Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Herkese Merhaba,
    Yaklaşık iki ay forumdan ayrı kaldıktan sonra yeni bir üyelik ile kesin dönüş yaptım. Bu arada ehliyetime ve siyah boxerıma kavuştum. Motorumdan son derece memnunum ve çok keyif alıyorum. Bu başlıkta samimi dürüst ve seviyeli mesajlarıyla bu keyife vesile olan herkese tekrar teşekkür ederim.
    İlk motorum ve sıfırdan başladım. Henüz 500 km ye gelebildim ve hala çok acemi olduğumun farkındayım Bundan sonra elimden geldiğince tecrübelerimi ve gezi izlenimlerimi resimlerimi paylaşmaya çalışacağım. Ayrıca gezi amaçlı organizasyonlara katılmaya açık olduğumu da özellikle belirtmek istiyorum. Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum. Ayrıca yeni alan arkadaşlara da hayırlı olsun diyorum.
    haldun_86, technomix ve Yurdukoru bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı uğur olsun arkadaşlar . Bende 2000 km yaklaştım arada tek,tük istop etmesi dışında bir sıkıntı oluşmadı çok memnunum makinamdan.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Orjinal lastikleri tubeless uyumlumu acaba. Sibop taktırıp kullanmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    BAJAJ BOXER BM 150
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal lastikleri tubeless uyumlumu acaba. Sibop taktırıp kullanmayı düşünüyorum.
    Sen bu ebatlarda tubless lastik bul da siboblar kolay.bende ariyorum ama bulamiyorum.

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    SAVA diyordu bi arkadaş mc 18 miydi adi neydi
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

Herkese merhaba bu forumu bir süredir düzenli bir şekilde ve ilgiyle takip ediyorum bütün arkadaşlar paylaşımcı ve yardımseverler, boxer 150 almak üzereyim ve bunun en büyük sebebi TWONA nick li arkadaşımız :D benimde hayalimi gerçekleştirmiş kendisi tebrik ediyorum, motorunun son halinden sade ve her yönden çekilmiş fotolarını paylaşırsa çok sevineceğim, değerli kardeşim twona acaba rica etsem şu sorularımı cevaplarmısın :

1- ruhsatı boya sonrası değiştirmek gerekiyormu (işlemler kolaymı)
    2- yakıtta çok artış oldumu (malum tekerler büyüdü)
    3- yol tutuşu ve gidon ağırlığı kullanım zevki açısından nasıl? kalın lastik görsel bir şölen elbette fakat işlev açısındanda tavsiye edermisin?
    4- araç muayene sırasında problem çıkarırmı acaba hiç soruşturdunuzmu?
    5- yeni ön lastik sizin ebatlarda sürtünmesiz ve ek işlemsiz yerine oturdumu (tubeless sibop deliği haricinde)
    twona bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ BOXER BM 150
    Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SAVA diyordu bi arkadaş mc 18 miydi adi neydi
    Sava markasina baktim da bizim lastik ebatlarinda yok malesef gerci diger markalarda da bulamadim ama?

fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Geçmiş sayfaları da taradım ama göremedim. Konusu olmuş ve gözden kaçırdıysam kusura bakmayın. Bu altın elbiseli adam partisine boxer kullanıcısı olarak gitmeyi düşünen var mıdır? konunun başlığı altında toplu halde gitme organizasyonları var. Burada da gitmeyi düşünenler var ise boxer kullanıcıları olarak bir grup oluşturarak biz de topluca gitsek nasıl olur? Hem tanışmalara da vesile olur.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    İstanbul avrupa yakasında hangi servisten memnun kaldınız? Haftaya ilk bakıma gidecem tavsiye verirseniz çok memnun olurum. Yağ olarakta Motul 5100 4T 15w50 aldım 1 lt, yeter herhalde.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı fisherKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba,
    Yaklaşık iki ay forumdan ayrı kaldıktan sonra yeni bir üyelik ile kesin dönüş yaptım. Bu arada ehliyetime ve siyah boxerıma kavuştum. Motorumdan son derece memnunum ve çok keyif alıyorum. Bu başlıkta samimi dürüst ve seviyeli mesajlarıyla bu keyife vesile olan herkese tekrar teşekkür ederim.
    İlk motorum ve sıfırdan başladım. Henüz 500 km ye gelebildim ve hala çok acemi olduğumun farkındayım Bundan sonra elimden geldiğince tecrübelerimi ve gezi izlenimlerimi resimlerimi paylaşmaya çalışacağım. Ayrıca gezi amaçlı organizasyonlara katılmaya açık olduğumu da özellikle belirtmek istiyorum. Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum. Ayrıca yeni alan arkadaşlara da hayırlı olsun diyorum.
    Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız dertsiz binmeyi nasip etsin. Sormak istediğiniz konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Kullandıkça daha çok seveceksiniz. Paylaşımlarınızı ve resimlerinizi bekleriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

Alıntı uçnkaplumbğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Benimki de şehir içinde 2.1 litre yakıyor 100 km'de.
    Uzun yolda ise 80 km hızı geçerseniz 2.5/3 litre arasında yakıyor.
    Onun haricinde sağda solda motoru karalamaya gerek yok.
    Sınıfının en az yakan motosikleti. Bu kadar basit.

