Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    Alıntı sport-turing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu aralar mt de devamlı pullar 200 ns sayfası devamlı üst sıralarda aktiv oldugu için bir bakayım dedim merakıma yenilerekten ve ne görsem iyidir
    Bukadar sorunlu motor olurmu
    Siz bukadar sorunu görüyosunuz ve hala almayı düşünen arkadaşlar var aranızda kimisi Yen'i modeli gelsin bakacam fiyatı şu olursa alıcam daha ne başka problem çıkarabilirki bu tür bilmem nekadar problem
    Biri der gösterge diğeri der motor kilitlendi öbürü der havalar soğuk çalışmıyor bir diğeri derki akü zayıf !!!!!!
    Allah aşkına bu pulsar babanızın malımıdırki bukadar sorunu görerekten alıyor ve almayı düşünüyorsunuz,
    Siz bu motora nasıl güvenip yola çıkıyorsunuz !!!!
    Can bukadar ucuzmu? Arkadaşlar
    Birzamanlar doğan şahin muhabbeti!!!
    Ev sanayi iş
    İş sanayi ev gibi
    Gerçekten yaşadıgınız problemleri görünce çok ama çok üzüldüm ama bizler bu tarz problemli ürünleri aldığımız sürece bu tarz üretim yapan firmalar bu piyasaya problemli olanları devamlı getirir
    Hepinize tekrar geçmiş olsun
    Bu yaşadıklarınız son olur İNŞAALLAH
    Hocam eyvaAllah güzel söylemişsin de bizi de anla. Mahşerin 4 atlısı japonların bize göre en insaflı olanı Honda bile CBR 250 ye 15800 fiyat biçmiş. Japon Japon diye diye adamlar kendilerini vazgeçilmez ilan edip fiyatları arttırdılar. Suzuki inazuma 17 binin üstünde. Ve ABS ' leri de yok. Yeni çıkacak Pulsar nS 200 de ABS opsiyonu da olacak. Fiyatı da en fazla 10 11 bin olur ABS'lisi. Yedek parça, bakım fiyatlarına da bakarsan başka çaremizin olmadığını anlarsın. Ama bir gün zengin olursam tabi ki alırım bir Honda GoldWing kafam rahat eder. Hırsız da çalamaz 400 kg lik motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı KumanBayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunu olsa da fiyat performans ürünü şahsen bir Japon alacak param olsa Pulsar almazdım ikinci el almayı düşündüm fakat garanti olmaması sorun
    Benim Pulsarda bahsedilen sorunlardan sadece devir dalgalanması var onunda çözümü yeni yazılım yarın gidicem oktay motora onuda halledicekler 10 dk da
    Kardeşim seçim senin yazılım atınca düzelecek diyosan öyledir lakin o motoru üretenlerin aklı nerdeymiş bi yazılımda iş çözülecekse
    Ben nacizane fikrimi beyan ettim
    İyi bir motor arıza yapmaz testleri vardır ama sen illaki ben binecem diyosan karar senin ama şunu bilki pulsara vereceğin rakamlara illaki motor bulursun kendini kanıtlamış büssürü marka var illa Japon olacak degilya köküne kıranmı girdi
    Saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

Alıntı Ogretmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam eyvaAllah güzel söylemişsin de bizi de anla. Mahşerin 4 atlısı japonların bize göre en insaflı olanı Honda bile CBR 250 ye 15800 fiyat biçmiş. Japon Japon diye diye adamlar kendilerini vazgeçilmez ilan edip fiyatları arttırdılar. Suzuki inazuma 17 binin üstünde. Ve ABS ' leri de yok. Yeni çıkacak Pulsar nS 200 de ABS opsiyonu da olacak. Fiyatı da en fazla 10 11 bin olur ABS'lisi. Yedek parça, bakım fiyatlarına da bakarsan başka çaremizin olmadığını anlarsın. Ama bir gün zengin olursam tabi ki alırım bir Honda GoldWing kafam rahat eder. Hırsız da çalamaz 400 kg lik motoru
    Neden anlamayım kardeşim bizde gökten zembille gelmedik bu motorları alanakadar 15 ,20 senemizi aldı lakin ben kendimi ilk başladıgım yıllara gittigimde java 350 MZ251
    Sonra cbf 150 sonra yzf sonrasınra cbr250 xmax 250 sonra xmax 400 liste uzayıp gidiyor ama hiç birzaman ben motora binerken başkaları için degil kendim için bindim kim ne demiş umurumda olmadı yani her şey görünüş değildir işlevsellik çok önemli buğün bile bir cbf 150 veyahutta yzf 125 le dünyayı turlaya bilirsin
    Ben japon bagımlısı degilim yanlış anlama

