirdiğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.

Ali reis 17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer 150

Boxer

2014 den beri keyifle kullandığım boxer ı sattım Cem İnan kardeşime hayırlı olsun

2015 satın aldığım 5 yaşına girmiş boxer 120.000 km geldi. Son olarak Doğu ve güneydogu turu yaptım. Keşke zamanında bitane daha alaydım. Hindistan getirtebilirmiyiz acaba. Bu motor efsane.

DAĞKAPI SUR DİYARBAKIR

PÜLÜMÜR TUNCELİ

meapa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, Honda CBF 150, Yamaha MT07, Bajaj Box
    Beygir bilimsel bir kavram, markaların güvenirliği, isim yapmışlığı ya da ülkeleri üzerinden değerlendirilemez. Motorun ürettiği beygir bir deneyle ölçülebilir.

meapa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, Honda CBF 150, Yamaha MT07, Bajaj Box
    Alıntı meapa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beygir bilimsel bir kavram, markaların güvenirliği, isim yapmışlığı ya da ülkeleri üzerinden değerlendirilemez. Motorun ürettiği beygir bir deneyle ölçülebilir.
    Başka bir mesaja yanıt olarak yazmıştım, ama yanlışlıkla buraya geldi. Dikkate almayınız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Ben de tam Boxer almıştım. Son mesaj 3 ekim 2019'da atılmış. Acaba sonra ne oldu, herkes motosikletini terk edip başka diyarlara mı uçtu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Eğer hâlâ bu başlığı takip edenler varsa, onlara sadece 2 soru soracağım. Bu motosikletin selesi bana 1 buçuk- 2 santim kadar yüksek. Bunu alçaltmanın bir yolu var mı? Diğer sorum da, kullanım kılavuzu linki çalışmıyor, kılavuza nasıl ulaşabiliriz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Kılavuzu buldum!
    https://www.epey.com/dosya/26002/bajaj-boxer-150-kullanim-kilavuzu-1084.pdf/

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Hocam selam şu frenlerle ilgili herhangi bir değişiklik yaptın mı daha iyi frenleme için

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Sele için dosemecilere git sungerden tiraslarlar , bana sorarsan internette satılan cafe racer/tracker düz seleler var 2 kişilik al onlardan şasiye delik actirip monte et gitsin hem daha yumuşak hem de motor alcaliyoe

Motosikleti
    sym jet x 125,altai pro max 50
    arkadaşlar yağ,yağ filtresi ve yağ süzgecini kendim aldım bajaj kayalar motora götürüp yaptıracağım ne kadar tutar fiyatı sizce
    kendin yapabilirsin diyenler için elimde gerekli malzeme yok riske girmiyorum.

Motosikleti
    Alıntı burak r25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yağ,yağ filtresi ve yağ süzgecini kendim aldım bajaj kayalar motora götürüp yaptıracağım ne kadar tutar fiyatı sizce
    kendin yapabilirsin diyenler için elimde gerekli malzeme yok riske girmiyorum.
    Ben 70tl fiyat almıştım bajaj servisinde , burası da yaklaşık o fiyatı verir. Ardından motorcuya gidip 40 a yaptırdım , verdikleri oringli conta büyük gelebilir yağa batırıp takınca kendine geliyor bilgin olsun o şekilde motorcunun birine yaltir bence

geçen gün birisinden as 150 lerle bunların aynı şanzımanı kullandığını duydum.
    istenirse düz 5 vitese çevrilebileceğini söyledi.
    bu hafta bloğu dağıtacağım, şanzıman dişlişerinde de biraz sorun var. hazır açmışken böyle bir değişiklik yapmayı düşündüm ama önce size sorayım dedim deneyen, bilen vardır diye. as 150 silindir ve pistonu boxerla uyumlu ama şanzıman aynı yuvalara oturur mu, nasıl oldurulur?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Güzel olmuş

tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Hocam sonuç ne oldu

Motosikleti
    Alıntı hacılop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen gün birisinden as 150 lerle bunların aynı şanzımanı kullandığını duydum.
    istenirse düz 5 vitese çevrilebileceğini söyledi.
    bu hafta bloğu dağıtacağım, şanzıman dişlişerinde de biraz sorun var. hazır açmışken böyle bir değişiklik yapmayı düşündüm ama önce size sorayım dedim deneyen, bilen vardır diye. as 150 silindir ve pistonu boxerla uyumlu ama şanzıman aynı yuvalara oturur mu, nasıl oldurulur?
    Hocam ne yaptın uydu mu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)