Selamlar.
    Paylaşımınız için teşekkürler. Nisandan beri Boxer kullanıyorum. Kilometre artıp zaman geçtikçe yakıt tüketimi ciddi miktarda düşüyor ve titreşim azalıyor. 3 binleri deviren herkes bunu teyit etmeye başladı. Boxer bence de türünün en az yakanı.
    fisherKing ve haldun_86 bunu beğendiler.

omur.38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj-boxer
    ve sonunda il göz ağrımla bende aranızdayım. gerçekten bahsettıgınız kadar varmıs ilk izlenimlerimde olsa hemen büyüsüne kapıldım
    Yurdukoru, haldun_86 ve centaur bunu beğendiler.

Motosikleti
    BAJAJ BOXER BM 150
    Alıntı omur.38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve sonunda il göz ağrımla bende aranızdayım. gerçekten bahsettıgınız kadar varmıs ilk izlenimlerimde olsa hemen büyüsüne kapıldım
    Sen daha durrrrr şöyle dik bi rampada ybr cbf fln yardıra yardıra cikarken, sen iki kisi yanindan gecerek onu tokatlarken o sozde japon motoru olan motorcularin suratlarini aynanda gorunce böyle varya avını gazozla yakalamıs nuri alço gibi güleceksin. iste o zaman boxerın keyfi anlatilmaz yasanir...

Motosikleti
    bajaj-boxer
    Alıntı haldun_86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen daha durrrrr şöyle dik bi rampada ybr cbf fln yardıra yardıra cikarken, sen iki kisi yanindan gecerek onu tokatlarken o sozde japon motoru olan motorcularin suratlarini aynanda gorunce böyle varya avını gazozla yakalamıs nuri alço gibi güleceksin. iste o zaman boxerın keyfi anlatilmaz yasanir...
    abi merkezde yoktu bayii mecbur ılceye gıttım 110 km mesafe yaklasık olarak. ercıyesten geldım vıtes 3 te tık demedı kı arabaların cıkamadı hararet yaptıgı yerler. son derece haklısın rodaj da bıle kendını bellı edıo makına yanı fazla tecrubem olmamasına ragmen, hıssettıklerım bunlar sadece teknık aksamını üstadlar kadar yorumlayamm tabi
    Yurdukoru bunu beğendi.
    Arabalar bedenimi,motosiklet ruhumu taşır.

centaur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150cc
    Alıntı omur.38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ihtiyaçlar doğrultusunda alındıysa eğer boxer herkezin memnun kalacağını düşünüyorum.

Alıntı haldun_86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güne güzel başlattı mesajın güldürdün beni

Motosikleti
    BAJAJ BOXER BM 150
    Alıntı centaur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ihtiyaçlar doğrultusunda alındıysa eğer boxer herkezin memnun kalacağını düşünüyorum.

Güne güzel başlattı mesajın güldürdün beni
    Gunun basladigi gibi guzel gecer insallah rabbim hepimizi guldursun.bu dedigim basima geldi yemin ediyorum erol tas gibi guldum kaskin icinde kendi gulusumden korktum dusun o derece keyfe gelmisim
    centaur bunu beğendi.

Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul avrupa yakasında hangi servisten memnun kaldınız? Haftaya ilk bakıma gidecem tavsiye verirseniz çok memnun olurum. Yağ olarakta Motul 5100 4T 15w50 aldım 1 lt, yeter herhalde.
    Dostum siz hala motoru satmaya niyetliyseniz özelden fiyat ve bilgi verirseniz sevinirim

Motosikleti
    bajaj-boxer
    farların kapatma dugmesı varmı ? ben goremedım bı dugme var asagı yukarı uzun kısa far yakıyo ama sureklı acıkmı kalacak ?

birde dün sürekli sürücüler selektör atıyodu en son bana attıklarını anladım far kısadaydı cızgılerı asagı bakan sımge bende acaba uzun mu bu dıye bılgıme guvenemedım dıer karsı tarafı gosteren cızgılere sahıp sımgeye getırdım dugmeyı daha az aydınlattı yani bi terslik var o da kafamı karıstırdı yol kenarındakı levhalardan bı kac kez daha denedım sonuc aynı yere bakan kesık cızgı (normalde kısa far dıye bılıyorum) uzun gorevınde karsıya bakan cızgılı sımge (benım uzun olarak bıldıgım) kısa far ayarındaydı