Motor sevdadır
    Sorunlu motor İnsanı sevdasından soğutur demek istedigimi umarım anlata bilmişimdir
    Saygılar hepinize

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Kardeşim seçim senin yazılım atınca düzelecek diyosan öyledir lakin o motoru üretenlerin aklı nerdeymiş bi yazılımda iş çözülecekse
    Ben nacizane fikrimi beyan ettim
    İyi bir motor arıza yapmaz testleri vardır ama sen illaki ben binecem diyosan karar senin ama şunu bilki pulsara vereceğin rakamlara illaki motor bulursun kendini kanıtlamış büssürü marka var illa Japon olacak degilya köküne kıranmı girdi
    Saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

Doğru söylüyorsun bir yazılımla çözülecek sorunu başta çözmeleri lazımdı.
    8 bin tl ye bu teknolojiler ve garantili motor bulamam benim için garanti önemliydi yoksa tabi ki 2. el güzel bir motor bulunur
    Japon dememde ki kastı ise bu adamlar motor işinin mihenk taşı hani iyi bir motosiklet markası demek için kullandım ondan

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Bence siz alabilirsiniz pulsar ı
    Mt den sıkılmışınızdır problemsizlikten
    Geçmiş mesajlarınıza baktım pulsarın problemlerini çöze çöze motoru iyi tanımışınız!!!!!!
    Birde arkaya büyük bir çanta yaptırır bütün yedek parçalarını doldurur arızalandıkça çeker sağa tezgahı kurarsınız
    Pulsarcılarlada konum paylaşır onlarda uğrar gardaş gardaş geçinirsiniz !!!!
    Bence siz macera arıyorsunuz
    Tabiki benim fikirlerim
    Saygılar. Sport-turing
    tşk ederim, ben motorla uğraşmayı seviyorum en azından ufak bir sorun için kimseyi rahatsız etmiyorum, sanıyorsun ki japon motorlar çok sağlam herkes de öyle zannediyor, diyaceksiniz ki ufak tefek sorunlar elbet çıkacaktır, doğru çıkacaktır, işinize gelince japon işinize gelmeyince hintli çinli, pulsardan önceki 3 motorum çin malı idi hiçbirinde de sorun yaşamadım hatta istanbul-trabzon yaptım, pulsarı 31000km kullandım istanbul-trabzon yine yaptım, 4 5 defa çanakkaleye gittim, hafta sonu kütahya ya kampa gittim, bursa, sakarya, kocaeli, her hafta sonu yakın veya uzak kampa gittim. mt25 te de devir dalgalanması var japonların aklı nerde bana bunu izah edebilirmisiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

bir zahmet şu videoyu da izle, videodaki motor çakma japon ona göre, japon olsaydı ne yapardık.

murat 60 ve 06Serhat bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı kefaret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ......
    5000 de bir gel diyor. radyatör için aradım hava soğuk önemli değil dendi. bi ara gelirsin hallederiz dert etme dendi bana. bu motorlara daha çok yeni motorcular biniyor....
    Bile bile lades olmuş. Bu forumu sorun olmadan sonra değil de önce takip etseydin(ki zorunda değilsin tabii ama burası Türkiye, nerden ne bilgi kapsan iyidir) bu motorların bazılarında(şansı denk gelene) radyatör suyunun motor yağına karışma sorunundan haberdar olup servisin " soğuktan olmuştur, sonra hallederiz" gibi salakça cevabına iyi bir küfür yapıştırıp düzgün bir servisin yolunu tutardın . Gerçekten de radyatör suyun sürekli eksiliyordu ve sen servise sorduğunda yukarıdaki cevabı aldıysan o servisi şikayet et. İşi bilen servis mümkünse motora kullandırmadan, mümkün değilse motoru yumuşak kullandırıp direkt servise çağırırdı seni.

