Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a arkadaşlar bende epeydir girmiyordum şuan motorun 24 000 oldu 22_07_2014 tarihinde aldım motoru devamlı da serviste bakımlarını yaptiriyorum zincir değiştim tekerleri 2 kere değiştirdim kesinlikle orijinal lastiklerini kullanmayın kuru havada bile kayıyor bu sigorta büyük sorun İstanbul da yeni yaptırdım 730 tl gitti nerdeyse motoru satacaktim fakat işe gidip geliyorum mecburiyetten satmadim..servisler öpmek için hazır bekliyor kartaldaki servisi övdüler birde oraya gideceğim masrafsız motor deniyor ama nerdeyse araba gibi masraf yapıyorum stop etme ilk çalıştırmada bağzen bu havada jiklesiz bile çalışmıyor iyice motor ısınmadan hareket edersem istop ediyor motorun fiyatı iyi ama çokta kaliteli bir motor değil ...birde gazi keserken tak tuk sesler geliyor zincirden olabilir bakimi yaklaştı onada baktircam şimdilik bu kadar...
    bombaci20 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı bilallx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar bende epeydir girmiyordum şuan motorun 24 000 oldu 22_07_2014 tarihinde aldım motoru devamlı da serviste bakımlarını yaptiriyorum zincir değiştim tekerleri 2 kere değiştirdim kesinlikle orijinal lastiklerini kullanmayın kuru havada bile kayıyor bu sigorta büyük sorun İstanbul da yeni yaptırdım 730 tl gitti nerdeyse motoru satacaktim fakat işe gidip geliyorum mecburiyetten satmadim..servisler öpmek için hazır bekliyor kartaldaki servisi övdüler birde oraya gideceğim masrafsız motor deniyor ama nerdeyse araba gibi masraf yapıyorum stop etme ilk çalıştırmada bağzen bu havada jiklesiz bile çalışmıyor iyice motor ısınmadan hareket edersem istop ediyor motorun fiyatı iyi ama çokta kaliteli bir motor değil ...birde gazi keserken tak tuk sesler geliyor zincirden olabilir bakimi yaklaştı onada baktircam şimdilik bu kadar...
    a.s ben de aynı tarihte aldım siz gibi, şu an 16000 kmdeyim.. aynı istop sorunu bende de var ama ısınınca da maşallahı var motorun.. ben sadece arka lastiği degiştirdim bir de arka dişliyi.. hiç servisine gitmedim.. laf aramızda bu tamirciler hepsi birbirinden eşrefsiz.. bi kez 170 tl likk kumpasa geldim yok şunu yapcam bunu yapcam diye yol yapıyo bi de çakal..

debriyaj balatası ya da fren balataları falan ne zaman degiştirmeli ki, gaz teli, debriyaj teli falan?? hepsini bi sipariş verip halletmek lazım heralde..

Motosikleti
    hyosung gv250
    Merhaba ben de ikinci motor olarak boxser aldım. Çok rahat geldi bana. Tabi rodaj meselinden 45 km ye kadar hız yapıyorum. Depo Pedi uygulayan var mı tavsiye edermisiniz. Depo kılıfı daha mı mantıklı.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Stop sorunu yaşayan arkadaşlar rolantiyi yükseltsin. Jikle açmayalı neredeyse 4 ay oluyor benim.

Feysbuktaki bi arkadaştan esinlendim

vallaha alsan cbf yada discovery 150 f daha iyi bu fiyata bu motor pahalı arkadaş . bu motorun edri sıfırının 2000. milllet bu motoru öyle bi abarttılar şöyle iyi motor böyle iyi motor kronk sorunlar gelmeye başladı . kardeşim altan itecekli CG motor hepi topu ya . hiç bişey yokki motorda. sadece motor var unutmuşum .

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

vallaha alsan cbf yada discovery 150 f daha iyi bu fiyata bu motor pahalı arkadaş . bu motorun edri sıfırının 2000. milllet bu motoru öyle bi abarttılar şöyle iyi motor böyle iyi motor kronk sorunlar gelmeye başladı . kardeşim altan itecekli CG motor hepi topu ya . hiç bişey yokki motorda. sadece motor var unutmuşum .
    dyavol-77 bunu beğendi.

