Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun twona , kazasız belasız bin inş. Lastikleri değişince motorun yolda gidişi ne oldu diye merak ediyorum, yalpalama düzeldi mi? bu değişimden sonra 100 km hız ile giderken güven hissi veriyor mu? cevaplaya bilirsen sevinirim. iyi günlerdilerim.
    Lastikler bir harika. Yalpalama tamamen kesildi motor yolda daha bir guven veriyor. Cukur ve kasisleri neredeyse hic hissetmemeye bsdladim. Lastiklerden sonra gidonda bir miktar ağırlaşma oldu sadece. Su ana kadar hersey yolunda. Dun BMW GS 1200 kullanan bir arkadaş bile donup benim motora bakıyordu. Yolda herkes abi bu ne motor ne marka, kaca aldin diye soruyor. 3 bin lira deyince şaşırıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikler bir harika. Yalpalama tamamen kesildi motor yolda daha bir guven veriyor. Cukur ve kasisleri neredeyse hic hissetmemeye bsdladim. Lastiklerden sonra gidonda bir miktar ağırlaşma oldu sadece. Su ana kadar hersey yolunda. Dun BMW GS 1200 kullanan bir arkadaş bile donup benim motora bakıyordu. Yolda herkes abi bu ne motor ne marka, kaca aldin diye soruyor. 3 bin lira deyince şaşırıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

http://www.hizliresimyukle.com/image...70078963_n.jpg
    Valla twona kardeşim ben söyleyecektim ama emin olmak için kullanıcı olarak senin yorumunu bekledim Yalpalamanın esas sebebi o üzerindeki aşırı yüksek yanaklı nylon lastiklerdi galiba. Senin adına gerçekten çok sevindim. Artık bize de Sava olmasa bile düzgün bir çift kauçuk lastik farz oldu...
    twona bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Yurdukoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla twona kardeşim ben söyleyecektim ama emin olmak için kullanıcı olarak senin yorumunu bekledim Yalpalamanın esas sebebi o üzerindeki aşırı yüksek yanaklı nylon lastiklerdi galiba. Senin adına gerçekten çok sevindim. Artık bize de Sava olmasa bile düzgün bir çift kauçuk lastik farz oldu...
    Lastik önerebilirim. Sava MC 18 uygun fiyatlı, kaliteli ölçü olarakta Boxer ın ölçülerine çok yakın ölçülerde bir lastik. Öne 90/80-17, arkaya 110/80-17 takabilirsiniz.

http://www.savaturkiye.com/UrunDetay...MC%2018&UID=69
    Yurdukoru, bikr, Biloyloy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Şu an yok.
    Hocam körükte takıcam yazmayı unutmuşum. Bu arada kare far emanet takıldı çünkü orjinal farın nikelajlı çerçevesi mat siyaha bıyaya gitti boya bittiğinde orjinal far takılacakk. Daha küçük yuvarlak siyah bir far bulamadım malesef. Sadece Kanuni Breton S modelinde küçük siyah bir far var ama oda çok kalitesiz bir far ve kısa süre içerisinde sararma yapıyormuş üstelik fiyatıda kargo dahil 110 tl. O far için 110 tl çok para. Ebayde bulabilirsen siyah küçük bir far sipariş verebilirm önerilere açığım.

Birde herşeyi aynı anda yapmak biraz zor oluyor. Motora binemez oldum valla. Acele edip hemen olsun deyincede ufak tefek aksaklıklar oluyor o yüzden bu aşamadan sonra ağır ağır toplayacağım motoru.
    Wemoto da çok orjinal klasik farlar var. Universal olanlar biraz tuzlu ama belirli markaların farları baya hesaplı. Ben oradan transalp için ayna, sinyal, zincir, dişli vs getirtmiştim çoğu da sorunsuz ve gümrüğe takılmadan (ağır paketler hariç) gelmişti. Fiyatları buradakilere göre 3 te bir oranında. Ayrıca İngiltere olduğu için daha hızlı geliyor.

Çift Projektör far çok ilginç ve güzel durur mesela orada gördüm.
    twona bunu beğendi.

Motosikleti
    Wemoto da çok orjinal klasik farlar var. Universal olanlar biraz tuzlu ama belirli markaların farları baya hesaplı. Ben oradan transalp için ayna, sinyal, zincir, dişli vs getirtmiştim çoğu da sorunsuz ve gümrüğe takılmadan (ağır paketler hariç) gelmişti. Fiyatları buradakilere göre 3 te bir oranında. Ayrıca İngiltere olduğu için daha hızlı geliyor.

Çift Projektör far çok ilginç ve güzel durur mesela orada gördüm.
    Örnek link yollarmısın sana zahmet.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E

http://www.hizliresimyukle.com/image...70078963_n.jpg
    Hocam maşallah elinize sağlık çok güzel olmuş.Kazasız belasız inşallah.

Far olarak benim değişik bir tavsiyem olucak bu truimph motorlarındaki çift gözlü kurbağa farları çok değişik bir hava katabilir.
    Yoksa bu cg serisi dikdörtgen far motorun karizmasını çiziyor benden söylemesi (Gerçi idareten takılmış ama olsun)
    Şeytan İcadı

Motosikleti
    Şu an yok.
    Örnek link yollarmısın sana zahmet.
    http://www.wemoto.com/products/lighting

Bu linkte istediğin markanın motorun modelini yılını seçip search e bastığında hepsi fiyatlarıyla görünüyor. Bir de universal headlights yazan yere tıklarsan orada da var.
    twona bunu beğendi.