Bu arada 2014 model var bende ve 2500'de bir yağ-filtre değiştirip biniyorum gözüm kapalı, 30250km civarı şu an. Aküyü değiştim, sübap piyanolarından birinin bilyesinde sorun oluştu, ikisini de değiştirttim ben de. Onun dışında bir sorunu olmadı çok şükür.

Herkes istiyor japon almayı ama fiyat olarak maşallahları var. Diyeceksiniz "ikinci el alın", ama canım ülkemde 80bin km'deki motorun km'si düşürülüp 15bin de diye kakalamaları çok olağan olduğuiçin , daha 5bin km'de motorların canı çokça alındığı ve "sıfırdan farksız" olarak satılmaya çalışıldığı için bilindik birisi olmadığı sürece ikinci ellere yanaşamıyoruz.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Sol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında arıza geliyorum demiş sana ama sen illede 10000 bakımını beklemişsin.
    Yağ lambasının yanması gaz tepkisinin düşmesi ve de su seviyesinin sürekli düşmesi durumu özetliyor.
    Devir daimden motora su kaçağı muhtemel.
    Ben motoru alır almaz söktürdüm bütün contalarını değiştirdim 25000 km ve ne bir sorun ne su eksiltme ne hararet ne motor terlemesi. Kısacası sıfır sorun.
    Sabahları benim gösterge de hemen gelmiyor bir kaç dakika sonra yolda giderken teşrif ediyor oda her zaman değil çok soğuk olduğu zaman.
    Yağ değişimini 2000 de bir yapıyorum 40 lira için böyle sorunlarla karşılaşmaya değmez.
    Kısacası motorun kusuru olduğunu düşünmüyorum. Her makina sorun çıkarır önemli olan senin öngörün. Zamanında müdahale etmen gerekirdi. Keşke servisin 5000'de bir yağ değişimi hikayesine kanmasaydın.
    Geçmiş olsun dostum..
    Motor kilitlemiş,sen hala motorun kusurlu olduğunu düşünmüyorum diyorsun--eeee suphanallah....Allah akıl-fikir versin ne diyelim.İnşallah sen başına gelmez.Arkadaşıma geçmiş olsun diyorum-Allahtan kendine bişey olmamış.
    The Power of The Dreams.

