Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 ybr esd
    kalyoncu motordan altım.tek parça çanta demiri 50tl.10 numara.sadece tutamak yerlerine monta ediliyor.aşağı tarafı yok.çok güzel

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    mitas mc 25 kullananlar memnunmudur ?

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Arkadaşlar 34 ND 7175 plakalı Pulsar 200ns motosikletim Örnek Mahallesi , Yeğin sokak'tan çalındı.
    Siyah renk , Yağ göstergesinin köşesi hafif kırıktı.Gören , satıldığını duyan vb olursa diye aklınızda olsun.
    Gece çalındı , sadece direksiyon kilidi vardı yarın kamera görüyorsa bir bakacağım nasıl olmuş.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 34 ND 7175 plakalı Pulsar 200ns motosikletim Örnek Mahallesi , Yeğin sokak'tan çalındı.
    Siyah renk , Yağ göstergesinin köşesi hafif kırıktı.Gören , satıldığını duyan vb olursa diye aklınızda olsun.
    Gece çalındı , sadece direksiyon kilidi vardı yarın kamera görüyorsa bir bakacağım nasıl olmuş.
    geçmiş olsun dostum inşallah en kısa sürede bulunur..
    mgora bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2500 e kadar kullan ara yag degisimi yaparsin yoktan yere yag parasi verme hic bise olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Savayi bircok kuryede gordum kotuleyini yok acikcasi orjinale gore baya iyi diyorlar fakat cok cabuk bitiyo lastik diyorlar bunlar duyduklarim yani bir metzeler alip 20.000 yapmak var birde 20.000 de 2,3 tane lastik alip yenilemek var iscilik balans vs
    bende tam tersini duymuştum metzeler yumuşak hamur oldugu için daha çabuk bitiyormuş.sava daha uzun km yapıyormuş.
    kesinlikle metzeler kadar kaliteli degil ama tutuşu iyimiş.sakin kullandıgım için sava mitas benim işmi görür diye düşünüyorum.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı karaca3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende tam tersini duymuştum metzeler yumuşak hamur oldugu için daha çabuk bitiyormuş.sava daha uzun km yapıyormuş.
    kesinlikle metzeler kadar kaliteli degil ama tutuşu iyimiş.sakin kullandıgım için sava mitas benim işmi görür diye düşünüyorum.
    Ben kuryelerin yalancısıyım 3 kişiden bu yönde yorum duydum hatta sava lastık satan bi tamırcımız var artık satmıyor sebebini sorduğumda oda çok çabuk bitiyor dedi ben bridgestone kullanıyorum 2.300 öncekinden 6000 bin de bundan 8.300 km dir hala ilk günkü gibi bu arada metzelerin me 22 serisi var bizim kursun motorunda 4300 km dir kullanıyoruz ondada daha erime vs görmedim diğerlerini bilemem
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kuryelerin yalancısıyım 3 kişiden bu yönde yorum duydum hatta sava lastık satan bi tamırcımız var artık satmıyor sebebini sorduğumda oda çok çabuk bitiyor dedi ben bridgestone kullanıyorum 2.300 öncekinden 6000 bin de bundan 8.300 km dir hala ilk günkü gibi bu arada metzelerin me 22 serisi var bizim kursun motorunda 4300 km dir kullanıyoruz ondada daha erime vs görmedim diğerlerini bilemem
    teşekkür ederim ayzek bilgilendirdigin için.

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı reclusive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mitas mc 25 kullananlar memnunmudur ?
    Bir yildir kullaniyorum.yol tutuşu ve frenleme cok iyi. Orjinal lastikleri sogukken kötü silgi gibi kayiyordu. Bu lastikten memnun kalacaksin.

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    bizim motorun aküsü kaç para bilen varmı garantiden değiştirelim dedik Çanakkale adalı motordan ama ret geldi genel merkezden az kullanıldığı için deşarj olmuştur akü diye.

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    herkes kazasız belasız günler diliyorum.
    daha öncede yazmıştım sorunumu saat sıfırlama konusunda
    servisle görüştüm aküye baktı ölçümlerin düzgün olduğunu yazsada ret geleceğini problemin motorun kontak açılırken bekleme süresine uyulmadığını söyledi ama problemin ne zaman gercekleşeceği belli olmuyor varmı bu sorunu yaiayan yada çözüm bulabilen günlük saat ayarlamktan yoruldum artık.
    ikinci problemim artık tamamiyle can sıkmaya basladı moturum suan 2200 km mkazası belası sağdan soldan hoplaması zıplaması yoktur
    direksiyon ekseni ile teker ekseni birbirini tutmuyor. gidon sola kırıkken düz gidiyor motor 1200 den sonra oldu bu ve düşük hızlarda denge kurmak aşırı problem bu konudan sıkıntı yaşayan yada çözümü bilen varmı??

