Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    125 lik yerine 150 lik alınabilir bence, hem fiyatı da uygun. Bu arada hayırlı olsun iyi günlerde kullanınız. Motor hakkında daha fazla bilgiler bekliyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer bm 150
    arkadaşlar bumotor 4 vitesli vitesler aşagı dogru bir iki üç dört diye yükseliyor normal motorların tersi motorun vites göstergesi ve saati yok vitesleri cub motor gibi

Değerli arkadaşlar;

Bu ürünümüzde öne çıkan özellikler;

1. Sağlamlık, dayanıklılık ve güç,
    2. Yakıt tasarrufu,
    3. Uygun fiyat ve uygun fiyata satış sonrası hizmet desteği,
    4. Sürüş keyfi,

4 vites olması ile ilgili özellikle yapıldığını söyleyebilirim. Biz de açıkçası bunu sorguladık. Daha önce 5 vites olarak üretilen bu üründe tork aralıkları istenilen düzeyde yakalanamamış. 4 vites ile çok daha güzel dağılımlı tork değerleri yakalandı. Bunları da paylaşabilirim.

Bu senenin sürpriz ürünlerinden. Dünyanın bazı ülkelerinde açık ara birinci olan bu ürün tam bir kullanıcı dostu.
    Sektörümüze hayırlı olsun diyoruz.

Bu ürüne sahip olan kullanıcımıza da kazasız, hayırlı sürüşler diliyoruz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

Ayrıca Değerli Kemik Rumuzlu arkadaşımızdan da kullanıcı yorumlarını bekliyorum. Bizimle olumlu-olumsuz her detayı paylaşsın. Özellikle bu ürünümüzün sürüş keyfine hayran kalacaksınız diyebilirim.

Saygılarımla...

Motosikleti
    Boxer bm 150
    ekrem bey motor tek kelimeyle harika eski javalara benzetiyorum ybr ve 100 lük cub tan sonra internet fuar takibinden sonra yeni avrupa motor sultangaziden aldım şöyle söylim kılasik bir motor seven benim gibi biriiçin şurasıda şöyle olsaydı diyecegim bir yeri yok saygılar

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Hayirli olsun kazasiz belasiz kullanin.yol yaptikca yorum yaparsiniz umarim.

Değerli Trcn rumuzlu arkadaşım;

Ürününüz hayırlı olsun. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz. Kurye maksatlı mı kullanıyorsunuz acaba?
    Allah kazasız, belasız bir şekilde kullanmayı nasip etsin inşallah.

Saygılarımla...

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Kırsal da da kullanılabilecek hemm yol.da yapılabilecek niyelikler de bir motosiklet, şu iş sorunu
    halleder isem alacagım.

Motosikleti
    Boxer bm 150
    ekrem bey ben 50 yaşında bir emekliyim arnavutköy civarında karaburun denize gitmeye işimi görüyorum bu motor hakkındaki fikrimi sorarsan çinli fiyatına kavasakiye bindigimi düşünüyorum cbf 150 gibi konforlu gidişide aşşagı galmaz ben bu motoru alınca acemilik çekmiyim diye biraderime verdim eve getirsin diye oda basmış motora110 yapmış dahada gidiyordu gorkdum dedi gardaş naptın yeni motora oyapılırmı dedim ama işişden geşdi çokşükürki bişey olmadı taşgibi maaşallh saygılar

Tekrar hayırlı olsun Sayın Tcrn. Güzel günlerde kullanın inşallah. Selamlar...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı motocrossbrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bursa bajaj yetkili bayi ve servisiyim mart sonu gibi araçlarımız elimizde olacaktır . ayrıca test aracımızda olacaktır. ilginen arkadaşlara duyurulur . herhangi bir sorunuz olması durumunda herzaman yardımcı olabilirim bana burdan veya yazacığım numaralarımdan ulaşabilirsiniz. 0.5449100086 224 2116489 iyi günler
    Test motoru geldi mi acaba ?

