Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    OrhanGokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt07
    Alıntı hector15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün motorumdan 130 km yol ve agresif kullanım sonrası ugultu gibi bir ses gelmeye başladı sadece rölantide duyuluyor dikkatlice dinledim tam olarak nerden geldini anlayamadım ama sanki egzoz dan geliyor gibi geldi yada hava fitresi tarafından varmı daha önce böyle bir şey başına gelen yardımcı olabilecek arkadaş
    Kardeşim motorun fanı çalışmıştır o ses fandan de geliyor olabilir birde oraya dikkat et

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hector15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Alıntı OrhanGokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim motorun fanı çalışmıştır o ses fandan de geliyor olabilir birde oraya dikkat et
    hayır fan sesi degil bağlantı kelepçesini sıktım yine geliyor bi bogukluk ugultu gibi motoru dinledim ordan gelmiyor gibi tam ön koltugun oralardan geliyor hava fitresinden gelme olasılıgı varmıdır acaba. Bugün ilk calıştırdıgımda 2-3 saniye o ses gelmedi sonra yine başladı

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı hector15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır fan sesi degil bağlantı kelepçesini sıktım yine geliyor bi bogukluk ugultu gibi motoru dinledim ordan gelmiyor gibi tam ön koltugun oralardan geliyor hava fitresinden gelme olasılıgı varmıdır acaba. Bugün ilk calıştırdıgımda 2-3 saniye o ses gelmedi sonra yine başladı
    debriyaj kısmından geliyor olabilir.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

hector15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj kısmından geliyor olabilir.
    debriyajdan gelse bastıgımda sesi kesilmesi gerekmiyormu ya olmazsa birazdan bi sesini kaydedeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:16 ----------

videoda ses tam anlaşılmıyor

C.Q.Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Sahibinden de ilanlara bakıyorum da çok değişik fiyatlar yazılmış.
    2016 Model 9650 KM'de
    -Ön Cam
    -Gidon Yükseltme
    -Arka Çantanın Sadece Demiri
    -Koruma Demiri
    -Ön ve arkada led ışık
    -Çakar ( Uzun,kısa ve yanıp sönen 3 ayarlı )

Bu özelliklerde ki motorumu kaça satabilirim acaba ? Kazası ve hasar kaydı yok.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı C.Q.Legend adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden de ilanlara bakıyorum da çok değişik fiyatlar yazılmış.
    2016 Model 9650 KM'de
    -Ön Cam
    -Gidon Yükseltme
    -Arka Çantanın Sadece Demiri
    -Koruma Demiri
    -Ön ve arkada led ışık
    -Çakar ( Uzun,kısa ve yanıp sönen 3 ayarlı )

Bu özelliklerde ki motorumu kaça satabilirim acaba ? Kazası ve hasar kaydı yok.
    Bizim milletimiz extradan anlamaz önceki motorumda mişlen vardı adam lastikleri sök öyle ver diyor ) yerinde olsam işime yarayacak şeyleri sökerdim
    mavellen bunu beğendi.

C.Q.Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim milletimiz extradan anlamaz önceki motorumda mişlen vardı adam lastikleri sök öyle ver diyor ) yerinde olsam işime yarayacak şeyleri sökerdim
    Zaten aldığım motora da tahminen bunlardan ekletebilirim. Dediğiniz gibi fiyat fark etmeyecekse çıkarıp sade vermek daha iyi

Merhabalar,

2016 pular ns200 üm var. zırıltısı hiç eksik olmuyor. ne önerirsiniz acaba?

