Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Loveless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2020 model bs6 zaten. Ama euro 4.
    Hint sitesinde Bs6 yı Euro 5 diye tanıtıyorlar hocam, bende bir anlam veremedim.

Jant ve şasi beyaz renk olmuş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hint sitesinde Bs6 yı Euro 5 diye tanıtıyorlar hocam, bende bir anlam veremedim.

https://www.youtube.com/watch?v=axJjYirClEM
    HİNDİSTAN euro 5 i pas geçip euro 6 diye üretim yaptı diye biliyorum.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrudur hocam bilgim yok.

Motosikleti
    Dominar D400
    ...
    Çünkü öyle.

Doğru biliyorsun, da Euro5 i değil BS5'i pas geçtiler.

Hindistan'da Euro kriterleri(Euro norms) değil Baharat kriterleri (BharatStage norms BS) kullanılıyor. İkisi birbirlerine çok benzeselerde hindistan trafiğinin düşük hızı ve benzin kalitesi nedeniyle farklılıklar var.
    Araştırdığım kadarıyla BS6 Euro6'yı tam olarak karşılayamasa da çok çok yakınlar. Bundan dolayı BS6 Euro6'yı karşılayamasa da Euro5 kriterlerini karşılıyor diye çıkarım yaptım. Onun için Euro5 diye tanıtıyorlardır.
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çünkü öyle.

Doğru biliyorsun, da Euro5 i değil BS5'i pas geçtiler.

Hindistan'da Euro kriterleri(Euro norms) değil Baharat kriterleri (BharatStage norms BS) kullanılıyor. İkisi birbirlerine çok benzeselerde hindistan trafiğinin düşük hızı ve benzin kalitesi nedeniyle farklılıklar var.
    Araştırdığım kadarıyla BS6 Euro6'yı tam olarak karşılayamasa da çok çok yakınlar. Bundan dolayı BS6 Euro6'yı karşılayamasa da Euro5 kriterlerini karşılıyor diye çıkarım yaptım. Onun için Euro5 diye tanıtıyorlardır.
    sende haklısın.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

lastik basınçlarını kontrol edin. Düşmüşse bundan da hızda kayıp ve yakıt tüketimi artmış olabilir.

Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250

https://www.youtube.com/watch?v=axJjYirClEM
    Bende 2020 model var bs6. Motorun üstünde yazıyodu öyle diyim.

merhaba. 2017 model 23 bin km de 2. sahibiyim. Dominar almak için satmayı düşünüyorum. Sizce kaça gider? Tur camı, 52 litre çantası, sis farları, anlas lastikleri, ayna uzatma var. Kazası yok. Sanırım kronikmiş ön diskte balans var.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj Pulsar Ns200 Explorer
    İlginç bir prototip;

https://news.maxabout.com/bikes/baja...e/#prettyPhoto
    yec bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gaga ve sakal cidden bu motoru cok değştiriyor

zazenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Selamlar, yakın zamanda ABS'li bir 200NS almayı planlıyorum. Hangi modeli tercih etmeliyim? Eski modeller ile 2020 modeli kıyaslayabilecek arkadaşlar fikir verirse sevinirim.

Motosikleti
    250r
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başarılı olmuş.

2020 modeli yok kuralkanın sitesinde. acaba domi 250 getirdiler diye ns 200 ün 2021 modelini getirmeyecekler mi?

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    selam.

hangi otomobilin yakıt pompası bize uyuyor? deneyen var mı?

sanırım yakıt pompam arızalanıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

paylaşımcılık bitmiş vallahi. orijinal parça alın geçin 1700 tl.

konuyu çözdüm ama paylaşmanın anlamı da kalmamış.
    zazenya bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başarılı olmuş.

