Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Enjeksiyonunu kontrol ettir, düz yolda 2. viteste bile gitmiyor diyorsun, alıntı yapmak istemiyorum ama ben rampa çıkarken bile 3 . viteste gazı kesip tekrar verdiğimde gidiyor, ya sizin kullanım tarzınızda sıkıntı var yada motorunda sorun var. Bu motorun en çok sevdiğim yanı ilk 3 vitesi ve o egzozdan çıkan o ses kaldı ki siz bunların hiçbirini tadamamışsınız, ya kendi kullanımınızı yada motoru adam gibi servise gösterin.
    ayzek bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Aynen katiliyorum sana zamanindada dedik servise gotur olmadi baska servise baktir enjeksiyondur bujilerdir zincirdir komple kontrol ettir tekere gelmiyo dediler 100-110 kiloluk cüssemle tekere getirdim ben bi çok motorda gördugum sey rampa yukarı git gide devri düşüyor zoraki vites kuçultuyordum pulsarda hiç yasamadım bunu ve dedıgım gıbı gaz kıssamda devır dussede actıgımda hiç gştmem demedi üç bujinin artısı bu olsa gerek eksozdaki yanda bulunan anlam veremedıgım şeyde sıkıştırma yapıyormuş sanırım işlevi bu oluyor

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motorun 5000km bakımı için 100-120km bişey kaldı zaten, onu da yazayım listeye 2. vitesde 20 km hızla giderken gazı açtığımda motor yürümüyo arabalar üzerime çıkıyo yarım debriyaj yapmak zorunda kalıyorum enjeksiyonda sıkıntı var dediler bana derim.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Hava filtresi, benzin filtresi ve hortumu, enjeksiyon, gaz kelebeğine hareket veren kısım, benzin pompası, bunları kontrol ettir, depoyu yerine takarken benzin hortumu ve benzin depo hava hortumunun kırılmadan takılmasına dikkat edin, birde debriyaj teli deponun altında takılan bir kancası var o kancaya takılmamasına dikkat et, bu debriyaj telinin gergin olmasına ve debriyaj balatasının işlevini tam yerine getirmemesine neden oluyor.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    namusuz 80-90 a kadar öyle bi hızlanıyoki,herhalde 250-300ü vurur gibi geliyor.tabi ondan sonra haliyle daha yavaş hızlanıyor.sonuçta kutu kolanın yarısı kadar silindir hacmi var.onada hak vermek lazım.
    crxforever bunu beğendi.

Benim peder bws yi sattirmaz pazartesileri genelde onda oluyordu zaten gunluk isleri için birde bws yi Erzincana satmak zor biraz piyasa yonunden scooter seven pek yok

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    teşekkürler. aynen uygulayacağım; havaların az ısınmasını bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:10 ----------

Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Muhammed Kandemir arkadaşımızdan aldım.Gidon 3 cm yükseliyor sürüş daha rahat kollara binen yük ortadan kalktı tavsiye ederim.Kendisi de pulsar sahibidir 05396013533 telefon numarası kargo ile gönderebilir.
    Gidon yükseltme aparatını ben de Muhammed Bey' den aldım. Hızlı bir şekilde kargolandı. Henüz montaj yapmadım ama sorun çıkacağını sanmıyorum. Forumda taktıran arkadaşlar memnun görünüyor. (Muhammed Bey cep tel = 0539 601 35 33. Ayrıca, Pulsar 200NS hakkında teknik sorularıma da cevap verdiği için buradan kendisine tekrar teşekkür ederim.)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar'ın düşük devirde aman aman bi torku yok, dümdüz yolda bile 2. viteste yavaşlayıp tekrar hızlanmaya çalıştığımda motorun yürümediği oluyo. Ya 1. vitese çekiyorum ya da motoru 6 bin devire kadar bağırtıp yarım debriyajla hızlandırıyorum. Hareket halindeki motora patinaj çektirmişliğim var bu şekilde.
    Sen başka Pulsar denedin mi hiç ? Bence senin motorun bir veya iki bujisi sağlıklı çalışmıyor. Benzin tüketimin fazla ve motor gitmiyor diyorsun, benzini yakmadan atıyor olabilirsin.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı cenko777 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler. aynen uygulayacağım; havaların az ısınmasını bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:10 ----------

