Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar arka çanta alacağım ancak kafam karıştı. Şu üç çantadan hangisini almalı. Aynı modelin aynı sitede aynı litredeki çantaların iki farklı fiyatı var 1.si 199 tl 2.si 219 Tl (bu enterasan geldi bana, benim fark edemediğim bir şey mi var?) Bir de üçüncü modelin 46 ltliği 430 tl bu kadar fiyat farkı ne için?

1. http://www.motosikletaksesuarlari.co...YAH_32948.html
    2. http://www.motosikletaksesuarlari.co...YAH_24573.html
    3. http://www.motosikletaksesuarlari.co...YAH_18457.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gözüme ufak göründüler, 2 kask alabilen bir çanta bak, arkasında artçı yaslanma pedide olsun,

şimdi bunu alır takarsın, tek kask sığar ama sırıtır, komik durur arkasında.. benim motorun sepetide geçmiş sayfalarda bir bak istersen, ne demek istediğimi daha iyi anlarsın..

46 olan ideal gibi duruyor. tek kask yeterli benim için ama aradaki boyut farkı az gibi.

Merhaba abilerim kardeşlerim
    Benim bi sorum olcak daha doğrusu tavsiye istiyorum diyelim. Çocuklugumdan beri ybr 125 kullandim en son kullandığım 2015 modeldi ve hepsi babamindi ondan çok ben kullanirdim tabi ama artık kendime bi motor alma vakti geldiğini düşünüyorum yaşım 22 ve birazda görünümü ön planda tutuyorum 4 5 gun önce motor alacağım kesinleşti ve aklıma biri pulsar 200ns i yerleştirdi ailemde ybr alalım diyor ama benim aklım 200ns'de günlerdi gözüme uyku girmiyor sürekli forumlara bakiyorum videolar izliyorum çok abartılı birşey beklemiyorum motordan ama sizde anlamışsınızdır bi heycan var içimde kıpır kıpırım ne yapmalıyım? Kullanıcılar bi yol gösterirse sevirinim teşekkürler

Ben bu konuda cahil birisi olarak pulsarı beğendim ancak farklı motorları kullanan arkadaşlar daha iyi fikirler verebilir. Motor iyi seri ancak bence grenaj vida vs gibi malzemeler açıkça kalitesiz bu kendini gösteriyor. Bir arkadaşım benelli tnt25 aldı aradaki kalite farkı bariz ortada ancak pulsar piyasada tutulmuş bir araç. İyi gibi duruyor. Benim 2 haftada yaşadığım sorunlar, arada belli devirlerde ön tarafta garip bir cızırtı geliyor , 1. vitese bazen geçmiyor, bazende hareket halindeyken boşa alınca stop ediyor.
    Hakikaten arkadaşlar benim bu stop etme ve 1. vitese trafikte durunca bazen geçmeme neden oluyor ki acaba?

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tunahank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abilerim kardeşlerim
    Benim bi sorum olcak daha doğrusu tavsiye istiyorum diyelim. Çocuklugumdan beri ybr 125 kullandim en son kullandığım 2015 modeldi ve hepsi babamindi ondan çok ben kullanirdim tabi ama artık kendime bi motor alma vakti geldiğini düşünüyorum yaşım 22 ve birazda görünümü ön planda tutuyorum 4 5 gun önce motor alacağım kesinleşti ve aklıma biri pulsar 200ns i yerleştirdi ailemde ybr alalım diyor ama benim aklım 200ns'de günlerdi gözüme uyku girmiyor sürekli forumlara bakiyorum videolar izliyorum çok abartılı birşey beklemiyorum motordan ama sizde anlamışsınızdır bi heycan var içimde kıpır kıpırım ne yapmalıyım? Kullanıcılar bi yol gösterirse sevirinim teşekkürler
    Arkadaşım ybr 125 ile pulsar arasında çok fark var.Ybr 125 pulsar ile kıyaslanamayacak bir motor.Benim pulsarda 1 tane bile sorunum olmadı.Bağzı arkadaşların söylediği kalitesiz ifadesine katılmıyorum bir çin malı gibi kalitesiz değil.15 bin lirayı verip almış olsalardı,malzeme yine aynı olsaydı bu seferde kalitesiz derlermiydi?demezlerdi.

