Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 100 lira verdim ilk bakımda, başta çok geldi ama garantiden soğutma fanı değişince fazlasıyla çıkardı maliyeti Fan 130 liraydı 1 ay önce.
    teşekkürler dostum hesabımızı bilelim ona göre davranalım yakın zamanda ilk bakıma sokacağım bende

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Benim benzinle alakalı verilerim diğer sayfalarda duruyor. Yinede tekrarlıyayım. 1105 km 140TL benzin halen bitmemişti. ortalama 100km yolu 130 ile gittim , geri kalanı şehir içi ortaya karışık bide devirli kullanmayıda severim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    arkadaşlar herkese merhaba..bende artık bir pulsar kullanıcısıyım diyebilirim.kaporamı verdim 4 5 gün sonrada geri kalanını verip bir pulsar sahibi olucam.ama 441 sayfalık bir forum sayfasını iyisiyle kötüsüyle okumaya çalıştım.sizlere bir kaç tane enteresan bir kaç tanede ne yapmalıyım ? sorusu olucak.cevabını biliyorsanız cevaplarsanız gerçekten çok memnun olurum.

1.siyah modeli satın aldım ama dikkat ettiğim kadarıyla bazı siyah modellerinde gövdede NAKED SPORT yazısı var!!bunun anlamı motorun versiyonuyla ilgili olabilirmi ? 'bu arada sadece siyah modelinde bu sticker var'

2.2015 modellerin hepsinde aynı lastik mevcut değil.gözlemledğim kadarıyla 2 tane farklı desende lastik var.bir arkadaşım dün mavi aldı ondaki lastiklerde bir sürü ufak kauçuk mevcut.benim aldığım siyah modelinde bu kadar çok tırtır kauçuk yok.acaba neden?? markasına dikkat edemedim elime geçince motorum 2sini kıyaslarım.'yandaki kirpi kauçuklarıdan bahsetmeye çalışıyorum:D'

bu cevabını bulamadığım ve merak ettiğim enteresan sorularımdı şimdiden teşekkür ederim.
    son olarak genel anlamda sorum motoru teslim aldığımda ne yapmalıyım ? neresine bakmalıyım neyi kontrol etmeliyim vs gibi.
    çok sordum :D herkese kazasız belasız sürüşler dilerim pulsar ailesinde artık bende varım.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhaba..bende artık bir pulsar kullanıcısıyım diyebilirim.kaporamı verdim 4 5 gün sonrada geri kalanını verip bir pulsar sahibi olucam.ama 441 sayfalık bir forum sayfasını iyisiyle kötüsüyle okumaya çalıştım.sizlere bir kaç tane enteresan bir kaç tanede ne yapmalıyım ? sorusu olucak.cevabını biliyorsanız cevaplarsanız gerçekten çok memnun olurum.

1.siyah modeli satın aldım ama dikkat ettiğim kadarıyla bazı siyah modellerinde gövdede NAKED SPORT yazısı var!!bunun anlamı motorun versiyonuyla ilgili olabilirmi ? 'bu arada sadece siyah modelinde bu sticker var'

2.2015 modellerin hepsinde aynı lastik mevcut değil.gözlemledğim kadarıyla 2 tane farklı desende lastik var.bir arkadaşım dün mavi aldı ondaki lastiklerde bir sürü ufak kauçuk mevcut.benim aldığım siyah modelinde bu kadar çok tırtır kauçuk yok.acaba neden?? markasına dikkat edemedim elime geçince motorum 2sini kıyaslarım.'yandaki kirpi kauçuklarıdan bahsetmeye çalışıyorum:D'