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Alıntı kingtaus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba bu forumu bir süredir düzenli bir şekilde ve ilgiyle takip ediyorum bütün arkadaşlar paylaşımcı ve yardımseverler, boxer 150 almak üzereyim ve bunun en büyük sebebi TWONA nick li arkadaşımız :D benimde hayalimi gerçekleştirmiş kendisi tebrik ediyorum, motorunun son halinden sade ve her yönden çekilmiş fotolarını paylaşırsa çok sevineceğim, değerli kardeşim twona acaba rica etsem şu sorularımı cevaplarmısın :

1- ruhsatı boya sonrası değiştirmek gerekiyormu (işlemler kolaymı)
    2- yakıtta çok artış oldumu (malum tekerler büyüdü)
    3- yol tutuşu ve gidon ağırlığı kullanım zevki açısından nasıl? kalın lastik görsel bir şölen elbette fakat işlev açısındanda tavsiye edermisin?
    4- araç muayene sırasında problem çıkarırmı acaba hiç soruşturdunuzmu?
    5- yeni ön lastik sizin ebatlarda sürtünmesiz ve ek işlemsiz yerine oturdumu (tubeless sibop deliği haricinde)
    Öncelikle tşk ederim. Sorularının tamamını sırasıyla cevplayayım.

1- evet ruhsatı değişmek gerekli. önce boyacıdan boya yaptırdığına dair bir fatura alıyor ve bu faturayla trafik şubeye gidip ruhsatın tek nüsasını değiştiriyorsun. saırım 80-90 tl civarında bir masrafı var.
    2- ben yakıtı çok ölçmüyorum ama şu ana kadar farkedilir bir değişiklik yaşamadım
    3- yol tutuş eskisine göre çok daha başarılı. aldığım lastikler harika diyebilirim. gidon tabiykide biraz ağırlaştı ama daha stabil bir kullanım var şu an. daha önce yaşadığım gidon yalpalama sorunu bu lastiklerden sonra tamamen kesildi. eğer motoru benim gibi patika ve köy yollarında kullanacaksınız lastikler enduro lastiği olması nedeniyle çok daha iyi yol tutuyor.
    4- çıkacağını sanmıyorum muayneye engel bir durum yok motorumda.
    5- lastik sorunsuz olarak oturdu. ama bir kalını alsam sürtecekmiş yani yanlardan 2mm falan kaldı şansıma ama kesinlikle sürtme yok. lastikler büyüdüğü için yeni bir çamurluk yaptırman grekecekecek. en zor işlem çamurluk uydurmak yada yapmak. bu konuda yardım istersen fikir verebilirim.

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Ben de kırmızı BOXER imi 1 saat once aldım motosiklet kesinlik bu bayıldım
    AttilaXtreme, Yurdukoru ve omur.38 bunu beğendiler.
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tşk ederim. Sorularının tamamını sırasıyla cevplayayım.

1- evet ruhsatı değişmek gerekli. önce boyacıdan boya yaptırdığına dair bir fatura alıyor ve bu faturayla trafik şubeye gidip ruhsatın tek nüsasını değiştiriyorsun. saırım 80-90 tl civarında bir masrafı var.
    2- ben yakıtı çok ölçmüyorum ama şu ana kadar farkedilir bir değişiklik yaşamadım
    3- yol tutuş eskisine göre çok daha başarılı. aldığım lastikler harika diyebilirim. gidon tabiykide biraz ağırlaştı ama daha stabil bir kullanım var şu an. daha önce yaşadığım gidon yalpalama sorunu bu lastiklerden sonra tamamen kesildi. eğer motoru benim gibi patika ve köy yollarında kullanacaksınız lastikler enduro lastiği olması nedeniyle çok daha iyi yol tutuyor.
    4- çıkacağını sanmıyorum muayneye engel bir durum yok motorumda.
    5- lastik sorunsuz olarak oturdu. ama bir kalını alsam sürtecekmiş yani yanlardan 2mm falan kaldı şansıma ama kesinlikle sürtme yok. lastikler büyüdüğü için yeni bir çamurluk yaptırman grekecekecek. en zor işlem çamurluk uydurmak yada yapmak. bu konuda yardım istersen fikir verebilirim.
    Cevap için teşekkürler , ben gerçekten bu 'scrambler' ve cafe race olayına kafayı takmış durumdayım ve hayalimi gerçekleştirmiş birinden yardım alabilmek çok güzel olur gerçekten jantlar konusu biraz fren yaptırdı beni zira tel değiller ama yinede müthiş yakışmış siyah beyaz renklerle sizde
    twona bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)