Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Alıntı tufan86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
    Benim sigorta için bulabildiğim en düşük rakam 1100tl sizce bu normalmidir arkadaşlar
    Bu sigorta olayı acayip oldu bu sene, kişiye göre değişiyor, yaşın gençse daha yüksek çıkıyor, ailede yaşça daha büyük birileri varsa motoru onun üzerine yaptırabilirsin mesela daha uygun çıkabilir,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Şimdi gel de çıldırma.. Her zamanki gibi oto yıkamacıya gidip kendilerini yormayacağımı, motorumu kendim yıkayacağımı söyledim. Motor da yağmurdan çamurdan epey kirliydi. Bir adam "Motorun iyice kirlenmiş" diyerek elinde jantlara döktükleri ilaçla motorun ön kısmına geçti. Ben tabi başıma geleceği anladım, dur daha önce tecrübe ettim, boyayı kaldırıyor sıkma istemiyorum dedim. Tamam dedi, yine de rastgele iki kere pıstlattı. Durdurdum hemen, köpük, durulama derken. Sonuç ön çamurluğun boyası attı iki bölge benek benek oldu :(

ustalarım benim motorun aldığımdan beri yakıtı hadsiz hesapsız gidiyor. yaklaşık olarak kmde 18-20 kuruş yakıyor sakin de kullansam yüklensem de yakıyor kaçışı yok çizgiler bir bir gidiyor sebebi nedir?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı fatihilhan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustalarım benim motorun aldığımdan beri yakıtı hadsiz hesapsız gidiyor. yaklaşık olarak kmde 18-20 kuruş yakıyor sakin de kullansam yüklensem de yakıyor kaçışı yok çizgiler bir bir gidiyor sebebi nedir?
    Hava filtresini temizle süpürgeye çektir. Bir de vitesleri 5000 devirde yükselt, 80km hızı geçme.

Arkadaşlar 2014 model 10bın km deki 200Ns imi satıyorum. motor problemsiz ve çok temiz. detaylı bilgi için 5465005051. fiyat 6,700 ufak bi pazarlık yaparız.

hknshn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns
    Arkadaşlar merhaba. 5 gün önce 2016 siyah pulsar aldım. Motor 8300tl + sigorta 560tl (anadolu sigortada, Yaş 31, ilk motorum, şehir Elazığ)+ ruhsat 190tl + plaka 80tl toplamda 9130tl ye mal oldu. Motoru almadan önce forumdan bayağı faydalandım. Paylaşımlarınız için hepinize teşekkür ederim.
    SAZMAN ve ellaksakir bunu beğendiler.

Alkan1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 25 Siyah
    Ben 0km pulsar almayı düşünüyorum . Şuan çanakkaledeyim ve Çanakkale plaka istiyorum motoru Çanakkale'de kullanacağım ancak ikametgah adresim İstanbul bu motor Çanakkale plakamı çıkar yoksa direk nereden alırsam alayım 34 plaka mı çıkar

Alıntı hknshn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. 5 gün önce 2016 siyah pulsar aldım. Motor 8300tl + sigorta 560tl (anadolu sigortada, Yaş 31, ilk motorum, şehir Elazığ)+ ruhsat 190tl + plaka 80tl toplamda 9130tl ye mal oldu. Motoru almadan önce forumdan bayağı faydalandım. Paylaşımlarınız için hepinize teşekkür ederim.
    Hayirli olsun. Ben de gecen cuma yeslim aldim. 8000 tl pesin. 384 tl ergo sigorta, yas 30. 350 km yol yaptim. Cok keyifli motor. Gule gule kullan.

