Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gereksiz mesajları silindi.
    Bu seviye ile forumda sorun paylaşılmaz, ama bu seviyeye rağmen Bajaj sorununuzu çözer belki de.
    İyi forumlar.
    burak1990, Atinco ve ahmetunuver bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Ben de bunu dinleyip boxer almaktan vazgeçmiştim
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    bende yorumları okuyup almıştım
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

Motosikleti
    Honda CBR500R
    Rafet kendini ifade ederken buyuk problemler yasiyordu. Bence layigini buldu.
    Sonuc; Bajaj Boxer 2700tl'lik bir motor (simdi ne kadar bilmiyorum)ve o paraya daha iyisi cikana kadar en iyisi Bajaj Boxer. 3000'e su var 3500'e bu var demeyin, biri %10 digeri %30 pahali olur.
    Her bindigimde iyi ki almisim diyorum. Allahin Istanbul'unda tepe tepe kullaniyorum. Park edince calinir korkum yok, dusursem icim acimaz. Yakiti az, ben daha problem yasamadim. Tabiri caizse esek gibi motor...
    benhasan bunu beğendi.

selland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Jupiter
    Çoktandır girmiyordum foruma ancak arada bir yazılanları takip ediyordum.. Son 1 haftadır seviye iyice yerlere düşmüştü bazı mesajların temizlenmesi iyi olmuş gerçekten. Herkezin hepimizin başına zaman zaman aksilikler veya haketmediğimiz durumlar gelebilir ama motosiklette direkt arızadan sorundan şanssızlıktan önce kişisel tecrübeler gelir ve kişi bence ortada bir sorun varsa önce kendisini çek etmelidir. Saygılarla
    benhasan bunu beğendi.
    Hayatı severek yaşamasan, hayat seni seve seve yaşatır

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Alıntı selland adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoktandır girmiyordum foruma ancak arada bir yazılanları takip ediyordum.. Son 1 haftadır seviye iyice yerlere düşmüştü bazı mesajların temizlenmesi iyi olmuş gerçekten. Herkezin hepimizin başına zaman zaman aksilikler veya haketmediğimiz durumlar gelebilir ama motosiklette direkt arızadan sorundan şanssızlıktan önce kişisel tecrübeler gelir ve kişi bence ortada bir sorun varsa önce kendisini çek etmelidir. Saygılarla
    Hocam profilinizdeki resim yeşilyurt motor mu acaba

Çünkü yandaki kırmızıyı ben aldım ))

Motosikleti
    TVS Jupiter
    Evet yeşilyurt motorda çekmiştim fotoyu, hatta ben siyahı beğendim eşimde sizin aldığınız kırmızıyı çok istemişti geçen yıldı bazı maddi sıkıntılar dolayısıyla alamadım hala boxer fakat bu yıl alıyorum inş. Bu arada Allah kaza bela vermesin tekeriniz düz bassın.

Bu arada Yeşilyurt motor nasıldır servis kalitesi olarak, Bana en yakın o bayii alırsam fikir edineyim.?

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Alıntı selland adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yeşilyurt motorda çekmiştim fotoyu, hatta ben siyahı beğendim eşimde sizin aldığınız kırmızıyı çok istemişti geçen yıldı bazı maddi sıkıntılar dolayısıyla alamadım hala boxer fakat bu yıl alıyorum inş. Bu arada Allah kaza bela vermesin tekeriniz düz bassın.

Bu arada Yeşilyurt motor nasıldır servis kalitesi olarak, Bana en yakın o bayii alırsam fikir edineyim.?
    Bende siyah almak için gitmiştim almadım
    Sonra zam geleceğini öğrenince de kırmızısını almış oldum

Valla hocam ben daha 400km deyim bir türlü yol yapamadım sürekli işim çıkıyor servisle ilgili bi bilgim yok maalesef

Motosikleti
    TVS Jupiter
    Siz aldıktan sonra zamda gelmiş zaten. Bende daha sonra zamlandığını öğrendim olsun sağlık olsun yapacak bişey yok. Kırmızısı çok hoş ağır duruyor gerçekten fakat beyaz renkleri daha güzel göründü gözüme bayilerde yaygınlaşsın bakmaya gidicem. Birde yaşım 33 ve 6 yıldan beri ehliyetim var istanbulda ikamet ediyorum. Trafik sigortası için nekadar poliçe primi öderim yaklaşık olarak bilen arkadaşlar varmıdır acaba?

