Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BAJAJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar200Ns
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motomekanik ve yaycılar motor var ikisinden birine gidebilirsiniz.
    Teşekkür ederim, bu işi pekala uygun fiyata yapan yok mu? Motomekanik 10.000 bakımına 360 tl istiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

Alıntı RoseLuslie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar. Önceki motorumu sattım (ybr 125) pulsar 200 almak istiyorum ama piyasası uçmuş durumda. 7 bine satın alınmış motorları yine 7 bine satıyolar sıfır almak daha mantıklı görünüyor ama bütçem de o kadar yok. 150ns almak istemiyorum. Ne yapıcam ben
    7000 e temiz pulsar 200 bulursan yine iyi.
    temizlerine 8000 isteniyor. Ben sıfırı 9000 iken 9250 isteyen gördüm. Aradım dedim sıfırından çok istiyorsunuz. Benim motorum onlardan değil benim motorum temiz diyor. Dedimki, sıfır sıfır. Sıfırdan bahsediyorum senin motorun nasıl daha temiz olabilir. Gidin onu alın diyor öyleyse diyor. Yok maalesef, bende gidip sıfıra yakın para verip aldım mecbur.
    RoseLuslie bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Yaycilarda 225 tl ye yaptirabilirsiniz ben 10.000 bakımını geçen hafta yaptırdım
    Motomekanik 3 bujide isin içine katıyor.benim bujiler iyidi değişmedi.
    BAJAJ ve asuvara bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200ns
    5 bin km kullanmış tur camı takmış. Ekstralı diyerekten benim motorum diğerlerine benzemez yazmış açıklamaya Millet bir birini kazıklamaya meraklı ya
    BAJAJ bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    bizde bugün 10.000 bakimini yaptirdik 220 lira bakim tuttu gecen hafta egsozu cikartip orjinal egsoza gectim depoyu fulledim 220 km de yari depo var hala özlemişim bu km leri gormeyi
    butun vidalar sıkıldı amma salmış motor kendini kayalar motorda şenol usta sağolsun tek butun vidalari,yağlanacak parçalari yağladı bunun dışında hava,yag filtresi ve yağ değişti garanti kapsaminda artik castrol koyuyorlarmiş ya 10/50 koydular acayip titreşimli geldi motor motul canmis resmen zaten 10/40 ciyim aga ben daha rahat oluyor gibi geliyor bakimdan sonra rahatladi resmen motor borde benim arka fren aptallasmisti bazen dokununca arkayi kaydiriyordu bazende bosa basar gibi yapiyordu fren pompasini temizlemislerdi 1 ay kadar sorunsuz kullandim ama gecenlerde basladi gene ayni durum dokunuyorsun fren yok gibi dokunuyorsun arkayi kaydiriyordu arka fren pompasi degisti tadindan yenmez oldu
    kdiner ve asuvara bunu beğendiler.

BAJAJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar200Ns
    @ayzek

10.000 bakımda bujileri değiştirdiniz mi?

Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Nisanın 26 sından itibaren bayilere gelmeye başlayacakmış 2017 modeli, Bende cbr 250 ile bunun arasında çok gidip geldim ve sonunda bir motora 16 milyar artı masrafları bağlamanın pek bir anlamı olmadığını düşünürek ns de karar kıldım. İki hafta içnide alırım gibi düşünüyorum ama bakalım.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Taner sana katılıyorum motul gercekten çok iyi
    10.000 bakımında castrolun tam sentetik yağı racing koydurttum ama motulun tadını vermedi
    Bana göre motul sentetik yağları candir .
    ayzek ve asuvara bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı BAJAJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ayzek

10.000 bakımda bujileri değiştirdiniz mi?
    hayır 20.000 de kontrol edilip değişiyor 10.000 de bujimi değişir eğer herhangi bir sorun yoksa kararma vs gibi değiştirmeyin gereksiz masraf olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

Alıntı karaca3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taner sana katılıyorum motul gercekten çok iyi
    10.000 bakımında castrolun tam sentetik yağı racing koydurttum ama motulun tadını vermedi
    Bana göre motul sentetik yağları candir .
    bende 5100 yarı sentetik olanı kullanıyorumdum castrol gerçekten bu ne ya dedirtti bütün vidalar sıkılınca cızırtı vs hiç birşey kalmadı arka amortisör vidası bile gevşemiş söylemeyi unutmuşum birde sol koruma demiri çatlamış onuda bakımda farkettik garantiye girmez dediler darbe,ezilme vs hiç birşey yoktu bende buna anlam veremedim dedim parasını ödedim fabrika ile görüşeceklermiş garantiye girerse 37 liraydı sanırım bir sonraki bakımda indirim yapılacak
    BAJAJ ve asuvara bunu beğendiler.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Arkadaşlar motoru bayiiden alırken neye dikkat etmemiz lazım. Bide bu motorda diğer motorlarda olduğu gibi alet takımı
    veriliyormu,

asuvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2005/Bajaj Pulsar 200 NS
    Evet arkadaşlar merhaba bende kuralkandan yağ filtresi ve hava filtresi sipariş ettim.Kendim yağ da alıp kendim değiştirmeyi düşünüyorum.Yağ olarak servis günlerin 10 50 castrol koymuşlardı bende motor hissiyatı kaybetti gibi hisettim evvelce motul 15 50 kullasnmıştım.Şimdi ayzek arkadaşımın tavsiyesi üzerine 10 40 motul alayım diyorum ne dersiniz.Birde servis dışı güvendiğiniz bakım yaptırdığınız Ankara da usta varmı?İyi akşamlar.
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır 20.000 de kontrol edilip değişiyor 10.000 de bujimi değişir eğer herhangi bir sorun yoksa kararma vs gibi değiştirmeyin gereksiz masraf olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

bende 5100 yarı sentetik olanı kullanıyorumdum castrol gerçekten bu ne ya dedirtti bütün vidalar sıkılınca cızırtı vs hiç birşey kalmadı arka amortisör vidası bile gevşemiş söylemeyi unutmuşum birde sol koruma demiri çatlamış onuda bakımda farkettik garantiye girmez dediler darbe,ezilme vs hiç birşey yoktu bende buna anlam veremedim dedim parasını ödedim fabrika ile görüşeceklermiş garantiye girerse 37 liraydı sanırım bir sonraki bakımda indirim yapılacak
    YBR SÜVARİSİ

Motosikleti
    Alıntı asuvara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar merhaba bende kuralkandan yağ filtresi ve hava filtresi sipariş ettim.Kendim yağ da alıp kendim değiştirmeyi düşünüyorum.Yağ olarak servis günlerin 10 50 castrol koymuşlardı bende motor hissiyatı kaybetti gibi hisettim evvelce motul 15 50 kullasnmıştım.Şimdi ayzek arkadaşımın tavsiyesi üzerine 10 40 motul alayım diyorum ne dersiniz.Birde servis dışı güvendiğiniz bakım yaptırdığınız Ankara da usta varmı?İyi akşamlar.
    10 40 dan sorun çıkacağını sanmam zaten sıvı soğutmalı motor şıkışık trafik haricinde fan açtığını bilmem birde 2500 de ara yağ değişimide yapıyorum o yüzden kalın yağ koymaya pek sıcak bakmıyorum bir dene derim abicim
    asuvara bunu beğendi.

Motosikleti
    Saygılar sevgiler 5100 motul 10 40 alıyorum.Motor 8500 de bujileride değiştirmeye gerek varmı acaba.Yada kontrol ettirmemi istediğin kısımlar nereleridir model 2014temmuz.
    10 40 dan sorun çıkacağını sanmam zaten sıvı soğutmalı motor şıkışık trafik haricinde fan açtığını bilmem birde 2500 de ara yağ değişimide yapıyorum o yüzden kalın yağ koymaya pek sıcak bakmıyorum bir dene derim abicim

Motosikleti
    Alıntı asuvara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygılar sevgiler 5100 motul 10 40 alıyorum.Motor 8500 de bujileride değiştirmeye gerek varmı acaba.Yada kontrol ettirmemi istediğin kısımlar nereleridir model 2014temmuz.
    serviste yaptıracaksan özellikle depoyu falan söktürüp ön takımı direksiyon göbeğini falan yağlatıp komple vidaları sıksınlar 5000 den 10.000 e baya gevşemiş motor yok onları 10.000 de yaptırırım diyorsan ara yağ değişimi yap bujiler 10.000 de gerek yok gözle kontrol yapabilirsin kararma vs yoksa devam zaten sübab ayarların bozuksa motor kompresöre giirince egsozda çata pata patırdamalar oluyor bu oluncada bujilerde kararma oluyor normal şartlarda üretici bujiler için kaç km vermiş bilmiyorum ama genelde 30.000 60.000 götürür diyorlar bu yüzden 10.000 çok erken 20.000 de değişebilir gerekiyorsa
    asuvara bunu beğendi.

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Bugün, kuralkanın sitesinde 15 tl yazan yağ filtresine, bursa şukla motor 23 tl aldı. Servisler kendi karını ekleyebiliyor mu bunlara?
    thekurufasulye

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Bajaj Pulsar bakıyorum bu ara ama ikinci elde Hint motoru değil Hint kumaşı 2016 model 5000 km de Pulsar bı lastik birde çanta ile 10000 TL olur mu ? 2017 model 10300 veriyorlar ABS, Euro 4 ve birkaç iyileştirme diyeceksiniz ki mal sahibi kafasına göre yazarda bu kadar da uçar mı!

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Burada varsa satan 2016 model az km li İzmir ve çevresi ve en önemlisi makul fiyatlı konuşalım.

