Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    voqka35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF100-A, Mh-Drift
    Michelin pilot street, pirelli duro traction bunlar güzel lastikler ama boxer'a orjinal ebatlı uygun lastik takımı yok sanırım. Takım olarak uygun lastik bulabilen var mı ? Olmadı 100-80-17 ve 110-80-17 takılacak ama bu şekilde de takım olarak lastik yok sanırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Arkadaşlar on takimi sıktırip tekrar ön takımı gevseyen var yardım lütfen
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

Motosikleti
    SYM Joymax 250i , Bajaj Boxer 150

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

cafe race çalışmam.Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum
    voqka35, arslan26, yasin17 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jantları nereden buldunuz hocam?

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı MKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/1noY1G.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

http://i.hizliresim.com/ynDPy7.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Çok güzel. Ben olsam o bm150 stickerlarını söker, seleyi de daha farklı bir renk seçerdim ama tabi herkesin zevki ayrı. Genel olarak begendim.

Fardaki kulakları nasıl çıkardınız fara bitişik kaynaklı değilmi? Sinyaller nereye montajlandı?

voqka35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF100-A, Mh-Drift
    Jantları ben de merak ettim, kolay bulunuyor mu , fiyat nedir .

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    http://i.hizliresim.com/1noY1G.jpg

http://i.hizliresim.com/ynDPy7.jpg

Bence marka model yazılarını sökün, aynalarıda yuvarlak tip yaparsanız (örnek olarak lifan dragon 125 aynası) ayrıca arka stop lambasıda yuvarlak tip olursa güzel bir uyum olabilir

Jantları özel yaptırmış toplam 600 lira harcamış hepsine.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar on takimi sıktırip tekrar ön takımı gevseyen var yardım lütfen
    Ben de ilk zamanlar bozuk yol kullanımından kaynaklı olsa gerek bir kaç kez oldu. Uzun süredir de bir sıkıntı yoktu hırsız zorlayana kadar. Şu an motorum yoğun bakımda. Lastikleri de verdim takmaları için. Resimdeki gibi ben de arkadaki o "etekli bayan artçı demirleri" ni çıkarıyorum. Boşu boşuna arkaya ağırlık.

Benzeri hırsızlık girişimleri daha önceki aprilia ve hondamda baya pahalıya patlamıştı. Inşallah üzmez beni kış kış...

Motosikleti
    Benimde 3. Bu
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Far aslında çok iyi, sadece ayar istiyor. 1000 küsür km servis nasıl verdiyse o şekil gittim ve açılmasa olurdu diyordum o derece. Geçen akşam öylesine deneme yaparken uzunların 2 katlı bir binanın çatısını aydınlattığını farkedince grenajları söktüm; yandaki kulaklardan büyük vidaları gevşetip az aşağı baktırdım. Şu anda aydınlatma gerçekten müthiş. Her gece eve dönerken hayran bırakıyor kendine. Deneyin derim.
    fisherKing bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Far aslında çok iyi, sadece ayar istiyor. 1000 küsür km servis nasıl verdiyse o şekil gittim ve açılmasa olurdu diyordum o derece. Geçen akşam öylesine deneme yaparken uzunların 2 katlı bir binanın çatısını aydınlattığını farkedince grenajları söktüm; yandaki kulaklardan büyük vidaları gevşetip az aşağı baktırdım. Şu anda aydınlatma gerçekten müthiş. Her gece eve dönerken hayran bırakıyor kendine. Deneyin derim.
    Zaten öyle farlar gayet iyi ben daha ayarını yapmadım gece normal bi sedan arabanın arkasından giderken adamın kafa ense mense günlük güneşlik ya da normal gündüz giderken far yüzünden yol verenleri gördüm

Huzeyfee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Selamlar beyler. Tur camı kullanan yok mu aranızda? 20 sayfa filan önce bi arkadaş daha sormuş kimse cevap vermemiş
    yasin17 ve AsiCanavar bunu beğendiler.

fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, bugün bu ayarı yaptım ve sayenizde yolum aydınlandı. Gerçekten baya iyiymiş aslında farımız
    Ali reis 17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Jantları yaptırdım orijinal ölçülerine göre..Jant imalatçılarında belki hazırda bulabilirsiniz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:45 ----------

Evet yazılılarıda söktürecem yakındır.Yuvarlak ayna bakıyorum bende krom.Lifan dragonun aynasına da bir bakim teşekkürler.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu çirkin Boxer yazısı nasıl sökülür? Vernikli falan ya...

Motosikleti
    saolasın..acemiyim şu resim paylaşma konusunda henüz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu çirkin Boxer yazısı nasıl sökülür? Vernikli falan ya...
    Boxer yazısının üzerine vernik çekilmiş çıkartmaya kalkarsanız boyaya zarar verirsiniz.ya yeniden boyatacaksınız yada üzerine benim gibi yazı çalışacaksınız.

arslan26 ve nemesis-83 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Yanlardaki Bm 150 yazısını, üzerine saç kurutma makinasını tutarak 30 saniyede söktüm. Boxer yazısı da aynı şekilde çıkar diye düşünüyordum. Vernik olayına dikkat etmedim. Boya çıkarsa artık komple boyarız...

Bu arada yazı çalışması ilginç olmuş. Orjinalinden pek ayırt edilmiyor. Aslında boxer yazısından çok o çevresindeki çizgiler kötü duruyor. Onlardan kurtulmalı.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    saolasın..acemiyim şu resim paylaşma konusunda henüz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Boxer yazısının üzerine vernik çekilmiş çıkartmaya kalkarsanız boyaya zarar verirsiniz.ya yeniden boyatacaksınız yada üzerine benim gibi yazı çalışacaksınız.

http://i.hizliresim.com/gLgkGZ.jpg
    Fotoğraflarda motorun rengi çok güzel gözüküyor, imkan varsa depodaki tüm yazıları renkleri çıkarttırıp aynı renge boyatın zaten başlamışsınız zahmetli bir işe yavaş olsun ama güzel olsun derim şahsen, birde motor bloğunuda kumlatıp mat siyaha boyama fikri nasıl olur?
    MKU bunu beğendi.

Arkadaslar sava lastikmi irc lastikmi tavsiye edersiniz ..genelde tamirciler irc iyidir onu takalim diyorlar pek guvenemedim birde sizin onerilerinizi alayim dedim ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)