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    bajaj boxer alıp cafe racer yapcaktım yorumları okuyunca korktum açıkçası ne yapalım almayalımmı oxer ne alcaz yada az yakan çok kaçan cafe racer olabilen ne alalım ???
    çok kararsız kaldım biri birşey söylesin...
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Puch Maxi 1992
    lucas bey, size de çok şaşırdım doğrusu. İlk defa bir forum admininin forum içerisindeki bir pazarlama müdürünü tanıdığını, yazılarını takip ettiğini ve sorunları çözebildiğini belirtebileceğini yazdığını görüyorum. Bu da ilginç doğrusu.
    rafet bey dava açacağını söylemişti galiba. Açarsa bu delil karartma olmaz mı. yol boyu günü gününe yazdığı yazılar silinirse deliller karartılmış olmaz mı. gerçi bu yazıları başkalarının görmesini istememiş olabilirsiniz ama siz de biliyorsunuzdur ki - bilgisayarlar ve internette yazılan çizilen hiçbirşey silinse de silinmez. Delilleri karartmak istiyorsanız size bir tyo vereyim. Bilgisayarlarınızı ve sununcularınızı döküm fabrikalarında lavın içinde eritin. yapmışken google belleklerine de uğramanız gerekir.

Ayrıca rafetbeyi forumdan atıp yazılarını silmenizi de garipsedim. Rafet beye de hak veriyor sayılmam. Kusurları var. İnce borudan imal şaşeli bir alete çok güvenmiş. Ederi ne ki ne beklemiş. Gerçi ben de yazılanlarla gaza gelmedim sayılmam. İyi şişirilmiş bir dev balon olduğunu farketmem 10000 km'mi aldı. Şişirin daa çok şişirilir bu balon.

Akıbet çinliler gibi olamasa bari. millet bir ara hücum etti çinlilere, hoop ellerinde kalınca satışlar bir anda dibe vurdu.

Ben Ekrem abiye de çok şaşırıyorum. Sizi dürüst biliyorum. Öylesiniz de. Ama İslam ticaret hukukunu benden iyi bildiğinizi de biliyorum. Malın ne artısı ne eksisi olduğunu anlatmadan , müşteriye doğrusu yanlışıyla malı tanıtmadan satmak , ticarete haram karıştırmak değil miydi. Ben mi yanlış hatırlıyorum. Bilmiyorum ama kapitalist düzen hepimizi esir alıyor olmalı. Bunu tüm iş sahalarında görmek mümkün artık günümüzde. - tabi ki bunu size itham etmiyorum. yoksa yanlış mı anladınız. teessüf ederim. -
    SAĞLAMLIĞIYLA reklam ettiğiniz boxerın günbegün döküldüğünü görmek beni üzüyor doğrusu. Bari sağlam demeseydiniz de ona göre alsaydık .

Bakınız daha yeni örneklerinden birisi. Ben demiyorum bunları.Facebook boxer tr kulllanıcıları diyor. Bakınız karar sizin. Ben kazancı helal olanlarla birlikteyim. Olmayanları da hatadan döndürmekle mükellefim.

[IMG][/IMG]
    Arkadaş artçı olmadan geçtiği çukurdan çıkınca amortisör patlıyor- desem yalan olur. amortisör çelik tutucu parçası kırılıyor.- Yanlış okumadınız. evet , çinlilerden alışık olduğumuz amortisör patlatma sorunu boxerda çok farklı bir boyut almış ve "çelik" parça kırılmış.

[IMG][/IMG]
    Bu arkadaşında titremekten egzozu kaynak yerinden kopmuş. Güya motor koruma demiri de aynı akıbete uğramış. Kaynaklar ga altı ama artık egzos sacı mı ne ince olduğundan kırılıyor.

[IMG][/IMG]
    Bu arkadaşın da ayak basak demiri denen ince borudan imal parça kırılıyor. İnce boru çok "SAĞLAM"dır tabiiiii

[IMG][/IMG]
    Bu da koruma demirinin kaynaktan koptuğunun başka bir örneği

Yurdukoru abinin dediği bir başka sorun da civata yerlerinde ppaslanmaların oluşması. Bu sadece yurdukoru beyin başına gelen bir sorun da değil.

Umuyorum ki yolda kalmazsınız. Şişmiş balon patlarsa havadan doğruca yere çakılınır malum . İnşallah balonumuz yolda giderken patlamaz.

