Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alp uzun süredir takip ettiğim sayfanın adını (motorumla.net) ilk kez bu fotoğrafa bakarken farklı okudum (motorum lanet)
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

Motosikleti
    Puch Maxi 1992

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200NS
    Şu an 9650 km de.
    Kitaba ve servisin önerisine göre kullandım.
    yüksek devir zorlamadım 80 i geçmedim ayarında vites değiştirdim vs.
    hiçbir sıkıntım yok titreşim rodaj bittikten sonra ciddi azaldı yakıtı net 100km 2 LT oldu.
    Seyahate bile çıktım hemde 2 kişiyle tık demeden bağ bayır gitti.
    fabrika ayarları ile oynamayıp limitinde kullanırsanız ömürlük.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...tt-icerir.html

Fiyat performans çok iyi bence ama şu uzun yol muamması çok kafamı karıştırıyor. yoksa hemen bir tane alıcam.

Beyler selam. Benim boxer yağ eksiltmiş. İdareten yağ eklesem zararı olur mu, garantiye çıkar mı?

Motosikleti
    BAJAJ BOXER BM 150
    Değerli boxer kullanıcısı arkadaşlar motosiklet alma arefesindeyim sizce ikinci el 7-8 binde discover 150 f mi yoksa sıfır boxer mı almalıyım siz olsanız ne yapardınız.
    Portalkal bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ BOXER
    Biz alsak boxer alirdik ... Goruntu ve vites farklidir iki motorda iki motoru da test edebilirsin sifir almak daha iyidir

Motosikleti
    olacak
    Arkadaşlar sıkça soruluyor ama pulsarı mı satmak zorunda kaldım, bir boxer a finans yaratabilecek durumdayım, uzun yolda yapmak istiyorum, tavsiye edermisiniz alayım mı. Yoksa" bu çok titrek, adamı bezdirir, sorun desen bir sürü" mü dersiniz. Ya da "al idare eder hatta dağ bayır rahat gider" mı dersiniz.Hız olarak 90-100 gitsin yeter. Teşekkürler...

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    boxer far'ı 150 kt ye uyar mı? far çapını rica etsem biri ölçebilir mi

Motosikleti
    BAJAJ BOXER BM 150
    Motosikleti ikinci el aldım ilk motosikletim ben o kadar farketmem rahatsız olmam diyordum ama çok titriyor heleki oturak resmen karıncalatıryor yok mu bi çaresi .

Scream41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 2.el motor aldım 15 bine yakın motorda titreşim var ama kafadan ve depodan titreşşm geliyor bu neyden kaynaklanıyo servise götürdüm birşey yok bakım yaptırdım düzelir dediler düzelmedi ben bunu kime baktırcam kocaelide

Dostlar sıfır beyaz bir boxer aldım aklımda deposunu ve kapaklarıtamamen boyadan arındırıp metalik rengiyle kullanmak var örnek resmleri olan varmı? Elinde?

Scream41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ön lastik önerir misiniz??

bütün başlığı 2 gün boyunca baştan sona okudum başlangıç motoru olarak almaya karar verdim ama sıfırını bulamayınca büyük hüsrana uğradım aksi gibi koca antalyada 2. elide yok 2. el japona yöneldim bende artık buda böyle bir anımdır

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    sıfırını halen daha satıyor mu Bajaj? Yenisi artık gelmeyecek diye biliyorum

A.Yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Satılık ilanlarına bakarken scrambler'a çevirilen epey boxer gördüm yapan varsa maliyeti ortalama ne tutuyor bilgilendirebilir mi ?

Alıntı sarıçeto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sıkça soruluyor ama pulsarı mı satmak zorunda kaldım, bir boxer a finans yaratabilecek durumdayım, uzun yolda yapmak istiyorum, tavsiye edermisiniz alayım mı. Yoksa" bu çok titrek, adamı bezdirir, sorun desen bir sürü" mü dersiniz. Ya da "al idare eder hatta dağ bayır rahat gider" mı dersiniz.Hız olarak 90-100 gitsin yeter. Teşekkürler...
    Motor titriyor. 90 100 arası daha fazla titriyor ama ben saat başı mola vererek yaklaşık 500 km gittim. Üstelik artçılı ve yuklu. Otobanları pek tercih etmedim. Sıkıntı yok. Gidilir.

A.Yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Alıntı A.Yaman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılık ilanlarına bakarken scrambler'a çevirilen epey boxer gördüm yapan varsa maliyeti ortalama ne tutuyor bilgilendirebilir mi ?
    Pek ipleyen yok anlasilan cbf' in on diskini takan var motora nasil uydurulur diye sorucaktim ama cevap almamiz zor olucak anlasilan.

re_death - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı A.Yaman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba , Ben scrambler e çevirmeye çalıştım olduğu kadarı ile koltuk değişimi 160 tl gibi bir fiyattı hatırladığım kadar, sava mc 24 lastikler ön 120, arka 130 450 tl , arka stop ve sinyaller 70 tl gibi birşeydi , elcikler 25 tl , kesip biçmeyi aldığım yerde yaptırmıştım ne kadar aldı tam olarak hesaplamadım ama az birşey tutar o , gidonu değiştirmedim bu konumda kullanmak rahat geldi , depo , yan kapaklar 200 tl ye boyattım bir arkadaşın tanıdığı vasıtasıyla yoksa yüksek fiyatlar istedi boyacılar
    aklıma gelenler bunlar şimdilik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)