Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boxer üzerinde bir dual motovlog çekimi yaptık, iyi seyirler

ahmetunuver, tahsins, peacetrain ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şu an yok.
    Az önce Çanakkale'de çevre yolu kavşağında önümden mavi ve temiz bir Boxer geçti. Sahibi buradaysa selam olsun.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Masaüstü arka planımı Boxer yaptım. En zorlu şartlarda motoru hurdaya çıkarılan bu Boxer anısına, ne çektin be boxer diyorum

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Geçenlerde facebook sayfasında boxera 2 kişi binip + 400 kg yükleyip, sonrasında blok patlatan ve sayfaya "neden olabilir?" diye soran bir arkadaş vardı.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Geçen bi arkadaş disk fren taktırmıştı alete. Cbf'in ön takımı tam uyuyormuş. Bunun çıkmasını nereden temin edebilirim var mı bilgisi olan? Frenler özellikle yağmurlu havalarda hiç yok. Balatalar direkt ıslanıyor herhalde en ufak bir sıkmada kitliyor lastik.

Boxer ün dün itibariyle ilk 500 lük bakımları yaptırıldı. Genel bakım haricince ön diş 14 den 15 oldu. Rolanti sanırım yüksek gibi geldi. Bu ufak cc li motosiklet lerde sıkıntı olurmu yoksa normalmidir.

benhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joyride+wolf 250
    arkadaşlar bende bu sabah buradan aldığım bilgiler doğrultusunda ön dişli mi 15e yükseltmiş bulunmaktayım. tek kişi şehiriçi performansı güzel titreşim düştü biraz. birazdan iki kişi şehirler arası test edicem inşallah güzel olmuştur.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı ALPADOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boxer ün dün itibariyle ilk 500 lük bakımları yaptırıldı. Genel bakım haricince ön diş 14 den 15 oldu. Rolanti sanırım yüksek gibi geldi. Bu ufak cc li motosiklet lerde sıkıntı olurmu yoksa normalmidir.
    benim rolantide yüksek. ama baktım fabrikadan öyle ayarlanmış. vardır bir bildikleri diyip ellemedim. nerden baksan 2000-2500 devir var.

Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen bi arkadaş disk fren taktırmıştı alete. Cbf'in ön takımı tam uyuyormuş. Bunun çıkmasını nereden temin edebilirim var mı bilgisi olan? Frenler özellikle yağmurlu havalarda hiç yok. Balatalar direkt ıslanıyor herhalde en ufak bir sıkmada kitliyor lastik.
    dünya kadar cbf çalınıp parçalanıyor. çıkma alırsın ama çalıntı bir motordan çıkma olma ihtimali çok yüksek. birinin vebalinede girmek var. ben olsam çıkma almam.
    bide 500-600tl den aşağı çıkamazsın o işten. artı ön cantın 18 arka cantın 17 olacak.
    Mengu16 bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Hocam bugün servise gittim akü değişimi için dedim geç alıyo zor çeviriyo felan yok dedi motor var motor var dedi ne bekliyon tak diye almaz bunlar dedi ve gerek yok dedi gönderdi

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı albercag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bugün servise gittim akü değişimi için dedim geç alıyo zor çeviriyo felan yok dedi motor var motor var dedi ne bekliyon tak diye almaz bunlar dedi ve gerek yok dedi gönderdi
    Yok öyle bir şey. Ben geçen hafta salı günü yenisini talep ettim cuma günü geldi garantiden. Sorgusuz sualsiz değiştirdiler aküyü. Üstelik kuru akü geldi.

Başka bir bajaj servisine git. Olmazsa kuralkan'a şikayet edersin.
    Atinco bunu beğendi.

Alıntı albercag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle şey mi olur? Hayret... Bir daha oraya gitmeyin ve direk şikayet edin.

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Hadi ya servisi değişmem gerek o zaman ya

serkan6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero hunk
    haziran 2015 de bajaj boxer ı aldığım güleryüzlü ve samimi bajaj bayi DÜZCE BAYRAK TİCARET ZEKERİYA ve İSMAİL BAYRAK a satış sonrası bizi unutmayıp güzel bir hediye gönderdikleri için teşekkür ederim

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Depoyu söküp mat siyaha boyamak istiyorum. Yan kapaklara da bir şeyler düşünüyorum bu yapı marketlerindeki ahşap desenli yapışkanlı maddeler olabilir.

Deponun sökülmesi nasıl oluyor? Bir de zımparadan sonra nasıl bir boya almalıyım? Sprey mi yoksa özel mi yaptırıyoruz?

daha önceki sayfalarda paylaşmıştı bir arkadaş, tam da benim istediğim tarzda yapmış çok hoşuma gidiyor, bende ilerde bu şekidle bir çalışmaya girmeyi düşünüyorum.

Asper bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Aynen bahsettiğim böyle bir şeydi. Çok güzel yapmış arkadaş. Boyayı nereden temin etmiş olabilir?

Motosikleti
    Bajaj boxer 150
    İyi akşamlar, bizim motosikletlere alarm marka model önerebilecek var mı ? Hassasiyet ayarlı olması şart. İş yerinde cadde kaldırımına park ettiğimden araba sesine bile ötmesin istiyorum.

Motosikleti
    BAJAJ BOXER 150
    merhaba arkadaşlar yeni grup kuruyoruz antalyadan olanları beklerim https://www.facebook.com/groups/797848873692589/

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Soğuktan mıdır nedir bu ara kimse yazmaz oldu başlığa.

Ufaktan kişiselleştirmeye başlayacağım aleti. Depoyu nasıl sökeceğim hakkında bilgisi olan var mı?

ayazankara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufaktan kişiselleştirmeye başlayacağım aleti. Depoyu nasıl sökeceğim hakkında bilgisi olan var mı?
    Seleyi çıkarttığınızda depoyu tutan pimi göreceksiniz. Depoyu sabit tutan sadece o pim. Pimi çıkartıp depoyu aynı anda yukarı ve geri çekin. Öncesinde benzin hortumunu sökmeyi unutmayın. Depo yerinden çıktıktan sonrada müşür bağlantısını. Depo ne kadar boş olursa işiniz o kadar kolay olur.

Kolay gelsin.
    Draconian bunu beğendi.
    2012-13 Honda CBR 250R 0-5500 Km hep İstanbul > 2013-15 Mondial 100 Hyena 0-7000 Km hep İstanbul > 2015-.. Bajaj Boxer BM150 0-... hala İstabul...
    >>> Sakin sür, tehlikeden uzak dur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)