Artık güven indeksim sarsılıyor. Tanıtırken neyi var neyi yok söylenseydi bu kadar umudumu kesmezdim. Derdim ki 3000 liralık makine, olur o kadar ama ballandırılarak tatlandırılan makineleri alıyoruz - sonra bir hüsran sarıyor çehremizi- beklentilerimizi göremeyince üzülüyoruz ve hep bu tür fos çıkmaları yaşadıkça üzülüyoruz, hep böyle kandırılacağımızı sanıyoruz ve karamsarlığa kapılıyoruz. Bunu bize yapan da kapitalist ekonomi bataklığıdır ki bu ekonomi modelinin İslam'la yakından uzaktan alakası yoktur.

Yönetici abimize şimdiden söyleyeyim. Dini yazılar yazdığımı öne sürüp yazımı silmeyin. Ben İslam'ın ekonomi modelinden bahsediyorum. Kapitalizm gibi İslam'ın da ekonomi modeli vardır. Bu bilimsel bir durumdur. Ki İslam ekonomi modeli bize Hz. Muhammed as 'dan hediyedir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Alıntı burak1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rafet.. sabırla son kez yazıyorum.
    1. Batum öğretmenevini hopa öğretmenevine çevirdin şimdi. Arada koca sınır kapısı var. Daha derdini anlatacak kapasitede değilsin beni sorguluyosun
    2. 2008'de Ktü'ye girdim, 2012de trabzon merkeze atandım.. branşım ihtiyaç olan bir alan olduğundan puanım da yüksekti bitirir bitirmez atandım..
    3. karadenize laf edince c.başkanına da laf gidiyorsa hiç sıkıntı yok ama aynı lafları pensilvanyaya da yolluyorum yorma o güzel beynini
    4. 4.44 servisinin yazdığı kullanım hatalarına cevap veremedin. Demek ki motor kullanmayı daha öğrenmemişsin. Evet karadenizli kafası öyledir. önce yapar sonra düşünür.. motor viteste dururken debriyajı bırakan adamdan motor mu öğrenicez burda..
    5. marka fanatiği falan değilim. 3bin liram vardı bunu aldım. 5 binliram olsa honda vs. alırdım.
    Neyse ortalığı kirletme daha fazla cahil herif..
    burak bey. 90lı olabilirsiniz ama yazılarınız yerlerde. Bence liseye tekrar başlayın ve ne nesıl konuşulur - nerede ne söylenir öğrenin. Mahallelde ip gibi dizilmiş dedikoducu kadınların yaptığı laf kalabalıklarından farksız bir üslubunuz var. Laf sokmayı deneyip beceremiyorsunuz bile. İlkokulda birbirine laf eden "aaa onun burnu senindinden daha uzun" diyen çocuklarından farksız bir üslubunuz var. kendinize gelin. Bir adama kinlenmiş olabilirsiniz ama bu nedir be kardeşim. Üslup yerlerde. çatacak yer arıyorsan beklerim yani. İnsanlık hali olur böyle şeyler.[COLOR="Silver"]
    dyavol-77 bunu beğendi.

burak1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125 - Bajaj Boxer 150
    Sagopa dd, ben o mesajda rafetin bana attığı iftiralar ve çamurlara karşı kendimi savundum. Çok meraklı değilim öyle cahillerle muhatap olmaya. Rafetin motorla ilgili eleştiri mesajları duruyor, silinenler hakaret ve tehdit içeren mesajlar. Karartılan bir delil varsa onlar da bize ettiği hakaretlerin delili nerede ne söyleneceğini senden öğrenecek eşiği çok oldu aşalı. evet seviyeyi düşürerek konuştum ama bunun da sebebi karşımdakinin seviyesini baz almamdandır. seviyesiz adama seviyeli davranmak biraz lüks onun için. ukalalık etme.
    benhasan bunu beğendi.

Değerli Sagoba dd;

Öncelikle şunları söylemek isterim. Boxer 150 ayıplı bir ürün değildir ve bu bayram tatilinde benim gördüğüm onlarca arkadaşımız uzun yolda, oldukça yüklü bir halde güvenle seyahatlerini yaptılar. Boxer 150 gün be gün dökülüyor derken deliniz nedir? Ama ben size sağlamlığı ile ilgili dünyadan ve Türkiye'den yüzlerce delil sunabilirim. Ticarete haram karıştırmak gibi cümlelerinizi maksadınızı aşan cümleler olarak kabul ediyorum. Tekrar soruyorum boxer 150 modelimiz sağlamlık ve sorunsuzuluğu ile öne çıkmış uygun fiyatlı bir modeldir. Bana sayar mısınız lütfen 182 sayfada nasıl bir kronik sorun yaşanmış?

