Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar haksızlık ediyordunuz. Alibaba'ys cingli conglu sitelere girip bakın. Orada çinli motosikletler 200-500 dolar arasında en az 50li 60lı alımlar olacak şekilde satılıyor. Mondialin kanunin çinden getirdiği motosikletlerde %100 civarı kar payı olduğunu duşunuyorum. Şimdi bajaj koylu 150cg parasına boxer veriyor. Alabileceği kar payını azaltıyor. Veya reklam veya değil. Onceden satın alan arkadaşlardan kaç tanesi 3000lira etmeyeceğini duşunerek aldı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Şu an ne alakası var 3000 lira eder etmez biz ediceğini bildiğimiz için aldık fakat madem düşürecektiniz niye piyasaya girerken o fiyatla girmediniz? bizim suçumuz ne anlatabiliyor muyum motor fiyatına göre şimdi daha avantajlı ona lafımız yok ki maduriyetimiz hem biz ilk size güvenelim tercih edelim siz üstüne fiyatı düşürüp bizi keriz yerine koyun bide şu var bu motor yine patlamıcak seneye 2500 yaparlar belki çünkü kime sorsam tipi ne biçim yok disk yok falan filan şuna bile rastladım dedim hint malı çin değil o zaman daha kötü dedi adam bana bu kitle sizce bunu alır mı kaçınız bu motoru araştırmadan aldı.Ben almak için neler çektim ona baktım buna baktım parayı ayarla falan düşündüm acaba elimde kalırmı yedek parçada sıkıntı yaşarmıyız 2. el piyasası da oluşması için süre gerekli falan hesap kitap aldım fakat kerizmişiz.
    Ali reis 17, yasin17 ve trcn bunu beğendiler.
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

Ali reis 17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer 150
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli BOXER 150 kullanıcıları;

Henüz bayiler toplantısındayız. Hızlı bir şekilde yorumları okumaya çalıştım.

Evet, BOXER 150 fiyatı 3.030 TL'den 2.736'ye inmiştir. Bu ürünü daha önce alan arkadaşlarım için bu haber biraz üzücü olabilir.

Ama şuna inanılmasını isterim.

Daha önceki fiyatın da oldukça uygun olduğunu kullanıcı arkadaşlarım çok iyi biliyorlar. Öne çıkan özelliklerini bu sayfada söylemeye gerek olmadığı
    kanaatindeyim. Çok güzel kullanıcı yorumları var. Bu fiyat ne manaya geliyor sorusu o zaman akla geliyor. Tek sebebi Bajaj'ın
    Türkiye stratejisi ile ilgili bir durumdur. Bajaj'ın her ülkede yaşadığı süreçte genel pazarın da büyüdüğü biliniyor. Amaç Kaliteli bir ürünün
    daha uygun bir fiyat ile çok daha fazla tüketici ile buluşmasını sağlamaktır.

Sektör için önemli bir şanstır. İnşallah bir çok kullanıcının ilk motoru da olacaktır.
    Bu fiyatla Fiyat-performans seviyesinin çok üstlere taşındığını ifade edebilirim.

Dediğim gibi daha önce bu ürünüü alan arkadaşlarım için üzücü olabilir. Ama bir çok yeni arkadaşımız aramıza katılacak inşallah. Bu da sevincimiz olsun...

Selam ve saygılarımı sunuyorum...
    Ekrem bey;açıklamanızınşu ana kadar bu ürünü almış hiç bir arkadaşı tatmin etmediğini,bunun bajaj ile hiç bir alakasının olmadığını,kuralkanın ticaret anlayışı olduğunu kabul edelim.Bu indirimin bizim kötülediğimiz sizin övdüğünüz lastik fiyatı olduğunu ve bizim kandırıldığımızı ve bunun ticaret ahlakına uymadığını belirtmek isterim.Bundan sonraki alıcılar kaliteli lastiği de peşinen alır adam gibi keyfini sürerler.Ha tabii başka bir şeyi şimdiki kaliteden düşürüp onlarıda başka yönden kandırır mı kuralkan bu ihtimal de aklıma gelmiyor değil.Güven duygusu kolay kolay tamir edilmez bu neden ile yazıyorum!!!/???.Bunun benzerini arabamda yaşadım.yıl 2011 ford dan yeni focus u aldım ertesi yıl ford benim araç da olan özelliklerin bir kısmını kaldırdı birazcık da zam yaparak 2012 ye öyle girdi.Ama orada ben kar üstüne kar yapmıştım.İşte ticaret böyle bir şey.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Alıntı Tech_N9ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende bajaj ı ilk zamanlardan alanlarım ve bu yapılan indirim için gayet mutlu oldum ihtiyaç sahipleri ucuz sağlam motor alsınlar biz 300 tl zarar etsek ne olacak ki tamam parayı zor kazanıyoruz haklısınız ama olan olmuş aldık motorlarımızı ve keyifle kullanıyoruz bu keyiften neden başkaları mahrum olsun ki fiyata indirim olduğuna ben sevindim bajaj kardeşliği fazlalaşır.
    Yorumunuzun pek gerçeği yansıttığını düşünmüyorum.İnsan zarar eder de mutlu olur mu?Servisçilik yapıyorsanız olur tabii motor sayısı artar,veya satmış olabilirmisiniz? diye düşünmüyor değilim.
    yasin17 bunu beğendi.

