Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Motorum çalışmıyo cortladık sorun ne olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.youtube.com/watch?v=Id5ZGzfT0W4
    Benzin hiç yok gözüküyor. Yanlış hatırlamıyorsam yedek diye geçen depoda 330ml'den az kaldıysa kullanamıyor. Yakındaki servisi arayarak ekranda yazan hata kodunu söylerseniz söyleyebilirler diye düşünüyorum.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110

https://www.youtube.com/watch?v=Id5ZGzfT0W4
    akü zayıflamış sanki..Geçmişolsun.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Var
    Benzin var aküden yemiyo
    Vurdursak olurmu

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Benzin var aküden yemiyo
    Vurdursak olurmu
    bana pek aküden gibi gelmedi ama yine de vurdur bi çalıştırmayı dene.
    Yüksek viteste vurdur bişey olmaz.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Benzin var aküden yemiyo
    Vurdursak olurmu
    Hayır sakın haa...Vurdurma; eksantrik zincirine ve subaplara zarar verebilir. Ya akünü şarj ettir yada başka bir araçtan takviye yap.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Var
    Arabadan akü takviyesi yaptık çalıştı

Motosikleti
    Cb 250 R
    Arabadan akü takviyesi yaptık çalıştı
    hocam gösterge paneliyle cam arasına ne yaptınız? titreme cızırtı sesi yapıyor diye mi yaptınız? bende ns 150 var 2-3 bin devir arası ses yapıyor sizdede mi oluyor ?

Motosikleti
    Var
    Alıntı 2wsx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam gösterge paneliyle cam arasına ne yaptınız? titreme cızırtı sesi yapıyor diye mi yaptınız? bende ns 150 var 2-3 bin devir arası ses yapıyor sizdede mi oluyor ?
    Ses yapan bi yer vardı öyle süngeri kesip biçtim faydası oldu

merhabalar hız göstergemde arıza odugunu farkttim bazen ölçüyor bazen 0da kalıyor sonra bi anda 160a çıkıyo falan sanırım yıkadıktan sonra oldu. normalde geçerdi fakat 3 gün oldu durum hala aynı. nasıl düzelir fikri olan varmı?? teşekkürler.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı atmaca5353 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar hız göstergemde arıza odugunu farkttim bazen ölçüyor bazen 0da kalıyor sonra bi anda 160a çıkıyo falan sanırım yıkadıktan sonra oldu. normalde geçerdi fakat 3 gün oldu durum hala aynı. nasıl düzelir fikri olan varmı?? teşekkürler.
    servise gidiyorsun durumu izah ediyorsun gerekli müdahaleyi yapıyor, şu servislere gitmeyi ne zaman öğreneceğiz, hadi burdan sorunun neyden kaynaklandığını söyledik yine servise gideceksin bunda kaçarın yok, servise git yardımcı olmadılar mı gel burdan yaz veya kuralkan şikayet kısmına yaz, facebook gurubunda yaz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servise gidiyorsun durumu izah ediyorsun gerekli müdahaleyi yapıyor, şu servislere gitmeyi ne zaman öğreneceğiz, hadi burdan sorunun neyden kaynaklandığını söyledik yine servise gideceksin bunda kaçarın yok, servise git yardımcı olmadılar mı gel burdan yaz veya kuralkan şikayet kısmına yaz, facebook gurubunda yaz.
    servise gitmeyi bende biliyorum lakin bulunduğum ilde yok uğraşmaya degmicek basit bi problemse idareten bi çözüm arıyorum fikri olan söylesin. teşekkürler.

mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Sahibinden.com sitesinde gezinirken 101.000 kmde satılık 200 ns gördüm. Açıklamada yazmamış ama merak ettim acaba orjinalmi, veya bu kmye gelene kadar bir sorun yaşadımı.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı atmaca5353 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

servise gitmeyi bende biliyorum lakin bulunduğum ilde yok uğraşmaya degmicek basit bi problemse idareten bi çözüm arıyorum fikri olan söylesin. teşekkürler.
    Km okuyucusu bozulmuş olabilir bir kontrol edin veya gösterge kısmında montaj yerinde sıkıntı olabilir eliniz yatkın ise bir kontrol edin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Alıntı mtgemlik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden.com sitesinde gezinirken 101.000 kmde satılık 200 ns gördüm. Açıklamada yazmamış ama merak ettim acaba orjinalmi, veya bu kmye gelene kadar bir sorun yaşadımı.
    150000km olan ve üzerine geçenler var.

Motosikleti
    lifan kp 150
    slm bende ne zaman bu motordan alayım desem hergün birisi farklı sorunları paylaşıyor nedir bunun aslı astarı ben de lifan kp var torku bajaja göre düşük ama bu yazılanları görünce benim motor uzay mekiği

Motosikleti
    honda cbr 250r
    arkadaşlar biraz önce motorumla bir tur atmak için motoru çalıştırmaya kalktım ama çalışmadı 15 dakika uğraştım ama çalıştıramadım acaba soguktanmıdır diye düşündüm ama o kadar da soguk değil ama neden olabilir bu sorun ?

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Özellikle Ankara'da ki arkadaşlara abilere danışmak istediklerim var.
    1- Alt sakal çok güzel yakışıyor motora. Ankara'da alt sakal yapan bildiğiniz bir yer var mıdır ?
    2- sisybar takmak istiyorum. Pulsara uygun olan, önereceğiniz model var mı ?
    3- Uzun yol deneyimim olmadı henüz. Seleyi kaplatmamı mı önerirsiniz yoksa sadece uzun yol için yastık falan yeterli midir ?
    4- motorda aksesuar yok. Orijinal hali ile duruyor. Önereceğiniz aksesuarlar nelerdir ?
    Şimdiden teşekkürler.

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    Ben şu an pulsar 2017 nin fiyatına kitlenmiş durumdayım eğer uçuk bi fiyat olmassa alacam ama
    sevimsiz bir fiyatı olursa 2016 almayı düşünüyorum .Tahminin 11,150 falan malessef.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ViraneDervis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Alt sakal çok güzel yakışıyor motora. Ankara'da alt sakal yapan bildiğiniz bir yer var mıdır ?
    3- Uzun yol deneyimim olmadı henüz. Seleyi kaplatmamı mı önerirsiniz yoksa sadece uzun yol için yastık falan yeterli midir ?
    4- motorda aksesuar yok. Orijinal hali ile duruyor. Önereceğiniz aksesuarlar nelerdir ?
    Şimdiden teşekkürler.
    Motorda yağ soğutucusu yok. Alt sakal gibi aksesuarlar motor yağının soğumasını azaltır. Kışın sorun değil ama yazın iyi olmaz.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Alıntı ViraneDervis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden teşekkürler.
    Alt sakal bende taktırmayı çok istiyorum fakat bulamadım yapanlar var ya el yapımı ya da CG lere takılanlardan takıyorlar oda güzel olmuyo
    sissybar motora hiç yakışmaz diye düşünüyorum
    Ön cam kesin taktır uzun yol gitmeyi planlıyorsan bir de gidon yükseltme aparatı
    ben çanakkale istanbul gidiyorum sele rahatsız etmiyor beni ama artçı olacaksa kaplama ister sayfaları karıştırırsan biraz bulabilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)