Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu iki yerden yag kacağı var inceden de olsa atiyo
    http://<a href="http://hizliresim.co...Rb.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...RN.jpg</a></a>
    Burdada boya atma var vurma carpma olmamasina ragmen boya atti anlam veremedigim sekikde
    http://<a href="http://hizliresim.co...jO.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...WM.jpg</a></a>
    yağ filtresi kapağı oringini yenisi ile bakım zamanı değiştirin gerekirse sıvı conta sürerek kapatsınlar, diğer yağ kaçağı ise boş vites göstergesi kablosu çıkışından kaçırıyor gibi onu da bakım zamanı yine hem sıvı conta hemde yeni orjinal conta takıp işlem yaparlar, dökülme olayına bir şey diyemem.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW R1200GS / Honda NC700X
    Geçen haftadan bu yana benim motora kuş kaçtı. 30km/h hızı geçince başlıyor cik cik ötmeye giderken anlamaya çalışıyorum nereden geliyor diye bir türlü çözemedim, gittikçe de artmaya başladı, aşağılarda kuşlar aşk yaşamaya başladı. Dün akşam garajda orta sehpaya aldım çalıştırdım, vitese taktım verdim gazı arkayı kontrol ettim anaormal bir durum yok, sonra motorun önünü kaldırdım bir de ne göreyim benim ön fren aşırı sıkı teker boşta zor dönüyor. Aldığımdan beri böyle miydi yoksa 2-3 hafta önce yapılan 600km bakımında mı oldu anlamadım, hafta sonu servis yolu gözüktü. Sizler de arada bir kontrol edin fren boşluklarını, lastiklere hava basarken kontrol edin hiç değilse.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    arkadaşlar pazar günü bajaj kullanıcılarına bir etkinlik açtım gelirseniz sevinirim, tşk ederim.
    https://www.facebook.com/events/1057894714243769/

herkese selamlar. aranızda yeniyim ve yarın pulsar 200ns almayı düşünüyorum. bu konuda ufak bir yardıma ihtiyacım var. şuan pulsar 200ns'nin fiyatı 8000-8300 ve 9 taksit yapılıyor. fakat satıcı yılbaşından sonra 8900-9000 olacağını söyledi. merak ettiğim ve öğrenemdiğim; yılbaşından sonra alacağım motor 2016 model mi olacak acaba (sormayı unuttum) 2016 olacaksa sizce yarın 2015'i alıp 1000 liraya yakın üzceti fazla vermemek mi mantıklı. yoksa yılbaşından sonra alıp bir model üstünü almış olmak mı? ayrıca 2016 pulsarda ne gibi değişiklikler olacak acaba. iyi sürüşler...

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Bende aranıza katıldım nihayet kayalar motordan bugün satın aldım balıkesire kargo ile gönderecekler elime ulaşınca görselleri paylaşacağım.
    kdiner ve sheriff87 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı konig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen haftadan bu yana benim motora kuş kaçtı. 30km/h hızı geçince başlıyor cik cik ötmeye giderken anlamaya çalışıyorum nereden geliyor diye bir türlü çözemedim, gittikçe de artmaya başladı, aşağılarda kuşlar aşk yaşamaya başladı. Dün akşam garajda orta sehpaya aldım çalıştırdım, vitese taktım verdim gazı arkayı kontrol ettim anaormal bir durum yok, sonra motorun önünü kaldırdım bir de ne göreyim benim ön fren aşırı sıkı teker boşta zor dönüyor. Aldığımdan beri böyle miydi yoksa 2-3 hafta önce yapılan 600km bakımında mı oldu anlamadım, hafta sonu servis yolu gözüktü. Sizler de arada bir kontrol edin fren boşluklarını, lastiklere hava basarken kontrol edin hiç değilse.
    hocam banada 2 gün önce başıma geldi bazen ötüyordu bazen susuyordu.ön frenden geliyor sandım motor 1000 kmde dedim balatalar ötüyor soğuktan falan ama baya ses kesilmeyince 4. gün götürdüm.fren değil ama ön göbekten ses geliyormuş.usta ön lastiği söktü yağladı temizledi tekrar taktı o kadar.5 dakkasını almadı sıkıntı geçti zaten para alıcak bir durum yok sıkıntı yok yani.

2016 ocak ayında satılacak motorların 2016 olması evet mümkün ama elde kalan 2015 varsada alabilirsin.model olarak üstünlüğü yok ama yıl olarak daha yeni olucak.1000 1500 lira verilmez tabiki 2016 olsun diye

Motosikleti
    Pulsar 200ns 2015
    İyi akşamlar pulsarın sıkıştırma oranı nedir bilen varmı?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı krepss45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar pulsarın sıkıştırma oranı nedir bilen varmı?
    11:1 olması lazım.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Çok sevdiğim Alex Chacon abimizin paylaştığı son video,
    india yöresindeyiz iyi seyirler

kdiner ve Selcuk89 bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam banada 2 gün önce başıma geldi bazen ötüyordu bazen susuyordu.ön frenden geliyor sandım motor 1000 kmde dedim balatalar ötüyor soğuktan falan ama baya ses kesilmeyince 4. gün götürdüm.fren değil ama ön göbekten ses geliyormuş.usta ön lastiği söktü yağladı temizledi tekrar taktı o kadar.5 dakkasını almadı sıkıntı geçti zaten para alıcak bir durum yok sıkıntı yok yani.