neocasarea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vallaha allah razi olsun tamda pazartesi almaya gidiyordum motoru sevindim sahsen.
    Yurdukoru ve Ali reis 17 bunu beğendiler.

Değerli Ali Reis Bey;

Söylediklerim bire bir doğrudur. Bajaj ürün fiyatları Türkiye'de BAJAJ tarafından yönetiliyor. Bayiler toplantısına katılan bayilerimize de sorabilirsiniz.
    Konu hakkında ASYA bölge sorumlusu Mr. Manish bir sunum yaptılar ve BOXER 150 modelinin tüm sınırlar zorlanarak en uygun fiyat ile 2015 yılında
    Türkiye pazarında olacağını ifade ettiler. Tek sebep budur. İnşallah fiyat-performans kalitesi ile çok seçkin ve tercih edilebilir konuma
    yükseltilmesi hedeflendi. Kuralkan'ın kar marjı ile ilgili hiç bir alakası yoktur. Tamamen BAJAJ'ın finanse ettiği bir süreçtir.

Bugüne kadar size hiç bir yanlış bilgi vermedim. Ama daha fazla ne söyleyebilirim?

Saygılarımla...
    wew, ismeter, dyavol-77 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Şu an yok.
    Arkadaşlar kontakt ya da elektrik problemi yaşayan var mı?

Gidonu tam sağa çevirince elektrik geliyor ortadaykense korna marş vs hiç bir yere elektrik gelmiyor... Bu hırsızlık girişimi olmadan önce de bu elektrik sorunu başladı ve hala sorun çözülmeye çalışılıyor. Kontakta mı bir sorun var anlayamadik hala. İnşallah ciddi bir sıkıntı değildir. Motorum bir haftadır yatıyor. :(

yasin17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 + mondial snappy 100 sfc
    Alıntı Yurdukoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gidonu tam sağa çevirince elektrik geliyor ortadaykense korna marş vs hiç bir yere elektrik gelmiyor... Bu hırsızlık girişimi olmadan önce de bu elektrik sorunu başladı ve hala sorun çözülmeye çalışılıyor. Kontakta mı bir sorun var anlayamadik hala. İnşallah ciddi bir sıkıntı değildir. Motorum bir haftadır yatıyor. :(
    Ben geçen akşam yoldayken başıma şöyle bir durum geldi, farlar havaya doğru baktığı için karsidan gelenler sürekli korna uzun kısa yaparak beni uyarıyordu ;) bende uzun kısa yapayım dedim, uzun yaptım kısa yapınca farlar söndü hemen sağa çekip inceledim birşey bulamadım tabi. Sonra yeniden çalıstırınca düzeldi.

Alıntı neocasarea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaha allah razi olsun tamda pazartesi almaya gidiyordum motoru sevindim sahsen.

Biraz daha bekleyin belki 2500 olur yaza doğru?

Şahsen ben 2 ay önce alan kerizlerden Olmasaydım ve indirim olsaydı kesinlikle yazı beklerdim.
    Ama 3000 hazırsa lastikle beraber almanız mantıklı. Ya da yağmurda sürmeyi düşünmeyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Bu arada genç yaşta bize 300 TL gibi bir ücrete tecrübe kazandıran Bajaj ve kuralkana teşekkürler. Bir daha ne yeni çıkan bir markadan ne de daha önce milleti mağdur etmiş bir firmadan motor almam. Alıp bir ikinci el cbf150 yağ ekleye ekleye ama 80kmden sonra titreşimsiz giderim.
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Hala içim acıyo ya nasıl böyle yaparlar japon japon diyolar demek haklılar ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

Alıntı Yurdukoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İnşallah yoktur ama bence biraz uğraştırabilir.
    yasin17 bunu beğendi.
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala içim acıyo ya nasıl böyle yaparlar japon japon diyolar demek haklılar ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

