Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı *can* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plastik çantalar geçici olarak demirsiz takılabilir mi acaba?
    takılır ama bir şekilde cırt yardımı ile sabitlemeniz gerek, hareket halinde sorun yaratabilir.
    *can* bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Selcuk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 - Pulsar 200 NS - Cbf 1000 FA (2012)
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devir dalgalanması diyolar ona bacaccılar, kabullendi insanlar o olur der geçerler yani, yaşayanlara allah sabır versin, zırıltı ve stop etmenin alameti farikası, powered by bacac, hayırlı olsun.
    Sen ilgili bir abiye benziyorsun
    Bende de sürekli dalgalanıyor rolanti 4000 e çıktı düşmüyor ne yapabilirim?
    abeciMotoru bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Enjeksiyonlu bir motorda böyle dalgalanmalar falan olmamalı. Ben bunları motorun 3 bujili olmasına bağlıyorum, umarım sonraki modellerde bu üç buji sevdasından vazgeçerler. Tamam güzel bir şey denemişler ama bana göre istenen performansı vermemiş. Üç bujinin ateşleme performansındaki değişikliklerin yanma verimini etkilediğini düşünüyorum.

denizhan_d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı ulasgncrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar pulsarımla ilgili problem yasıyorum vites 2 de iken 4 8 devirleri araında herhangibir devirde tekleme oluyor devir düşüp yükseliyor bu problemi yasayan oldumu daha servise götüremedim 3400 km motorun
    sorun normal değil servise götürmelisin

pulsar_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Beyaz Pulsar resmi isteyen vardi.

AttilaXtreme, TR_96 ve Karıncaezmez bunu beğendiler.

mcsultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hein-Gericke Streetline Panniers tekstil yan çantalarım var, eğer yan çanta demiriniz yoksa motorun arka-yan taraflarının çıkıntılı olması nedeniyle çantaları düzgün yerleştirmekte sıkıntı yaşayabilirsiniz. Çantalar her zaman motorun üztünde duracaksa yan çanta demiri ile kullanın, ancak benim gibi sadece arada bir uzun yolda kullanacaksanız tekstil çantaları yan demirsiz kullanabilrsiniz. Çanta demiri aldığınızda/olduğunda benim seçimim plastik olurdu, ama ben taktırmayı düşünmüyorum, şehir içi araç aralarına girmelerde motor genişlediği için sıkıntı yaratabiliyor
    Teşekkür ederim cevabınız için. Yan çanta için demir siparişi verdim bekliyorum. Üretici soft için olduğunu, plastik için bağlantı noktalarının eklenmesi gerektiğini yazmış. Benim kullanım amacım sürekli olmayacak. Arada sırada uzun yola çıktığımda kullanmak istiyorum. (Bir yerde, demirsiz kullanıldığında soft çantaların kaydığını ve sıkıntı yarattığını okumuştum)

Motosikleti
    pulsar 200ns
    en kısa zamanda götürecegim

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı yeniii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba 26.10.2015 günü 2015 model pulsar 200ns motorumu 500 km bakımı için ilk bakımına götürdüm, İSTANBUL BAĞCILAR daki MOTOREF servisinize ilk bakım fiyatın 90 tl olduğunu içerisinde yağ filtresi+ yağ değiştirileceğini öğrendim. Servise gittim bakımı yapıldı ufak tefek far ayarı, fren ayarlarını yaptırdım sonrasında bana;
    90 TL BAKIM+İŞÇİLİK,
    45 TL YAĞ,
    18 TL YAĞ FİLTRESİ,
    9 TL 3 ADET ORİNG,
    15 TL DEBRİYAJ KOLU ÜCRETİ
    TOPLAM 177 TL İSTENDİ. Fazla para talep ettiğini belirttim, işine geliyorsa şeklinde bir tavır ile öde git diye konuştu. Eve geldiğimde far vidaları gevşekti ve ses geliyodu kendim sıktım...

SAKIN GİTMEYİN BU SERVİSTEN İSTANBUL BAĞCILAR MOTOREF

Bilen kişilere danışıyorum ilk bakım ücreti neyi kapsıyor ?
    Bağcılar diyince aklıma bu günlerde meşhur olan "50 kuruş ver lan tırrek" lafı geliyor. Oralara fazla uğramamak lazım demekki, servis faturası onu gösteriyor.
    yeniii bunu beğendi.

hector15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Arkadaşlar ön dişliden gelen ses icin bir video cektım sorun ne olabılır fıkılerınızı beklıyorum.
    https://youtu.be/8pQ9TAMkq6Y

Motosikleti
    Alıntı hector15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ön dişliden gelen ses icin bir video cektım sorun ne olabılır fıkılerınızı beklıyorum.
    https://youtu.be/8pQ9TAMkq6Y
    Motor kapalıyken de ses var mı ? Tekeri ayakla döndürürken. Zinciri yağ-gres karışımıyla yağlarsanız ses biraz azalır. Ben öyle yapıyorum hep.