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor kilitlemiş,sen hala motorun kusurlu olduğunu düşünmüyorum diyorsun--eeee suphanallah....Allah akıl-fikir versin ne diyelim.İnşallah sen başına gelmez.Arkadaşıma geçmiş olsun diyorum-Allahtan kendine bişey olmamış.
    1.'si bana şekilde konuşma hakkını sana kim veriyor? "senli benli"
    2.'si adam motor kitlendi diyor evet geçmiş olsun en azından kendisinde bişey yok. Ancak bu talihsiz olay zaten geliyorum demiş bir kaç sefer.
    3.'sü kim ne almış neye ne kadar binmiş ne sorun yaşamış forumda herşey açık seçik yazıyor kimseyi fikirleri hakkında acımadızca eleştiremez kimse. Yok çanta takarmış ta yedek parça taşırmış da vs vs.
    bir diğer husus ise ben 7 ayda 25000 km yaptım sadece 2 gün hariç (yoğun kar yağışından dolayı) her gün biniyorum yağmur çamur sıcak soğuk farketmez.
    Başkaları gibi kışın evimin salonuna park etmiyorum motorumu.
    Motorsikleti aldığım gün terleme yapmasın diye söktürdüm motoru bütün contalarını değiştirdim diye yazdım. yaşadığım ve öngörerek önlem aldığım sorunlardan bahsettim.
    Üstüne binip gaza yüklenmekle motor sürücüsü olunmuyor bir kaç kuralı var bunun. kimseye bişey anlatmakve ıspatlamak zorunda değilim ne ben nede başka bir arkadaşım.
    Biz motorumuzdan memnunuz
    Memnun olmadığımız zamanlar oluyor sorun yaşadığımız zamanlar olsun halledilmeyecek bir sorun yaşamadım henüz.
    Az yakıyor, parça ucuz, kendin ozelleştirebilirsin çok ucuza bakımını da yapabilirsin.
    Performans veriyor görüntüsü de 10 numara. Bu fiyata daha ne olsun.
    mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    selamlar 2015 eylül çıkışlı motorumu satmaya karar verdim. henüz ilan açmadım ama malum siteden. soran olursa özelden yazabilirsiniz.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    1.'si bana şekilde konuşma hakkını sana kim veriyor? "senli benli"
    2.'si adam motor kitlendi diyor evet geçmiş olsun en azından kendisinde bişey yok. Ancak bu talihsiz olay zaten geliyorum demiş bir kaç sefer.
    3.'sü kim ne almış neye ne kadar binmiş ne sorun yaşamış forumda herşey açık seçik yazıyor kimseyi fikirleri hakkında acımadızca eleştiremez kimse. Yok çanta takarmış ta yedek parça taşırmış da vs vs.
    bir diğer husus ise ben 7 ayda 25000 km yaptım sadece 2 gün hariç (yoğun kar yağışından dolayı) her gün biniyorum yağmur çamur sıcak soğuk farketmez.
    Başkaları gibi kışın evimin salonuna park etmiyorum motorumu.
    Motorsikleti aldığım gün terleme yapmasın diye söktürdüm motoru bütün contalarını değiştirdim diye yazdım. yaşadığım ve öngörerek önlem aldığım sorunlardan bahsettim.
    Üstüne binip gaza yüklenmekle motor sürücüsü olunmuyor bir kaç kuralı var bunun. kimseye bişey anlatmakve ıspatlamak zorunda değilim ne ben nede başka bir arkadaşım.
    Biz motorumuzdan memnunuz
    Memnun olmadığımız zamanlar oluyor sorun yaşadığımız zamanlar olsun halledilmeyecek bir sorun yaşamadım henüz.
    Az yakıyor, parça ucuz, kendin ozelleştirebilirsin çok ucuza bakımını da yapabilirsin.
    Performans veriyor görüntüsü de 10 numara. Bu fiyata daha ne olsun.
    Sen dedik küfüretmedik beyefendi, o halde siz de bana b.efendi diyeceksiniz,yağ kaçırmasın diye başta motoru sökmüşsünüz-demek ki siz de malınıza güvenmiyorsunuz-doğru mu?10 numara - 5 yıldız makineniz var,nazar değmesin!... Güle-güle kullanın,kazasız-belasız inşallah başınıza motosikletle(motorsiklet değil)ile ilgili kötü birşey gelmez. Kalınız sağlıcakla!
    actros1 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    2017 ns 200 ü değerlendirdikten sonra 2017 yada 2016 kesin alıcam diye gün sayıyordum ama son yorumlar beni tedirgin etmeye başladı 🤔 Motor kilitlenmesi en kötü seneryo. Biraz daha düşünelim bakalım hayırlısı.

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen dedik küfüretmedik beyefendi, o halde siz de bana b.efendi diyeceksiniz,yağ kaçırmasın diye başta motoru sökmüşsünüz-demek ki siz de malınıza güvenmiyorsunuz-doğru mu?10 numara - 5 yıldız makineniz var,nazar değmesin!... Güle-güle kullanın,kazasız-belasız inşallah başınıza motosikletle(motorsiklet değil)ile ilgili kötü birşey gelmez. Kalınız sağlıcakla!
    Motorumu söktürdüm evet ama motora güvensizliğimden değil tabi ki. En çok yaşanan problem buydu ve üzerine giderek önlem aldım. Bahsettiğim öngörü buydu mesela.
    Sevgili dostum beyefendi demeni istemem tabi ki ama yazdığın mesajı bir daha okursan şayet eeee supanallah filan doğru dil değil bence.
    Daha önce ki yazılarımda da bahsettiğim üzere motor kullanmak var, kullanmak var arkadaş motor su eksiltiyor du demiş bende keşke servisi dinlemek yerine önlem alsaydın dedim. O halde bak az yukarıda yamaha MT-7 de yaşanan problem de yamaha'yı kötü motor yapmaz.
    Motosiklet'mi motorsiklet'mi geyiğine hiç girmeyeceğim
    Neyse uzatmanın anlamı yok bir çok problemi ön görerek önlemimi alarak sıkıntısız sorunsuz yoluma devam ediyorum.
    Bu arada 22000 de zincir dişli değiştirdim zinciri oringsiz CHOHO diye marka taktırdım 3000 km'de sanırım 7 sefer zincir germek zorunda kaldım. Aklında bu markayı taktırmak isteyenler varsa önermem.