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    Alıntı Alkan1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 0km pulsar almayı düşünüyorum . Şuan çanakkaledeyim ve Çanakkale plaka istiyorum motoru Çanakkale'de kullanacağım ancak ikametgah adresim İstanbul bu motor Çanakkale plakamı çıkar yoksa direk nereden alırsam alayım 34 plaka mı çıkar
    İkamet neredeyse plaka ora olur

Pulsar rs 200 alabilecek kadar param var sizce ns 200 mü rs 200 mü siz olsaydınız hangisi tercih edersiniz bana yardımcı olabilir misiniz karar veremiyorum

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı kuanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar rs 200 alabilecek kadar param var sizce ns 200 mü rs 200 mü siz olsaydınız hangisi tercih edersiniz bana yardımcı olabilir misiniz karar veremiyorum
    İkisine de bin hangisini seversen onu al.

kadırmadran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks jaguar 100...Pulsar 200 ns... 0506 574 30 38
    Alıntı fatihilhan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bir sorun oabilir ben devri 6000 de tutuyorum genellikle km de 12.4 kuruş yakıyor...

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı kuanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor kullanma tecrübeniz varsa rs 200 tercih ederim.
    hem abs li hem gösterişli hemde ns 200 den rahatmış
    kullanan arkadaşlar öyle diyor.

hknshn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns
    Alıntı uykr200ns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun. Ben de gecen cuma yeslim aldim. 8000 tl pesin. 384 tl ergo sigorta, yas 30. 350 km yol yaptim. Cok keyifli motor. Gule gule kullan.
    Hocam hayırlı olsun tekeriniz düz bassın. Yeşil çok havalı duruyor bence.

Ayıcık37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E PULSAR 200NS
    Alıntı kadırmadran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bir sorun oabilir ben devri 6000 de tutuyorum genellikle km de 12.4 kuruş yakıyor...
    Hocam 6. vites 6bin devir yaklaşık olarak kaç km ye tekabül ediyor?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Ayıcık37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 6. vites 6bin devir yaklaşık olarak kaç km ye tekabül ediyor?
    Yaklaşık 87 km

Motosikleti
    Yamaha Mt - 25
    Arkadaşlar motora navigasyon nasıl takabilirim ya da telefon tutucu apratı gibi birşey var mı? Ayrıca hangi brandayı almalıyım karar veremedim şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    MONDİAL 150 MCX-HONDA CBR 250R-BAJAJ PULSAR 200 NS
    arkadaşlar motor 900 km ye geldi fakat şöyle bir sorun yaşıyorum ışıkta durup yada herhangi bir yerde hızlı kalkmaya çaılıştığımda bi cayırtı kopuyor ama bu debriyajdan gelmiyor onu söyliyim.bide özellikle sıcak havalarda motoru ilk çalıştırdığımda ilk 500 km yine sanki bi yere metal sürterde ses yapar ya onungibi ses geliyor ama buda frenden değil sizce bu sesler nerden olabilir.lütfen kimse servise git sor demesin adam tam bir hödük 500 km yağımı değiştirip güya yalandan bakım yapacak ne hava filtresini kontrol etti nede başka yerleri hatta ben söylemesem yağ filtresini bile değiştirmicekti. neyse yani bizim burda tek servis var oda bikletten bile zor anlıyor yada işine öyle geliyor

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Merhabalar arkadaşlar,bayram tatilini fırsat bilip herkes biyerlere gidiyor.Havalar sıcak sürücüler bunalmış acele etmeyelim derim ben.Dün kapı açanada denk geldim,daracık emniyet şeridine aracın burnunu sokup öndeki trafiği analiz etmeye çalışan bilir kişilerede denk geldim.Sol seritten cart diye en sağ çıkışa atlayanada.Özellikle sapak, yol ayrımı varsa yavaşlamak en hayırlısıdır.Hele bilmediğin yollarda.Bende yarın Osman Gazi köprüsünün ücretsiz oluşunu değerlendirip Yalova Bursa üzeri yollara imzamı atıcam =) (sloganıda çakalım) Herkesin yolu açık, tekeri düz , şimdidende bayramı mübarek olsun.
    Karıncaezmez bunu beğendi.

pulsar_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Arkadaşlar merhabalar, servis hatırlatma uyarısını servise gitmeden nasıl kapatabiliriz bu konuda bilgisi olan var mıdır acaba? Bakımı km sinden once yaptırdığım için böyle bir durum oldu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)