Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı meki 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seninle konuşmuyorum tatlım işine bak
    tatlım...
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Burada küfür etmiyor yada edemiyor olabiliriz ama o başka firma köpeklerinin yedi sülalesi kaşıntıdan yerinde duramıyordur.
    meki 60 bunu beğendi.

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    bajaj sayfası bu tarj benim programına dönmüş la

Konuyu dağıtayım azcık. Cumartesi akşamı sıfır pulsarımı teslim aldım 2014 model. Bugün başlayabildim plaka ruhsat işlerine.öğlenden sonra 1 de başladım. 17:30 da plaka ruhsat ok.

4 günde 2 kez polis abilerimiz plakasız motorumu park halindeyken çevrelemiş şekilde son anda yetiştim 2 sindede ,kapatılıyormuş yoksa motor. plakasız gezmeyin aman diyim otopark parası falan kaçmasın.

km 250 oldu şu anda
    enescanatar bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Cevaplar için çok teşekkürler, mesajlar uzun olduğu için alıntı yapıp forumu iyice uzun hale getirmek istemedim.

Hepinizin yorumları çok değerli, noktasına kadar dikkatli okudum. Teşekkür ediyorum.

Pulsar turkiyeye geldi geleli takip ediyorum bence guzel bir motor. Ekrem beyi ilgi ve alakasindan dolayi takdir ediyorum. Bajajin turkiyedeki basarisinin sebeplerinden en onde geleni Ekrem beyin bu formda olusu ilgi ve alakasi. Mutlaka bazi sorunlar olacaktir ve bunlar normaldir. Ben daha oncede Ekrem beye sormustum NEDEN gercek anlamda yerli bir makine uretmiyorsunuz. 250 cc ayni motoru kullanan naked, crusur, ss olacak sekilde. NEDEN bizim firmalarimiz hep ithalatci. Bu soruyu tum yerli firmalara soruyorum ancak ulasabilecegim tek Ekrem bey. Arkadaslar olmaz zor cok yatirim birikim ister demeyin komik oluyor. Amerikayi kimse yeniden kesfetmiyor. kimse yeni tur bir motor kesfedilmesini beklrmiyor.
    sheriff87 bunu beğendi.

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Amacınız ne hala anlamadım durduk yere sürekli değişik değişik şeyler yazıyorsunuz yokmu şöyle güzel fotoğtaf paylaşan blog amacından saptı gitti iyice uzun yol yapıp resimleri atacak birisi falan valla sıkıldım iyice sürekli sizlerin yazdıklarınızı okumaktan mondial gibi yerden yere vuruyorsunuz markayı ben inatla alıcam yinede ilk motorum mondialdi.ufak tefek sıkıntıları oluyordu ama çözülebilecek sorunlar kafaya bu kadar takmayın.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    tozluklu bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Benim anlamadığım konu niye cevap veriyorsunuz ki 13 yaşında bir çocuk girse şöyle baştan aşağı forumu pulsar bölümünü bir okusa
    her yazdığına üzerinize alıp cevap verme lüksü nerden doğuyor anlamış değilim arada bir sıkıntısı olan arkadaş soru soruyor kimse cevap yazmıyor
    örneğin ben daha iki gün oldu motoru alalı aceleden kitapçığını unuttum almayı bir sorun teşkil edermi
    servis konusunda olmasa aldığım yeri arayacağım kargolasın bi zahmet alın size soru
    fakat bu soruyu da kimse görmeyecek yok şöyle yok böyle diyenlere cevap gelecektir mutlaka

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde aklıma geldi yazı stilleri birebir benziyor diyordum içimden gerçekten doğruymuş resmen adam gıcıklık olsun diye bunu yapmış bence direk banlansın foyası ortaya çıktı.
    sheriff87 bunu beğendi.