Diğer söyleyeceğim bizler her zaman ürünümüzün arkasında sonuna kadar duruyoruz ve duracağız. Gene örnek olarak söyleyeyim Rafet Goral arkadaşımız ile ilgili yaşananlar hakikaten üzücü şeyler. Ama bizler hiç ayrıntılara ve yaşananlara takılmadan çözüm noktasında elimizden geleni yapmaya çalışırız ve öyle olmak zorundayız da. Bugün kendisi ile uzun irtibatlarımız oldu. Kırıkkale civarında ürünü artık hareket edemez duruma geldi. Ufak bir kaza da geçirdi. Kendisi iyi. İhtiyaç duyduğu parçaların siparişlerini telefon, mail kullanarak aldık ve biraz önce kendisine kargo edildi. Yarın da inşallah parçalar serviste olacak. Kendisi ile de en kısa sürede görüşeceğiz. Ayrıca kendisinin bir boxer sevdalısı olduğunu söyleyebilirim.

Her şey bir tarafa forumda kırıcı, hakaret edici sözler olmasın, her şeyin açıkça konuşulması, sorunların tartışılması kadar kadar güzel bir şey yok. Bunlardan çok da istifade ediyoruz. Bu forumda (ki bana göre boxer sayfası en seviyeli forumlardan biridir tahminimce) son bir kaç gündür yaşanan belki bunlardı. Yoksa kesinlikle bir satırın dahi silinmesine ben de taraftar olmam.

Selam ve saygılarımla...
    benhasan, ahmetunuver ve selsa bunu beğendiler.

Motosikleti
    Puch Maxi 1992
    lucas bey aerorurur ve boranaya yazdığım yazıları silmiştir. sebebini anlasam da anlamazlıktan geliyorum. öyle kafanıza göre yorum silemezsiniz. Babanızın çiftliği değil bu forum . Evet gogmanlara satmış olabilirsiniz. En ufak bir eleştiriye bile kapalı olabilirisniz ama oralardan gelen paralar sizi kurtarmaz.
    bugün gitsem size dava açsam benim ifade özgürlüğümü engellediğiniz için yüklü bir miktar tazminat alırım ve 5 yıldan başlayan hapisle yargılanırsınız. o yüzden lucas bey yazılarımı sildiğiniz gibi geri getireceksiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Sagoba dd;

Öncelikle şunları söylemek isterim. Boxer 150 ayıplı bir ürün değildir ve bu bayram tatilinde benim gördüğüm onlarca arkadaşımız uzun yolda, oldukça yüklü bir halde güvenle seyahatlerini yaptılar. Boxer 150 gün be gün dökülüyor derken deliniz nedir? Ama ben size sağlamlığı ile ilgili dünyadan ve Türkiye'den yüzlerce delil sunabilirim. Ticarete haram karıştırmak gibi cümlelerinizi maksadınızı aşan cümleler olarak kabul ediyorum. Tekrar soruyorum boxer 150 modelimiz sağlamlık ve sorunsuzuluğu ile öne çıkmış uygun fiyatlı bir modeldir. Bana sayar mısınız lütfen 182 sayfada nasıl bir kronik sorun yaşanmış?

Diğer söyleyeceğim bizler her zaman ürünümüzün arkasında sonuna kadar duruyoruz ve duracağız. Gene örnek olarak söyleyeyim Rafet Goral arkadaşımız ile ilgili yaşananlar hakikaten üzücü şeyler. Ama bizler hiç ayrıntılara ve yaşananlara takılmadan çözüm noktasında elimizden geleni yapmaya çalışırız ve öyle olmak zorundayız da. Bugün kendisi ile uzun irtibatlarımız oldu. Kırıkkale civarında ürünü artık hareket edemez duruma geldi. Ufak bir kaza da geçirdi. Kendisi iyi. İhtiyaç duyduğu parçaların siparişlerini telefon, mail kullanarak aldık ve biraz önce kendisine kargo edildi. Yarın da inşallah parçalar serviste olacak. Kendisi ile de en kısa sürede görüşeceğiz. Ayrıca kendisinin bir boxer sevdalısı olduğunu söyleyebilirim.

