Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    bugün güneşli oktay motorda biraz bakma fırsatım oldu taş gibi motor maşallah evladiyelik mal yapmışlar çok beğendim, 1,83 boyum var o kadar da ufak durmuyo binince üzerine.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    savannah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Extreme max/Kanuni Merlins/Bajaj Boxer
    Merhaba arkadaşlar, bugün oktay motordan bajaj boxer satın almış bulunmaktayım. Plakası henüz çıkmadığı için fazla kullanma fırsatı bulamadım ancak size şunu söyleyebilirim; bu benim 6. motorum oldu ve bu paraya bunun kadar iyisini bulamazsınız. plaka çıktığında caferacer girişimlerime ve fotoğraflı paylaşımlara başlıcam, öndeki kampana frenden kesinlikle korkunuz olmasın çok iyi tutuyor ve gerçekten sağlam. Ben açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Ayrıca tork konusuna gelecek olursak,sınıfının en iyilerinden diyebilirim. 4 vites olmasının hiç bir dezavantajı yok. Vites aralıkları çok uzun ve her devirde güçlü. Ben gariban bir öğrenci kardeşiniz olaraktan kesinlikle tavsiye ederim. Hoşçakalın...

Bu arada forumdan kuralkan bizi gizli gizli takip ediyor adamlar hakikatten bizi dinliyor ayriyetten oktay abiye ve selçuk abiye teşekkür ederim bizimle ilgilendikleri için. tekeriniz düz bassın, arrivedarci.
    tahsins, kaan898, Yurdukoru ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Motorcu ruh diye bir şey var. İlla anarşist olmaya gerek yok ammavelakin memurdanda motorcu olmuyor beh.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı savannah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bugün oktay motordan bajaj boxer satın almış bulunmaktayım. Plakası henüz çıkmadığı için fazla kullanma fırsatı bulamadım ancak size şunu söyleyebilirim; bu benim 6. motorum oldu ve bu paraya bunun kadar iyisini bulamazsınız. plaka çıktığında caferacer girişimlerime ve fotoğraflı paylaşımlara başlıcam, öndeki kampana frenden kesinlikle korkunuz olmasın çok iyi tutuyor ve gerçekten sağlam. Ben açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Ayrıca tork konusuna gelecek olursak,sınıfının en iyilerinden diyebilirim. 4 vites olmasının hiç bir dezavantajı yok. Vites aralıkları çok uzun ve her devirde güçlü. Ben gariban bir öğrenci kardeşiniz olaraktan kesinlikle tavsiye ederim. Hoşçakalın...

Bu arada forumdan kuralkan bizi gizli gizli takip ediyor adamlar hakikatten bizi dinliyor ayriyetten oktay abiye ve selçuk abiye teşekkür ederim bizimle ilgilendikleri için. tekeriniz düz bassın, arrivedarci.
    desene aranan motor bulundu. kampana fren tamam diyorsanız buraya yazıyorum...
    BU MOTOR PATLAYACAK ! 1 YILDA İNANILMAZ SATIŞ RAKAMLARINA ÇIKACAK. HALİYLE FİYATIDA 4.000TL LERİ GÖRECEK.
    bende bu kış gibi alacağım inşallah boxer ı. bayıldım. hem parça fiyatları çok ucuz. hem dayanıklı. hem yakıt şahane. daha ne olsun ?
    Yurdukoru bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    desene aranan motor bulundu. kampana fren tamam diyorsanız buraya yazıyorum...
    BU MOTOR PATLAYACAK ! 1 YILDA İNANILMAZ SATIŞ RAKAMLARINA ÇIKACAK. HALİYLE FİYATIDA 4.000TL LERİ GÖRECEK.
    bende bu kış gibi alacağım inşallah boxer ı. bayıldım. hem parça fiyatları çok ucuz. hem dayanıklı. hem yakıt şahane. daha ne olsun ?
    bıktık artık ybr cbf furyasından .insanlar artık kaliteli malların olduğunu bilsinler artık.boxer a gelince .sns süspansiyonun gerçeği(kesinlikle çinlilerdeki taş iç içe geçmiş süspansiyondan değil),kampana frenlerin en iyisi(ki disk olmadığını görünce ben de ilk olarak burun kıvırdım ama tamamen farklı),4 vites olduğunu aklına bile getirmeyen çok iyi ayarlanmış vites-tork aralığı ve muhteşem şasi...
    Yurdukoru bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bıktık artık ybr cbf furyasından .insanlar artık kaliteli malların olduğunu bilsinler artık.boxer a gelince .sns süspansiyonun gerçeği(kesinlikle çinlilerdeki taş iç içe geçmiş süspansiyondan değil),kampana frenlerin en iyisi(ki disk olmadığını görünce ben de ilk olarak burun kıvırdım ama tamamen farklı),4 vites olduğunu aklına bile getirmeyen çok iyi ayarlanmış vites-tork aralığı ve muhteşem şasi...
    kendi fiyat segmentindeki(3000tl +-) tüm çinlilerin kökünü kazıyacak bajaj boxer(kendi motorum dahil). discover de yakıtıyla ybr ve cbf ye çok büyük darbe indirecek.
    1 yıl içinde olacak bunlar.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Merhaba arkadaşlar, bugün oktay motordan bajaj boxer satın almış bulunmaktayım.

