Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125 mh drift Megelli 250R monster 696 Ybr 125 esd
    arkadaşlar selam bende dün alıyordum sıfır km ama vazgeçtim şimdi halihazırda ybr var biniyorum hem rengine karar veremedim hemde 2016 ya 2 ay kalmışken 2015 model almak istemedim sizce iyi yapmışmıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Benım yaşadığım yerde de bırçok şey ıstedığım gıbı değıl ama eskısınden ıyı.

Not: i tuşum çalışmıyor, ımla ıcın kusura bakmayın.
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çünkü bu yaşadığımız yerde hiç birşey istediğimiz gibi değil. Bu neden olsun ? :D

Alıntı tolgaafsar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam bende dün alıyordum sıfır km ama vazgeçtim şimdi halihazırda ybr var biniyorum hem rengine karar veremedim hemde 2016 ya 2 ay kalmışken 2015 model almak istemedim sizce iyi yapmışmıyım?
    Ben de aynı durumdayım. 2016 modeller ne zaman çıkar? Martı bulabileceği söyleniyor. Fuara yetişir mi? Fuarda indirim oluyor mu?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Gidon yükseltme aparatından sonra, gidon kolu yapım aşaması da bitti, eski kola nazaran bunun içi dolu ve kaza anında kırılma ihtimalini daha aza indirmiş olduk, şuan montaj yapıp deneme aşamasına geçeceğim, inşallah kaza bela yapmadan kullanırım malum vukuatım çoktur.6 İleri Papatya Pulsarım 9'a doğru merdiven dayamış durumda.

Bu da sis farı uzatma aparatımız henüz bu da test edilmedi onu da test edip nasıl aydınlatma yapıyor göreceğiz. Eski hali yanlara doğru ışık veriyordu, biz bunu ileriye doğru ışık vermesi için tasarladık bakalım sonuç ne olur.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Buyrun arkadaslar bunlar da Antalya'dan

kdiner, centil40, denizhan_d ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Kuralkanın sitesi güncellenmiş. 8.290 TL lik fiyat devam ediyor ancak ödeme seçenekleri hakkında bilgi verilmemiş. Ayrıca online satış kısmındaki fiyat 8.960 TL olarak kalmış.

Motosikleti
    dominar 400
    Büyüksünüz... İşte Pulsarın hakkı böyle verilir.Devam gençler....Yaşayın.... Bu fotoğraflardan çok çok paylaşın. Dünya güzeli Antalya'dan

slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    2016'da pulsar 200 yerine 250 olarak devam edebileceğini düşünüyorum ktm gibi, bilgisi olan var mı bu konuda?

EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Pulsar hakkında bana detaylı ve dürüst bilgi verebilecek varmı özelden mesaj yoluyla burayı takip ederken kaçırabilirim belki 6500tlye kadar bakıcam pulsar malum sıfırı 9000e anca gelirkene 7500-8000de verilmez gibi 6500e kadar 10-15bin kmlerde en fazla pulsar bulursam almayı düşünüyorum boyum 170 kilom 85 üstüne oturdum rahat hakimiyeti kurabilirim sadece sorun yaşadıysanız neler yaşadınız uzun yolda 2kişi stabil gidebildiği ve son hızı nedir şehir içinde nasıl yakıtı az diye duydum sizi rahatsız eden mekanik veya dıştan sorunu varmı bekliyorum mesajalrınızı

Motosikleti
    Bir iki mesaj yukarıda paylaşmıştım gidon kolu ve kullandığım sis farı mercek uzatma aparatını, önce sağ ve sol gidon kolunu değiştirdim. Beni kırmayıp bu işlemi yapan arkadaşa ayriyeten teşekkür ediyorum.
    yapılan yeni gidon kolu alüminyum malzemeden yapılmıştır hem hafif hemde orijinale nispeten içi dolu malzemedendir.

yeni sis farı ve yapılan parça amüminyumdur.

motorun orijinal hali ve gidon kolları.