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200ns
    Alıntı dalangıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Pulsar bakıyorum bu ara ama ikinci elde Hint motoru değil Hint kumaşı 2016 model 5000 km de Pulsar bı lastik birde çanta ile 10000 TL olur mu ? 2017 model 10300 veriyorlar ABS, Euro 4 ve birkaç iyileştirme diyeceksiniz ki mal sahibi kafasına göre yazarda bu kadar da uçar mı!

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Burada varsa satan 2016 model az km li İzmir ve çevresi ve en önemlisi makul fiyatlı konuşalım.

Hocam bende bakıyorum. Şaştım kaldım hiç bir şekilde zarar etmeden satıyorlar yaptığı km ve kullanmışlığını eksiltmiyorlar. Tamam motorun piyasası var ama sıfır aldığın fiyattan üstüne de koyarsan ayıp be kardeşim

Motosikleti
    Ayzek ilgin için teşekkürler.10000 bakımında dediğinizi yaptırayım şimdi ara yağ yapayım o zaman.Selamlare
    serviste yaptıracaksan özellikle depoyu falan söktürüp ön takımı direksiyon göbeğini falan yağlatıp komple vidaları sıksınlar 5000 den 10.000 e baya gevşemiş motor yok onları 10.000 de yaptırırım diyorsan ara yağ değişimi yap bujiler 10.000 de gerek yok gözle kontrol yapabilirsin kararma vs yoksa devam zaten sübab ayarların bozuksa motor kompresöre giirince egsozda çata pata patırdamalar oluyor bu oluncada bujilerde kararma oluyor normal şartlarda üretici bujiler için kaç km vermiş bilmiyorum ama genelde 30.000 60.000 götürür diyorlar bu yüzden 10.000 çok erken 20.000 de değişebilir gerekiyorsa
    ayzek bunu beğendi.
    YBR SÜVARİSİ

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    2016 model 0 km buldum yoksa 8300 TL isterim ki temiz ikinci el olsun hem ben rodaj falan uğraşmayım hemde verdiğim para birinin işine yarasın ama açık gözlülük yada aç gözlülük söz konusu galiba hoş ikinci elden vazgeçmek üzereyim hatta 2016 model olmasa da olur artık bir ay beklememek için acele ediyorum ama 2017 alırım hem ne yaptığımı bilirim hem keyfini surerim hiç de ay olmaz bu aksesuar var yok sıfır gibi bilmem ne milletin şeklini çekmem 3 ay önce cbf600 sattım full aksesuar hiç de ya aksesuar var yok şu var demedim neyse her koyun kendi bacağından başımızın çaresine bakicaz artik!

Alıntı RoseLuslie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bende bakıyorum. Şaştım kaldım hiç bir şekilde zarar etmeden satıyorlar yaptığı km ve kullanmışlığını eksiltmiyorlar. Tamam motorun piyasası var ama sıfır aldığın fiyattan üstüne de koyarsan ayıp be kardeşim
    Slm arkadaşlar izmir balıkesir cevresi 2017 ns için fiyatta anlasan var mi arkadaşın biri 10300 demiş kim verdi o fiyatı 10900den aşağı yapan yok. Bir de veya ve siyah yarın geliyormuş bayilerin eline türkiye geneli kaç adet geldi bilen var mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

2017 10300 é hangi bayi veriyor 11000 é göbeğim çatladı pazarlık yaparken

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Aydın , İncirliova da verdiler bu fiyati daha doğrusu gittiğim servisin sahibi olan kişi aradı konuştu benim için belki arkadaş indirimi oldu bilmiyorum ama bu sabah yaşadığım tatsız sohbetten ötürü ikinci elden vazgeçtim kullanıcı profili çok agresif bı grup bu 200ns... Satan varsa konuşalım diyorum adam satayım diyor bilgi fotoğraf e fiyat diyorum ekstralari sayıyor birinci olarak şu konuda anlaşalım lastik değişimi sürücünün kendi güvenliği dolayısı ile motor güvenligi ile alakalı dimi ? Yol tutuş vs önemli , rüzgarlık evet az rüzgar konfor güzel sis farı tabi lazım olur garantiyi ne kadar etkiler bilmem kuralkanda o da tamam e ama tutup 8500 dersin tamam o da gözündeki değeri eyvallah ben buna değmez deyince hemen den pulsarin hakkını veremezsi yok alma yok seni dolandırıcı diye şikayet ederim! 3 kuruşluk maldır bu benim için marka farketmez ben muhabbete bakarım mesela bilmem kaç liralık 4 silindir Honda sürdüm sürücüleri ile hiç muhabbet olmadı ama mondial de sürdüm Evo, sürücüleri nasıl şeker nasıl iyi adamlar yani malın değeri 3 kuruş 5 kuruş önemli olan sohbet muhabbet tutup samimi başlayıp değmez deyince öyle sacma sapan şeyler söylemek yazık ayıp.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)