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Selam kesinlikle bajaj kullanıyorum diye kayırıyorum sanmayın bence ybr ile bajaj karşılaştırılamaz benim motorum 15.000 kmde ve maşallah sorunsuz.bursadan 2 kere istanbula 1 kere eskişehire gittim sorun çıkartmadı 125 yamahada 100 üzeri kmde uzun süre takip edemezsin ama bajajla 120 ile rahat bişekilde yolunda gidebilirsin ki ara hızlanmaların zevki cabası bi mağazaya git deneme turu at derim.
    mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı amorcortes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu konuda cahil birisi olarak pulsarı beğendim ancak farklı motorları kullanan arkadaşlar daha iyi fikirler verebilir. Motor iyi seri ancak bence grenaj vida vs gibi malzemeler açıkça kalitesiz bu kendini gösteriyor. Bir arkadaşım benelli tnt25 aldı aradaki kalite farkı bariz ortada ancak pulsar piyasada tutulmuş bir araç. İyi gibi duruyor. Benim 2 haftada yaşadığım sorunlar, arada belli devirlerde ön tarafta garip bir cızırtı geliyor , 1. vitese bazen geçmiyor, bazende hareket halindeyken boşa alınca stop ediyor.
    Hakikaten arkadaşlar benim bu stop etme ve 1. vitese trafikte durunca bazen geçmeme neden oluyor ki acaba?
    Malzeme kalitesi bence kötü değil ben somunu civatası paslanan görmedim ki arka çantayı takarken söktüğüm civatalar taktıklarımdan daha kaliteliydi.Sonuçta motor bu düşürürsun çizersin kırarsın plastik parça atar yenisini takarsın ben takılmıyorum böyle şeylere.Ulaşılması emsallerine göre daha kolay daha ucuz ama aynı işi yapan bir cihaz olarak değerlendirdiğinde ,ön camdan gelen ve ufak bi parca cift taraflı bant ile giderilen sese takılmamayı öğreniyosun.Stop etme alışma sürecince olabilir hemen problem gözüyle bakmamak lazım diye düşünüyorum.Ben 2016 kullanıyorum 9 bin km oldu ilk başlarda bir iki yaptı bence normal dert etmedim şuan problem yok.Durduktan sonra 1 e almaya çalışırsan kasıyor.Bazen arafta kalıyor.Yavaşlarken devri tutturarak vites düşürmek hem sürüş hem motor için en sağlıklısı.Kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.
    mavellen ve murat 60 bunu beğendiler.

Kiyaslama demeyelim buna yıllarca ybr kullandim şimdi biraz daha büyük olsun biraz daha güçlü olsun diye 200ns düşündüm aşırı bi beklentimde yok motordan zaten yazdiklariniz yeterli oldu benim için teşekkürler en kısa zamanda allah izin verirse pulsarim ve olumlu olumsuz yorumlarimla sizle birlikte olurum inşallah iyi forumlar

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gözüme ufak göründüler, 2 kask alabilen bir çanta bak, arkasında artçı yaslanma pedide olsun,

şimdi bunu alır takarsın, tek kask sığar ama sırıtır, komik durur arkasında.. benim motorun sepetide geçmiş sayfalarda bir bak istersen, ne demek istediğimi daha iyi anlarsın..
    Arkada çanta olmadan bile 120km üzeri hızlarda kafa sallama var. 2 kask alabilen çanta ile motor kontrol edilemez olur.
    mavellen bunu beğendi.