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Motorum 15000'de tuhaf bir şekilde gaz tepkisi ve çekişi düşmeye başladı bakıma soktum, bujiler hava filtresi yağ ve filtresi,yakıt filtresi derken baştan aşağı değişti.
    Sonuç mu? Hiç bişey değişmedi kimse sorunun ne olduğunu bulamadı.
    Soğudum ve şansımın da yardımıyla iyi bir paraya sattım.
    2015 model 16500 km 8000 tl.
    Suzuki aldım. Artık kafam biraz daha rahat.
    Hepinize kazasız belasız arızasız sürüşler.
    abeciMotoru bunu beğendi.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün akşam eve giderken yakıtı bitirip tekrar depoyu doldurdum.470 km yol yapmışım sakin kullanım tabi.toplamda 60-tl yakıt aldım.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı Sol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum 15000'de tuhaf bir şekilde gaz tepkisi ve çekişi düşmeye başladı bakıma soktum, bujiler hava filtresi yağ ve filtresi,yakıt filtresi derken baştan aşağı değişti.
    Sonuç mu? Hiç bişey değişmedi kimse sorunun ne olduğunu bulamadı.
    Soğudum ve şansımın da yardımıyla iyi bir paraya sattım.
    2015 model 16500 km 8000 tl.
    Suzuki aldım. Artık kafam biraz daha rahat.
    Hepinize kazasız belasız arızasız sürüşler.
    Aklın yolu bir, hayırlı olsun. Sıfır pulsar alacam diye rizikoya giren insanlar var,
    2.el de olsa, al temizinden suzuki, al kawa, al adam gibi bişey bin git.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

civanlideli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial hs150 vardı
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklın yolu bir, hayırlı olsun. Sıfır pulsar alacam diye rizikoya giren insanlar var,
    2.el de olsa, al temizinden suzuki, al kawa, al adam gibi bişey bin git.
    Yahu iphone bile sıfır telefon yaparken hatalı üretim yapabiliyor. Neden düşmansınız yeni gelen markalara bu kadar. Adamlar sana bana satmadan nasıl öğrenecek hatalarını. Bırakın da olsun o kadar. Adamlar yapmış saygı duy az. Kötüleme bu kadar. Ayıp.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sicak su dök iyice isinsin sonrasinda yavas yavas sök iz kalmasin iz kalirsada benzili bir ile sil kagit mendil kullanma cizebilir
    Sakın sökme. Motorun orjinalliğini, kaza geçirip değiştirilmediğini gösterir o etiket. Yapmayın etmeyin.
    civanlideli bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı civanlideli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu iphone bile sıfır telefon yaparken hatalı üretim yapabiliyor. Neden düşmansınız yeni gelen markalara bu kadar. Adamlar sana bana satmadan nasıl öğrenecek hatalarını. Bırakın da olsun o kadar. Adamlar yapmış saygı duy az. Kötüleme bu kadar. Ayıp.
    Herkesin nekadar çok sorun yaşadığı ve bu motorun çıkardığı sorunlar ortada. Önceki sayfaları iyi okuyun derim.
    Firmalar ders alsın diye bukadar insan sorunlu motorlara 8-10 bin lira para mı saysin? sırf firma ders alsın diye sorunlu motor mu kullansın? marka fanboyluğu yapacağım diye sorunlu motosikleti nasil savunuyorsunuz pes
    abeciMotoru bunu beğendi.