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor kapalıyken de ses var mı ? Tekeri ayakla döndürürken. Zinciri yağ-gres karışımıyla yağlarsanız ses biraz azalır. Ben öyle yapıyorum hep.
    evet tekeri elimde döndürüyorum yine aynı ses oluyor onerinizi hemen denicem
    MD.Murat bunu beğendi.

Motosikleti
    Zincir aşırı gergin de olmamalı, 2 santim kadar aşağı yukarı esneme olsun zincirin ortasında. O zaman ses yapmamalı. Zincir gerginliğini motor kapalıyken kontrol edin, söylememe gerek yoktur heralde ama uyarımı yapayım.

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir aşırı gergin de olmamalı, 2 santim kadar aşağı yukarı esneme olsun zincirin ortasında. O zaman ses yapmamalı. Zincir gerginliğini motor kapalıyken kontrol edin, söylememe gerek yoktur heralde ama uyarımı yapayım.
    yardımınız için teşekkür ederim..

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    arkadaşlar yarın akşam istanbul cadde bostan da bajaj kullanıcılarının bir araya geleceği etkinlik olacak linkten gerekli ayrıntıya ulaşabilirsiniz.
    https://www.facebook.com/events/917290015017398/

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

ön dişli kısmı kapağını sökün içinde iki adet 8 anahtarla işlem yapılan vidasını göreceksiniz onları bir kontrol edin, ve arka teker sağ ve sol ayar numarasını kontrol edin.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Benim yer de aynı ses vardı , zinciri spreyle yağlayınca oluyordu. Yağlama isinde değişiklik var mi , ya da yağlamalı çok oldu mu?

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı yeniii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba 26.10.2015 günü 2015 model pulsar 200ns motorumu 500 km bakımı için ilk bakımına götürdüm, İSTANBUL BAĞCILAR daki MOTOREF servisinize ilk bakım fiyatın 90 tl olduğunu içerisinde yağ filtresi+ yağ değiştirileceğini öğrendim. Servise gittim bakımı yapıldı ufak tefek far ayarı, fren ayarlarını yaptırdım sonrasında bana;
    90 TL BAKIM+İŞÇİLİK,
    45 TL YAĞ,
    18 TL YAĞ FİLTRESİ,
    9 TL 3 ADET ORİNG,
    15 TL DEBRİYAJ KOLU ÜCRETİ
    TOPLAM 177 TL İSTENDİ. Fazla para talep ettiğini belirttim, işine geliyorsa şeklinde bir tavır ile öde git diye konuştu. Eve geldiğimde far vidaları gevşekti ve ses geliyodu kendim sıktım...

SAKIN GİTMEYİN BU SERVİSTEN İSTANBUL BAĞCILAR MOTOREF

Bilen kişilere danışıyorum ilk bakım ücreti neyi kapsıyor ?
    Sayın Ekrem Ata bu arkadaştan istenen ücrete ne dersiniz? Ya arkadaşa istenen fazla paranın iadesini temin ediniz, ya da bu servis ile anlaşmanızı iptal ediniz. Eğer arkadaş sadece 500 km bakımı yaptırıp ekstra bir şey değiştirmediyse. Adaletinizi lütfen gösteriniz. En azından bir yorum yapınız.

slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    kaç km de motor?
    Benim de 5 bin kmde boxer ın zincirden tıkırtı sesi geliyor, zincir bozulmaya başlamış. Zincir kalitesiz galiba.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Ekrem Ata bu arkadaştan istenen ücrete ne dersiniz? Ya arkadaşa istenen fazla paranın iadesini temin ediniz, ya da bu servis ile anlaşmanızı iptal ediniz. Eğer arkadaş sadece 500 km bakımı yaptırıp ekstra bir şey değiştirmediyse. Adaletinizi lütfen gösteriniz. En azından bir yorum yapınız.
    Hitit63 Ekrem ATA kesinlikle bu konu hakkında ilgilenecektir ona fazla yüklenmeyin bu fazla parayı servis aldı sonuçta Ekrem Bey ne yapsın heryere nasıl yetişsin bu konuyu servis sorumlusuna iletmek lazım Ekrem Beyi üzmeyin.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Murat abiii selamlar sendemı pulsara geçtin

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj servisleri özenle seçilmiştir, herhangi bir bajaj servisinin böyle bir muamelede bulunma şansı yok. Bu tip olaylar araştırıldığı zaman müşterinin yalan söylediği ortaya çıkıyor yada servise bile gitmemiş, bajaj marka motosikleti olmayan rakip firmaların elemanları forumlarda bu tarz kirlilikler yaratmaya çalışıyorlar.

Bajaj 180'den fazla servisi ile sektöre girdiği yıldan beri satış lideridir, çekemeyen anten taqsın.
    netwera ve mozgur bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)