Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Alıntı duykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/1gYMVN.jpg

ben buraya taktım çok kullanışlı... asıl önemliolan aparat
    ben aliexpressten aldım şu

https://i.hizliresim.com/bGlJLm.jpg
    Güzelmiş hocam sizinkide şehirler arası yol gittiğim için su geçirmez olanını aldım ben de

Bir sorum olacak size apache aynası takmışsınız memnun musunuz bende apache ve discovery aynası arasında kaldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Pulsar a yapılmış minder ben xmax e yaptiricam belki arkadaşların ilgisini çeker
    mavellen bunu beğendi.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Uzun yolda kesinlikle gerekli pulsara

Motosikleti
    yamaha mt 25
    herkeze merhaba ben naked 250cc motor almayı düşünüyorum 10 bin civarı bütçem var daha önce hiç 125 cc üstü sürmedim pulsarıda alternatifler arasına aldım sizce bu motor beni tatmin edecekmi uzun yol yapmayı düşünüyorum uzun yolda sabit 110 120 ile gidebilirmiyim yoksa 10 bin liraya daha iyi motor alabilirmiyim şimdiden teşekkürler cevapladığınız için

Arkadaşlar merhaba. 2 ay boyunca yaptığım araştırma neticesinde pulsar 200ns almaya karar verdim ve dün 2016 model 9 binde motosikletimle aranıza katıldım. Forumu sayfa sayfa her detayıyla okudum sayılır. Neredeyse birçok bilgi var forumda sayfalar dolusu yazıp bilgi veren arkadaşlara teşekkürlerimi borç bilirim. İlk vitesli motorum olmasından ötürü olacak kibana çok zevk verdi. Boyum 1.90 olduğundan ötürü gidona eğilmem gerekiyor. Tek beni yoran konu eğilip uzun süre kullanınca fiziksel bir yorgunluk vermesi oldu. Aldığım gün istanbuldan bursaya kadar yolculuk yaptım zevkliydi sıkıntısızdı çok şükür. Motoruma birkaç ufak modifikasyon yapmak niyetindeyim. İlk olarak manet ve elcik almayı düşünüyorum. Ekte gördüğünüz manet ve elciklerden nerede bulurum acaba yardımcı olur musunu?

[/COLOR][COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Alıntı Eypcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze merhaba ben naked 250cc motor almayı düşünüyorum 10 bin civarı bütçem var daha önce hiç 125 cc üstü sürmedim pulsarıda alternatifler arasına aldım sizce bu motor beni tatmin edecekmi uzun yol yapmayı düşünüyorum uzun yolda sabit 110 120 ile gidebilirmiyim yoksa 10 bin liraya daha iyi motor alabilirmiyim şimdiden teşekkürler cevapladığınız için

İstanbuldan bursaya kadar yaklaşık 350 km yol geldim yolu uzatarak. Düz yolda 156 km gördüm son hız. Stabil 100-130 arası geldim hiç sıkıntı yaşamadım. Eğer boyun uzunsa gidon yükseltme takıp daha da keyifli hale getirebilirsin gezilerini. Ben ilk iş gidon yğkseltmeye yöneldim bayağı işime yarar diye düşünüyorum.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı KMuhammet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. 2 ay boyunca yaptığım araştırma neticesinde pulsar 200ns almaya karar verdim ve dün 2016 model 9 binde motosikletimle aranıza katıldım. Forumu sayfa sayfa her detayıyla okudum sayılır. Neredeyse birçok bilgi var forumda sayfalar dolusu yazıp bilgi veren arkadaşlara teşekkürlerimi borç bilirim. İlk vitesli motorum olmasından ötürü olacak kibana çok zevk verdi. Boyum 1.90 olduğundan ötürü gidona eğilmem gerekiyor. Tek beni yoran konu eğilip uzun süre kullanınca fiziksel bir yorgunluk vermesi oldu. Aldığım gün istanbuldan bursaya kadar yolculuk yaptım zevkliydi sıkıntısızdı çok şükür. Motoruma birkaç ufak modifikasyon yapmak niyetindeyim. İlk olarak manet ve elcik almayı düşünüyorum. Ekte gördüğünüz manet ve elciklerden nerede bulurum acaba yardımcı olur musunu?

[/COLOR]https://i.hizliresim.com/YNvX3l.png[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

İstanbuldan bursaya kadar yaklaşık 350 km yol geldim yolu uzatarak. Düz yolda 156 km gördüm son hız. Stabil 100-130 arası geldim hiç sıkıntı yaşamadım. Eğer boyun uzunsa gidon yükseltme takıp daha da keyifli hale getirebilirsin gezilerini. Ben ilk iş gidon yğkseltmeye yöneldim bayağı işime yarar diye düşünüyorum.
    Hocam öncelikle hayırlı olsun tekeriniz düz bassın.

Benimde 8-9 bin tl civarında bütçem var motor için fakat aklımda başından beri CBR 125 var ilk motorum olacak NS 200 de kafamı kurcalıyor. Alırsam bir sorun çıkarsa filan diyede korkuyorum biraz bu motorlardan sürekli baktığım zaman düşük kmli ilanlar çok kafam o yüzdende ayrı bir karışıyor yani sorunluda elden çıkartmayamı çalışıyor acaba diyorum, biraz bilgi verebilir misiniz, siz bir sorun yaşadınız mı?

