Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sallanmayan telefon tutucu önerisi olan var mı?

ön siperlikteki demirlerden yapmsıtım ama artık tutmaz oldu yenısını almam lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Dostlar merhaba 0 km ns 200 aldım 100 kmde falanım motoru işyerinde dışarda bıraktım orta sehpada vardiya sonunda çalıştırdım tekte marş almadı gaz verdim gazı bırakınca istop etti sonra baya bi gaz verdim bu seferde vitese takınca istop etti baya 5 bin devirlere kadar gaz verdim boşta 2-3 dakika uğraştırdı baya canımı sıktı açıkçası malüm soğuk havadan bu kadar yapar mı? sizce rodaj bitincede böyle zor mu çalışıcak sizce bi sorun var mı kış aylarında hep 5 dakika bununla mı uğraşıcam

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Hızlı kurye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar merhaba 0 km ns 200 aldım 100 kmde falanım motoru işyerinde dışarda bıraktım orta sehpada vardiya sonunda çalıştırdım tekte marş almadı gaz verdim gazı bırakınca istop etti sonra baya bi gaz verdim bu seferde vitese takınca istop etti baya 5 bin devirlere kadar gaz verdim boşta 2-3 dakika uğraştırdı baya canımı sıktı açıkçası malüm soğuk havadan bu kadar yapar mı? sizce rodaj bitincede böyle zor mu çalışıcak sizce bi sorun var mı kış aylarında hep 5 dakika bununla mı uğraşıcam
    Servise gidin aküyü şarj etsinler deneyin düzelmez ise yeni akü istesin servis aküler çok iyi değildir kış ayı da geldi soğuklardan akünün gücü düşüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sallanmayan telefon tutucu önerisi olan var mı?

ön siperlikteki demirlerden yapmsıtım ama artık tutmaz oldu yenısını almam lazım.
    Gidon kolunun iç kısma bakan her iki ucta plastik bir parça var onu çıkartıp o kısma telefon tutucuyu bağlamak için aparat satılıyor onlardan alabilirsiniz.

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servise gidin aküyü şarj etsinler deneyin düzelmez ise yeni akü istesin servis aküler çok iyi değildir kış ayı da geldi soğuklardan akünün gücü düşüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Gidon kolunun iç kısma bakan her iki ucta plastik bir parça var onu çıkartıp o kısma telefon tutucuyu bağlamak için aparat satılıyor onlardan alabilirsiniz.

link var mı ne olarak geçiyor bulamadım
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    link var mı ne olarak geçiyor bulamadım
    Link yokta 0 539 601 35 33 bu numaradan yazın size görsel atar ona göre karar verirsiniz. Şöyle de bir durum var o parçaya takmak için telefon tutucu da almalısınız.

Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Selamün aleyküm dostlar motor bloğunun üst kısmında ucu hiçbir yere bağlı olmayan plastik bir hortum var kopmuşa yada kesilmişe benzemiyor bu nedir normal mi ciddi bir durum mu sizce

mv720 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj NS 200
    Alıntı Hızlı kurye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm dostlar motor bloğunun üst kısmında ucu hiçbir yere bağlı olmayan plastik bir hortum var kopmuşa yada kesilmişe benzemiyor bu nedir normal mi ciddi bir durum mu sizce
    Yere doğru bakıyorsa, tarifinizden anladığım kadarıyla tahliye hortumu

Merhaba
    2023 NS 200 Aldım
    Bu ay sonu teslim edilecek
    2022 ile 2023 arasında farklar var mı acaba?

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar akü tavsiyesi isteyecektim. Orjinal akü 4 sene gitti. Gidip bayiden orjinal marka akü mü almak mantıklı yoksa boch yada yuasa gibi markalar mı almak daha mantıklı. Bazıları yüksek amperli akü takın tavsiyesinde bulunuyor.
    Yardımcı yada akıl verebilecek olan ?