Alıntı ceka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım konu niye cevap veriyorsunuz ki 13 yaşında bir çocuk girse şöyle baştan aşağı forumu pulsar bölümünü bir okusa
    her yazdığına üzerinize alıp cevap verme lüksü nerden doğuyor anlamış değilim arada bir sıkıntısı olan arkadaş soru soruyor kimse cevap yazmıyor
    örneğin ben daha iki gün oldu motoru alalı aceleden kitapçığını unuttum almayı bir sorun teşkil edermi
    servis konusunda olmasa aldığım yeri arayacağım kargolasın bi zahmet alın size soru
    fakat bu soruyu da kimse görmeyecek yok şöyle yok böyle diyenlere cevap gelecektir mutlaka
    https://satis.kuralkan.com.tr/KullanimKlavuzlari/TMB8402NDF.pdf

iş görür gibi 1-2 kere okuduktan sonra pek gerek kalmıyor (en azından internetten bakılabiliyor)

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Kawa_zx10 troll imiş, şimdi farkettim

Hayırlı sabahlar...

Bu şekilde bazı personelin olduğunu zamanla ifade etmiştim. Kawa_zx10 ile Ninjah2'in aynı bilgisayardan olumsuz yorumlarda bulunması gibi. Elbette takip ediliyordur. Ancak şöyle de düşünüyorum. Art niyet bir-iki cümlede niyetler hemen belli olduğu halde niçin ısrar ile aynı yönteme devam ediyorlar? Bana göre iki sebebi var;

1. Çamur at izi kalsın anlayışı,
    2. Daha önemlisi formun seviyesini düşürüp, gerçekten birşeyler sormak isteyen, yapmış olduğu seyahat gezi ve etkinlikleri paylaşmak isteyen personelin heves ve arzusunu kırmak. O personelin bu foruma olan ilgisini kesmek. Şu anda onlarca arkadaşın muazzam yurt içi ve yrt dışı gezilerinin olduğunu biliyorum. Çok güzel resimleri var. Ama yazmıyorlar. Eminim sebebi bu.

Ben şu kısa ömrümde şunu gördüm. Doğruluk hiç bir zaman kaybettirmez. Kötü niyet, haset, su-i zan eninde sonunda gelir sahibini vurur.

Hayırlısı olsun. Bunlar da işin cilvesi.

Pulsar 200 NS yoluna devam ediyor.

Saygılarımla...
    kdiner, enescanatar, meki 60 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    ekrem beye katılıyorum. istanbuldan mersine gittim geldim, istanbulun doğal güzelliği olan yerlerinde pazar günü gezi yaptım, kısmetse bu cumartesi-pazar çanakkale-gökçeada'ya gideceğiz ama fotoğraflarını burada paylaşmıyorum. çünkü 3 5 pislik sabote ediyor paylaştığın fotoğrafların bi anlamı kalmıyor. birisi merak ettiği bir soru soruyor ama cevap versen bile yine sabote ediliyor. birisinin yardıma ihtiyacı oluyor bi sorundan bahsedip yardım istiyor bunu duyan birkaç kişi aç köpek misali üzerine atlayıp yaygara çıkarıyor. aynı bilgisayardan farklı iki kullanıcı adıyla giriş yapıp burada karalama kampanyası yapılıyor adminler seyrediyor. böyle olacaksa biz de yeni hesaplar açıp başka forumlara girip karalama yapalım. nasılsa müdahale edilmiyor
    sheriff87, AttilaXtreme, kdiner ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem beye katılıyorum. istanbuldan mersine gittim geldim, istanbulun doğal güzelliği olan yerlerinde pazar günü gezi yaptım, kısmetse bu cumartesi-pazar çanakkale-gökçeada'ya gideceğiz ama fotoğraflarını burada paylaşmıyorum. çünkü 3 5 pislik sabote ediyor paylaştığın fotoğrafların bi anlamı kalmıyor. birisi merak ettiği bir soru soruyor ama cevap versen bile yine sabote ediliyor. birisinin yardıma ihtiyacı oluyor bi sorundan bahsedip yardım istiyor bunu duyan birkaç kişi aç köpek misali üzerine atlayıp yaygara çıkarıyor. aynı bilgisayardan farklı iki kullanıcı adıyla giriş yapıp burada karalama kampanyası yapılıyor adminler seyrediyor. böyle olacaksa biz de yeni hesaplar açıp başka forumlara girip karalama yapalım. nasılsa müdahale edilmiyor
    Yada sayın adminler bi zahmet foruma sahip çıksın şu troll kirliliğine müdahale etsinler.Aksi taktirde bilgi alışverişi için bu forumu kullanan insanlar forumdan soğuyacaklar...
    Alper_tim bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Etkinlikler güzel, iyi geziyosunuz instagramda ve burda takip ediyorum
    Azcık renklendirin foto bekleriz her zaman.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    90-100 KM hız Aralığında öksürme,tıksırma yapıyor demiştim bu sorunum gene başladı biraz araştırdım buji ve gaz kelebiğinde sorunu olanlar aynı olayı yaşamış bakıma az kaldı servise gidince baktırıcam geçen benzindendir demişlerdi bu sefer söktürüp baktırıcam..