Saygılar, selamlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Ayrıca motoru kullanan da eleştiriyor kullanmayan da.
    Ben aktif kullanıcısı olarak yaşadığım durumlar objektif olarak aktarıyorum.
    Varsa sizinde iyi veya kötü hikayeleriniz buyrun...

Motosikleti
    Evet bugün itibari ile çakma capon mt25 imi sattım, sattığım kişi de arkadaşım güle güle kazasız belasız kullansın, şimdi sıfır mı ikinci elmi onu araştırıyorum, duruma göre bakacağım, aklımda ki fiyata bulabilirsem ikinci el olmazsa bir bayiden sıfır fiyat teklifini aldım ona göre her şey ortaya çıkacak.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bugün itibari ile çakma capon mt25 imi sattım, sattığım kişi de arkadaşım güle güle kazasız belasız kullansın, şimdi sıfır mı ikinci elmi onu araştırıyorum, duruma göre bakacağım, aklımda ki fiyata bulabilirsem ikinci el olmazsa bir bayiden sıfır fiyat teklifini aldım ona göre her şey ortaya çıkacak.
    Dikkat et Yamaha fanatikleri saldırmasın kemal bey Zontes e de bakmanı öneririm. Çok güzel kurcalanacak bir motor. Hemde gerçek Çinli ve gözleri çekik. Japon gibi davranmıyor

Sağlıcakla.
    kdiner ve mavellen bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkat et Yamaha fanatikleri saldırmasın kemal bey Zontes e de bakmanı öneririm. Çok güzel kurcalanacak bir motor. Hemde gerçek Çinli ve gözleri çekik. Japon gibi davranmıyor

Sağlıcakla.
    sıkıntı yok tşk ederim, cevap veren cevabını da alır.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Kemal bey uğraşma bunlarla sen gezmeyi seviyorsun sanada alalım bir rally olmazmi dağ taş gezersin birde honda ile dene bakalım şansını
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemal bey uğraşma bunlarla sen gezmeyi seviyorsun sanada alalım bir rally olmazmi dağ taş gezersin birde honda ile dene bakalım şansını
    Tşk ederim. 1,63cm boyla ben sabit kalırım motor kendi kendine gider artık, crf kısa mesefa denedim güzel fakat yüksek ben onunla yatar yatar yerden kalkarım o yüzden beni aşar. pulsarın arka amortisörüne işlem yaptırır devam ederim arada yine düşeriz sıkıntı yok o kadar olsun.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Tşk ederim. 1,63cm boyla ben sabit kalırım motor kendi kendine gider artık, crf kısa mesefa denedim güzel fakat yüksek ben onunla yatar yatar yerden kalkarım o yüzden beni aşar. pulsarın arka amortisörüne işlem yaptırır devam ederim arada yine düşeriz sıkıntı yok o kadar olsun.
    bende bayıde denedim ayak uçlarımla zor durudum rally 2.5 cm daha yuksek alçaltma yapılabiliyor bende 1.70 cok fark yok yani yınede sen bilirsin ne düşünüyosun şimdi
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    Motorumu söktürdüm evet ama motora güvensizliğimden değil tabi ki. En çok yaşanan problem buydu ve üzerine giderek önlem aldım. Bahsettiğim öngörü buydu mesela.
    Sevgili dostum beyefendi demeni istemem tabi ki ama yazdığın mesajı bir daha okursan şayet eeee supanallah filan doğru dil değil bence.
    Daha önce ki yazılarımda da bahsettiğim üzere motor kullanmak var, kullanmak var arkadaş motor su eksiltiyor du demiş bende keşke servisi dinlemek yerine önlem alsaydın dedim. O halde bak az yukarıda yamaha MT-7 de yaşanan problem de yamaha'yı kötü motor yapmaz.
    Motosiklet'mi motorsiklet'mi geyiğine hiç girmeyeceğim
    Neyse uzatmanın anlamı yok bir çok problemi ön görerek önlemimi alarak sıkıntısız sorunsuz yoluma devam ediyorum.
    Bu arada 22000 de zincir dişli değiştirdim zinciri oringsiz CHOHO diye marka taktırdım 3000 km'de sanırım 7 sefer zincir germek zorunda kaldım. Aklında bu markayı taktırmak isteyenler varsa önermem.