Motosikleti

Bu linkte istediğin markanın motorun modelini yılını seçip search e bastığında hepsi fiyatlarıyla görünüyor. Bir de universal headlights yazan yere tıklarsan orada da var.
    Tskler.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Beyaz ön çamurluk yakışır. zincir muhafazada olsaydı birde öyle gorseydik.
    twona bunu beğendi.

BurakBoztepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 S
    Tuna abi öyle bir şaheser yaptın ki aklımdan çıkmıyo valla. Nasıl yaparım ederim modundayım gece gündüz. Yapsam adliye kadar güvenli bi yerde çalıştığım halde branda örterim sanırım gerçekten emeğine ve emeği geçen ustalarında ellerine sağlık. Çok güzel maşallah ya
    twona bunu beğendi.

Motosikleti

Universal headlight yazan bir link bulamadım benmi yanlış bakıyorum acaba? Markaların hepsi var ama Universal diye bir seçenek yok. Sen bulduysan link olarak verirmisin lütfen.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Universal headlight yazan bir link bulamadım benmi yanlış bakıyorum acaba? Markaların hepsi var ama Universal diye bir seçenek yok. Sen bulduysan link olarak verirmisin lütfen.
    http://www.wemoto.com/parts/headlight

Sayfa açılınca solda Display 10 pages yazıyor onu 200 yaparsan bütün üniversal farlar çıkıyor. 9 sayfa 200 e yakın çeşit var. Kolay gelsin.
    twona bunu beğendi.

Motosikleti

Sayfa açılınca solda Display 10 pages yazıyor onu 200 yaparsan bütün üniversal farlar çıkıyor. 9 sayfa 200 e yakın çeşit var. Kolay gelsin.
    Eyvallah...

Merhaba,

İlgili sitede power Lee, çakar led, sis farı gibi parçalar da var mı acaba?
    Telefondan girdiğim için göremedim.

Selamlar.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı uçnkaplumbğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

İlgili sitede power Lee, çakar led, sis farı gibi parçalar da var mı acaba?
    Telefondan girdiğim için göremedim.

Selamlar.
    Araştırmak lazım olabilir, verdiğim linkte yüzlerce far var. Ben oradan genelde ayna sinyal vs gibi fazla pahalı ve iri olmayan (<75$) ürün siparişleri yapıyorum. Yoksa gümrüğe takılıyor.

Motosikleti
    Araştırmak lazım olabilir, verdiğim linkte yüzlerce far var. Ben oradan genelde ayna sinyal vs gibi fazla pahalı ve iri olmayan (<75$) ürün siparişleri yapıyorum. Yoksa gümrüğe takılıyor.
    Yalnız fiyatlar bana baya pahalı geldi. Türkiyeden almak daha mantıklı gibi.

Motosikleti
    BAJAJ BOXER BM 150
    Pahali bile az bence bit kadar sinyal 20 sterlin mi olur.yuh yani .kardesim sen en iyisi dx.com a bak orasi hakikakten uygun burda 1300 tl dedikleri interkomu ben 176 liraya aldim tek sikintisi 1 ayda trenle geliyo siparisler.bide twona kardesim motorunda 2 seyi gercekten begenmedim sclamber yazisi yerine keske bi vietnam yildizi koysaydin bide 67 bence abest durmus ama yinede zevk senin bize begenmek ve takdir etmek duser.sakin bana kizmayasin.bu arada da birsey sormak istiyorum bizim motorlara cbf te oldugu gibi yan plastik canta baglamak mumkun mu? Eger olursa cok guzel olur.

Motosikleti
    Alıntı haldun_86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pahali bile az bence bit kadar sinyal 20 sterlin mi olur.yuh yani .kardesim sen en iyisi dx.com a bak orasi hakikakten uygun burda 1300 tl dedikleri interkomu ben 176 liraya aldim tek sikintisi 1 ayda trenle geliyo siparisler.bide twona kardesim motorunda 2 seyi gercekten begenmedim sclamber yazisi yerine keske bi vietnam yildizi koysaydin bide 67 bence abest durmus ama yinede zevk senin bize begenmek ve takdir etmek duser.sakin bana kizmayasin.bu arada da birsey sormak istiyorum bizim motorlara cbf te oldugu gibi yan plastik canta baglamak mumkun mu? Eger olursa cok guzel olur.
    Stickerlar şu an söküldü, yuvarlak ön far takıldı. Zaten bende beğenmedim sticker ları, arkadaş öylesine bir yaptı denedik ama güzel durmadı. Yan kapaklar beyaz değilde siyah olacak. Hala sinyal ve stop konusunda kararsızım. Birde motordaki nikelaj yerleri zımpara yapıp boyamamıza rağmen boya malesef atıyor. Örenğin ön far çerçevesi ve benzin depo kapağında ki boyalar kalkmaya başladı ne yapıcaz bilmiyorum :(

Motosikleti
    BAJAJ BOXER BM 150
    Sen dedigim siteye bi bak hatta simdi ben de bakayim link atarim sana..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:47 ----------

http://www.dx.com/p/exled-diy-retro-2w-112lm-1-led-yellow-light-motorcycle-turning-lamps-electroplate-12v-2-pcs-257205 Bak bole bi tane sinyal takimi var
    twona bunu beğendi.

Motosikleti
    Bu arada yan kapaklardaki numaralarada iptal olacak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)