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Selam. Discover'den Pulsar'a geçiş yaptım. 3-6 bin devir arası viteste gazı kapayıp giderken bi uğultu zangırtı geliyor. Bir fikri olan var mı?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izlerken denk geldim. burada sorunu anlayabilen var mı ?

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Bugün pulsar' ı olan bir abimiz kaza geçirdi. Şükür kendinde bir şey yok. Fakat motorun ön jant, kollardan kopuk yani ön mil üzerinde jant göbeği duruyor diskle birlikte sadece. Bunun etkisiyle çamurluk kırılmış. Trafikte Sollama yaptıktan sonra aynı şeride giren aracın onu görmemesi ve yandan vurmasıyla motorun yan bariyere çarpması. Ortalama 50 km hızla oluşan bir kaza. Neden yazdım bunu Aman DİKKAT. 96 yılından buyana trafikte motor üzerindeyim, arkadaş çevremdekilerde dahil trafikte de Pulsarı olupta sakin kullananı görmedim. Marka model kötülemek yada kullanıcılarına yönelik bir öfke değil bu yazdığım. Güçlü motor süratli motor ama bu gücü sürati trafikte ispatlamayın yada birilerine ispatlamak için uğraşmayın. 125 cc lik motosikletimin yanına gelip kasksız ekipmansız pis pis sırıtıp gazlayıp gidenleri gördükçe inanın üzülüyorum. İlerde almayı düşündüğüm bir model pulsar ama cup motor apachi lerinin ilerlemiş versiyonu oldu bu motor. Motordan soğutuyorlar adamı. Eminim bu grup içerisinde böyle kullanıcılar yoktur. Güvenli sürüşler.
    SAZMAN, kozan, mavellen ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar NS200
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izlerken denk geldim. burada sorunu anlayabilen var mı ?

https://www.youtube.com/watch?v=W9BRJwuNtts
    Bu model yurtdışında olan karbüratörlü olan model. Cikle ile çalıştırın sabahları diyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Alıntı amorcortes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar arka çanta alacağım ancak kafam karıştı. Şu üç çantadan hangisini almalı. Aynı modelin aynı sitede aynı litredeki çantaların iki farklı fiyatı var 1.si 199 tl 2.si 219 Tl (bu enterasan geldi bana, benim fark edemediğim bir şey mi var?) Bir de üçüncü modelin 46 ltliği 430 tl bu kadar fiyat farkı ne için?

1. http://www.motosikletaksesuarlari.co...YAH_32948.html
    2. http://www.motosikletaksesuarlari.co...YAH_24573.html
    3. http://www.motosikletaksesuarlari.co...YAH_18457.html
    Benim tavsiyem shad 45 yada o boyutlarda bir çanta. Shad 42yi 6 7 sene kadar kullandım çift kask koyuluyordu fakat azıcık daha büyük olmalıydı. Kenarlardan kask sürtüyodu biraz. Bu motor 100 110 gibi hızlar için ideal ben 140ları zorlarım diyorsan kask çantası hiç takmamalısın. Bence bir ön cam ve 45lik çanta ile 110km hızda mükemmel keyifli yol yapılır.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün pulsar' ı olan bir abimiz kaza geçirdi. Şükür kendinde bir şey yok. Fakat motorun ön jant, kollardan kopuk yani ön mil üzerinde jant göbeği duruyor diskle birlikte sadece. Bunun etkisiyle çamurluk kırılmış. Trafikte Sollama yaptıktan sonra aynı şeride giren aracın onu görmemesi ve yandan vurmasıyla motorun yan bariyere çarpması. Ortalama 50 km hızla oluşan bir kaza. Neden yazdım bunu Aman DİKKAT. 96 yılından buyana trafikte motor üzerindeyim, arkadaş çevremdekilerde dahil trafikte de Pulsarı olupta sakin kullananı görmedim. Marka model kötülemek yada kullanıcılarına yönelik bir öfke değil bu yazdığım. Güçlü motor süratli motor ama bu gücü sürati trafikte ispatlamayın yada birilerine ispatlamak için uğraşmayın. 125 cc lik motosikletimin yanına gelip kasksız ekipmansız pis pis sırıtıp gazlayıp gidenleri gördükçe inanın üzülüyorum. İlerde almayı düşündüğüm bir model pulsar ama cup motor apachi lerinin ilerlemiş versiyonu oldu bu motor. Motordan soğutuyorlar adamı. Eminim bu grup içerisinde böyle kullanıcılar yoktur. Güvenli sürüşler.
    Ben antalyanın gazipaşa ilçesindeyim.Burası küçük bir yer.Genelde ybr 125 honda cbf 150 ve apachi 150.Genelde tercih edilen motorlar bunlar.Bizim buranın halkı su soğutmalı enjeksiyonlu motorlara pek sıcak bakmıyorlar nedeni yaylaya gitmezmiş.Görende hergün yaylaya çıkıyorlar sanır.Bu tarz motorlarla deli gibi gazlıyorlar ayda mutlaka biri ölür genel olarak nedeni kırmızı ışık ihlali ucuz kasklar veya kask yok.Düne kadar tek pulsar benimki idi dün siyah bir pulsar gördüm plakasız iyi gazlıyordu.Bence marka model farketmiyor millet gazlıyor ALLAH ne verdiyse.