Saygılar, selamlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Ayrıca motoru kullanan da eleştiriyor kullanmayan da.
    Ben aktif kullanıcısı olarak yaşadığım durumlar objektif olarak aktarıyorum.
    Varsa sizinde iyi veya kötü hikayeleriniz buyrun...
    ustam a marka ya da b marka farketmez kullanıcıların anlayamadığı durum şu... bunu neden ben söylüyorum çünkü ben bu motora sahip değilim... dışarıdan görüyorum... hataları kusurlar kanıksamıyorum... mutlaka kusur olur ama pulsarın kusurları cana kast edecek cinsten... bunu anlamadan alışarak devam etmek bana göre mantıklı bir iş değil... ve herkes siz ve diğer arkadaş gibi motosiklete ekstra işlem yapmak zorunda da değildir... o yüzden taraftarlık yapmayı bırakırsak emin olun herşey daha da iyi olur... ben bu motosikleti almayarak tepkimi dile getiriyorum satın almıyorum... elimden gelen bu çünkü... bu yaptığımı pekçok kişi yaparsa işte o zaman bajaj da motosikletini düzeltmek için aksiyon alır... biz bu motosikleti almaya devam ettiğimiz sürece ise bajaj zaten sıkıntı duymaz... gariban edebiyatı yapıp paramız bu kadar ne yapalım demek dünyanın en yanlış hareketidir... bir beyfendi var bajaj yetkilisi ara ara foruma girip gazlıyor şöyle birinciyiz böyle birinciyiz diye... ya da bir sorun olunca ben talimat verdim halledecekler diyor... herkes de alkışlıyor... kimse ya sana kalmadan bu iş zaten yapılmalıydı demiyor... o yüzden bu motorun satışını özendirmeyin... hata var ama şöyle iyi böyle iyi demeyin... ve satın alacak arkadaşlar da almasın... düşünsenize para, benim param ve pulsar almıyorum deyip şuraya hergün birileri yazsa emin olun firma daha iyi motosiklet üretmek zorunda kalır... en azından problemlerin çözümü için çaba sarfeder... çözemezse pek çok büyük marka gibi piyasadan silinir... ben söylüyorum tam motosiklet alacakken pulsarın stop etme ve gösterge sorunu yüzünden pulsar almadım.... umarım herkes aynı tepkiyi koyar...
    sdirer, newmoto76, turkish39 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bayıde denedim ayak uçlarımla zor durudum rally 2.5 cm daha yuksek alçaltma yapılabiliyor bende 1.70 cok fark yok yani yınede sen bilirsin ne düşünüyosun şimdi
    bazı arkadaşlar kendisine yediremeyecek ama yine pulsar alacağım, papatya pulsar olarak yola devam. motor markaları da demiyor ki düşük fiyata motor satalım ama nerde nasıl olsa insanların cebiminde milyon dolarlar var sağolsun markalar da fiyatı düşürdükce düşürüyor Allah razı olsun onlardan yoksa nasıl motor alırdık.
    murat 60 ve mavellen bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    bazı arkadaşlar kendisine yediremeyecek ama yine pulsar alacağım, papatya pulsar olarak yola devam.
    kedi gibi mart ayını beklicez anlaşılan hayırlısı olsun abs li model de 9500 felan olur diye düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)