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı Eypcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O hızlarda rahat rahat gidersin merak etme. Ben sürekli olarak Antalya-side -kemer yapıyorum bu motorla. Yani mesafeler 35-75 km arası her gün sadece gidiş. Gidon yükseltme ile süper oldu. Uzun mesafede sadece öne eğilmeden kaynaklı ellerde uyuşma oluyordu, şimdi o da kalmadı.

Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle hayırlı olsun tekeriniz düz bassın.

Benimde 8-9 bin tl civarında bütçem var motor için fakat aklımda başından beri CBR 125 var ilk motorum olacak NS 200 de kafamı kurcalıyor. Alırsam bir sorun çıkarsa filan diyede korkuyorum biraz bu motorlardan sürekli baktığım zaman düşük kmli ilanlar çok kafam o yüzdende ayrı bir karışıyor yani sorunluda elden çıkartmayamı çalışıyor acaba diyorum, biraz bilgi verebilir misiniz, siz bir sorun yaşadınız mı?
    adamlar motorları sattıkları fiyatın çok altında sıfır aldılar. Şimdi satınca bindikleri yanlarına kar kalacak ayrıca kar bile edecekler belki. Yani adam aldı 2016 yılında 8bine. Şimdi 9a satıyor. Satamazsam binerim satarsam da karlıyım mantığı. Kafa kurcalayan bir yanı yok. Keza 250 bin bindn var bu motora.

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Merhaba, gidon yükseltmenin ne gibi bir etkisi oluyor? Nerede yaptırılır?

Alıntı brnkrc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, konuyla alakalı bilgi geçmiş sayfaşarda mevcut. Bulabilirsiniz.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gidon yükselince sürüş konforu artıyor.Ben yükseltmiştim.Formdan bir arkadaşdan satın aldım.Yeni aldığım pulsarada yine alıp takacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

Arkadaşlar daha önce bridgestone batlax kullanmıştım.Kışın performansını beğenmiştim ama bu sefer Pirelli Diablo Rosso II almak istiyorum.Bizim buralarda kışında çok rahat motor kullanılabiliyor.Yani kışında aktif kullanacağım o nedenle bu lastik kışın tehlike arzedermi?4 mevsim kullanabilirmiyim?Yoksa sadece yazlıkmıdır?Kullanan arkadaşlardan bilgi alabilirsem ona göre sipariş edeceğim.Kışın yol tutuşu kötü ise yine bridgestone batlax almak zorunda kalacağım.

15bin bakım ücreti ne kadar tutuyor bilgisi olan var mı arkadaşlar?

duykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    hayır o sis farlarının açma kapama düğmesi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

yaylı değil , kıvrılabilen birmetal ile yapmışlar, her türlü döndürebiliyorsunuz...
    arkadan sıkıyorsunuz, kendi kendine açılmasın diye de emniyeti var...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

bu apache ama hiç memnun değilim...
    2 yıl discover kullandım çok arıyorum o aynaları....yakındır fırlatıp atıcam bunları)

gokertutas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı maroon5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10.000 bakımında filtreler falan değişti o yüzden pahalıydı ama 15.000 bakımının çok tutacağını sanmıyorum 100 tl civarı olur heralde. zaten 12 binde yağı değiştirdiler şimdi 14 binde bakıma götüreceğim ben de fiyatı bilen varsa yazsın ona göre hazırlanalım

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    gidon yükseltme için Muhammed Kandemir ile iletişime geçebilirsiniz telefon numarası bu: 05396013533
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

2017 yeni Pulsar NS 200 alan oldu mu? ilenimler nelerdir?

Alıntı gokertutas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10.000 bakımında filtreler falan değişti o yüzden pahalıydı ama 15.000 bakımının çok tutacağını sanmıyorum 100 tl civarı olur heralde. zaten 12 binde yağı değiştirdiler şimdi 14 binde bakıma götüreceğim ben de fiyatı bilen varsa yazsın ona göre hazırlanalım
    dostum 15 bin bakımında yakıt filtresi değişiyor.yağ ve yağ filtreside değişmesi gerekiyor bu bakımda. hava filtresini önceki bakımlarda değiştirmemişlerdi bende onuda değiştirteceğim. bujilere bakılır ama sorun olacağını sanmıyorum. Bence 10 bin bakımından az almazlar. hiç giren yok mu 15bin bakımına biri söylesin ne ödediğini.

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    https://m.facebook.com/story.php?sto...00005750106482
    Gencler bi bakin.178 basiyo ns200
    Belgi ilgilenen arkadaslar cikar.

C.Q.Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Sabah sabah köpek ile karşılaşmamın kazananı kırılan aynamı yapacak olan Bajaj servisi oldu. Bu köpeklerin havlamalarına çare var mı ?
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı maroon5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.bajajservis.com/pulsar_servis.html

Pulsar 200NS 14500-15000 km İşçilik ücreti 120 TL Değişecek Yedek parçalar hariçtir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)