S.a arkadaşlar kartal top selvideki Yeşilyurt motora gittim Halil kardeşimiz oldukça ilgilendi motorla istop etme sorununu aldiğimdan beri cekiyordum ayarlarını yaptı şuan sorunsuz çalışıyor yazın bile jiklesiz binemiyordum ikide bir istop ediyordu oldukça genç bir kardeşimiz ama işin ehli oldukça memmun kaldım benim motorda terleme yapıyor daha önce contasini serviste değişmişlerdi ama aynı terleme gene var çok aşırı olmadığı için pek önemsiyorum iş güç eski servise gitsem 1 günüm gidiyor garenti kapsamı disi diye parada isterler .. aslında satmayı düşünmüştüm ama epey masraf yaptım tekerler dişli en iyisi binmek dedim bundan ucuzada böyle motor zor bulurum ..

Motosikleti
    hyosung gv250
    Merhaba, motorumla ikiyüz km. Yol yaptım. Vites geçişleri çok rahat herhangi sıkıntı yok. Yalnız bir kere istem dışı topuk çarpması ile vites küçüldü düşüyordum neredeyse. Ayrıca debriyaj ayirmiyor sanırım. Orta sehpa alıp çalıştırıp 1.vitrse taktigimda debriyaji sıkınca lastik dönmeye devam ediyor. Bunun normal olmadığını düşünüyorum. Lütfen bilgisi olan birşey söylesin.

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Vitesi bire atınca bi öne atma yapıyor ayırma sorunu var. Anca motoru akşamdan birinci viteste bırakırsan sabah boşa alıp çalıştırırken öne atmaz.

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    öncelikle herkese selamlar
    uzun bir aradan sonra yeniden yazıyorum

bajaj boxer alıp cafe racer yapacağımı hepinize anlatmıştım
    planlar umduğum gibi olmadı ve bir mondial kt 125 almak zorunda kaldım
    ama hayalimden vazgeçmedim ve yine bir cafe racer için kolları sıvadım
    şu anda bir kaç eksiği haricinde bitti sayılır sizlerle paylaşmak istedim ilk olarak.
    nede olsa hayalimi de ilk olarak sizinle paylaşmıştım umarım beğenirsiniz.

Draconian, Nikmik, hattoi ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

yargan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer 150
    200 ns istiyorum ama param yok :(:(:(
    İyi gelişmiş Refleksler Şanstan daha hızlıdır

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...34264230/detay

Satışa koydum motosikleti. Almayı düşünen varsa yardımcı olabilirim..

Bujimin değişmesi gerekiyor. Buji alırken özellikle dikkat etmem gereken bi husus varmıdır?
    Bugün marşa bastım gıy gıy yaptı kesti sesini. Açtım baktım buji, yuva dişlerinin yarısına kadar kapkara olmuş.

Motosikleti
    Mondial 125-KT idi satıldı.
    @marlox kardeşim motor süper olmuş.KT 125 mi sattıktan sonra ucuz yollu köyde kullanmak için motorları araştırıyorum,bajaj boxer da listemde vardı ama 4 ileri olması ve ön frenin kampana olmasından dolayı vazgeçtim.Bu nedir arkadaş 4 ileri şanzıman mı kaldı artık.Forumu okuyunca zaten motorun sağlam olmadığını da anlıyorsunuz.Çin alma Hint motoru al diyen arkadaşlar kusura bakmasın ama bu motorun kaliteli olduğu falan da yok,inanın bir çok Çinli bundan daha iyi daha donanımlı.Valla 2 sene KT 125 kullandım bu anlatılanların hiçbirini yaşamadım taş gibi motordu.Boxer eğer 2700-3000 TL falan olsaydı o zaman bakılabilirdi ama 3600 TL ye kesinlikle alınmayacak bir motor.Aynı paraya Mondial 150 KT,Kuba 150-25,Vulture falan varken bu motoru almak tamamen marka fanatikliğidir.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı KASPINARLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @marlox kardeşim motor süper olmuş.KT 125 mi sattıktan sonra ucuz yollu köyde kullanmak için motorları araştırıyorum,bajaj boxer da listemde vardı ama 4 ileri olması ve ön frenin kampana olmasından dolayı vazgeçtim.Bu nedir arkadaş 4 ileri şanzıman mı kaldı artık.Forumu okuyunca zaten motorun sağlam olmadığını da anlıyorsunuz.Çin alma Hint motoru al diyen arkadaşlar kusura bakmasın ama bu motorun kaliteli olduğu falan da yok,inanın bir çok Çinli bundan daha iyi daha donanımlı.Valla 2 sene KT 125 kullandım bu anlatılanların hiçbirini yaşamadım taş gibi motordu.Boxer eğer 2700-3000 TL falan olsaydı o zaman bakılabilirdi ama 3600 TL ye kesinlikle alınmayacak bir motor.Aynı paraya Mondial 150 KT,Kuba 150-25,Vulture falan varken bu motoru almak tamamen marka fanatikliğidir.
    Tek kelimesine bile katılmıyorum..
    4 ileri olması şehir içi kullanım için on numara.
    2 güzel lastik tak frenler 8 numara
    Yakıt ekonomisi açısından 10 numara
    Adam gibi kullanırsan zerre sorun çıkarmıyor
    Ben 9000 km'yim şuan hiç bir sorun yaşamadım ne motor terlemesi ne akü teklemesi
    Neyse, eğitim şart!
    Görüyoruz hergün motor üzerinde yüzlerce insan. Motor kullanmayı bildiğini sanan..
    Saygılar,selamlar...

