Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    herkese günaydın ve iyi pazarlar arkadaşlar. bugün gezi yapacak arkadaşlar fotoğraf ve video çekmeyi unutmasınlar
    windy125 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    centaur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150cc
    Alıntı savannah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz önce motorumu az daha çalıyorlardı. kontağı ve kalın zinciri kırmışlar, maşa kilidini görmemişler sanırım onda zorlanma yok. lütfen dikkat edin motorlarınıza birazdan alarm siparişi vericem. hırsızlar iyice azdı. lütfen daha dikkatli olalım.
    Geçmiş olsun. Bende çalınacak diye tedirginim kapalı garajım yok nasıl koruyabilirim diye bi msjımda yazmıştım alarm konusunu cvp gelmesi siZlerden gözden kaçtı heralde. Bu alarmlar iş görürmü? Sonuçta kabloları gizli değil adam kesse devre dışı kalır. Bi kilit falan aldım ama hiç güvenilir değil
    savannah bunu beğendi.

savannah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Extreme max/Kanuni Merlins/Bajaj Boxer
    Alıntı centaur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Bende çalınacak diye tedirginim kapalı garajım yok nasıl koruyabilirim diye bi msjımda yazmıştım alarm konusunu cvp gelmesi siZlerden gözden kaçtı heralde. Bu alarmlar iş görürmü? Sonuçta kabloları gizli değil adam kesse devre dışı kalır. Bi kilit falan aldım ama hiç güvenilir değil
    Sele altına konulan montaj gerektirmen uzaktan kumandalı alarmlar var onlardan sipariş verdim, yalnız istanbulda bulamadım trabzondan sanalpazar.comdan sipariş verdim. videosu falanda var nette
    Motorcu ruh diye bir şey var. İlla anarşist olmaya gerek yok ammavelakin memurdanda motorcu olmuyor beh.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sele altında motosikletin kendi alarm tesisatı yoksa kablolarla uğraşırsın sele altına bir bak dişi soket varmı olmassa kurulum gerektirmeyen pille çalışan alarmlardan var sele altında boşda soket yoksa montaj gerektirmeyen alarmlarıda tercih edebilirsin kabloları tesisata tek tek bağlarım diyorsan baya uğraştırır

Kendi tesisatına baglarsan daha iyi olur hem uzakdan calısması var hemde alarm acıkken kontagı acsan bile alarm calıyor kuma.dadan alarm kapatılasıga kadarda ne kadar marsa basarsan bas motor calısmıyor

Motosikleti
    Şu an yok.
    İyi pazarlar iyi gezmeler herkese.

Aman dikkat edin hırsıza kilit dayanmıyor. Daha önceki motorumda en pahalı masterlock kilidin bile anahtar yuvasını sökmüşlerdi. Kapalı site ya da garaj yoksa tevekkül edeceğiz. Alarm da baya caydırıcı.

Motosikleti
    bajaj boxer 150cc
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele altında motosikletin kendi alarm tesisatı yoksa kablolarla uğraşırsın sele altına bir bak dişi soket varmı olmassa kurulum gerektirmeyen pille çalışan alarmlardan var sele altında boşda soket yoksa montaj gerektirmeyen alarmlarıda tercih edebilirsin kabloları tesisata tek tek bağlarım diyorsan baya uğraştırır

Kendi tesisatına baglarsan daha iyi olur hem uzakdan calısması var hemde alarm acıkken kontagı acsan bile alarm calıyor kuma.dadan alarm kapatılasıga kadarda ne kadar marsa basarsan bas motor calısmıyor
    Buna benim deneyimim fazla yok kendi tesisatı olup olmadığını tecrübeli arkadaşlar bilir ben hiç sökmedim motoru o kadar eğer varsa alırım hemen bi tane

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı GncTürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle selamlar herkese affınıza sığınarak sormak isterim ben iki motor arasında kaldım .
    Biri 2 aydır yorumlardan takip etiğim BOXER diğeri ise rakip firma dan HERO GLAMOUR.

İkiside kendi çapında iyi ve performas ı yüksek bir motor . Glamour u düşündüren sebep titreşim in Boxer e göre düşük olması ve sorunsuz yeni bir motor oluşu yada ben öyle düşünüyorum

Deneyen bilen yada iyi anlayan fikrini baylaşırsa sevinirim . Ben aslında boxer diyordum fakat herkes görünüşün den biraz kaçıp ve biraz tipli olan bana Hero yu tavsiye ettiler. yani almışken ben uzun yıllar binmek isterim neredeyse motor ölene kadar . O zevki bu motorlardan hanginde alırım . 1 2 tur atmakla ben anlayamam motor bilgim o kadar iyi değil .