bu cevabını bulamadığım ve merak ettiğim enteresan sorularımdı şimdiden teşekkür ederim.
    son olarak genel anlamda sorum motoru teslim aldığımda ne yapmalıyım ? neresine bakmalıyım neyi kontrol etmeliyim vs gibi.
    çok sordum :D herkese kazasız belasız sürüşler dilerim pulsar ailesinde artık bende varım.
    Merhaba bende yeni aldim 50. Km bugun yaptik hayirlisi ise benimkide siyah lastkklere bakmadim ama su an hic bir sorunu gormedim ilerde ne llur bilemem ama.aldigin yerde bu sorulari aor mutlaka cevap verirler
    burak burk bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Öncelikle aramıza katılan her iki arkadaşa hayırlı olsun ve kazasız belasız sürüşler dilerim şimdi model olarak 2015 model olsada her ikiside aralarında parti farkı var naket sports yazısı yazmayan pulsarlarda 200 ns yazarken arka kuyrukta naked sport yazanlarda ise ns200 yazmakta ve ön tarafta naked sport yazmakta lastikler farklı olabilir ama size tavsiyem ne olursa olsun hangi modeli alırsanız alın adam gibi lastik almanız şart bu lastik iyi gibi bi yamuğunu görmedim hissiyatı verir fakat bir ıslak zeminde frenlemede ufak çamurlu bir yolda aman tanrım da dedirdir tecrübe ile sabittir ustelik iyi bir lastık fren mesafenize azaltır bu her türlü menfatinize olacaktır tekrar hayırlı olsun ve lastık konusunu kulak ardı etmeyin
    burak burk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle aramıza katılan her iki arkadaşa hayırlı olsun ve kazasız belasız sürüşler dilerim şimdi model olarak 2015 model olsada her ikiside aralarında parti farkı var naket sports yazısı yazmayan pulsarlarda 200 ns yazarken arka kuyrukta naked sport yazanlarda ise ns200 yazmakta ve ön tarafta naked sport yazmakta lastikler farklı olabilir ama size tavsiyem ne olursa olsun hangi modeli alırsanız alın adam gibi lastik almanız şart bu lastik iyi gibi bi yamuğunu görmedim hissiyatı verir fakat bir ıslak zeminde frenlemede ufak çamurlu bir yolda aman tanrım da dedirdir tecrübe ile sabittir ustelik iyi bir lastık fren mesafenize azaltır bu her türlü menfatinize olacaktır tekrar hayırlı olsun ve lastık konusunu kulak ardı etmeyin
    kısaca son partimi benim aldığım

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Şimdiden hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin. Son partide naked sport yazıyor, 2015 ilk ve ikinci partide naked sport yazmaz. yine 2015 model fakat ilk partide eurogrip lastik vardır ikinci partide mrf lastik vardır ve son gelen de buna dahil.
    burak burk bunu beğendi.

hector15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200NS
    BN de alalı 15 gün oldu ilk partiden ha naked sport yazsa nolcak reklamcılar yazıyo en fazla 10 tl alır.. eurogrip--mrf markaları farklı kalitesi aynı :D AMA MOTOR CANAVAR GİBİ
    burak burk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin. Son partide naked sport yazıyor, 2015 ilk ve ikinci partide naked sport yazmaz. yine 2015 model fakat ilk partide eurogrip lastik vardır ikinci partide mrf lastik vardır ve son gelen de buna dahil.
    tamda öğrenmek istediğim açıklamaydı.teşekkür ederim.hangi parti olduğunu baya bi merak etmiştim saolun..

Değerli arkadaşlar;

Eylül ayı kampanyamız hakkında kampanyanın devam edip etmeyeceği ile ilgili özelden bazı mesajlar geliyor.
    Eylül ayında 213 yeni arkadaşımız Pulsar 200 NS ailesine katıldı. Kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz. Yoğun katılım sebebi ile kampanyaya kısa bir süre daha devam edebiliriz. Ama henüz süreç netleşmedi. Teveccüh için çok teşekkür ediyoruz.

Gene bazı arkadaşlarımızın yorumlarında gördüm, PULSAR RS 200 geldi, PULSAR NS 200 modelleri elden çıkarılmak isteniyor gibi. Net olarak söyleyebilirim, PULSAR 200 NS modelimiz inşallah uzun dönem aramızda olacak. İlk def bu segment ve kalitede bir ürün için geniş kullanıcı kitlesi satın alınabilir bir fiyatla ürün ile buluştu. Genelde bu segmentte bir ürün satışı yıllık 1000’li adetli rakamları bulamazken PULSAR 200 NS bu direnci iki senedir rahatlıkla kırdı. Bu yönü itibari ile de çok teşekkür ediyoruz.