Her şey bir tarafa forumda kırıcı, hakaret edici sözler olmasın, her şeyin açıkça konuşulması, sorunların tartışılması kadar kadar güzel bir şey yok. Bunlardan çok da istifade ediyoruz. Bu forumda (ki bana göre boxer sayfası en seviyeli forumlardan biridir tahminimce) son bir kaç gündür yaşanan belki bunlardı. Yoksa kesinlikle bir satırın dahi silinmesine ben de taraftar olmam.

Selam ve saygılarımla...
    dediğinize inanmak istiyorum ve sizi tebrik ediyorum. Rafet beye ihtiyacı olan parçaları göndermeniz sevindirici.
    sorun1: twona bey ön jantta sallanma yaşadı. sorunu çözmek için ek masraf yaparak lastik aldı ve sorun giderildi.
    sorun2: herkesin yaşadığı titreşimin yolcuyu çok rahatsız etmesi ki her sayfada örneklerini görmek mümkün. Çözüm için ek masraf yapılarak dişliler değiştirildi. Gidona kum dolduruldu vs.
    sorun3:5. vites olmadığı için anayollarda giderken yanımızdan hızla geçen araçlara yetişemediğimizden çok kaza atlatıldı.
    sorun4: servisler yetersiz ve aranan parçalar genelde ellerinde bulunmuyor. insanlar parçanın kargoyla gelmesini bekliyor. Belki de işlerinden geri kalıyorlar.
    sorun5: motor bloğunda ve kapağında dökümün şalağ şulup yapılmasından dolayı çapaklar kabarcıklar mevcut.
    sorun6: Çoğu arkadaşın aküleri yetersiz. Bazen iyi şarj edilmiyor bazen taşıyor. İlk çalıştırmada sorun yaşanıyor. Çözüm için ek masraf yapılarak 7Ah'lik akü alınıp takılıyor.
    sorun6: lastikler kaygan. hamuru iyi değil.çözümü lastik değişimi
    sorun7: eksoz ve motor koruma demirleri kaynak yerlerinden kopuyor. Yapılan gaz altı kaynağı yetersiz. Punta atılır gibi kaynak yapılmış.
    sorun8: 1 yıllık boxerlarda bağlantı elemanlarında -civata- somun vs- paslanma yapıyor.
    sorun9: motorda ilk başlarda birinci vitese takıp debriyaj salındığında stop ediyor. sorun belli bir km'den sonra yapılan ayarlarla düzeliyor.
    Sorun10: Amortisörler sert. belki ayarlanarak düzeltilir. Ama arka amortisör içindeki piston kolu denen ve civatayla şaseye tutturulan çelik parça çok ince. Bir arkadaşımızda kırılmış bile. Amortisörde revizyona gidilmeli
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Bana ne yazdiginizi gercekten merak ettim. Tekrar yazmanizi istesem sorun olmaz sanirim. Ben marka fanatigi degilim boxer kullandigim 8. motorum. Cin mali motorda kullandim japonda ve hicbirinde sukur ki hic sorun yasamadim. Kullandiginiz motorun limitlerini bilir buna gore kullanirsaniz vede motoru alirken arastirip ona gore bir beklentiye girerseniz sorun yasamazsiniz. Bahsettiginiz sorunlarin bazilari dogru olabilir ama bazilarida anlamsiz bence. Sorun 2 olarak yazmis oldugunuz titresim konusu ilk sayfadan itibaren dile getirilip soyleniyor bu dogru motorda titresimde var zaten 70 km sonrasi titresim rahatsiz ediyor. Bu zaten kabul ediliyorki alan kiside bunu bilerek almali kimse titresim olmadigini iddia etmiyor.
    Sorun 3 bu motor 4 vites son hizi belli uretim amaci belli kimse bu motorun otobanda rahatca kullanilabilecegini iddia etmiyor ki. 4 vites oldugunu bilmedenmi aliyor alanlar. Bunu bilmeden alan zaten hic almasin.
    Sorun 6 lastikler kotu demissiniz. Evet lastikler kotu kimse iyi demediki. Fakat biraz gercekci olalim bu motor 3000 tl. Bu fiyata aldiginiz hangi motorun lastigi iyiki. Yamaha r 25 sayfasini okuyun herkes lastikten sikayetci ve herkes degismesi gerektigi konusunda hemfikir vede motor 15000 tl.
    Sorun 9 bu sorunu ben hic yasamadim bende sifir aldim motorumu.
