Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizhan_d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    motora sis farı taktıran arkadaşlar motorunuz garantiden çıktımı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sen full depoyla kaç km gidebiliyorsun ? birde kaç km de motor
    1 litre ile 35 km yapıyorum. Benzin deposu 9.6 litre 336km yol yapar. 4860km'de motor.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Bende Pulsarıma binip fotograflar atmak isterim.Ama yook. Aramızda km'ler var.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    22somer22 kayalarda var irtibat kurarsanız yardımcı olur.
    Denizhan bu servise göre değişiyor, Bazı servis biz takarsak sıkıntı olmaz diyor, Bazı servis bunları sıkıntı yapmıyor, benim motoru görsen sis farı muhabbeti bile yapmazsın, Çin den birkaç malzemem geldi şu an trabzondayım istanbula gidince onların kafamda düşündüklerimi yapacağım, İki hafta oldu motorumu özledim beya.

denizhan_d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    22somer22 kayalarda var irtibat kurarsanız yardımcı olur.
    Denizhan bu servise göre değişiyor, Bazı servis biz takarsak sıkıntı olmaz diyor, Bazı servis bunları sıkıntı yapmıyor, benim motoru görsen sis farı muhabbeti bile yapmazsın, Çin den birkaç malzemem geldi şu an trabzondayım istanbula gidince onların kafamda düşündüklerimi yapacağım, İki hafta oldu motorumu özledim beya.
    sisleri aldım kesin takıcamda aldığımdan beri motordaki terleme ve ön fren merkezinin tekeri kasmasını çözemediler. zaten 8. ayda garantisi bitiyor motorun, bari garanti dışı kalmadan şu 2 sorunu çözdürsem diyorum

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla taktıralı baya olduda sağlıklı yorum yapamam. Ben 82 boyundayım ekstra bide gidon yükseltmeyle kullanıyorum sanırım bana biraz kısa kalıyor ama haliyle faydası var tabi.
    sagol üstad

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Bakım zamanı yaklaşırken söyleyin lazım olan contasını tedarik etsinler her serviste olmayabilir. Terleme kablo çıkış yerinden ise, motor kısmına siyah sıvı conta ve kablo etrafına da sıvı conta sürsünler ve orjinal contasını taksınlar kapağı takıp işlemi bitirsinler, sisleri de söyleyin taksınlar hepsi yarım saat bile tutmaz bana göre.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 litre ile 35 km yapıyorum. Benzin deposu 9.6 litre 336km yol yapar. 4860km'de motor.
    eyvallah çok fazla benzine takıldığını gördümde bir sıkıntı var sandım.benim motor 1400 de full depoyla 280 km yi daha geçmedi.çok deli sürmüyorum ama km farkı oldukça etkiliyor benzin harcamayı.arkadaşta aynı km lerde ondada durum aynı.5000km bakımından sonra çok daha rahatlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

birde kendi ustam bir şey söyledi bende size iletiyim.deponun sonunu görmeye çalışma benzin pompasını yakarsın dedi.böyle bir durumu olabiliyormuş.gerçi garantiden zaten değiştirirz ama aklında bulunsun dedi.önceki sayfalarda varmıydı hatırlamıyorum aklınızda bulusun 'pulsar kullancıları'arkadaşlar.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah çok fazla benzine takıldığını gördümde bir sıkıntı var sandım.benim motor 1400 de full depoyla 280 km yi daha geçmedi.çok deli sürmüyorum ama km farkı oldukça etkiliyor benzin harcamayı.arkadaşta aynı km lerde ondada durum aynı.5000km bakımından sonra çok daha rahatlar.
    Tapa gazda gırtlağa kadar doluyken 230 km yaptık hiç cizgi kalmamıştı gene fulledik net hatırlamasamda 10.6 lt gibi yakıt aldıydı basınca yakıyor kereta
    burak burk bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    tabi tabi basınca yakmamasını bekleyen arkadaş varsa almasın hayal kırıklığı yaşar.hem tapa gaz gidicen hem yakmıcak.öle motor yok diye biliyorum varsa gösterin ondan alalım.kağna gibi gidersen bizim serviste var 380 km gören arkadaşlarda varmış.sabır ön planda tabi.
    ayzek bunu beğendi.

kadırmadran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks jaguar 100...Pulsar 200 ns... 0506 574 30 38
    Ön camın faydası tabiki var. Rüzgar direk sana gelmiyor artık. Rüzgarda soğukta yağmurda camın arkasına girebilirsin. Tabiki biraz motorun üzerine yatman gerek bu durumlarda.

Motosikleti
    Öncelikle Pulsar için geliştirdiğim motorcycle deacceleration brake light(motor freni stop lambası) ilk prototipini tamamladım. Bu haftasonu motosiklet üzerinde ilk denemesini yapıcam.
    İlkbaharda da Wifi'li ve ethernet bağlantılı uzaktan Android veya iPhone cihazlarından kumandalı motosiklet alarmı yapmayı düşünüyorum. Fiyatlar mantıklı seviyede olacak. Stop lambasından 10 tane yapıcam ilk parti olarak.