ilk önce sağ koldan başlıyoruz, doğal olarak ayna ve düğme kolunu söküyoruz.

yarım yapılmış hali.

sağ kol tamamlanmış hali.

orijinal ve yeni yapılan kolun görünüşü.

sıra sol kolu sökmede.

sol kol montaj aşaması.

sol kol bitmiş hali.

bunlarda gidon kollarının tamamlanmış hali.

bu da sis farının biri orijinal hali ve diğeri yeni yapılan uzatma aparatı uygulanarak yapılmış hali.
    istediğimiz görüntü uzağa doğru vurmasıydı ve bunu başarmış olduk, yapılan çalışmamızın hali (aparatlı hali)

bu da sis farının orijinal hali ve doğal olarak yanlara doğru geniş açılı.

el emeğidir, saygılar sunar kazasız belasız tüm iki teker kullanıcılarına kazasız belasız kullanmaları dileğimle.
    TR_96, centil40, turkish39 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Alıntı EsesLifan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar hakkında bana detaylı ve dürüst bilgi verebilecek varmı özelden mesaj yoluyla burayı takip ederken kaçırabilirim belki 6500tlye kadar bakıcam pulsar malum sıfırı 9000e anca gelirkene 7500-8000de verilmez gibi 6500e kadar 10-15bin kmlerde en fazla pulsar bulursam almayı düşünüyorum boyum 170 kilom 85 üstüne oturdum rahat hakimiyeti kurabilirim sadece sorun yaşadıysanız neler yaşadınız uzun yolda 2kişi stabil gidebildiği ve son hızı nedir şehir içinde nasıl yakıtı az diye duydum sizi rahatsız eden mekanik veya dıştan sorunu varmı bekliyorum mesajalrınızı
    Düşündüğün gibi kolay hakimiyet kurulan bir makinadır. Rahat kullanımlıdır. Bir miktar titreşim vardır ancak rahatsız etmez. 30 bin tl lik 650 Kawasaki Versys daha çok titriyor.

Yakıt ortalama 3 litre civarındadır. Ben yüksek süratte, artçılı ve yaklaşık 100 kilo ekstra yükle bile uzun yolda 3,5 litreyi geçmedim. Çok itinalı kullanırsan şehir içinde 3 litrenin altına da düşebilirsin.

Düz yolda sürekli gidilebilecek azami hız 120 civarıdır. Rüzgar durumuna göre 135 civarlarına çıkabilirsin. Benim yokuş aşağı deneyebildiğim maksimum hız artçılı olarak 153 olmuştu. Yokuş yukarı uygun vitese indiğinde 90 civarı gidebilirsin.

Kronik sorunu yoktur. Bazı arkadaşlar farklı farklı sorunlar yaşayabiliyorlar. Denge sensörü gibi arıza yapabilen bazı parçalar olabilir ancak yedek parça fiyatlarını incelersen çok uygun olduğunu görürsün.

Motorum 13 bin km de. Sadece periyodik bakımlarını yaptım. Şu ana kadar hiç arıza yapmadı. Muhtemelen benim yıkama hatamdan da olabilir, km saatinin içi nemlendi, garanti kapsamında değiştirdiler.

Bir kaç aydır motoru hanım kullanıyor ve çok memnun.

Ybr, cbf gibi makinalarla kıyaslanamaz bile. Benzer fiyata şu an daha iyi motor yok.

Aşağıdaki linke tıklarsan güzel fotolar görebilirsin.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3399188
    TR_96 ve sheriff87 bunu beğendiler.

xciting2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting500
    Merhaba arkadaşlar. Bende bir pulsar 200 ns alarak aranıza katıldım. Bir sorum olacak. Motosiklet 1500 kmde. 200 km önce yağ değişimi yaptım fakat değişim yapan usta yağı 100-150 ml kadar eksik koymuş. 200 km sonra ben farkettim ve yağı boşaltıp ölçüm yaptım.200 km kadar 100-150 ml eksik yağ ile kullanıldı.motosiklette herhangi bir sorun yok. Bu motor için problem olurmu?

