Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Alıntı Yurdukoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendeki salınım da bu yüzdenmiş. Yani gidon altındaki boşluktan...Başından beri bunun bir jant sorunu olmadığını montaj esnasinda yapilan bir hata olduğunu düşünüyordum. Gidon altı ve üstündeki somunlar vidalar sıkıldı. Sallama şu an sıfırlandı.

Ben Boxer'ımı çok seviyorum çünkü aldığımdan beri sıkıntısız ve süper ekonomik bir şekilde 3000 km yaptım. Ne yokuşta şişme ne de uzun yolda tırsma yaptı. Şu sıralar hava 40°lerde seyrediyor. Beni bilen bilir kampım gezim eksik olmaz. Her fırsatta yakın çevrelere çadırımı matımı yükler giderim.Artçıysa artçı yükse yükün daniskasını taşıdım. Arada bu tarz tatsız sürprizler her yeni motorda olabilir. Motora kalitesiz diyenler dikkat ederseniz Boxer kullanıcısı bile değil. İsterseniz bir de 50 bin km leri devirdiğimiz zaman görüşelim.

Ben Boxer'ı yıllarca başka ülkelerde (başta güney amerikada) gördüm ona istinaden aldım. Kimsenin ilk veya son motoru değil. Belki ben de ilerde değiştiririm ama bu değişim memnuniyetsizlikten değil daha iyisi ve daha ekonomiği ortaya çıkarsa olur.
    hocam ben "boxer benim ne ilk nede son motorum değil artılarını söylediğim gibi eksilerinide söylerim" dedim bu duruma herkesin sevinmesi lazım ki alacak olan arkadaşlara yol göstersin. tabiki kimsenin ilk veya son motoru değil ama fanatik yorumlar yapmayada gerek yok siz üzerinize alınmayın yani.

benim kendi adıma sorunum çözülmedikçe mutlu ve huzurlu olamayacağım doğal olarak. eğer sorun janttan değilsede sorun neyse çözüm üretilsin. ben kendi bindiğim motoru bilirim diğerleini kullanmadım çünkü. gidonun nasıl yaplpaladığını artık gözlede gördünüz tekrar anlatmaya gerek yok sanırım. sanki hiç bir sorun yokta ben kafamdan uydurmuşum gibi bir durum oluşturuluyor sanki bu çok üzücü. ben sorundan bahsettikçe sanki motoru karalıyorumda sizde "motor şöyle güzel, böyle az yakıyo, şöyle yükle artçıyla bindim, 50 bin km leri devirince görüşelim" gibi sözlerle sanki motoru aklamaya çalışıyorsunuz. bunlara hiç gerek yok dikkat lütfen.

ben söylemesem bu problemden bir çok arkadaş bi haberdi benden sonra servislere gitti insanlar. sizin motorda sorun olmaması benimkinde de olmayacağı anlamına gelmez. bugün bana yarına size, sonuçta allah yapısı değil kul yapısı bu motorlar. o yüzden yorum yaparken biraz daha dikkatli olalım lütfen.
    windy125 ve technomix bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şu an yok.
    Sevgili Twona benim mesajım size yönelik değildi. Arada Boxer bile kullanmayıp çok adi bir motor, çin mallarından bile daha adi çıkti şeklindeki bir yorumaydı. Geriye gidip bakarsanız görürsünüz. Ayrıca hiç te aklama ya da karalama gibi bir düşüncede olmadığımı geçmiş mesajlardan bilirsiniz. Bajaj benim babamın malı değil. Bugün bajaj binerim yarın kawasaki. Aklama gibi bir derdim veya gerekliliğim yok. Hoşuma gitmeyen yönlerini de söyledim hatta bu salınım sorunun korkunç olduğu tez çözülmesi gerektiği ve buna el atılacağındam emin olduğum yorumu da yaptım. Öte yandan olumlu yönlerini ki ağır basıyor söylemeliyim, şu ana kadar ben şahsım adına genel olarak memnunum. Özet olarak olan budur.

Bu salınım olayı aynen bendede mevcut arkadaşlar . tek kişi belli olmayan ancak arkada birisi olduğunda motor acayip sağa sola yalpalanıyor ilk bakımda belirteceğim durumu bakalım videlar la alakalı bir durummu artık yazılana göre göreceğim.
    twona bunu beğendi.

