Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Hocam sizin motor bloku içinde sıkıntı var gibi gözüküyor. İyisi mi siz en yakın servise gidin.
    Risk almayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı cntn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motor 900 km ye geldi fakat şöyle bir sorun yaşıyorum ışıkta durup yada herhangi bir yerde hızlı kalkmaya çaılıştığımda bi cayırtı kopuyor ama bu debriyajdan gelmiyor onu söyliyim.bide özellikle sıcak havalarda motoru ilk çalıştırdığımda ilk 500 km yine sanki bi yere metal sürterde ses yapar ya onungibi ses geliyor ama buda frenden değil sizce bu sesler nerden olabilir.lütfen kimse servise git sor demesin adam tam bir hödük 500 km yağımı değiştirip güya yalandan bakım yapacak ne hava filtresini kontrol etti nede başka yerleri hatta ben söylemesem yağ filtresini bile değiştirmicekti. neyse yani bizim burda tek servis var oda bikletten bile zor anlıyor yada işine öyle geliyor

2016 model 200 ns lerın hepsınde o problem var.debriyaj 6 balatalı 2016 modellerde.aynı durum benım motordada ve arkadaslarımın motorundada var oktay usta sıkıntı olmayacagını soyledı.ama sesten kurtulmak ıstıyorsan eskı sisteme yanı 5 balatalı yapılıyor.yaptıranlardan bı kısmı memnun degıl...

pulsar_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    82.78 km/h

http://www.gearingcommander.com/ burdan daha detaylı bakabilirsin

Ayıcık37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E PULSAR 200NS
    Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 model 200 ns lerın hepsınde o problem var.debriyaj 6 balatalı 2016 modellerde.aynı durum benım motordada ve arkadaslarımın motorundada var oktay usta sıkıntı olmayacagını soyledı.ama sesten kurtulmak ıstıyorsan eskı sisteme yanı 5 balatalı yapılıyor.yaptıranlardan bı kısmı memnun degıl...
    Enterasan 6 lı debriyajın bu problemi var. İnsan ister istemez huzursuz olur bi çözüm üretmeleri gerekiyor bu soruna

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı pulsar_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar, servis hatırlatma uyarısını servise gitmeden nasıl kapatabiliriz bu konuda bilgisi olan var mıdır acaba? Bakımı km sinden once yaptırdığım için böyle bir durum oldu
    kontağı çevirin motoru çalıştırmayın, trip 2 yapın aynı anda iki düğmeye birden basılı tutun bakım işareti sönecektir.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 modellerde de 6 balatalı debriyaj var. Benim bildiğim Pulsar 200'de 5'li debriyaj hiç olmadı.

Ilk depo verisi: 40 tl ile 350 km

11-12 krs

Max 70 km/h

Max 5000 rpm

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

arkadaşlar motor 900 km ye geldi fakat şöyle bir sorun yaşıyorum ışıkta durup yada herhangi bir yerde hızlı kalkmaya çaılıştığımda bi cayırtı kopuyor ama bu debriyajdan gelmiyor onu söyliyim.bide özellikle sıcak havalarda motoru ilk çalıştırdığımda ilk 500 km yine sanki bi yere metal sürterde ses yapar ya onungibi ses geliyor ama buda frenden değil sizce bu sesler nerden olabilir.lütfen kimse servise git sor demesin adam tam bir hödük 500 km yağımı değiştirip güya yalandan bakım yapacak ne hava filtresini kontrol etti nede başka yerleri hatta ben söylemesem yağ filtresini bile değiştirmicekti. neyse yani bizim burda tek servis var oda bikletten bile zor anlıyor yada işine öyle geliyor
    Ilk bakima ne kadar odediniz? Sonra surus tarzinizi degistirdiniz mi?

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Ya arkadaşlar bu sarı ve yeşil reng için 500 tl neden fazla ücret talep ediliyolar bilgisi olan varmı acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

hocam hayırlı olsun yeşilni 8000 tl ye nerden aldınız acaba ?

Ayıcık37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E PULSAR 200NS
    Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar bu sarı ve yeşil reng için 500 tl neden fazla ücret talep ediliyolar bilgisi olan varmı acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

hocam hayırlı olsun yeşilni 8000 tl ye nerden aldınız acaba ?
    Usta bayiler nakit alıma 8000 tl ye veriyolar taksite 8290 tl yapılıyor

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Yok hocam konu o değil ben renkten bahsediyorum siyah 8 bin yeşil sarı için 8500 istiyorlar nakitte