Selam ve saygılarımı sunuyorum.
    TR_96, kdiner ve papazkemal bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sayın ekrem ata sizin izlediğiniz fiyat politikasını destekliyorum.İnşallah bajajla nice başarılara.

Selcuk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 - Pulsar 200 NS - Cbf 1000 FA (2012)
    Alıntı TR_96 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın ekrem ata sizin izlediğiniz fiyat politikasını destekliyorum.İnşallah bajajla nice başarılara.
    Her ne kadar fiyat politikasini herkesin motor sahibi olmasini desteklesek de bu motora yaklasik 9000 TL veren insanlarin magdur oldugu gercegini degistirmeyecek.
    Adalet onemli ve ustunde ciddiyet ile durulmasi gereken bir kavramdir.
    Saygilarimizla...
    P.S.;Sozum sana degil yanlis anlama Ekrem Bey'e...
    Ayrica soylemem gerekir ki kendisinin hala burada olmasindan da mutluluk duyuyoruz.
    Mengu16 bunu beğendi.

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar;

Eylül ayı kampanyamız hakkında kampanyanın devam edip etmeyeceği ile ilgili özelden bazı mesajlar geliyor.
    Eylül ayında 213 yeni arkadaşımız Pulsar 200 NS ailesine katıldı. Kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz. Yoğun katılım sebebi ile kampanyaya kısa bir süre daha devam edebiliriz. Ama henüz süreç netleşmedi. Teveccüh için çok teşekkür ediyoruz.

Gene bazı arkadaşlarımızın yorumlarında gördüm, PULSAR RS 200 geldi, PULSAR NS 200 modelleri elden çıkarılmak isteniyor gibi. Net olarak söyleyebilirim, PULSAR 200 NS modelimiz inşallah uzun dönem aramızda olacak. İlk def bu segment ve kalitede bir ürün için geniş kullanıcı kitlesi satın alınabilir bir fiyatla ürün ile buluştu. Genelde bu segmentte bir ürün satışı yıllık 1000’li adetli rakamları bulamazken PULSAR 200 NS bu direnci iki senedir rahatlıkla kırdı. Bu yönü itibari ile de çok teşekkür ediyoruz.

sayın ekrem bey ben daha önce pulsar ve cbr 125r arasında kalmış bir kullanıcı adayıydım.henüz ehliyetim yok ay sonunda sınava gireceğim ve alacağım.ilk başlarda cbr125r'dan yanaydım ancak hondanın 30ar günlük periyotlarla zam yapıyor olması ben alana kadar motoru 10bin liraya ya da üstüne çıkartacak gibi duruyor.böyle bir ortamda ise siz fiyat politikanızla indirim yapıyorsunuz.bu sebepten honda şu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa da yaranamaz,bajaj pulsar alacağım inşallah ehliyeti alır almaz.cbr 125r ile arasındaki fiyat farkını da yeni bir çift tekere,koruyucu ekipmanlarıma,sigorta ve vergiye ayırırım daha mantıkllı geliyor bana.ama tabi bu süreçte honda gibi bajaj da zam yapar fiyatı yükselirse benim gibi başlangıç kullanıcısı olacak arkadaşları honda ,yamaha gibi markalara itmiş olursunuz.o yüzden temennim 2016ya kadar hem kış dönemi olması hem de herkesin piyasanın düşmesi vb beklentilerinin gerçekleştiği dönem olması,hem de aman yeni sene zamlarına kalmayayım aman stajer dönemine kalmayayım diye kurslara hücum eden bizlerin değerlendirebileceği bir fırsat olması sebebiyle fiyatların zamlanmaması hatta olabiliyorsa kampanyaların devam etmesi yönünde olacaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Selcuk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar fiyat politikasini herkesin motor sahibi olmasini desteklesek de bu motora yaklasik 9000 TL veren insanlarin magdur oldugu gercegini degistirmeyecek.
    Saygilarimizla...
    Ayrica soylemem gerekir ki kendisinin hala burada olmasindan da mutluluk duyuyoruz.
    Evet haklısın fiyatlar aniden yükselip düştü bu kadar yükselmeyip yavaşça yükselseydi daha iyi olurdu olsun böylede aramıza bu sayede yeni motorcu arkadaşlar katılır.

