Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ben teşekkür ederim ekrem bey .Bence yorum yapmadan önce herkes pulsar 200 ns denemeli sonra karar vermeli.Bu sezon artık nerelere götürürse beni ,sizlerle güzel yerleri paylaşıp resimleyeceğim .Hepinizin tekeri düz bassın ,Allaha emanet olun.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

motorun yanında zaten demirler var idi, koruma takozu gerçekden gereklimidir bir etkisi olurmu acaba merak ettim şimdi, ve kaç tl dir acaba ?

Motosikleti
    Dragstar
    Koruma demiri olan yerde takozun bir yararı yok.Sadece görsel amaçlı takılmıştır.İlerleyen günlerde koruma demirini sökmeyi düşündüğümden taktım dostum.Upgrade uygun bir motosiklet pulsar.Artık neler yapılabilir zamanla göreceğiz .

alt sakal çok hoş ve tamamlayıcı olmuş. nerede ve nasıl ve ne kadara yaptırdınız ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    motor sipariş süresi ne kadar arkadaşlar? 200ns de? yada rs de?

Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor sipariş süresi ne kadar arkadaşlar? 200ns de? yada rs de?
    sevkiyat 45 günde bir geliyor Türkiyeye. Yeni sevkiyat sanırım bu ayın sonunda (20-25 nisan arası)

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Yok mu Bursa da 2.el siyah pulsar satan?

Can06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200ns
    Mecit bey alt sakalı nereden buldunuz özel yapımmı yoksa başka motoramı ait be fiya ne

ön cam ve sakalın motorun tipini bozduğunu düşünüyorum, sanki o güzelliği yok ediyor )
    Mengu16 bunu beğendi.

Arkadaşlar merhaba;Pulsr 200 ns ime metzellr lastik taktırdım.Bu güne kadar buz pistinde motr sürmeye çalışıyormuşum.
    kdiner ve Mengu16 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı Can06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mecit bey alt sakalı nereden buldunuz özel yapımmı yoksa başka motoramı ait be fiya ne
    Alt sakal muğlada bir arkadaş tarafından üretiliyor.Fiyat 250 3oo tl arası .Sadece pulsara özel .Her markaya uymayacaktır.

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alt sakal muğlada bir arkadaş tarafından üretiliyor.Fiyat 250 3oo tl arası .Sadece pulsara özel .Her markaya uymayacaktır.
    biz montaj yapabilirmiyiz.

Arkadaşlar, bu 5bin devirde duyulan zırıltı hatta şıngırtı şeklindeki ses için yetkili servis, kafayı söktü baktık denedik hiçbir şekilde kaynağını bulamadık, sesin geldiği yer ön taraf hatta gidon kısmından geliyormuş gibi hissettiriyor ama tam lokasyonu bulamadık..

Bunun kaynağı denge sensörüyse, sensörün yeri bu tarif ettiğim taraflarda mıdır? Servis de sanırım pulsarı çok iyi tanımıyordu, ben de zorlamadım pek ama aklıma geldi denge sensöründen olabileceği söylenmişti...

beyler herkese selamlar tekeriniz düz bassın geçen cumartesi 0 200 ns aldım yaklaşık 70 km falan yaptım toplam daha plaka işlemlerini yapmadığımdan çok kullanamıyorum sorum şu beyler motorun ön tarafından vııuuuu altından zıııuuuu diye bir ses geliyor rodajda olduğundan mı bilmiyorum başka sesler de yaparsa beatbox yaparak eşlik etmeyi düşünüyorum varsa çaresini bilen üstad yardımlarınızı bekliyorum
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı avarekasnak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba;Pulsr 200 ns ime metzellr lastik taktırdım.Bu güne kadar buz pistinde motr sürmeye çalışıyormuşum.
    aga,bariz fark ettimi orijinal lastiklere göre?

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS - Honda Forza 250
    arkadaşlar pulsara elciği nereden temin edebileceğimi veya taktırabileceğimi söyleyebilecek olan biri yok mu?

öncelikle merhaba, internetten arka çanta almak istiyorum ama internetten aldığım çantayı kendim monte edebilir miyim? ek montaj parçası almam gerekir mi? bazı modellerde alt bağlantı tablası ürünle geliyor. bu parça montaj için yeterlimi

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı maroon5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhaba, internetten arka çanta almak istiyorum ama internetten aldığım çantayı kendim monte edebilir miyim? ek montaj parçası almam gerekir mi? bazı modellerde alt bağlantı tablası ürünle geliyor. bu parça montaj için yeterlimi
    Çanta demiri takılıysa genelde alt tabla içinde geliyo ama yinede alırken teyit etmekte fayda var. Montajı basit kendin yapabilirsin alt bağlantı tablası yetiyor vidası şusu busu içinde oluyo zaten. Bende maxem 45 litrelik var onun alt tablası içindeydi bende internetten aldımdı.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga,bariz fark ettimi orijinal lastiklere göre?
    Ediyor. Mesela orjinal lastiklerle ıslak yolda virajın dışına jet hızıyla uçarken kaliteli lastikle ise virajda çizgini koruyabiliyosun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Alıntı sabracadabra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bu 5bin devirde duyulan zırıltı hatta şıngırtı şeklindeki ses için yetkili servis, kafayı söktü baktık denedik hiçbir şekilde kaynağını bulamadık, sesin geldiği yer ön taraf hatta gidon kısmından geliyormuş gibi hissettiriyor ama tam lokasyonu bulamadık..

Bunun kaynağı denge sensörüyse, sensörün yeri bu tarif ettiğim taraflarda mıdır? Servis de sanırım pulsarı çok iyi tanımıyordu, ben de zorlamadım pek ama aklıma geldi denge sensöründen olabileceği söylenmişti...
    Ses gelen parça benzin deposunun altında önde, ön mesnet bağlantı noktasına motorun en sert ve en çok titreyen yerine özenle monte edilmiş denge sensörü.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ses gelen parça benzin deposunun altında önde, ön mesnet bağlantı noktasına motorun en sert ve en çok titreyen yerine özenle monte edilmiş denge sensörü.
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Bu denge sensörü nasıl iptal edilir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)