2016 ocak ayında satılacak motorların 2016 olması evet mümkün ama elde kalan 2015 varsada alabilirsin.model olarak üstünlüğü yok ama yıl olarak daha yeni olucak.1000 1500 lira verilmez tabiki 2016 olsun diye
    Bilgi için teşekkür ederim. Benim motor da 950km civarında muhtemelen aynı sıkıntı var. Dün akşam servise uğradım, arkadaşlar baktılar sağosunlar, balata tozu birikmiş ondan herhalde diye spreyle temizlediler ama ses biraz azalmakla beraber hala devam ediyor ve ön tekerdeki hafif sıkışıklık azaldı ama hala mevcut, tekrar baktırmak gerekecek muhtemelen. Geçtiğim yollarda ıslaklık ve çamur başladı ve bu sıkıntı ondan sonra baş gösterdi göbek içi kirlenmiş olabilir belki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sevdiğim Alex Chacon abimizin paylaştığı son video,
    india yöresindeyiz iyi seyirler

https://www.youtube.com/watch?v=S-WDfq1vYdE
    Güzel reklam olmuş, resmen kros yapmışlar 200RS ile.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence bu RS'nin harika bir oturuş pozisyonu var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı etem_kpl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar. aranızda yeniyim ve yarın pulsar 200ns almayı düşünüyorum. bu konuda ufak bir yardıma ihtiyacım var. şuan pulsar 200ns'nin fiyatı 8000-8300 ve 9 taksit yapılıyor. fakat satıcı yılbaşından sonra 8900-9000 olacağını söyledi. merak ettiğim ve öğrenemdiğim; yılbaşından sonra alacağım motor 2016 model mi olacak acaba (sormayı unuttum) 2016 olacaksa sizce yarın 2015'i alıp 1000 liraya yakın üzceti fazla vermemek mi mantıklı. yoksa yılbaşından sonra alıp bir model üstünü almış olmak mı? ayrıca 2016 pulsarda ne gibi değişiklikler olacak acaba. iyi sürüşler...
    ekisi gibi değil araçlar artık üretildiği yılın modelini alıyor , bajaj fabrikası türkiyede olmadığına göre hindistanda üret türkiyeye gemi ile gönder 2016 .01.01 de gemi yola çıksa rüzgar arkadan eserse 6 hafta önden eserse 8 hafta da gelir.Ort 7 hafta mimnimum 1-2 hafta gümrük işlemi 2016 model uçak ile göndermiyorsan en erken şubat sonu bayilerde olur. Mart ortasından önce 2016 model ^leri düşünmek mantıksız olur..
    Selcuk89 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeni öğrendiğim şöyle bir durum var ki eskiden herhangi bir araç aldığınızda ilk muayene tarihi tescil tarihi ile aynı olurdu, şimdi dikkat ederseniz muayene ve tescil tarihleri arasında fark oluyor. Benim motor 11 ay trafiğe çıkışlı olmasına rağmen ilk muayene tarihi 6 ay görünüyor. Artık ilk muayene tarihi motorun fabrikadan son kontrolü veya çıkışına göre ayarlanıyormuş ve her aracın teknik belgesinde bu tarih belirtiliyor. Kısacası ilk muayene tarihinden hareketle aracın fabrika çıkışı üç aşağı beş yukarı anlaşılabilir.

Motosikleti
    Benim Pulsar'ın ilk muayene tarihi 14.01.2018 ama bu motorun 2015 model olmadığına eminim Hindistanda 2014 Ekim-Kasım gibi üretilip fabrikada 14 Ocak'ta son kontrolleri yapılıp yola çıkmış olabilir. Kağıt üzerinde 2015 model ama 2014 model özelliklerine sahip.