ne gizlisi kardeş adam ben Ekrem Ata Kuralkan pazarlama müdürü diye yazıyor kaç gündür forumda.ayrıca bunda yanlış bişey yok bence.aksine gelen tepkileri duymak bilmek istemesi şirket yetkililerinin bu işe önem verdiklerini gösterir.
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker

Paylaşım ve yorumlarını sabirsizlikla bekliyorum tekrardan hayirli olsun rabbim kaza bela vermesin

Motosikleti
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne gizlisi kardeş adam ben Ekrem Ata Kuralkan pazarlama müdürü diye yazıyor kaç gündür forumda.ayrıca bunda yanlış bişey yok bence.aksine gelen tepkileri duymak bilmek istemesi şirket yetkililerinin bu işe önem verdiklerini gösterir.
    Dostum orada memnunuyetimden bahsettim farkettiysen benim kimseyle sıkıntım yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:35 ----------

Teşekkür ederim amin cümlemize... @asubayah

MZ781 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 251/1993 , Bajaj Boxer 150
    Çanakkale Çanda boxer'i alan ilk kişiyim.Plakasını henüz çıkartamadığımdan tam deneme fırsatı olmadı.Ama 5-6 aydır bu modeli takip ediyordum.Gelir gelmez Ön fren için şunu belirteyim.Hani derler ya "önemli olan boyu değil işlevi" diye o misal dert edecek bir durum yok.Fren sağlam,güvenilir.4 vites olması da .Son sürati yapmadım daha.ama mevcut sınırlarda gayet verimli.Zor alışacağım tek şey sıralama 4 vitesin aşağı olması.
    Adanalının yan çantalarından bende tekmayı düşünüyordum.Yakışmış.İlerleyen günlerde foto koyarım.Tecrübe ettiğim durumları yazarım.22 yıllık MZ fanatikliğinden sonra bu motorun bana iyi geleceğini ümit ediyorum.Özellikle benzin sarfiyatı açısından.
    jackonbir bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı MZ781 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanakkale Çanda boxer'i alan ilk kişiyim.Plakasını henüz çıkartamadığımdan tam deneme fırsatı olmadı.Ama 5-6 aydır bu modeli takip ediyordum.Gelir gelmez Ön fren için şunu belirteyim.Hani derler ya "önemli olan boyu değil işlevi" diye o misal dert edecek bir durum yok.Fren sağlam,güvenilir.4 vites olması da .Son sürati yapmadım daha.ama mevcut sınırlarda gayet verimli.Zor alışacağım tek şey sıralama 4 vitesin aşağı olması.
    Adanalının yan çantalarından bende tekmayı düşünüyordum.Yakışmış.İlerleyen günlerde foto koyarım.Tecrübe ettiğim durumları yazarım.22 yıllık MZ fanatikliğinden sonra bu motorun bana iyi geleceğini ümit ediyorum.Özellikle benzin sarfiyatı açısından.
    Hayrılı uğurlu olsun abi, güle güle kullan nazar değmesin... Aramıza hoş geldin.
    Motorcu ruh diye bir şey var. İlla anarşist olmaya gerek yok ammavelakin memurdanda motorcu olmuyor beh.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    kullanıcı arkadaşlar titreşimden biraz bahsedermisiniz lütfen. max torku 4500 devirde verdiğine göre seri bir motor olması lazım. motorun karakteri nereyse bir cruiser tadında olmalı. kullanıcı arkadaşlardan detaylı inceleme bekliyoruz...

Boxer sahibi olan arkadaşlarıma hayırlı olsun diyorum.