İnşallah yoktur ama bence biraz uğraştırabilir.
    Bugün servis aradı ve çok şükür sorun hallolmuş. Garantiye girdiği için herhangi bir ücret almadılar. Ekrem Bey'e teşekkür ediyorum konuya hızlı müdahele ve ilgisi için. Motor nihayet hazırmış yarın iş çıkışı teslim alacağım inşallah.
    Ali reis 17 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu nedir ya ? Millet alışmış memlekette sıfırından pahalı ikinci el motor almaya, fiyat düşünce rahatsız oluyor. Bir de tersinden düşünün bakalım. O 300 TL için belki de alamayan bir sürü insan bu motoru alabilecek. Bu hiçbir şey değil, siz bir de Yamaha'nın Tmax'te 4 - 5 sene önce yaptığı indirimi araştırın. Fiyatı 31 binden 20 bin civarına indirmişlerdi. Keza 5 sene önce BMW, GS1200' lerde 7500 € indirim yapmıştı, o da o zamanki parayla 15 bin TL yapıyordu. Motorun fiyatı 50 bin TL idi. 300 TL ne ki ? Bunun için motor kötülenir mi ? Ayıptır yahu...
    ismeter, Yurdukoru, wew ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CB 125E
    Aynı olayı honda wave da yaşamıştım 2012 eylülde aldım 3 ay sonra indirim olmuştu gerçekten insana çok dokunuyor gerçi 2 yıl hiç sorunsun binerek 3600e 1 ay evvel sattım buradaki arkadaşlarında haklı olarak serzenişi bu yönde eğer motora indirim değilde 200 lira zam gelseydi ellerindeki motorları prim yapacaktı hiç değilse fiyatı yerinde kalabilirdi 104 sayfadır burdaki insanlar yorumlarını yapıyor bir zamanlar tvs de olduğu gibi bajaj dı piyasada yerini almasını istiyorlar kimse 3000 liraya aldığı motoru piyasadan çekilip çöp olmasını istemez.

Motosikleti
    Suzuki gn250
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nedir ya ? Millet alışmış memlekette sıfırından pahalı ikinci el motor almaya, fiyat düşünce rahatsız oluyor. Bir de tersinden düşünün bakalım. O 300 TL için belki de alamayan bir sürü insan bu motoru alabilecek. Bu hiçbir şey değil, siz bir de Yamaha'nın Tmax'te 4 - 5 sene önce yaptığı indirimi araştırın. Fiyatı 31 binden 20 bin civarına indirmişlerdi. Keza 5 sene önce BMW, GS1200' lerde 7500 € indirim yapmıştı, o da o zamanki parayla 15 bin TL yapıyordu. Motorun fiyatı 50 bin TL idi. 300 TL ne ki ? Bunun için motor kötülenir mi ? Ayıptır yahu...
    +1 katılıyorum

suor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Bu muhabbette Yamaha' dan BMW' den örnek verip kendinizi komik duruma düşürmeyin. Zaten bu motorları alacak durumu olan adama sonradan yapılan 300 TL indirim koymaz. Ama eminim ki o motorlar için yapılan indirimlerde de fazla fiyata alan insanlar bu şekilde serzenişte bulunmuşlardır. Burada sitem eden insanlar o 300 TL' yi zar zor denkleştirip alan insanlardan çoğu.

Ben motoru cafe racer projesi için aldım. İstediğim gibi olması için bazı parçaları yüksek fiyatlarla yurtdışından aldım. Aldığım aynı parçayı aynı adamın başkasına daha ucuza sattığını öğrenseydim yine aynı tepkiyi verirdim. Benim de gıcık olma sebebim bu. Motora hiçbişey yapmmasam 300 TL ile mekana gider içerim arkadaşım. Ekrem beyin topu attığı Mr. Manish benim babamın oğlu mu da ona 300 TL vereyim.

Motoru mayısta aldım. Yeni yeni sevmeye başladım. Zaten bu motora kimse harika diyemez. Buradaki çoğu insanın dediği gibi fiyatına göre güzel motor. Aldığımdan beri çıkan sorunda kendi kendime "ucuz etin yahnisi sert olur, ne bekliyosun ki?" diye soruyordum. Meğer yahni daha da ucuzmuş aslında anlatabildim mi?

Motoru sevmeme sebeplerimi de yazayım tam olsun.

-Sabahları çalıştırması çok zor. Jigleyi açıp iilaki beklemen lazım. Sonbahardayız kışın halini siz düşünün. Ben Antalya' dayım. Soğuk şehirdeki arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun diyorum.

-Çalıştırdım motoru, vitese takar takmaz stop eder illaki. Hiç aksatmadı şimdiye kadar sağolsun.