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu motorla 70 80 bin km geçen varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vitesi bire atınca bi öne atma yapıyor ayırma sorunu var. Anca motoru akşamdan birinci viteste bırakırsan sabah boşa alıp çalıştırırken öne atmaz.
    Islak şanzuman durduğu yerde vitese takarken öne atlama yapar normaldir bunu ıslak şanzumanlı bütün motorlar yapar hele kışın soğukken zıplar motor adeta
    muhabbeti demleyelim...

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    @marlox harika olmuş hocam motor,çok beğendim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Arkadaşlar motosikletim satılık,CafeRacer düşünenler bakabilir.Mantıklı takaslara açığım,ama önceliğim orijinal boxer,tekrar yeni bir proje yapmak için...https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...8383418/detay/

Motosikleti
    CG125 ES
    Arkadaslar dun ben de siyah renk boxer 150'mi alarak araniza katildim. Ilk izlenimlerim gayet guzel motor guven hissi veriyor dengesi filan gayet guzel. On fren kampana diye tutmaz zannediyordum ama kampana olmasina ragmen gayet hassas ve iyi tutuyor. Motoru ilk aldigimda rolantisi yuksekti sanki gaz veriyor gibiydi eve gelince karburatorden rolantiyi dusurdum simdi biraz rolantide dalgalanma var ama daha iyi. Lastikler gercekten vasatin da altinda, vites dusurmeyle beraber fren yapinca hemen kitliyor. Motorda dehset bir tork var resmen tork icin uretilmis bir makina. Vitesler hemen bitiyor. 60 dan sonra motorda titreme basliyor bir anlik 80 e ciktim baya titreme var ama rodajdan sonra azalir diye dusunuyorum.60 in asagisinda rahatsiz edici bir titresim yok. Dun 100 km surdum motoru oturus pozisyonu ve amortisorler gayet rahat dedigim gibi ozellikle virajlarda motor gercekten guven veriyor duz yolda motor ip gibi gidiyor. Yalniz bazi aklima takilan noktalar var mesela 1 inci vitesten 2 ye gecerken şaaaakk diye vuruyor cogunlukla. Bazen tik diye geciyor bunu bir turlu cozemedim acaba rodajdan midir. Bir de yan ayak acikken motor calisiyor ama orta sehpada yan ayak acikken denemistim acaba ondan midir. Evet arkadaslar ilk gozlemlerim bunlar motordan gayet memnunum. Sorularima bi yardimci olabilirseniz sevinirim hepinize tesekkurler.

Sava mc 32 takan arkadaşlar lastikler den memnun mu?

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar boxer'ımı sattım pulsar'a geçtim malum kış geldi güvenlik gerek fren gerek hayatımıza biraz önem vermek gerek ��.
    Geçen kış yağmurlu havalarda çok sıkıntı çektim çok ölümlerden döndüm.
    Size kazasız sürüşler dilerim Allaha emanet olun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)