Motosikleti
    Yağ seviyesi düz zeminde kontrol ettiğinizde üst çizgiye yakın veya 1-2 ml aşağısında olmalıdır, gösterge değerinin arasında ise sıkıntı olmaz. Alt çizginin altında ise zaten erken tespit ettiğiniz için bir sorun teşkil etmemiştir. İçiniz rahat olsun, bakım yaptığınızda kontrol edin tekrar aynı olayla karşılaşmayın.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bu başlık ta Pulsar'a bir Japon değil diye bık bık bık laf söyleyenlere kapak olsun;
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...patlamasi.html
    TR_96, mcsultan ve sheriff87 bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen barkının şu pulsar200 test videosunu uzun aradan sonra yine izledim. ilk çektiğinde pulsarın iyi özelliklerini biraz anlatmamış heycansız bezgin sunmuş bune ya falan demiştim...

Ama gerçekten tekrar ileyince barkın yine çok doğru ve iyi yorumlar yapmış ve aslında hakkını hiç yememiş motorun. Ciddi anlamda bi zayıflığını tespit etmemiş japoncu barkın bile. Dedim nerde gömücek şimdi makinayı ama yok

Herkez kendi motorunu fezaya çıkarttığı için(KTM cileri tek geçerim bu konuda) pulsarın üstüne çok geliniyor. İhtiyacı olana ilaç gibi.

mcsultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Merhaba, Linkteki siperliği almayı düşünüyorum, nasıldır? kullanan var mı? Memnun mudur?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-bajaj-pulsar-200ns-on-siperlik-cami-237149658/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:56 ----------

Alıntı mcsultan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Linkteki siperliği almayı düşünüyorum, nasıldır? kullanan var mı? Memnun mudur?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-bajaj-pulsar-200ns-on-siperlik-cami-237149658/detay
    Bide bu varmış;
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-bajaj-pulsar-200ns-oncam-ucretsiz-montaj-yapilir-182664901/detay/

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Harika görünüyor.İyi günlerde kullanın.
    mcsultan bunu beğendi.

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Alıntı xciting2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Bende bir pulsar 200 ns alarak aranıza katıldım. Bir sorum olacak. Motosiklet 1500 kmde. 200 km önce yağ değişimi yaptım fakat değişim yapan usta yağı 100-150 ml kadar eksik koymuş. 200 km sonra ben farkettim ve yağı boşaltıp ölçüm yaptım.200 km kadar 100-150 ml eksik yağ ile kullanıldı.motosiklette herhangi bir sorun yok. Bu motor için problem olurmu?
    Herhangi bir sorun oluşturmaz. Hatta yağın gereğinden fazla koyulması motoru zorlar ama eksik yağ fazla bir sorun yaratmaz. İçiniz rahat olsun.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    114 km de kesiciye ara ara giriyordu bunu surekli yapmaya basladi neden yapiyordur 100 le giderken sollamaya ciktim 2 kere yapti sorun neden olabilir

Selcuk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 - Pulsar 200 NS - Cbf 1000 FA (2012)
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    114 km de kesiciye ara ara giriyordu bunu surekli yapmaya basladi neden yapiyordur 100 le giderken sollamaya ciktim 2 kere yapti sorun neden olabilir
    Yabancı forum da video paylaşmış vatanadaş Hintli karışık baktığım için tam malesef veremeyeceğim.
    Aynen yaşadığın sorun vardı makine yok yere kesiciye sokuyordu kendini.
    Bizde de olur mu lan acaba demeye kalmadı.
    Öncelikle servisle bir konuş istersen TR da bu şikayeti yapan yok diye biliyorum yani en azından foruma yazılmadı...
    Site linki aşağıda bir araştır istersen
    http://www.xbhp.com/talkies/motorcycle-ownership-experiences/22741-pulsar-200-ns-owners-review-experiences-2233-print.html
    ayzek bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)