    Simdi bana kizacak olan kizsin. Marka fanatigi oldugumu dusunende olacaktir elbet dusunsunde. Ancak ben sadece objektif ve gercekci olmaya calisiyorum. Motorumu seviyorum ne aldigimi bilerek aldim beklentim buydu ve motorda bana bunu verdi. Param olsaydi alirmiydim almazdim elbette herkes gibi bende gider daha iyisini alirdim.
    Kisacasi bu motor basit sade abartisiz hiz yapamayacaginiz yuksek hizlarda (70 km. Ne kadar yuksek ise) titresimden rahatsiz olacaginiz islak zeminde lastiklerine cok fazla guvenemeyeceginiz bir motor. Ancak bu kusurlarini bilerek torku sadeligi kisa mesafeli killanim icin uygunlugu kim ne derse desin uygun kullanimda sorunsuzlugu dusuk yakit sarfiyati ve de en onemlisi 3000 tl ye 9 taksitle alabileceginiz en iyi motor bence. Yok ben daha fazlasini istiyorum derseniz diger secenekleri degerlendiriniz.
    benhasan ve Asper bunu beğendiler.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR NS150
    Bugün 10bin bakımı yapıldı, hiç bi şikayetim yok şuanda. gereken itinayı oktay motor gösteriyor, garantiden silindir alt - üst contası değişti. genellikle günlük 50km. Ve tatil zamanı 200- 550km durmaksızın geziler yaptım , fiyat performans ürünüdür bu daha ne olsun. Ayrıca yukarıda facebook grubumuzdan örnek verilen kırık egzos ve koruma demiri kırıkları daha önce kazaya karışmış motordur emsal gösterilemez ve egzos orjinal değildir yani x bi egzoscunun yaptıgı kaynaktır. kafa sallamaya da şöyle bi tecrübeyle yanıt vereyim isteyen denesin, arka teker milini oransız bağlarsanız motor kafa sallar. Not: telefondan yazıyorum noktalamaya pek önem veremedim kusura bakmayın.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı bsarigul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 10bin bakımı yapıldı, hiç bi şikayetim yok şuanda. gereken itinayı oktay motor gösteriyor, garantiden silindir alt - üst contası değişti. genellikle günlük 50km. Ve tatil zamanı 200- 550km durmaksızın geziler yaptım , fiyat performans ürünüdür bu daha ne olsun. Ayrıca yukarıda facebook grubumuzdan örnek verilen kırık egzos ve koruma demiri kırıkları daha önce kazaya karışmış motordur emsal gösterilemez ve egzos orjinal değildir yani x bi egzoscunun yaptıgı kaynaktır. kafa sallamaya da şöyle bi tecrübeyle yanıt vereyim isteyen denesin, arka teker milini oransız bağlarsanız motor kafa sallar. Not: telefondan yazıyorum noktalamaya pek önem veremedim kusura bakmayın.
    10.000km'deki bir motorsikletin silindir alt-üst contaları neden değişir??? Garantiden de olsa motor yarılmıştır, Eğer bu vakaya rağmen f/p ürünü diyorsanız-diyecek bişey yok...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    TVS Jupiter
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10.000km'deki bir motorsikletin silindir alt-üst contaları neden değişir??? Garantiden de olsa motor yarılmıştır, Eğer bu vakaya rağmen f/p ürünü diyorsanız-diyecek bişey yok...
    Gerçekten öyle daha 10.000km normal bir motosiklet için hiçbirşey değildir. Tabiki kullanımla ve şanssızlıkla ilgisi olabilir ama 10.000km de alt üst silindir contası değişimi nedir anlamış değilim. Bu konuda katılıyorum size yeni fiyatı ile 3250 TL olan ürünü 10.000km ye kadar kullanıp sonrasında yukarıdaki sorunlar ortaya çıkacaksa bunu f/p ürünü olarak ifade etmek doğru olmaz. Çok istediğim ve sevdiğim bir model boxer bu yıl almak istiyordum fakat aklımda soru işaretleri var ve bence bu ürüne bir kaç dokunuş yaparak ya revizyona gidilmeli yada üretim prosesleri değiştirilmelidir diye düşünüyorum. Belki ürün sağlam olabilir ancak üretim prosesleri yanlış ise sorunlar var olmaya devam edecektir kanaatindeyim. Saygılarla
    Hayatı severek yaşamasan, hayat seni seve seve yaşatır