Değerli arkadaşlar;

Abi bu cs 400 nezaman gelecek ben bi bilgiye ulasamadim motor ates ediyo tam istegim gibi bide bajaj farki fiyati makul oluyo ya ondan

Motosikleti
    1985 Mobylette - 1994 Minsk - 1995 MZ 251 - ?
    bajaj servislerinin öncelikle enjeksiyonlu su soğutmalı 3 buji gibi teknolojiye alışmasını brkliyor olabilir. bu 200 cc lerde servisler motoru öğrendikten sonra büyük cc ler gelmeye başlar diye bir seçenek olarak düşünüyorum )
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar
    Merhaba arkadaşlar. Pulsarımda şöyle bir sorun oluştu. Fikir verirseniz sevinirim. Yaklaşık 13500 km oldu. Bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ancak bu zamana kadar düzde 140-145 km sürat yapıyordu bir haftadır 130 km yi ne yaptıysam geçiremedim. Sebebi ne olabilir acaba. Saygılarımla

ged34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni cross 250 / tvs apache rtr 150
    Selam arkadaşlar bayramdan önce aldım ben de garaja koydum iş yoğunluğundan plaka işlemleri uzun sürdü 10 gündür yatıyo motor bi sorun çıkarır mı

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Değerli arkadaşlar;

Abi Merhaba;
    200 daha uzun süre aramızda olsun ama;
    1- 400'lük ne zaman gelecek diye meraktan ölüyoruz
    2- 400'lük gelince bana büyük bir indirim yapacak mısınız? Malum forumda bir sürü insan sizden avanta aldığımı düşünüyor. Bana şöyle ballı ve güzel bir indirim ile bir 400'lük verseniz de o arkadaşlar da yalancı çıkmasa.

Sevgiler saygılar.
    LASTROMANTIC ve SAZMAN bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Selcuk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygilarimizla...
    Pulsar 9000 tl ye piyasada tutunamaz, tutunamadı, kısaca pulsar 9000 tl etmedi! Son sözü tüketici söyler

fiyat ondan yüzde 15-20 düştü sezon sonu, yoksa ilk sene satışlarına güvenerek yüksek sayıda ithalat yapıp Hondaya yamahayla zamlarda yarışan pulsar200 lerin bayiler kışın Turşusunu kuracaktı. Zaten piyasasnın önü belirsiz ve bayiler için 5 aylık bi kış uykusu var.

Yüksek fiyattan yüksek sayıda pulsar satmak bir hayaldi, denendi olmadı...

Bu arada pulsara giydiriyorum diye savunmaya geçemeyin, ne cbr125 9600 ne cbr250 14700 nede pcx125 8400 lira etmez.

R25 içinde 15.250 de çok kazık bi rakam!

Bu rakamlar 1000 er tl şişik, uyanıp talebi çekmek lazım artık, Motosiklet sektörü bu son 3 yıldır yaptığı fiyat şişirme politikasının sonuna geldi kaymagını yedi pay kalmadı, insanların alım gücü yetişmiyor, artık düşünerek zam yapacağı bir döneme gelindi.

15 bin lira cbr250 Onunda satışları eski rakamların çok altında, hatta sürünüyor ama Honda sanki talep varmış gibi zamlamaya devam ediyor R25 le yarıştırıyor çaktırmamak için, mal değerleniyormuş gibi gösteriyor.
    Sokollu bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)