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar akü tavsiyesi isteyecektim. Orjinal akü 4 sene gitti. Gidip bayiden orjinal marka akü mü almak mantıklı yoksa boch yada yuasa gibi markalar mı almak daha mantıklı. Bazıları yüksek amperli akü takın tavsiyesinde bulunuyor.
    benim 2016 model motorda orjinal akü duruyor hala, anlam veremedım ancak bitecek gibi de değil problem ya da sıkıntı yaratmıyor.

ben alırsam yine aynı aküyü alırım, sonucta malın ömrünü kalitesi belli.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

mv720 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj NS 200
    2021 ve sonraki modellerin akülerini servisler takmadan önce şarj etmiyorlar. Takıp teslim ediyorlar. Özellikle fazla kilometre yapmayanların yan benim gibi tatlı su motorcularının aküsü çabuk bitiyor. Bence sebeplerden birisi bu.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    2022 model NS 200 aldım dün sürüşüm esnasında motor arıza lambası yandı ama yanıp sönme yok sadece dümdüz yanıyor ciddi mi sorun var mıdır ? Motoru çalıştırmaya korkuyorum.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Yuasa aküye bütçe yetiyorsa yuasa. Bosh akülerde nadiren de olsa ömrünü çok çabuk bitirdiğini okumuştum nette. Varta ya da Bs alırdım ben ikisi de çok pahalı değil ve kaliteli aküler. Kullandığın süre boyunca bir sıkıntı yaratmadıysa orjinalden devam da edilebilir macera aranmadan fiyatı uygunsa.

Motosikleti
    Alıntı oustn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2022 model NS 200 aldım dün sürüşüm esnasında motor arıza lambası yandı ama yanıp sönme yok sadece dümdüz yanıyor ciddi mi sorun var mıdır ? Motoru çalıştırmaya korkuyorum.
    Sıkıntı yok devam belli bir km kullan kontak aç kapa yap sönecektir, önemli bir sorun değil kullanıma da engel bir durum değildir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Orjinal alırsan şansına kalmış bir durum, yuasa veya bs alabilirsin kalitelidir, fiyatı biraz daha uygun olsun dersen varta Bosch işini görür.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Alıntı TrueLove adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    2023 NS 200 Aldım
    Bu ay sonu teslim edilecek
    2022 ile 2023 arasında farklar var mı acaba?
    Fark olduğunu sanmıyorum varsa da ufak tefektir.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Hangi durumlarda o ışık bana problem yaratır bazı arkadaşlarda yanıp söndüğünü gördüm

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Hangi durumlarda o ışık bana problem yaratır bazı arkadaşlarda yanıp söndüğünü gördüm
    Müşür problemi de olabilir motorda sıkıntı da olabilir. Kafanın rahat etmesi için servise götür baksınlar ne olur ne olmaz. Yolda kalmaktan iyidir.

Motosikleti
    Uzun ve kısa yanma yaparsa o zaman bir arıza vardır ama sabit yanıyor ise sıkıntı olmaz belli km sonra söner zaten.

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R
    Selamlar ahali.

2020 modeline sahibim. Aynalarını hiç sevemedim, değiştireyim diyorum. Bu model ile uyumlu, şöyle arkayı güzel gösteren, kaliteli bir ayna seti önerebilir misiniz?

Uzun, agresif görünümlü varsa çok makbule geçer.

Motosikleti
    Alıntı fancydriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar ahali.

2020 modeline sahibim. Aynalarını hiç sevemedim, değiştireyim diyorum. Bu model ile uyumlu, şöyle arkayı güzel gösteren, kaliteli bir ayna seti önerebilir misiniz?

Uzun, agresif görünümlü varsa çok makbule geçer.
    Tvs apaçhi aynası, mt25 aynası sağ diş ters olacak ona dikkat edin alıp kullanabilirsiniz veya ayna uzatma aparatları var onları da alıp kullanabilirsiniz.
    fancydriver bunu beğendi.

Motosikleti
    msx 125 olsun istiyorum
    Merhabalar,
    Yeni çıkan değişik modeller mi? n250 f250 gibi ...
    yoksa 2023 ns 200 veya rs 200 mü ns 200'ün sahiplerini aldığına pişman eden problemleri var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Bende almayı düşünüyorum sıfır olarak tavsiye eder misiniz? Kronik sorunları çok okudum o yüzden çok tereddütlü yaklaştım...
    Farklı modellerde çıktı kafam iyice karıştı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)