Motosikleti
    PULSAR 200NS,YAMAHA R25,SUZUKİ DL650
    Arkadaşlar ben bugün pulsar 200NS i bayiden teslim aldım,100 km lik mesafeden sonra yaşadığım şehire geldim,yalnız eve vardıktan sonra aklıma takılan şey motor yağına bakmadan yola çıktım,sonuçta sıfır ürün psikoljisiyle kuşku bile duymadım,ama kitapçığında yağ hizası ayarına bakıp motorun yanına gelip baktığımda cam bölümde yağ falan gözükmüyor,çalıştırdım öyle motoru 15 sn kadar ama camda görünen bir yağ yok,yağ eksik olsa bi ekranda uyarı vermez mi,noldu şimdi benim durumlar anlamış değilim,işten bu aralar izin alamam servise götüremem,ya yatacak motor yada ben yağ ekleyeceğim,kitapçığında 20-50 yağ gösteriyor ama biz aynı yağdan ekleme mi yapalım.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Xenon far takan varmı ? servis garanti dışı bırakırmı veya bi sorun oluşurmu ? eski motorum ybrde kullandığım xenon farım var 5 amper aküyle besliyodu ve bütün gün açık geziyordum sıkıntı olmuyordu pulsara taksam sıkıntı olurmu ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Hurd@cı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bugün pulsar 200NS i bayiden teslim aldım,100 km lik mesafeden sonra yaşadığım şehire geldim,yalnız eve vardıktan sonra aklıma takılan şey motor yağına bakmadan yola çıktım,sonuçta sıfır ürün psikoljisiyle kuşku bile duymadım,ama kitapçığında yağ hizası ayarına bakıp motorun yanına gelip baktığımda cam bölümde yağ falan gözükmüyor,çalıştırdım öyle motoru 15 sn kadar ama camda görünen bir yağ yok,yağ eksik olsa bi ekranda uyarı vermez mi,noldu şimdi benim durumlar anlamış değilim,işten bu aralar izin alamam servise götüremem,ya yatacak motor yada ben yağ ekleyeceğim,kitapçığında 20-50 yağ gösteriyor ama biz aynı yağdan ekleme mi yapalım.
    hocam kendi başına iş yapma derim zaten servise gidiceksin ordan sana garanti kaatı vericekler.hem garantini al hemde yağ seviyeni gösterirsin.ekranda yağ eksik uyarısı olduğunu hiç sanmıyorum öle bi uyarı yok.motoru ayaklığı olmadan dik bir seviye tut bak.ama sen önce bu dediğimi yap ekleme çıkarma yapma servisine git tanış garantini al.

Motosikleti
    Pulsar 200ns 2015
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim Pulsar'ın ilk muayene tarihi 14.01.2018 ama bu motorun 2015 model olmadığına eminim Hindistanda 2014 Ekim-Kasım gibi üretilip fabrikada 14 Ocak'ta son kontrolleri yapılıp yola çıkmış olabilir. Kağıt üzerinde 2015 model ama 2014 model özelliklerine sahip.
    Hocam öncelikle iyi akşamlar bence bu kadar emin olmayın herşeyin bi açıklaması vardır bilemediğiniz , forumun önceki sayfalarında 2015 model farkları yazılmışdı 2014 den farkları lastik ,sele yumuşaklığı ,aku konumlandırılması ,stop etme konusunda iyileştirme tüm 2015lerde ortak olan yenilikler bunlar ve sizde biliyosunuz ki fabrikadan ürünler parti parti çıkıyor .Sizin motorunuz 1.parti bu yeniliklere sahipdir aradığınız diğer özellikler 3. Ve 4.partide bulunan orta sehpa ve naked aport yazısı sanırım bunlar sadece ve sadece 3. Ve 4. partideki motorlarda bulunur vede tüm 2015lerde ortak olarak bulunmayan iyileştirmelerdir.Kısacası motorunuz kesinlikle 2015 model ve 1.parti vede 2015 üretimi kalın sağlıcakla umarım yardımcı olmuşundur.

Motosikleti
    Alıntı krepss45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle iyi akşamlar bence bu kadar emin olmayın herşeyin bi açıklaması vardır bilemediğiniz , forumun önceki sayfalarında 2015 model farkları yazılmışdı 2014 den farkları lastik ,sele yumuşaklığı ,aku konumlandırılması ,stop etme konusunda iyileştirme tüm 2015lerde ortak olan yenilikler bunlar ve sizde biliyosunuz ki fabrikadan ürünler parti parti çıkıyor .Sizin motorunuz 1.parti bu yeniliklere sahipdir aradığınız diğer özellikler 3. Ve 4.partide bulunan orta sehpa ve naked aport yazısı sanırım bunlar sadece ve sadece 3. Ve 4. partideki motorlarda bulunur vede tüm 2015lerde ortak olarak bulunmayan iyileştirmelerdir.Kısacası motorunuz kesinlikle 2015 model ve 1.parti kalın sağlıcakla umarım yardımcı olmuşundur.
    Bu yazdığınız özelliklerin hiçbirine sahip değil 2014 modellerle aynı özellikte motorum. Lastikleri güncel 200RS ile aynı marka modeldiydi, ben söktürüp Metzeler taktırdım tabi. Yumuşak sele konusu ise kandırmacadan ibaret, 2014 modelin selesi neyse 2015'ler de aynı.

Motosikleti
    Pulsar 200ns 2015
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yazdığınız özelliklerin hiçbirine sahip değil 2014 modellerle aynı özellikte motorum. Lastikleri güncel 200RS ile aynı marka modeldiydi, ben söktürüp Metzeler taktırdım tabi. Yumuşak sele konusu ise kandırmacadan ibaret, 2014 modelin selesi neyse 2015'ler de aynı.
    10,01,2018 benim ilk muhayne tarihim mantıken benim motorumdada görmemem lazım bunları ama ben görebiliyorum ya motorunuzda ciddi sorun var böyleyse kanıtlayıp gerekli merciğlere başvurursunuz yada dikkatli bakmamış olabilirsiniz bence birkez daha daha dikkatli bi gözle 2014 le karşılaştırın iki motoru yan yana alıp iyi forumlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)