herkese iyi sürüşler simdiden

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Mrb saat sıfırlama bende de bir kere başıma geldi geçenlerde. başka bir arkadaşımda da pulsarda onda da oluyormuş. Yani kronik stop etmesi gibi kronik saat sıfırlama sorunuda var sanırım. DU bakalım daha neler çıkacak. Diğer sorunlarınızdan bizde yok.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Saat sıfırlama hiç yaşamadım

gokertutas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Merhaba,

Bende saat sıfırlama sorunu var dediğim gibi. ve bugüne kadar hiç kontağı açıp hemen çalıştırmadım. her zaman bekliyorum sistemlerin kendine gelmesini ibrenin dönmesini sonra çalıştırıyorum. Çalıştırırken de gaz istemiyor hiç tuşa bastığım gibi saniyesinde alıyor çok şükür. Bu haftaiçi aldığım yer olan Kayalar motora götürmeyi planlıyorum saat için. Bakalım ona göre bilgilendirme yapacağım sizlere. Artık saate takmıyorum hiç sürekli yanlış diye ama normalde çok işe yarıyordu biraz can sıktı resetleme mevzusu.. servisten sonra bakalım nolacak

Lastikler şu an iyi yaz için ama ekimden sonra nolur bilemiyorum

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bir kere sıfırladı o zaman 25 km civarındaydı.Marşa bastım almadı,bastım almadı,yaklaşık 4-5 kere tekrarladı en sonunda uzun süre marşa bastım bırakmadım akabinde tüm gösterge bilgi ekranında saati sıfırladı ekran gitti geldi.Şuan sıkıntı yok.Kontağı açtığımda devir saati aşşağı inerken marşa basıyorum,beklediğim çok nadir tek marş alıyor.Bundan önce 2015 model pulsarım vardı onda orta sehba falan yoktu.Sık sık saat sıfırlardı aküden kaynaklandığını düşünüyordum çünki sıfırlamada ekranda kayboluyordu.Birkerede rampa aşşağı inerken boşa almıştım stop etmişti.Şuan aynı pulsarın 2015 modeli ve orta sehpalısı var bu motorda stop etme olayı 1 kere oldu haricinde olmadı.Bununda debriyaj ile alakalı olduğunu düşünerek debrijay kavramasını eski motoruma göre yani ortalarda alacak şekilde ayarlamıştım.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Pazar günü bir iş için izmit e gitmem gerekiyordu fakat ters tepki oldu ama güzel oldu.

İzmit e vardım ama tekrar geri dönmek zorunda kaldım, oraya kadar gitmişken Darıca da pulsar kullanan toprağım köylüm bir nevi akrabam sayılan Mustafa abiyi bir ziyaret edeyim dedim, kendisine tşk ediyorum her şey için.

Afiyetle yemeğimizi yedikten sonra istikamet İstanbul-Mahmutbey gişeler ve Çatalca Evcik Plajı oldu, kamp alanına vardığımızda bizi bir sinek istilası karşıladı sokmadık yer bırakmadı ateş ve dumanı bile fayda etmedi her tarafımız sinek ısırığı oldu, gecenin ilerleyen saatlerine doğru azaldı ama olanlar olmuştu zaten, sinek kovucu bile bir işe yaramadı.

Sabahleyin plajda yüzdükten sonra kamp alanında toplu resimle geri dönüş yoluna geçiyoruz.
    SAZMAN, AttilaXtreme, Mukaddime ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    gidondaki kayıklığı ustam ön takımdan ayarlayabileceğini söyledi yarın ustaya bırakcam motoru
    saat sıfırlama konusunda bi emsal bulsam ısrarcı olup yapılması gereken için ugrascam ama emsal yok
    ibre düşmeden çalıştırılmaya bağladılar ama ben öyle çalıştırmıyorum ne zaman ne şekilde saati sıfırlayacağı belli olmuyor.

rolanti dalgalanması ve stop sorunu için yazılım attı daha önce yakıt gözle görülür miktarda arttıı buna bir çözümü olan varmı??

bütün yorum yapan arkadaslara ilgilerinden dolayı teşekkürler ısrarla bekliyorum sonucuu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    saat sıfırlama tamamen akü ile alakalı

Bugün sigortayı yaptırdım 5. Derece hasarsızlık indirimiyle 359 lira tuttu. Plaka için emniyete gitti 190 tl de orda aldılar, saat 14 den sonra gelmemi söylediler, bende yarın gelebileceğimi söyledim ve ayrıldım, sanırım 30 tl civarı da şoförler derneğine vereceğim. Bugün ilk bakımı yaptırmayı da planlıyordum o da yarına kaldı plaka yüzünden.

Motor biraz açıldı gibi ya da alıştım emin değilim ilk bakımdan sonra 100 km/s çıkarcam maksimum suratimi. Sava lastikleri daha önce de kullanmıştım şuan konuşmak için erken ama lastikler güven veriyor sürerken.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Arkadaşlar motorun yağı doğru şekilde nasıl kontrol edilir orta sehpada değil motor o zaman düz tuttuğumuzdan nasıl emin olcaz yada zeminin düz olduğundan nasıl emin olcaz yağ çubuğuda yok bu meretin işin doğru yöntemi nedir bir an çelişkiye düştüm az ısıttım motorun yağ kağaını açıp baktım kupkuru yardım edebilecek varmı birde kaç litre yağ alıyor bu motor.

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    arkadaslar motoruma aldigim ekstralarla ilgili bilgi vereyim.once canta tutacagi aldim 50tl civarinda cokda guzel is goruyor.sonra canta aldim markasini hatirlamiyorum ama kaliteli biseydi.tek kask aliyor.sonra en onemlisi lastik aldim tereddutsuz metzeler aldim.hamur gibi yayiliyor.cabucak isinan bi lastik.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)