Motosikleti
    PEUGEOT 105 , VOSKHOD , WİNDY125, BAJAJ BOXER
    YARIN İLK BAKIMA GİRİYORUM SERVİS İLE İLGİLİ GÖZLEMLERİMİ SİZE ANLATACAĞIM HAYDİ HAYIRLISI......
    twona, gurblood ve centaur bunu beğendiler.

centaur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150cc
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben "boxer benim ne ilk nede son motorum değil artılarını söylediğim gibi eksilerinide söylerim" dedim bu duruma herkesin sevinmesi lazım ki alacak olan arkadaşlara yol göstersin. tabiki kimsenin ilk veya son motoru değil ama fanatik yorumlar yapmayada gerek yok siz üzerinize alınmayın yani.

benim kendi adıma sorunum çözülmedikçe mutlu ve huzurlu olamayacağım doğal olarak. eğer sorun janttan değilsede sorun neyse çözüm üretilsin. ben kendi bindiğim motoru bilirim diğerleini kullanmadım çünkü. gidonun nasıl yaplpaladığını artık gözlede gördünüz tekrar anlatmaya gerek yok sanırım. sanki hiç bir sorun yokta ben kafamdan uydurmuşum gibi bir durum oluşturuluyor sanki bu çok üzücü. ben sorundan bahsettikçe sanki motoru karalıyorumda sizde "motor şöyle güzel, böyle az yakıyo, şöyle yükle artçıyla bindim, 50 bin km leri devirince görüşelim" gibi sözlerle sanki motoru aklamaya çalışıyorsunuz. bunlara hiç gerek yok dikkat lütfen.

ben söylemesem bu problemden bir çok arkadaş bi haberdi benden sonra servislere gitti insanlar. sizin motorda sorun olmaması benimkinde de olmayacağı anlamına gelmez. bugün bana yarına size, sonuçta allah yapısı değil kul yapısı bu motorlar. o yüzden yorum yaparken biraz daha dikkatli olalım lütfen.
    Arkadaşlar merhaba bence boşuna alınganlık yapıyorsunuz kul yapısı bu motor sorunları olabilir bendede oldu ve olanı aynen yazdım motoru korumak bajajı kuralkanı korumak gibi bi niyeti yok kimsenin. neyse o. bi malı alırsın bazen şanslısındır memnun kalırsın bazende hiç işini görmez zarar edersin biz maneviyatına bakarak bajaja ve boxera güvendik aldık ama nasıl olduğunu zaman göstercek. evet şuan bende aldığıma çok memnunum ama twonanın videosunu izleyince şok oldum ve daha kendi motorumda olup olmadığına bakmadan soğudum motordan sonra bakınca fark ettim bişey yok demekki genel bi arıza değil. şimdi yakıttan performanstan fiyattan memnunum diyorum ama bu demek değilki siz bu markayı kötülediniz biz boxerı savunuyoruz. 3liralık mal almışız eyvah dandikmiş aman fiyasası düşmesin zarar etmiyelim dicek halimiz yok. dediğiniz gibi kimsenin ilk yada son motoru değil. Burda bence hoş sohbetin motordan hariç mevzuların (kpss bile konuştuk)gezilerin konuşulduğu resimlerin paylaşıldığı seviyeli bir ortam yakaladık ve benim tavsiyem ufak şeylere takılmayın. Olan sorunlarıda hep beraber çözmeye çalışalım. Başınızı ağrıttım saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Alıntı windy125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YARIN İLK BAKIMA GİRİYORUM SERVİS İLE İLGİLİ GÖZLEMLERİMİ SİZE ANLATACAĞIM HAYDİ HAYIRLISI......
    Geri dönüşünüzü merakla bekliyorum.bayi adı ve hangi ilçe olduğunuda yazarsanız belki bende görev yerime yakın olduğu için tercih edebilirim.
    Yurdukoru, twona, windy125 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Koltuk yapımı...

koltuğumuzu tamamladık. biraz zahmetli oldu tabi. projesini yani kesim ve taban kızmını boluda, kaplamayı ise düzcede yaptırdık. baya bir uğraştık ama sanırım sonunda verdiğimiz emeğe değdi. koltukta kullanılan sünger alman araçlarında kullanılan 60 dansitelik bir süngerdir. onun üzerinede çökme ve iz yapmaması için araç tavanlarındaki döşemenin altına kullanılan, bastırınca çökme yapmayan ve parmak izi bırakmayan bir sünger kullanılmıştır. koltuk arka taraftan 8 cm kadar kısaldı ve yüksekliği 5 cm kadar düşürüldü. yükseklik düşünce doğal olarak koltuk tabanı dahada genişledi. aynı koltuktan isteyen olursa bana özel mesaj yoluyla ulaşabilir arkadaşlar. 2 gün içinde hazırlatıp gönderebilirim.

işte fotoğraflar...