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam konu o değil ben renkten bahsediyorum siyah 8 bin yeşil sarı için 8500 istiyorlar nakitte
    yeni gelen renk çeşidi burda boyanıyor galiba fiyat farkı o yüzden.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    MONDİAL 150 MCX-HONDA CBR 250R-BAJAJ PULSAR 200 NS
    ilk bakıma 100 lira verdim sadece castrol yağ ve yağ filtresi değişti başka hiç bişey yapılmadı.(yağ filtresini ben söylemesem zaten değiştirmiyordu.bu arada bir hatırlatma eğer 1'er litrelik yağ kullanıyorsa servisiniz mutlaka ikinci kutuda kalan yağı isteyin hem başka motorlara konulmasına engel olursunuz hemde haksız kazancı engellemiş olursunuz.hoş ben istemeyi unuttum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

arakadaşlar bu gelen sesler iyice canımı sıkmaya başladı
    1)motor özellikle sıcak havalarda ilk 500 metre giderken sanki bi inleme sesi geliyor ön tekere doğru bir yerden.çok denedim frenden değil ama daha tesbit edemedim
    2)en can sıkıcı olanı motor sıcak yada soğuk farketmeksizin ani bir kalkış yapmak istediğimde bir cayırtı kopuyor anlatamam herkes dönüp bana bakıyor ve daha bu sesin nerden geldiğiyle ilgili tahminim dahi yok ve inanılma canım sıkılıyor
    3)motor devirlendikçe özellikle4.000-6.500 devir arası bi şıngırtı zırıltı gibi ses var
    tüm bunlar ses üzerine yaşadıklarım aktarmak istedim .bi de siz değerli kullanıcılara sorum olacak konya merkezdeki ve mersin merkezdeki servisleri acaba kullananlar oldumu nasıllarişlerinde acaba çünkü yaşadığım ilde ben bayağı sıkıntı yaşıyorum veçözüm üretemiyoruz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    ilk bakıma 100 lira verdim sadece castrol yağ ve yağ filtresi değişti başka hiç bişey yapılmadı.(yağ filtresini ben söylemesem zaten değiştirmiyordu.bu arada bir hatırlatma eğer 1'er litrelik yağ kullanıyorsa servisiniz mutlaka ikinci kutuda kalan yağı isteyin hem başka motorlara konulmasına engel olursunuz hemde haksız kazancı engellemiş olursunuz.hoş ben istemeyi unuttum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

1)motor özellikle sıcak havalarda ilk 500 metre giderken sanki bi inleme sesi geliyor ön tekere doğru bir yerden.çok denedim frenden değil ama daha tesbit edemedim
    2)en can sıkıcı olanı motor sıcak yada soğuk farketmeksizin ani bir kalkış yapmak istediğimde bir cayırtı kopuyor anlatamam herkes dönüp bana bakıyor ve daha bu sesin nerden geldiğiyle ilgili tahminim dahi yok ve inanılma canım sıkılıyor
    3)motor devirlendikçe özellikle4.000-6.500 devir arası bi şıngırtı zırıltı gibi ses var
    tüm bunlar ses üzerine yaşadıklarım aktarmak istedim .bi de siz değerli kullanıcılara sorum olacak konya merkezdeki ve mersin merkezdeki servisleri acaba kullananlar oldumu nasıllarişlerinde acaba çünkü yaşadığım ilde ben bayağı sıkıntı yaşıyorum veçözüm üretemiyoruz
    ön tekerden gelen diskle alakalı değil göbekten geliyor somunla alakalı bende bi süre öle gezdim en son ambulans olmuştu.söküldü ön teker yağlandı göbek tekrar takıldı 4 ay oldu sıkıntı yok

OrhanGokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt07

Motorun kaç model kardeşim?

Alkan1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 25 Siyah
    Arkadaşlar 0 km bir pulsar alma niyetindeyim . İkametgah adresim İstanbul ancak motoru Çanakkale'den alacağım ve Çanakkale de kullanacağım bu yüzden 17 plaka istiyorum. Ancak sistemde adres neresi ise Oraya çıkıyor plakalar. Ancak nüfus kayıt sisteminde 2. Adres eklenebiliyor. O adresi eklesem sisteme. Satışta Çanakkale üzerine plaka çıkarabilir miyim yardım ve fikir için tesekkürler iyi sahurlar.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar nasıl motorlar? var mı problemi arızası olan?

Birde böyle videolar izleyip gaza gelmeyin arkadaşlar.

Dün trafikte yarışmaya çalışan iki genco vardı, bu video geldi aklıma. Aman diyim.

Motosikleti
    MONDİAL 150 MCX-HONDA CBR 250R-BAJAJ PULSAR 200 NS
    2016 model mayıs çıkışlı

OrhanGokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt07
    Merhaba arkadaşlar Allah izin verirse 5 gün sonra bende 2016 model 200ns alacağım yeşil-sarı-siyah renkleri arasında kararsızım yardımcı olur musunuz? Birde 2016 modellerde kronik sayılacak sorunlar mevcut mu?

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Herkese iyi bayramlar arkdaşlar galiba pulsar alacağım kesinleşti 2016 pulsar 200 ns in yenilikleri nelerdir 2014-15 modelleri arasındaki farklar nelerdir yada fark varmı dır kısaca özetleyebilirmisiniz ? Bide pulsar alınca beni bekleyecek sorunlar neler olucak ? .Belki sorduğum sorular daha evvelıyatta sorulmuş olabilir ama 613 sayfa adamın ömrü biter kusura bakmayın tekrar iyi bayramlar ....

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Arkadaslar hepinizin ramazan bayramini kutluyorum kazasiz belasiz surusler diliyorum bu bayramda istanbul,yalova,bursa,bandirma,canakkale yaptik 1 depo yakit ile banamisin demedi kerata
    mgora bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)