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90-100 KM hız Aralığında öksürme,tıksırma yapıyor demiştim bu sorunum gene başladı biraz araştırdım buji ve gaz kelebiğinde sorunu olanlar aynı olayı yaşamış bakıma az kaldı servise gidince baktırıcam geçen benzindendir demişlerdi bu sefer söktürüp baktırıcam..
    benzini genel olarak aynı yerden mi alıyorsun ya da ne yapıyorsun

Motosikleti
    benzini genel olarak aynı yerden mi alıyorsun ya da ne yapıyorsun
    motoru ilk aldığımda kayaların orda olan petrol ofısınden mecburen doldurdum motorda benzık yoktu sonra hep aynı ıstasyondan bp den aynı pompadan alıyorum 2 ayrı motorada oburunde sorun yok bu öncekınede ordan alıyordum sorun olmadı ama gecen gıttıgımde abı bu petrol ofısının hakkında ıyı seyler soylenmıyor muhtemel ondandır demıstı sonra duzelır gıbı oldu ama gene basladı bu sefer arıza olarak arastırıyorum bujı ve gaz kelebegınden dır dıyorlar bana gaz kelebegınde sorun olma ıhtımalı daha yuksek gelıyor cunku bunu 90 - 100 aralıgında gaz acmada yapıyor tekleye tekleye 105*110 olunca sorun yok 80 de de sorun yok bilemedim vallahi
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    motoru ilk aldığımda kayaların orda olan petrol ofısınden mecburen doldurdum motorda benzık yoktu sonra hep aynı ıstasyondan bp den aynı pompadan alıyorum 2 ayrı motorada oburunde sorun yok bu öncekınede ordan alıyordum sorun olmadı ama gecen gıttıgımde abı bu petrol ofısının hakkında ıyı seyler soylenmıyor muhtemel ondandır demıstı sonra duzelır gıbı oldu ama gene basladı bu sefer arıza olarak arastırıyorum bujı ve gaz kelebegınden dır dıyorlar bana gaz kelebegınde sorun olma ıhtımalı daha yuksek gelıyor cunku bunu 90 - 100 aralıgında gaz acmada yapıyor tekleye tekleye 105*110 olunca sorun yok 80 de de sorun yok bilemedim vallahi
    sürekli shellden alırım ben. bir keresinde mecbur kaldım petrol ofisinden aldım daha içindeki benzin bitmeden oksijen sensörü arıza ışığı yandı benzinden dolayı. sonra aynı şekilde shellden devam ettim arıza kalmadı. bu petrol ofisinde var bir şeyler

Motosikleti
    he bide arabalarda hani derler ya 110 km den sonra subab açar fazla yakar diye acaba bunda bu olay 90-100 aralıgında oluyorda oralardamı sıkıntı var bunu tamamen bilmediğimden soruyorum dalga konusu olmasın motorda boyle birşey oluyormu
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)