önce koltuğumuzun tabanındaki çıkıntıları kesiyoruz

koltuğun arka kısmı ve çıkıntılarını güzelce kestik

koltuğumuzu düzledikten sonra boşlujkları kapatmak ve düz bir taban oluşturmak için dekota denen esnek bir plastik mzlzemeyi koltuk tabanımıza güzelce perçinliyoruz. ayrıca alt kısımdan 2 cm lik bir kısmı keserek koltuğumuzun daha ince gözükmesini sağlıyoruz.

Klotuğumuzun süngersiz olarak motordaki duruşu

ertesi gün soluğu düzcede alıp başlıyoruz kaplama işine. söylediğim gibi süngerimiz oldukça kaliteli 60 dansitelik bir sünger.

usta güzelce koltuğun kıvrımlarını veriyor

daha sonra süngerimizin üzerine iz bırakmayan ve çökmeyen tavan süngeri kaplanıyıor

kırmızı dikişli kaliteli bir deri ile kaplanan koltuk kılıfımız hazırlanıyor

veeee, sonuç...
    Biloyloy, windy125, HeruNolweo ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Biloyloy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    twona kardeş güle güle kullan. Jant ve lastik işini nasıl hallettiniz? Benimde böyle bi projem olabilir ileride. Düşüncem: sele gidon lastik ve jant değişimi olarak düşünüyorum.
    twona bunu beğendi.

Motosikleti
    Koltuk yapımı...

koltuğumuzu tamamladık. biraz zahmetli oldu tabi. projesini yani kesim ve taban kızmını boluda, kaplamayı ise düzcede yaptırdık. baya bir uğraştık ama sanırım sonunda verdiğimiz emeğe değdi. koltukta kullanılan sünger alman araçlarında kullanılan 60 dansitelik bir süngerdir. onun üzerinede çökme ve iz yapmaması için araç tavanlarındaki döşemenin altına kullanılan, bastırınca çökme yapmayan ve parmak izi bırakmayan bir sünger kullanılmıştır. koltuk arka taraftan 8 cm kadar kısaldı ve yüksekliği 5 cm kadar düşürüldü. yükseklik düşünce doğal olarak koltuk tabanı dahada genişledi. aynı koltuktan isteyen olursa bana özel mesaj yoluyla ulaşabilir arkadaşlar. 2 gün içinde hazırlatıp gönderebilirim.

işte fotoğraflar...

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0479.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0480.jpg

koltuğumuzu düzledikten sonra boşlujkları kapatmak ve düz bir taban oluşturmak için dekota denen esnek bir plastik mzlzemeyi koltuk tabanımıza güzelce perçinliyoruz. ayrıca alt kısımdan 2 cm lik bir kısmı keserek koltuğumuzun daha ince gözükmesini sağlıyoruz.
    http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0482.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0483.jpg

ertesi gün soluğu düzcede alıp başlıyoruz kaplama işine. söylediğim gibi süngerimiz oldukça kaliteli 60 dansitelik bir sünger.
    http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0484.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0486.jpg

daha sonra süngerimizin üzerine iz bırakmayan ve çökmeyen tavan süngeri kaplanıyıor
    http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0487.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0489.jpg

veeee, sonuç...
    http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0490.jpg
    ELİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ.. EN KISA ZAMANDA KOLTUĞUN MOTOR ÜSTÜNDE NASIL DURDUĞUNU DA GÖRMEK İSTİYORUZ..
    twona bunu beğendi.

centaur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150cc
    Koltuk yapımı...

işte fotoğraflar...

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0479.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0480.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0482.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0483.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0484.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0486.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0487.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0489.jpg

veeee, sonuç...
    http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMAG0490.jpg

Çok güzel olmuş güle güle kullanın benim sizin gibi cafe racer yada modifiye tutkum yok yada şimdilik yok diyim sizde gördükçe hevesleniyorumda asıl yapmak istediğim uzun süre kullanınca bizim koltuk çok rahatsız ediyor ve bulunduğum ilçede bişeyler bulmak çok zor sizin yaptırdığınız yerde yaptırmak istesek süreç nasıl olur yani koltuğu söküp yollamak falan icap edicek heralde bizim koltuk için sadece sünger ilavesi bizim sorunu çözermi maliyeti ile ilgili fikriniz varmı ilginize şimdiden teşekkürler.
    twona bunu beğendi.

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Twona çok güzel olmuş koltuk baya şık güle güle kullan
    twona bunu beğendi.

bikr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR NS200
    Sele harika olmuş twona, işini bilenlerle çalıştığın belli...
    twona ve wampaa bunu beğendiler.
    Modern dünyanın asıl yoksulluğu kıymet bilir insanların azlığıdır...