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Herkese Merhaba;
    Forumu uzun zamanlardan beri takip eden ve genelde okumayı seven biri olarak aranıza artık bir Pulsar 200 NS sahibi olarak tekrar katılmak çok güzel. Hayırlısı ile motosikletimi sipariş etmiş ve bekliyorum. Kısmetse siyah beyaz renk ile aranızda olacağım. Genel itibari ile bahsedilen arızaların bazı arkadaşlarda olduğunu ve bazılarında da olmadığını görüyor ve ekliyorum. İnsan oğlunun eliyle üretilmiş bir malzemeden kusursuzluk beklemek yanlış. Bu iş tamamen baht işi. Bazen çok kusurlu bazen de çok az kusurlu ürünler satın aldığımız oluyor ve servis ile yaşanan diyaloglar insanı maalesef çıldırma seviyesine kadar zorluyor. Bence o kadar da kafaya takmamak lazım. Taktıkça daha da takıyor insan. Motosikleti bazen işe git gel, çoğunlukla da hafta sonu gezmelerinde ve tatillerde 250 km gibi yol yapmak için alıyorum. Allah kısmet ederse bu bayramı Pulsar'ımla birlikte geçireceğiz. Ekipman olarak kask mont eldiven tamam. Ayrıca burdan herkese hayırlı ramazanlar diler en yakın zamanda motosikletimin resimlerini paylaşmak üzere herkese iyi forumlar dilerim.
    SAZMAN, mgora ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Alıntı Ms_TunC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam. Discover'den Pulsar'a geçiş yaptım. 3-6 bin devir arası viteste gazı kapayıp giderken bi uğultu zangırtı geliyor. Bir fikri olan var mı?
    Aynı bendede var motor zırıl zırıl zaten heryerinden ses geliyor.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sesin nerden geldiğine hiç baktınız mı yoksa bir yerden ses geliyor ama nerden geliyor bilmiyorum mu dediniz yolunuza mı baktınız.
    mavellen ve Usyk bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 modellerde denge sensörü sesi yok diyolardı bu ne şimdi ?

Herkese merhaba forumun cogu sayfasini okudum 2014 model 200ns sahibiyim bahsedilenlerin disinda cok ilginc bir problemim var. Motosiklet sogukken cok degisik bir gicirti sesi geliyor. Isinincada devam ediyor ama ses rahatsiz edici degil. Servis birsey olmaz bin dedi. Krank balansor bilyasi ses yapiyor dedi. Daha once basina boyle bi durum gelmis olan var mi ? Ses videoda mevcut. Herkese tesekkurler https://youtu.be/vw5pxGrSXY4

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)