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    Bu motorda titreşim varmıdır acaba balansor yok

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı kyagmur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorda titreşim varmıdır acaba balansor yok
    3 bin lira verip titreşimsiz ,bir litre ile fazla değil 40 km yi geçen,tork canavarı,ort.5 yıl sorunsuz kullanacağın bir motor varsa piyasada söyle gidip yarın alalım.bayiler toplantısında motoru test eden kanuni servis arkadaşlarım var.yorumları şöyle.titreşim makul seviyede,şasi ve diğer aksamlar çok sağlam,tork canavarı ve buna mukabil seri,süspansiyonları çok rahat ,yüke-zor şartlara çok uygun alınca 10 yıl rahat sorunsuz binebileceğin bir motor.150 lik motorların ortalama 100 km de 3.5 ltden aşağı yakmadığı ve bu motorun da ort.2.0 litre seviyelerinde bir yakıt tüketimi olduğunu göz önünde bulundurursan ,bence bu motor amaçlar doğrultusunda alınacak şu anda en iyi motordur.muhtemelen de bu videoyu görmüşündür ama ben yine atıyım
    tahsins, Yurdukoru ve yuti bunu beğendiler.

Motosikleti
    Boxer bm 150
    arkadaşlar boxer alan kullanan yokmu cbf 150 linen arasındaki yakıtı merak ettim bil hassa ekrem ata beyden rica ediyorum saygılar

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı motocrossbrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sene 3 model mevcuttur seneye 2015 pulsar 400cc lerde gelcektir. tabi belki başka modellerde seneye eklenebilir.
    Bu bilgi kesin mi?
    Pulsar CS400 inanılmaz heyecanlandırdı beni. Tam aradığım beklediğim tarzda bir motor. Fiyatının da makul olacağını düşünerek beklemeye koyulabilirim.

Hayırlı geceler;

Bu ürünümüz İstanbul'da bazı kuryeler tarafından kullanılmaya başladı. Yarın irtibat numaralarına ulaşmaya çalışayım. İzin verirlerse kendileri ile görüşebilirsiniz. En doğru bilgileri kendileri verecektir.

Bugün Antalya-Gazipaşa bayimizden bir mail geldi. Tüketici 55 tl yakıt ile 600 km yol yaptığını, ürünün mükemmel olduğunu ifade etmiş ve yanında getirdiği bir müşteriyi daha boxer sahibi yapmış. İsterseniz bu müşteri ile de sizi görüştürebilirim.

Bu ürünümüzde öne çıkan özellikleri daha önce arz etmiştim.

1. Sağlamlık, dayanıklılık ve güç,
    2. Yakıt tasarrufu,
    3. Uygun fiyat ve uygun fiyata satış sonrası hizmet desteği,
    4. Sürüş keyfi,

Titreşimin de kesinlikle rahatsız etmeyecek boyutta olduğunu söyleyebilirim. Ancak titreşim konusu tecrübelerime göre tamamen kişinin kendi gözlemi ile yorumlanabilir. Aynı üründe çok farklı değerlendirmeleri almak mümkün olabiliyor. Genelde kişinin kıyas yaptığı bir motosiklet var. Ona göre notunu veriyor. Onun için test yapmakta fayda var. Ama kesinlikle çok az olduğunu göreceksiniz. Şu modele göre iyi ya da kötü kıyaslamasını söyleme hakkına sahip değilim.

Allah'a emanet olunuz. Saygılarımla...
    Yurdukoru ve yuti bunu beğendiler.

Biloyloy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Ekrem bey iyi günler.
    Telli jant olanı galiba ülkemize gelmiyor. Ayrıca telli jant sipariş edebiliyor muyuz? Yoksa ülkemize gelen jantları mı kullanmak zorunda kalacağız?

Evet tel jantlısını sipariş edebiliyorsak çok güzel bir detay olur Çok hoş olur

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40

motoco bunu beğendi.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    arkadaşlar boxer ı kullananlar kampana ön freni yorumlayabilir mi ? dozajlama ve tutma kabiliyeti disk frene göre nasıl ?
    herşeyiyle dört dört lük bir motor. torku güzeç bence en büyük eksisi debriyajının 3 balata 2 sac olması. debriyajı biraz zayıf kalacaktır kendi segmentindeki motorlara göre.
    hadi debriyaj neysede ön frende kampanayı olayını merak etmekteyim. ilginç olan hem önde hem arkada aynı çapta kampana kullanılmış. fakat ön balata arka balatadan daha pahalı. yani çapları aynı olsada tutma dozajları farklı sanırım...
    genede kullanan biri yorumlarsa şu kampana fren işini sevinirim..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

hayırlı olsun kırmızısını ben alacaktım kıskandım güle güle bin kardeş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)