Motosikleti
    Alıntı Biloyloy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    twona kardeş güle güle kullan. Jant ve lastik işini nasıl hallettiniz? Benimde böyle bi projem olabilir ileride. Düşüncem: sele gidon lastik ve jant değişimi olarak düşünüyorum.
    hocam jantlar siyaha boyanacak. jantları kumlatıp elektro satatik boyayla boyatmayı düşünüyorum nasipse. lastik olarak enduro tazrı lastik takacağım. en son sava mc 24 yada mc 30 da karar kıldım. ön 120/90-17 arka 130/80-17 olacak. motor yerden baya yükselecek. tabi bu durumda çamurluklarda işlem görecek

sava mc 30

sava mc 24

.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:21 ----------

Alıntı centaur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş güle güle kullanın benim sizin gibi cafe racer yada modifiye tutkum yok yada şimdilik yok diyim sizde gördükçe hevesleniyorumda asıl yapmak istediğim uzun süre kullanınca bizim koltuk çok rahatsız ediyor ve bulunduğum ilçede bişeyler bulmak çok zor sizin yaptırdığınız yerde yaptırmak istesek süreç nasıl olur yani koltuğu söküp yollamak falan icap edicek heralde bizim koltuk için sadece sünger ilavesi bizim sorunu çözermi maliyeti ile ilgili fikriniz varmı ilginize şimdiden teşekkürler.
    hocam sünger ekletmek için buraya kadar yollamanız gereksiz. herhangi bir döşemecide sünger ekletebilirsiniz koltuğunuza. ama bu durumda koltuğun görünüşü dahada kötü olacaktır diye düşünüyorum...
    centaur, AttilaXtreme ve Ali reis 17 bunu beğendiler.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    hocam jantlar siyaha boyanacak. jantları kumlatıp elektro satatik boyayla boyatmayı düşünüyorum nasipse. lastik olarak enduro tazrı lastik takacağım. en son sava mc 24 yada mc 30 da karar kıldım. ön 120/90-17 arka 130/80-17 olacak. motor yerden baya yükselecek. tabi bu durumda çamurluklarda işlem görecek

sava mc 30
    http://www.bits4motorbikes.co.uk/Tyr...30-Invider.gif

sava mc 24
    http://www.savatech.eu/slike-nove/enduro-MC24-big.jpg

.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:21 ----------

hocam sünger ekletmek için buraya kadar yollamanız gereksiz. herhangi bir döşemecide sünger ekletebilirsiniz koltuğunuza. ama bu durumda koltuğun görünüşü dahada kötü olacaktır diye düşünüyorum...
    X-Treme Max'ım da SAVA'nın MC 24 serisini kullanıyorum. (Boxer için burayı da takip ediyorum Ç_Bence doğru tercih. Üzerinde an itibarı ile 3bin km'yi geçtim. Yol tutuşu virajı mükemmel.
    twona bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Derbi ETX
    motosikletin üzerinde de görebilir miyiz seleyi
    twona bunu beğendi.

gurblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    @twona. Kardes cok iyi bir calisma gibi gorunuyor umarim istedigin verimi alirsin ben sadece sungeri degistirmeyi dusunuyorum..
    twona bunu beğendi.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Yarin bu motora bakmaya gidecem. Orjinal lastikler tubeless uyumlumu? Kronik arızası nedir bilen varmı?

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarin bu motora bakmaya gidecem. Orjinal lastikler tubeless uyumlumu? Kronik arızası nedir bilen varmı?
    Boxer'ı ilk alanlardan biriyim. 3 aydır kullanıyorum.Kronik hiç bir arızası yok. Sadece ilk başlarda alışıncaya kadar mesnet somununu, gidon somunlarını kullandıkça üstten ve alttan sıkın. Bende jilet gibi oldu. Lastikler ilerki sevkiyatlarda tubelessa dönecek diye duydum. Şu durumda tubeless uyumlu diyebiliriz. Lâkin ayni ebatta uygun lastik henüz yok.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Allah Allah yani şimdi motoru alır almaz irc lastik takamazmiyim. Başka marka 90/90 18 uymaz mı.