Alıntı civanlideli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi mühendislik falan hikaye zaten, bir araç üretirken gerekli testleri yapmak aptal işidir. Üret sal piyasaya keriz müşterilerin üzerinde dene ürünü, geri dönüşlere göre işine gelen hatalarını yavaş yavaş düzelt gelmeyenleri inkar et.
    Kalite kontrol müşteri memnuniyeti falan hep Avrupa'nın terbiyesizliği, zaten bu zihniyete bu hizmet fazla bile.
    abeciMotoru ve civanlideli bunu beğendiler.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İki günlük motorun bobini arzalı çıktı adamlar sıkıntıyı giremek için pervane oldu,1 saate sorunum halloldu bol yedek parça ve müşteriden anlayan kaliteli bayii.Bajaj alacam tabe Enayimiyim ben 3.pulsarı aldım.Memnuniyet varki devam.Ağzı olan konuşuyor.İşlerine gelmedimi bajaj boyfan oluyor.Eğer beğenmediğim yanlar olursa onu saklamam burda paylaşırım.
    civanlideli ve VECİHİ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    Bende ilk değil ikinci gelen sevkiyatta aldım (2014) iki bin km yakındı, şile yaptım, tabi yol uzun güzel bastım bende, eve yakın dönerken, çekiş düştü motor gitmiyor ses acayipleşti, hemen servise attım kendimi,servis çalıştırmasıyla kapatması bir oldu motoru, naptın motora zorlamışsın sen, yok zorlamıcam hatta yokuş varsa çıkmıcam elle iticem, neyse açtılar motoru, yağ pompası bozukmuş ilk aldığımdan beri, motor yağlamayı mekanik olarak yapmış galiba, neyse ekrem abiyide araya sokup garantiden değiştirdim, tabi motor yarım adama döndü, yani oluyor böyle şeyler, marka aşıklığı yapmayın burda.
    civanlideli ve VECİHİ bunu beğendiler.

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    1 hafta evvel bu motorla bir artçı deneyimim oldu.Hala kıçım ağrıyor.Birde titreşim var motorda.

asuvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2005/Bajaj Pulsar 200 NS
    asuvara Bugün 10:41
    Arkadaşlar günaydın biraz uzun oldu bende bu arada 2000 km yol yaptım fakat uzun zamandan sonra ancak dün uzun yol yağmurda test etme şansım oldu.Bajaj pulsar 200 ns radyal olmayan versiyonu ki bu olçüler de radyal yok.Ölculer 100 80 17 ve 130. 70 17 dir.Test sonucuna gelirsek..
    1. Lastiğin hamuru orta yumuşaklıkta.
    2.Lastik çok güzel balans tuttu.
    3.Lastiğin desenler motorun yapı ve yol şekline uygun.
    4.Lastiklerin yol tutuşu ve stabilizasyonu iyi.
    5.Yanaklarin canta oturmasi iyi hava kaçağı yok.
    6.direksiyon stabilleşti hakimiyet arttı.
    7.Frenlemede ilk 300 km arka hafif bıraktı.şimdi iyi.Önden kayma hiç olmadı.yanakların viraj ici fren kabiliyeti iyi.
    8.Yumuşaklık orta yumuşak dolayısıyla konforlu ama çabuk biteceğini sanmam.
    9.Dün yağışta 80 km kullandım.Yagışta hiçbir emniyetsiz durumla karşılaşmadım.Yağıştada fren kabiliyeti iyiydi ne arka nede ön özellikle denedim kaymıyor.
    Diğer lastiklerle kıyaslama açısında michelen plot spoty nin tutuşuna benzer bir tutuş var.Saygılar selamlar.
    civanlideli ve ayzek bunu beğendiler.

civanlideli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial hs150 vardı
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin nekadar çok sorun yaşadığı ve bu motorun çıkardığı sorunlar ortada. Önceki sayfaları iyi okuyun derim.
    Firmalar ders alsın diye bukadar insan sorunlu motorlara 8-10 bin lira para mı saysin? sırf firma ders alsın diye sorunlu motor mu kullansın? marka fanboyluğu yapacağım diye sorunlu motosikleti nasil savunuyorsunuz pes
    Sorunsuz birşey var mı bu hayatta acaba? Adam iphone aldı 3,500 liraya ertesi gün geldi internetlerde uğraştı sorunlu cihazı nasıl hallederim diye. Adam sony ericcson aldı 3 bin liraya 4 kere servis gördü halen sorunlu. Parasını da iade alamıyor. Keza motor kitleyen çok honda denk geldi sıfırdan. Özellikle spacy. Adam 140 bin lira verdi honda crv aldı evinde yıkarken arabanın pedal takımlarından su girdi içine sevise götürdü kullanıcı kaynaklı dediler :D . EEeeeee sayayım mı daha?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)