Gidon yükseltme aparatını ben de Muhammed Bey' den aldım. Hızlı bir şekilde kargolandı. Henüz montaj yapmadım ama sorun çıkacağını sanmıyorum. Forumda taktıran arkadaşlar memnun görünüyor. (Muhammed Bey cep tel = 0539 601 35 33. Ayrıca, Pulsar 200NS hakkında teknik sorularıma da cevap verdiği için buradan kendisine tekrar teşekkür ederim.)
    taktıktan sonra direksiyonu sola çevirince gaz takılı kalabilir.bende 2 kere böyle oldu boştayken.gidon yukarı kalkınca gerilme oluyor.gaztelini diğer aradan geçirip ayar çekildimi sorun çözülüyor.motor daha çok keyif veriyor

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS

Herkeze Merhaba e uzun zamandır yazamıyordum okul iş güç derken anca bir göz atıp çıkıyordum artık buradayım ve 2 ay önce bir pulsar200ns aldım suan 4bin civarı bir sorunla karsılasmadım henüz herkeze iyi sürüsler görüsmek üzere bu arada söylemeden geçemeyecegim şu ön jant olayı mide bulandırıcı
    AttilaXtreme bunu beğendi.

omerturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    Bu da benim canavar.Ne zamandır binmiyodum özlemişim keratayıKazasız belasız sürüşler herkese

burak burk, mgora ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    ön jant davasını okumadım merakta etmiyorum.1.rs200 ön jantı için geçerli bir olaymış.2.olarak kazadan sonra kırılması veya kırılmaması pekte umrumda değil kafam kırılmasın jant kırılsın.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen başka Pulsar denedin mi hiç ? Bence senin motorun bir veya iki bujisi sağlıklı çalışmıyor. Benzin tüketimin fazla ve motor gitmiyor diyorsun, benzini yakmadan atıyor olabilirsin.
    Motorun bujilerinde sorun yok, tork eğrisi böyle. 5000 devire kadar çok hantal. Benzin tüketimim abartılı düşük yazan kişiler hariç diğer Pulsar'lar ile aynı. 2.5 litre de yaktırabiliyorum, 4.5 litre de. Kullanıma bağlı tamamen.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bugün bende akşam geldim kaç gündür kar altında olan motorun üstünde biriken karları temizledim , çalıştırdım , özlemişim bu gece tekrar kar yağmazsa yarın yollardayız.(Toplu taşıma ile biraz daha yolculuk yaparsam cinnet geçirme ihtimali var)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun bujilerinde sorun yok, tork eğrisi böyle. 5000 devire kadar çok hantal. Benzin tüketimim abartılı düşük yazan kişiler hariç diğer Pulsar'lar ile aynı. 2.5 litre de yaktırabiliyorum, 4.5 litre de. Kullanıma bağlı tamamen.
    hocam sen full depoyla kaç km gidebiliyorsun ? birde kaç km de motor

kadırmadran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks jaguar 100...Pulsar 200 ns... 0506 574 30 38
    Arkadaşlar bugün de gezelim dedik... Karlı dağa çıktık (ÇİNE MADRAN DAĞI) yüksek yerlerde karlanma ve buzlanma yoğundu... Foto çekildiğimiz yere kadar gidebildik. Makine oraya kadar işliyor...pulsarın üzerinde asfaltta yüksek performans gösteren pirelli rosso ıı malesef dişsiz olduğundan dolayı buzlu yolda tam bir fiyasko...

Motosikleti
    2014 ybr esd
    ön camım bariz faydası varmı üstadım?

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön camım bariz faydası varmı üstadım?
    Walla taktıralı baya olduda sağlıklı yorum yapamam. Ben 82 boyundayım ekstra bide gidon yükseltmeyle kullanıyorum sanırım bana biraz kısa kalıyor ama haliyle faydası var tabi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Arkadaşlar pulsarıma gidon yükseltme taktım.Çok rahat ettim.Aynalar bile göstermeye başladı.tavsiye ederim.

22somer22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Arkadaşlar pulsar 200 ns için 428 arka dişli lazım 36 veya 37 dişli. Bulabileceğim bi yer, bi adres bilen varmı acaba. Yurt dışından 428 ön dişli getirdim mecbur arka dişliyi de değiştirmem lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)