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Arkadaşlar herkese selam
    Şu gidon problemleriyle alakalı yazılanları okudum.Umarım sorun yaşayan arkadaşlar tez zamanda sorunlarından kurtulur. Bende henüz böyle bir problem yok menset civatası zamanla gevşerse sıkılabilir çok büyük bir problem olacağını düşünmüyorum.
    Motor 350 km ye dayandı hafta başı aldım bu hafta izinli olmam sebebiyle evrak işlemleri, gezme tozma, motora alışma derken baya olmuş yahu Bişey dikkatimi çekti sıkıştırmadan kullandığım halde malum radaj aşaması 40km kadar gezdim bugün. garaja geldim stop ettim oda nesi egzozun üzerinde bi miktar yag eğildim baktım sağına soluna iyice biyerlerden sızmış egzoz üzerine kadar hafif fazla değil akmış sizce bu normal bi durummu sizlerdede ufak yağ sızıntıları mevcutmu acaba
    (egzoz derken yanlış anlaşılmasın en altta susturucu gibi olan parçanın üzerine)

Motosikleti
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    X-Treme Max'ım da SAVA'nın MC 24 serisini kullanıyorum. (Boxer için burayı da takip ediyorum Ç_Bence doğru tercih. Üzerinde an itibarı ile 3bin km'yi geçtim. Yol tutuşu virajı mükemmel.
    VAY ATİLLA ABİM GELMİŞ.. XTREME MAX VE DENİNCE AKLA CENTİKO VE ATİLLA ABİ GELİR..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Alıntı Bazooka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selam
    Şu gidon problemleriyle alakalı yazılanları okudum.Umarım sorun yaşayan arkadaşlar tez zamanda sorunlarından kurtulur. Bende henüz böyle bir problem yok menset civatası zamanla gevşerse sıkılabilir çok büyük bir problem olacağını düşünmüyorum.
    Motor 350 km ye dayandı hafta başı aldım bu hafta izinli olmam sebebiyle evrak işlemleri, gezme tozma, motora alışma derken baya olmuş yahu Bişey dikkatimi çekti sıkıştırmadan kullandığım halde malum radaj aşaması 40km kadar gezdim bugün. garaja geldim stop ettim oda nesi egzozun üzerinde bi miktar yag eğildim baktım sağına soluna iyice biyerlerden sızmış egzoz üzerine kadar hafif fazla değil akmış sizce bu normal bi durummu sizlerdede ufak yağ sızıntıları mevcutmu acaba
    (egzoz derken yanlış anlaşılmasın en altta susturucu gibi olan parçanın üzerine)
    KARDEŞ O DEDİĞİN BENDE İLK GÜN OLDU BAYİDEN MOTORU ALDIM 30 KM YOL ALDIM BİRDE BAKTIM DEDİĞİN PARÇADA YAĞ DAMLALARI VAR SANIRIM ZİNCİRDEKİ YAĞI GRES VE AŞIRI ISIDAN ERİME YAPINCA AKITIYOR ODA AŞAĞIYA DAMLIYOR SORUN YOK.. BENİMKİ DÜZELDİ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

VE BUGÜN İLK BAKIMA GİRDİK.. SERVİS EH İŞTE.. PEK MÜŞTERİ İLE İLGİLENEN TİPLER DEĞİL İŞLERİMİ ÇIRAK HALLETTİ.. SIRASI İLE YAPILAN İŞLEMLER..

ELEKTRİK AKSAMINDA ÇALIŞMAYAN PARÇA VAR MI BAKILDI.. IŞIKLAR KONTROL EDİLDİ..
    YAĞ TAPASI AÇILIP YAĞ BOŞALTILDI .. SÜZGEÇ TEMİZLENDİ..
    ZİNCİR GERDİRİLDİ.
    25 LİRALIK MI 35 LİRALIK MI YAĞ KOYAYIM DEDİ 35 OLSUN DEDİM..
    REPSOL 15-50 YAĞ KONULDU..
    USTA GELDİ YAĞ FİLTRESİ DEĞİŞTİMİ DEDİ .. ÇIRAK ELİNDE SÜZGEÇİ GÖSTERDİ KISA BİR SÜRE GÖZ GÖZE GELİP DURUMU ÇAKTIRMAK İSTEMESEDE ANLADIM OLAYI.. DAHA SONRA MOTORUN SAĞ TARAFINDAKİ FİLTRESİ CIKARILIP YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLDİ. EN SON OLARAKTA FARI AYARLATTIM..
    BORCUM NORMAL BAKIMDA 70 İDİ.. AMA YAĞ VE FİLTRE FARKI İLE HESAP 90 LİRA OLDU..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

BU ARADA RÖLANTİ AYARI HANGİ VİDADAN YAPILIYOR. RESİMLİ OLURSA MEMNUN OLURUM.. BİRDE ÖN FAR SİPERLİK FENA SES YAPIYOR ÇÖZÜM ÜRETMEM LAZIM..
    AttilaXtreme bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)