Değerli Savannah; dün almış olduğunuz ürün için teşekkür ediyorum. Memnun olduğunuza sevindim. Üründen de çok memnun kalacağınıza eminim.
    Değerli SMZ781; bu ürün MZ tutkunları için çok şey ifade edecek, farkındayım. Hayırlı olsun.
    Değerli Twonna; titreşim konusunda en iyi yorumu kuryelerin yapacağını değerlendiriyorum. 2800 km kadar yol yapan bir kuryenin telefonunu vermiştim zannediyorum. Tekrar veriyorum. Savaş KAYA: 0 551 550 6159. Hatta biraz önce arayıp da yorumlarımı yazayım dedim. Kısaca söyledikleri;

1. Ortalama 70-80 km hızla giderseniz 1 km de 10 kuruşu geçmiyor,
    2. Motoru denedim. Son hız 110 km/h yaptım,
    3. Kampana fren beni rahatsız etmiyor. Özellikle aynı ivme ile her iki tekerde frenleme olduğu için motorda kayma olmuyor. Bazen tek disk fren olduğu zaman bu kaymayı yaşayabiliyoruz (bana da ilginç geldi),
    4. Süspansiyonlar çok rahat. Sürüş keyfi veriyor. Bunu çok rahat hissediyorsunuz.
    5. Titreşim sürücü için kesinlikle rahatsız edecek boyutta değil. Ayak basakta hissetmiyorsunuz bile. Arkada bir kişi olursa titreşimi daha fazla hissediyor.

Benim kendisinden not aldıklarım bunlar.

Bunların ötesinde benim söyleyeceklerim;

1. Kesinlikle uzun ömürlü bir ürün,
    2. Yedek parça fiyatları ucuz,
    3. Bakım peryotları 5000 km de bir defa yeterli.
    4. Ürün fiyatı da hesaplı.

Daha önce de arz etmeye çalışmıştım. Bu yılın sürpriz ürünlerinden diye değerlendriyorum.

Saygılarımla...

mudurnulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Bu motor bana ilk motorum olan 180 lik CZ yi hatırlatıyor. Yıllarca sorunsuz kullanmıştım. Kampana firenden kuşkum yok ancak bir arkadaş zayıf debriyaj dan bahsetmiş. Bu konuda bizi aydınlatabilecek bir arkadaş varmı?

Motosikleti
    şunuda ekliyeyim bajaj boxer a 20w-50 yağ koyuluyor. ve 5000km değişim periyodu var. 20-50 piyasadaki en uygun fiyata bulunabilen bir yağ.
    debriyajıda cup motorlardaki gibi 3 balata 2 saç lı.
    parça fiyatlarına baktım, çok çok uygun.
    sattıracak bana benim motoru bu boxer

Alıntı mudurnulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor bana ilk motorum olan 180 lik CZ yi hatırlatıyor. Yıllarca sorunsuz kullanmıştım. Kampana firenden kuşkum yok ancak bir arkadaş zayıf debriyaj dan bahsetmiş. Bu konuda bizi aydınlatabilecek bir arkadaş varmı?
    zayıf demiyelim de cup motorlardaki gibi 3 balata 2 saç lı debriyaj kullanılmış.
    commuter motorlar genelde 5 balata 4 saç kullanıyor. hem ömür hem performans açısından balata sayısı önemli.

Değerli Biloyboy; tel jant olmayacak. Çelik jant olarak kullanacağız. selamlar...

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Mgyi yazin satip bunu alabilirim 1.93 boyum var sizce motor nasıl durur altimda mg 100 prince var suanda bana ufak geldiginden dolayı zor anlar yaşatıyor kullanırken.

Motosikleti
    arkadaşlar çok ilginç bir ayrıntı.
    boxer ın bakım kitapçığında her 20.000km de bir karburatör ün ve yakıt borularının değiştirilmesi gerektiği yazmış.
    yani 20.000km de bir extra bir 150tl masrafı var boxer ın.

20000 az bir km değil...değişmesede iyi bir muayene etmek ister tabiki...

Motosikleti
    Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mgyi yazin satip bunu alabilirim 1.93 boyum var sizce motor nasıl durur altimda mg 100 prince var suanda bana ufak geldiginden dolayı zor anlar yaşatıyor kullanırken.
    Hocam şöyle söyleyeyim 185 bpyunda ve 82 kilodayım altımda hiç ufak kalmıyor, ancak; o boyda biriysen sana tam oturan ve senden büyük bir motor alman in 15bin lirayı gözden çıkarman gerekir...

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    bu motordan ok güzel caferacer olur ama işte cesaret edemiyorum. sanayide ustalara iş yaptırmak dünyanın en zor işi. koltuk yapmak bi dolu iş. jantlar ön maşa kumlanacak elektro statik boyayla mat siyaha boyanacak, motorun rengi değişecek, lastik ebatları değişecek, çamurluklar kesilecek yada yeniden tasarlanacak, egsoz kısalıp sarılacak, gidon değişecek, sinyaller, stoplar değişecek varmı bu işe cesaret edecek birileri :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)