Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz,gün geçtikçe güzel aletler katılıyor aramıza

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Bence kızılımsı kahverengi yapabilirsin jantları,elcikteki ton gibi.bence daha farklı ve güzel olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Son bir haftadir motorda stop etme sorunu yasiyorum. Su an 4000 km oldu. Bu zamana kadar boyle bisey olmuyordu. Hicbisey yokken niye boyle bisey olurki...

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı borana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son bir haftadir motorda stop etme sorunu yasiyorum. Su an 4000 km oldu. Bu zamana kadar boyle bisey olmuyordu. Hicbisey yokken niye boyle bisey olurki...
    Jikle kullanmıyor musunuz? Yoksa ısınıp yol katettikten sonra anormal şekilde mi yapıyor?

Çok Asi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 almaya niyetli. Beyaz yada sarı düşünüyor
    Sabahları motor soğukken muhakkak 1dkye yakın motoru ısıtıp öyle yola çıkmak lazım. yoksa silindirde ciddi aşınmalar oluşur ve stopda eder.

Motosikleti
    Bajaj boxer 150
    Arkadaşlar ikinci kez paylaşıyorum fakat emin olamadım. Bu siyah kablo için bir arkadaşımız akü tahliye hortumu olabilir demişti fakat akü ile bağlantısı yok gibi? çok anlamam fakat karbüratöre bağlı gibi gözüküyor? Bir sakatlık olmasın diye mecburen sormak durumundayım.. Aldığım Moto Shop aşırı ilgisiz ve satana kadar ilgililer..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Asper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ikinci kez paylaşıyorum fakat emin olamadım. Bu siyah kablo için bir arkadaşımız akü tahliye hortumu olabilir demişti fakat akü ile bağlantısı yok gibi? çok anlamam fakat karbüratöre bağlı gibi gözüküyor? Bir sakatlık olmasın diye mecburen sormak durumundayım.. Aldığım Moto Shop aşırı ilgisiz ve satana kadar ilgililer..
    Ya karbüratörün yada benzin deposunun tahliye hortumudur. İki türlü de tehlike yaratacak bişey değil. Arka masfalın oradan aşağı sallandırın.
    Asper bunu beğendi.

benhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joyride+wolf 250
    işyeri açtığım için boxeri mi satıyorum.
    plakası çıkmadı daha faturası alan kişiye kesilecek
    motor gaziantepte

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Hocam benimde başgçsterdi ki ben heş 5dk civari ısıtıyprım motpru rölantide çalışırken bir anda pır pır edip gidiyor galiba benimde öyle ki ben motoru şubatta almjşım ama çok kullanamadım daha 600km civsrında

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Isitmadan motora binmem hatta bir haftadir jikle ile calistirip korumalari takana kadar baya isitiyorum motoru ama gaz verdigim anda stop ediyo. Bu zamana kadar hic boyle bisey olmuyodu. Garip olansa hicbisey yapmadim kurcalamadim servise gitmedim. Sastim kaldim yaf...

ayazankara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Isitmadan motora binmem hatta bir haftadir jikle ile calistirip korumalari takana kadar baya isitiyorum motoru ama gaz verdigim anda stop ediyo. Bu zamana kadar hic boyle bisey olmuyodu. Garip olansa hicbisey yapmadim kurcalamadim servise gitmedim. Sastim kaldim yaf...
    Rölanti devrini yükseltmenizi tavsiye ederim. Genelde karbüratörlü motorlar düşük devirde çalışırken birden gaz verildiğinde boğulup stop ediyorlar. Rölanti devrini yükselttiğimden beri seyir halinde stop etme sorunuyla da karşılaşmadım.
    2012-13 Honda CBR 250R 0-5500 Km hep İstanbul > 2013-15 Mondial 100 Hyena 0-7000 Km hep İstanbul > 2015-.. Bajaj Boxer BM150 0-... hala İstabul...
    >>> Sakin sür, tehlikeden uzak dur.

Motosikleti
    Bajaj boxer 150
    Bu kadar boxer kullanıcısından net cevap veren olmadı. En iyisi servise sorup bu bilgiyi bilmeyenlerle paylaşmak.

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    kardeşim o pis benzini karbürötörden atar yandan geçebilcek bir yer mevcut ordan geçir aşağı sarksın
    Asper bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj boxer 150
    Alıntı albercag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim o pis benzini karbürötörden atar yandan geçebilcek bir yer mevcut ordan geçir aşağı sarksın
    Çok çok teşekkür ederim.
    Mondial 150 rs, ramzey qm125t, mondial 150 zat, asya 150t1, mondial 150rf, kymco gran dink 250

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:54 ----------

[/COLOR]
    Alıntı ayazankara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rölanti devrini yükseltmenizi tavsiye ederim. Genelde karbüratörlü motorlar düşük devirde çalışırken birden gaz verildiğinde boğulup stop ediyorlar. Rölanti devrini yükselttiğimden beri seyir halinde stop etme sorunuyla da karşılaşmadım.
    aynı sorun bende de vardı yeni aldığım zaman motoru, servise götürdüm ya karbüratör ya da hava ayarıydı galiba ona bi ince ayar çektiler düzeldi. muhtemelen sende de öyledir bir servise götürüp ayarlatman yeterli.

Motosikleti
    Bajaj boxer 150
    Selam millet motosikletimizin ön farı baya yukarıyı aydınlatıyor önümü görmüyorum. Daha başka bir lamba takan varmı ? Farı aşşağıya çekmenin dışında. Yada ekstradan led lamba takabilirmiyiz.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boxer ile yaptığım 7 bin küsür km'lik yurtdışı yolculuğu yazdım: www.motorumla.net/gurcistan-osetya-balkarya-karacay-cerkesya-7000-km/

benhasan, Lucas, peacetrain ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj boxer 150
    Selam millet motosikletimizin ön farı baya yukarıyı aydınlatıyor önümü görmüyorum. Daha başka bir lamba takan varmı ? Farı aşşağıya çekmenin dışında. Yada ekstradan led lamba takabilirmiyiz.
    Far için fikir lütfen. Flood yapar gibi tekrar ettim ama
    Mondial 150 rs, ramzey qm125t, mondial 150 zat, asya 150t1, mondial 150rf, kymco gran dink 250

Motosikleti
    Mondial Drift
    İki tane sis fari veya o tip isik al sis fari gibi biseyse koruma demirine konulabilir isinizi gorur buyuk ihtimal olmadi gidona takilan led isiklardan var

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Cok iyi gezi olmus tebrikler lastikten baska bi problem oldu mu ?
    Asper bunu beğendi.

Motosikleti
    '06 Aprilia Scarabeo 500; '09 SYM Wolf Classic 125
    1000 km'deki Mavi renkli Boxer'ım başka bir motor satın almam sebebi ile satılıktır. Motor orjinal halindedir. Arka dişli 38 ile değişmiştir ve ilk bakımı yapılmıştır. Fiyat olarak tekliflerinizi özelden gönderebilirsiniz. Teşekkürler.

ayazankara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Far için fikir lütfen. Flood yapar gibi tekrar ettim ama
    Motorumda şu an 3 takım led aydınlatma mevcut. Bir takım geniş açılı, bir takım dar açılı, bir takım da yine dar açılı olmak üzere genelde çakar olarak kullandığım.

Bu halde 100 metre civarı aydınlatma mesafesi var fakat profesyonel olmayan led aydınlatmalar karşıdan gelenin gözünü resmen kör ediyor, bu yüzden ben genel olarak sadece geniş açılı olanları kullanıyorum. Kısa far niyetine. Fakat hala göz aldığı kanaatindeyim.
    Asper bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)