Stop lambası bu şekilde çalışıyor.

Videoda ledler biraz hızlı çakıyor sonradan fark ettim yavaşlattım onu.
    burak burk bunu beğendi.

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Öncelikle Pulsar için geliştirdiğim motorcycle deacceleration brake light(motor freni stop lambası) ilk prototipini tamamladım. Bu haftasonu motosiklet üzerinde ilk denemesini yapıcam.
    İlkbaharda da Wifi'li ve ethernet bağlantılı uzaktan Android veya iPhone cihazlarından kumandalı motosiklet alarmı yapmayı düşünüyorum. Fiyatlar mantıklı seviyede olacak. Stop lambasından 10 tane yapıcam ilk parti olarak.

Stop lambası bu şekilde çalışıyor.
    http://www.youtube.com/watch?v=Yy7xGxA3QsQ
    Videoda ledler biraz hızlı çakıyor sonradan fark ettim yavaşlattım onu.
    Guzel olmus bendede f1 stop vardi bi yagmur yedi yanip sonmesi bozuldu normal direk yaniyo yagmurlu havalarda pek su almamasi lazim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    sonunda ayna taktırdım resimleri paylaşırım yakın zamanda.magazi karbon marka ayna.aslında pahalı aldım 80 tl ama internette görünce yurt dışı fiyatlarını 3te1 fiyatına almış olduğumu fark ettim.ebay vs yurt dışı sitelerinde 60 avro 50 pound fiyatı var.artık aralardan geçerken bayaa bi dikkat etmem gerekicek

eviLdead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var tecrübelerinize dayanarak pazartesi günü 2014 model 1600 kmde mislen lastikli bi motor buldum gidip görüşecem pazartesi motoru görücem 7.500 yazmıstı 7000 tl anlaştık bizim memleketli cıktı adam mühendismiş fazla vakit bulamadım dio ben gidince motorun nelerine dikkat edim bu motorun şimdiden tşr ederim

Motosikleti
    Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel olmus bendede f1 stop vardi bi yagmur yedi yanip sonmesi bozuldu normal direk yaniyo yagmurlu havalarda pek su almamasi lazim
    Hatırlatman iyi oldu stop lambasının içini açıp nereden su alabileceğini inceleyim o zaman. Muhtemelen F1 stop olmadan satarım ve ürünü cazip hâle getirecek birkaç ek özellik daha düşünüyorum. İsteyen LED spotlar bağlayıp yeni arabalardaki sis farları gibi viraj farı olarak kullanabilir mesela. Çok maliyet oluşturmuyosa alarm özelliği de ekleyeceğim. Mart nisan ayları gelmeden hazırda ürünler olacak mutlaka.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı eviLdead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var tecrübelerinize dayanarak pazartesi günü 2014 model 1600 kmde mislen lastikli bi motor buldum gidip görüşecem pazartesi motoru görücem 7.500 yazmıstı 7000 tl anlaştık bizim memleketli cıktı adam mühendismiş fazla vakit bulamadım dio ben gidince motorun nelerine dikkat edim bu motorun şimdiden tşr ederim
    2014 lerde çok sıkıntı var.tabiki hatasızı vardır ama bulmanız çok zor.yetkili servise kesinlikle götürüp gösterin.2014 lerle 2015 in tesisatı kablosu bile farklıdır.bana göre uygun fiyata veriyor km az lastikler michelin.vitesli motordan anlayan birinide yanınızda götürün.

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Hatırlatman iyi oldu stop lambasının içini açıp nereden su alabileceğini inceleyim o zaman. Muhtemelen F1 stop olmadan satarım ve ürünü cazip hâle getirecek birkaç ek özellik daha düşünüyorum. İsteyen LED spotlar bağlayıp yeni arabalardaki sis farları gibi viraj farı olarak kullanabilir mesela. Çok maliyet oluşturmuyosa alarm özelliği de ekleyeceğim. Mart nisan ayları gelmeden hazırda ürünler olacak mutlaka.
    Bencede icini ac bi bantla falan korumaya al yoksa yagmurda su giriyo ama dikkat et bende actim icini ledin biri yanmadi acarken ince biraz icindeki kablolar

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu arkadaşın kanalını severim, Pulsar almış ve neden aldığını anlatmış. Kendim henüz izlemedim :

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı 22somer22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar pulsar 200 ns için 428 arka dişli lazım 36 veya 37 dişli. Bulabileceğim bi yer, bi adres bilen varmı acaba. Yurt dışından 428 ön dişli getirdim mecbur arka dişliyi de değiştirmem lazım.
    16t dişli biraz büyük değilmi?
    14 dişli bile tam oturuyor.sanırım plastik parçaları kesmeyi düşünüyorsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)