Bu arada fikrim değişirse sebebi Twona arkadaşımız olacak çok güzel paylaşımlarda bulunuyor...
    tekrar SAYGILAR...
    Boxer yarım milyon satmış kendini kanıtlamış bir modeli Bajajın. Hero ise harika bir motor ama Glamour modeli henüz yeni lanse edildi diye biliyorum. Parça fiyatları pahalı olabilir. Ayrıca yedek parça fiyatları konusunda hiç bir marka Boxerdan daha ucuz değil. Heroyu yanılmıyorsam Asya grubu getiriyor. Servisi parçası bulunabilirliği araştırmak lazım.Zaten iki motor arasında da 2 milyar fiyat farkı var. 5 heroya vereceğime 2 daha koyar 200 lük pulsar alırdım.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Glamour güzel motor ama ben bu cub motoru kılıklı yatay silindirli motorları pek sevmiyorum. Bunun da vitesleri Boxer gibi ters mi, bir de Hint forumlarından titreşimi nasıl okumak lazım. Boxer'ın çekişi kesin daha iyidir yalnız...

Motorumda alarmlı disk kilidi kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim. Bence hırsızı panikletmek ile motoru gizlemek her şeyden daha etkili. Bu kilitler gidona biraz dokununca hemen ötmeye başlıyor ve 100 desibelle öttüğünden motorun yanında duramıyorsunuz. Bazen kendim anahtarla açarken bile ötünce panik yapıyorum. Ses adamın kulağını deliyor.
    windy125 bunu beğendi.

Motosikleti
    bajaj boxer 150cc
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Glamour güzel motor ama ben bu cub motoru kılıklı yatay silindirli motorları pek sevmiyorum. Bunun da vitesleri Boxer gibi ters mi, bir de Hint forumlarından titreşimi nasıl okumak lazım. Boxer'ın çekişi kesin daha iyidir yalnız...

Motorumda alarmlı disk kilidi kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim. Bence hırsızı panikletmek ile motoru gizlemek her şeyden daha etkili. Bu kilitler gidona biraz dokununca hemen ötmeye başlıyor ve 100 desibelle öttüğünden motorun yanında duramıyorsunuz. Bazen kendim anahtarla açarken bile ötünce panik yapıyorum. Ses adamın kulağını deliyor.
    Bizde disk yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

Alıntı GncTürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle selamlar herkese affınıza sığınarak sormak isterim ben iki motor arasında kaldım .
    Biri 2 aydır yorumlardan takip etiğim BOXER diğeri ise rakip firma dan HERO GLAMOUR.

İkiside kendi çapında iyi ve performas ı yüksek bir motor . Glamour u düşündüren sebep titreşim in Boxer e göre düşük olması ve sorunsuz yeni bir motor oluşu yada ben öyle düşünüyorum

Deneyen bilen yada iyi anlayan fikrini baylaşırsa sevinirim . Ben aslında boxer diyordum fakat herkes görünüşün den biraz kaçıp ve biraz tipli olan bana Hero yu tavsiye ettiler. yani almışken ben uzun yıllar binmek isterim neredeyse motor ölene kadar . O zevki bu motorlardan hanginde alırım . 1 2 tur atmakla ben anlayamam motor bilgim o kadar iyi değil .

Bu arada fikrim değişirse sebebi Twona arkadaşımız olacak çok güzel paylaşımlarda bulunuyor...
    tekrar SAYGILAR...
    Tercih meselesi motor seçmek. Glamourun evveliyatını bilmiyorum ama bildiğim oda yeni motor ve 150cc yani titreme yok demek çok iddialı olur bence illaki hepsinde vardır bide boxer kadar ses getirmedi bence piyasaya çıkması.boxer gaddar kütür kütür motor ve fiyat yedek parça uygun o paralara kendini ispat etmiş ybr cbf alınır ikinci elide kaybettirmez yada uygun fiyata beklentileri fazlasıyla karşılayan bizim gibi boxer alınır

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben yetkilisiyle konuşmuşdum ist çamlıcada ki yerinde ve titreşim asla yok diyorlar.Çünki bu motorlar bilen vardır daha önce honda ile ortaklıkları varmış o nedenle en iyisini üretmeye çalışıyorlar.
    Ve bu motorlarda 4 vites bi eksisi o. Ama tabi ben motorun iç kısmından pek fazla anlamadığım için böyle araştırıyorum almışken iyi bişey olması için çokda pahalıya ve kaba yüksek cc li motorlar beni aştıgı için bu tarzlar a bakıyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