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sagopa dd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lucas bey aerorurur ve boranaya yazdığım yazıları silmiştir. sebebini anlasam da anlamazlıktan geliyorum. öyle kafanıza göre yorum silemezsiniz. Babanızın çiftliği değil bu forum . Evet gogmanlara satmış olabilirsiniz. En ufak bir eleştiriye bile kapalı olabilirisniz ama oralardan gelen paralar sizi kurtarmaz.
    bugün gitsem size dava açsam benim ifade özgürlüğümü engellediğiniz için yüklü bir miktar tazminat alırım ve 5 yıldan başlayan hapisle yargılanırsınız. o yüzden lucas bey yazılarımı sildiğiniz gibi geri getireceksiniz[COLOR="Silver"]
    İstediğiniz savcılığa gidip şikayette bulunabilirsiniz hakkımda.

Şimdi bana demeyin yok benim kimseyi savunduğum yok. İnanmam. Yemezler koçum.

Yukarıdaki ifadenizden dolayı sildim mesajınızı. Siz birilerine koçum diyeceksiniz, o size sanane lan diyecek, sonra karşılıklı küfürler, hakaretler. Ondan sonra nerede bu moderatörler.
    Hakaret etmeden, insan gibi tartışmayı öğrenemediğimiz sürece daha çok mesaj silmek zorundayım.
    Küfür ettiği için sildiğim mesajından dolayı başka nickle girerek Ermeni dölü dedi biri bana. Siz babanızın çiftliği değil burası diyorsunuz. İsterseniz tüm yazılanları istediğiniz savcılıkta paylaşmaya hazırım.
    Fakat küfür ve hakaret olan her mesajı silmeye devam etmek durumundayım.
    İyi forumlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Alıntı Sagopa dd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lucas bey, size de çok şaşırdım doğrusu. İlk defa bir forum admininin forum içerisindeki bir pazarlama müdürünü tanıdığını, yazılarını takip ettiğini ve sorunları çözebildiğini belirtebileceğini yazdığını görüyorum. Bu da ilginç doğrusu.
    Not Mesajı: Ekrem Bey'i tanımayan var mı bu forumu takip edip?

rafet bey dava açacağını söylemişti galiba. Açarsa bu delil karartma olmaz mı. yol boyu günü gününe yazdığı yazılar silinirse deliller karartılmış olmaz mı. gerçi bu yazıları başkalarının görmesini istememiş olabilirsiniz ama siz de biliyorsunuzdur ki - bilgisayarlar ve internette yazılan çizilen hiçbirşey silinse de silinmez. Delilleri karartmak istiyorsanız size bir tyo vereyim. Bilgisayarlarınızı ve sununcularınızı döküm fabrikalarında lavın içinde eritin. yapmışken google belleklerine de uğramanız gerekir.
    Not Mesajı: Merak etmeyin, hiç bir mesajı silmeyiz, sadece normal kullanıcıların görmesini engelleriz, ve yine merak etmeyin, zeki olabilirsiniz ama biz sandığınız kadar aptal değiliz

Ayrıca rafetbeyi forumdan atıp yazılarını silmenizi de garipsedim. Rafet beye de hak veriyor sayılmam. Kusurları var. İnce borudan imal şaşeli bir alete çok güvenmiş. Ederi ne ki ne beklemiş. Gerçi ben de yazılanlarla gaza gelmedim sayılmam. İyi şişirilmiş bir dev balon olduğunu farketmem 10000 km'mi aldı. Şişirin daa çok şişirilir bu balon.

Not Mesajı: Rafet bey önüne gelene küfür etmediği mesajlarla sorununu bildirseydi mesajları silinmezdi. Sorunu olup üslubunu bozmadan küfür etmeden hakaret etmeden paylaşılan hangi mesajı sildik?
    Umarım başka sorunuz/sorununuz yoktur ?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    TVS Jupiter
    Arkadaşlar sorunları ve teknik konuları tartışsak artık. Aşalım bunları hakaret ve ağır ithamlar ve küfürlerle forum tam bir kaosa döner. Lütfen yapmayalım
    marlox bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)