2020 modeli yok kuralkanın sitesinde. acaba domi 250 getirdiler diye ns 200 ün 2021 modelini getirmeyecekler mi?
    Mayıs Haziran ayında yeni modeli gelecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:50 ----------

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam.

hangi otomobilin yakıt pompası bize uyuyor? deneyen var mı?

sanırım yakıt pompam arızalanıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

paylaşımcılık bitmiş vallahi. orijinal parça alın geçin 1700 tl.

konuyu çözdüm ama paylaşmanın anlamı da kalmamış.
    Toyota Corolla 98 model olandı galiba, Corolla olduğunu biliyorum ama hangi yıl ona tam emin değilim.
    ulkerhan bunu beğendi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Toyota Corolla 98 model olandı galiba, Corolla olduğunu biliyorum ama hangi yıl ona tam emin değilim.
    teşekkür ederim. hala yardım etmek isteyenlerin olması kıymetli.

ybr mi cbf mi konuları yerine ns mi nk mı duke mi nk mı konuları popi,
    hangi yağı koymalıyım? popi,
    motorcu dövdü konuları popi...

neyse bosch 0580453443 (corolla 98 ile aynıdır, sanayi ağzı ile üniversal yakıt pompası derler. 3 bar olarak isteyin. parça kodunu netten almak isteyenlere yazdım) yakıt pompası 3 bar bize uyuyor gençler. ileride okuyacak olan varsa faydalı olur.
    yec bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    arkadaşlar merhaba. Cumartesi günü ns 200 motosikletimi sıfır olarak almak nasip oldu. Plakasını dün cıkarttırdım dolayısıyla garajımda sadece çalıştırmak dışında binmemiştim. Dün iş çıkışı binmek istedim ve biraz çalıştırıp ısınmasını beklerken biraz gaz verdim. Tam motoru garajdan çıkartacakken alttan damla damla su akıttığını fark ettim. Eğilip baktığımda altta hazne gibi birşeyin sol üstüne doğru çok küçük bi delik var ordan damlatıyor ve daha sonra stop edince kesti damlatmayı. O delikte incelediğimde sanki böyle bişey vurupta patlatmış gibi değilde düzgün bi yuvarlak gibi. Bu konuda fikri ve bilgisi olan var mı? Başına gelen var mı?

Motosikleti
    Alıntı isoozdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. Cumartesi günü ns 200 motosikletimi sıfır olarak almak nasip oldu. Plakasını dün cıkarttırdım dolayısıyla garajımda sadece çalıştırmak dışında binmemiştim. Dün iş çıkışı binmek istedim ve biraz çalıştırıp ısınmasını beklerken biraz gaz verdim. Tam motoru garajdan çıkartacakken alttan damla damla su akıttığını fark ettim. Eğilip baktığımda altta hazne gibi birşeyin sol üstüne doğru çok küçük bi delik var ordan damlatıyor ve daha sonra stop edince kesti damlatmayı. O delikte incelediğimde sanki böyle bişey vurupta patlatmış gibi değilde düzgün bi yuvarlak gibi. Bu konuda fikri ve bilgisi olan var mı? Başına gelen var mı?
    Tüm pulsarlar da o delik vardır, egzoz içinde oluşan ısısal nedenden ötürü su şeklinde o delikten dışarı atar sıkıntı yapacak bir durum yok binmeye devam.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

Yakıt pompası alfa 156-s ile de aynı gözüküyor. Opel OMEGA Vectra 1,4- 1,6- 1,8- 2,0 ile de aynı gözüküyor parça kod numarasına göre.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Tüm pulsarlar da o delik vardır, egzoz içinde oluşan ısısal nedenden ötürü su şeklinde o delikten dışarı atar sıkıntı yapacak bir durum yok binmeye devam.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

Yakıt pompası alfa 156-s ile de aynı gözüküyor. Opel OMEGA Vectra 1,4- 1,6- 1,8- 2,0 ile de aynı gözüküyor parça kod numarasına göre.
    teşekkürler bilgilendirmeniz için.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özellikle tur camını da kapatan uygun fiyatlı branda önerebilir misiniz

motorda hem tur camı hem topcase var. eski kullandıgım branda 3 yıldır efsane iyiydi fakat tam kapatmıyordu motoru.

zazenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Henüz 86 km'de 2020 model ns200'üm var. İlk olarak bayiden çıkar çıkmaz 'yağ arıza ışığı' yanmıştı. Kontak aç kapayla gitti. Daha sonra 50. kilometrede ve 80. kilometrede olmak üzere iki kez daha yağ arıza ışığı yandı, kontak aç kapayla tekrar kayboldu. Ustaya söylediğim de de pek umursamadı ve ''Rodaj bitimine kadar arada bu arızayı verir, kullan o şekilde.'' dedi. Var mıdır bunu yaşayıp da çözüme kavuşturabilen?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)