Bizde disk yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

Tercih meselesi motor seçmek. Glamourun evveliyatını bilmiyorum ama bildiğim oda yeni motor ve 150cc yani titreme yok demek çok iddialı olur bence illaki hepsinde vardır bide boxer kadar ses getirmedi bence piyasaya çıkması.boxer gaddar kütür kütür motor ve fiyat yedek parça uygun o paralara kendini ispat etmiş ybr cbf alınır ikinci elide kaybettirmez yada uygun fiyata beklentileri fazlasıyla karşılayan bizim gibi boxer alınır
    Valla bende sadece araştırma aşamasındayım .Yetkililer tabi satmak içinmidir bilmem titreşim yok diyorlar .Tabi ben üstüne binip test etmedim bilemem zaten etsemde pek fazla anlayamam motor bilgin o kadar yok .

Ben biraz da olsa konforuna bakarım ...Birde glamour un 4 vites olusu ve 125 cc olusu bover e yöneltiyor beni çekiş olarak boxer i geçemez o kesin ben sadece tipinden dolayı glamour a biraz yakınlık duydum kararsızım :::

Motosikleti
    Windy150
    Nette gezinirken buldum, güzel bir kilide benziyor

Motosikleti
    bajaj boxer 150cc
    Alıntı yoldas002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nette gezinirken buldum, güzel bir kilide benziyor

http://www.youtube.com/watch?v=ksE5ih8o6iQ#t=145
    Güzele benziyor kaça satıyorlar sahibindendemi?

Motosikleti
    Windy150

Motosikleti
    bajaj boxer 150cc
    Alıntı yoldas002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlarda bağlantı yeri ince çatal için diyor. Motora uydurmak için modifiye lazım ama iş görür gibi duruyor

Motosikleti
    Windy150
    Yorumlarda bağlantı yeri ince çatal için diyor. Motora uydurmak için modifiye lazım ama iş görür gibi duruyor
    Bilmiyorum kullanmadım, belki motosiklet için olanıda vardır.(başka markalar)
    Şekil olarak güzel duruyor, en azından disk kilidi gibi kullandıktan sonra koyacak yer aramayacaksın.
    Dediğiniz gibi biraz modifiye edilebilir.

okan218 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Vitesi büyültmek isterken yanlışlıkla küçülten var mı ?

Motosikleti
    Windy150
    Bir link daha buldum fiyatı farklı ama (aynı firma-marka) : http://www.n11.com/marelli-uzun-kanc...lidi-P14773315

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı okan218 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vitesi büyültmek isterken yanlışlıkla küçülten var mı ?
    İlk hafta bu dediğinizi çok yaptım. 2.3. Haftadan sonra alıştım. Hatta topuk vitesini bile kullanmaya alıştım. Vitesi artık tamamen topukla küçültüyorum (Ayakkabının burnuyla alttan yukarı çekinceye kadar bas geriye, vites düşsün) Ne kadar harika, kullanışlı ve kolay bir şeymiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

Bu arada eşimle süper ekonomik bir vaziyette bol bol geziyoruz Boxer ile. (Bir depo ile 500-600 km ! )Arkaya 46 lık beyaz çanta aldım. Tüm piknik malzemelerimizi alıp çayımızı da termosa koyup her gün bir başka yerde piknik yapıyoruz. 1500 km lere dayandık. Maşallah en ufak bir sıkıntı yok şimdilik. Aksine çekiş sanki daha arttı mı ne, yakıt ve gürültü de nispeten düştü, yağ gibi gider oldu. Dikiş makinası gibi tıkır tıkır.

[/URL]
    ekrem ata bunu beğendi.

nedimkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ 251/YBR 125/CBR 125/GT 250R/FZ 6/Bajaj Discover
    merhaba değerli arkadaşlar discover 125 st motorsikletim satılıktır..
    166km de.. plakalı.. üçlü çanta seti mevcut..
    sahibinden.com ilan no: 168487727

Motosikleti
    BAJAJ BOXER BM 150
    Alıntı nedimkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba değerli arkadaşlar discover 125 st motorsikletim satılıktır..
    166km de.. plakalı.. üçlü çanta seti mevcut..
    sahibinden.com ilan no: 168487727
    yanlış yerdesin aga

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)