-Lastikler berbat. Dün değiştirdim lastikleri. Yerçekimi diye bir güç olduğunu hatırladım tekrar. Planet earth denen bu gezegende sürtünme kuvveti varmış biliyor muydunuz?

-Selesi çok raharsız edici. Sırada kesinlikle değişecek sele var.

-Motor hafif. 90 kiloyum yine de bazen rüzgardan etkileniyorum.

-Fara ayar çekmeniz gerekit. Yapmazsan aydınlarması yetersiz kalır.

-Amortisörlere ayar çekmeniz gerekir. Yapmazsan sarsılırsın.

-Rolanti ayarı yapmanız gerekir. Yapmazsan bazen ışıklarda kalkarken dahi stop eder. Haklı olarak küfür yersin.

-2-3 haftada bir vida sıktırmaya yol üstünde bir ustaya uğruyordum. Sonra kendim yapmak için alet takımı aldım. Lokma takımım bile var. El becerilerimde artış oldu. Teşekkürler bajaj çok sağol boxer.

-En önemlisi arka peglerde öyle bir titreme var ki titreme değil vızıltı resmen. Artçıyı motordan inince sırtınızda taşımanız gerekir çünkü en az beş dk ayakları uyuşuk kalıyor adamın. Rodajdan sonra geçiyor yazıldı buraya ama ben kimseyi bindirmedim bindirmem de.
    Tech_N9ne, technomix ve trcn bunu beğendiler.

Merhaba,

Ben mutluyum. 300 lirayı çöpte de bulmadım herkes gibi. Arabayla gideceğim yere motosikletle gittim. Yaptığım yakıt tasarrufu bana yeter.
    5 bin km uzun yol yaptım. Gezip gördüğüm bana yeter. Sanki altın alıp satıyorsunuz, neredeyse uç sayfa boyunca bu konu konuşuluyor. Bence haksızlık ediyorsunuz. Motosikletin keyfini çıkarın.

Fiyatlara bakın,
    Boxer 2750
    Discover 4100
    İlk fiyatlar geçerliyken 750 daha veririm Discover alırım diyordu millet. Şimdi Boxer daha çekici, hakettiği ilgiyi fiyat indirimiyle de olsa göreceğine inanıyorum.

Selamlar.
    solmyr, Yurdukoru, ekrem ata ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kimse anlamıyor üç sayfa konuşucaz tabi burası motorla ilgili bölüm değil mi tamam o zaman 300 tl para mı diyenler hesap numaramı atıyım 300 tl atın bana bu buna benziyor.Motor kötülemek nerden çıktı? İnsan sevipte aldığı motoru kötülermi motor bu alan bakar alır forumu okur test eder alır.Keriz gibi hissediyorum sizi belki gıdıklamadı fakat 300tl benim üniv.de 2 haftalık harçlığım

Kimse anlamıyor üç sayfa konuşucaz tabi burası motorla ilgili bölüm değil mi tamam o zaman 300 tl para mı diyenler hesap numaramı atıyım 300 tl atın bana bu buna benziyor.Motor kötülemek nerden çıktı? İnsan sevipte aldığı motoru kötülermi motor bu alan bakar alır forumu okur test eder alır.Keriz gibi hissediyorum sizi belki gıdıklamadı fakat 300tl benim üniv.de 2 haftalık harçlığım
    benzine indirim gelince de keriz gibi mi hissedelim? indirim var diye olay çıktı. güzel ülke burası alışık olmadığı şeylerle gelmeyeceksin bu halka
    |RIDDICK| bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzine indirim gelince de keriz gibi mi hissedelim? indirim var diye olay çıktı. güzel ülke burası alışık olmadığı şeylerle gelmeyeceksin bu halka
    Verebileceğin en saçma örnek TEBRİKLER
    Ali reis 17 bunu beğendi.

Verebileceğin en saçma örnek TEBRİKLER
    yav he he
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Çoluk çocukta yorum atıyor ha hahaha

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

Arkadaşlar şuna karar verdim. Olan oldu bitti. alan kişi sayısı bu yıl artıcağı kesin benim gibi KAZIK yiyenlerin tek karı BOXER kullanıcı sayısı olması gerekeneden daha hızlı artar buda yedek parça bolluğu 2.elin piyasasının daha çabuk oturmasını sağlar. HAZMEDEMİYORUM ama yapıcak bişey yok.
    solmyr, Ali reis 17 ve trcn bunu beğendiler.

Ali reis 17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer 150
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesajları okumamışsınız.Motoru kötüleyen bir yazı104 sayfada yok.sen formu karıştırdın kardeş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)