Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Yani ekrem bey için yetkilinin foruma düşmesi ibaresini kullandın ya pes. Demekki bi yerine takılmamak hoşuna gidiyor adamın. Peşinde koşmak istiyor suratına bakılmamak istiyor. Yuh be kardeşiim :D nasıl bir fantazi bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani ekrem bey için yetkilinin foruma düşmesi ibaresini kullandın ya pes. Demekki bi yerine takılmamak hoşuna gidiyor adamın. Peşinde koşmak istiyor suratına bakılmamak istiyor. Yuh be kardeşiim :D nasıl bir fantazi bu
    Onlar kendi motorlarına servis, bayi, yetkili yada ilgilenecek kimse bulamıyorlar ya tuhaf karşıladı yurdum insanı işte
    omerturkoglu, enescanatar ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı meki 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz motorcuyuz siz de motorcusunuz,
    Kardeşim sen motorcuysan ben motorcu değilim.Başkasının motoruna iftira çamur atan motorcu olmaz.Sen git çok kaliteli fakat kimsenin kullanmadığı motorunla takıl buralarda sinir ve algı operasyonu yapma ....

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

Pulsardan kullanıcıları memnun kullanmayanlar memnun değil.Pardon bide mengü memnun değilEn son yakıtı 5 lt ye çıkardı yakında 6 lt yakıyo der bu motor...
    Servis tapagaz sürüp de 3.5 litre yaktım diyenler atıyo diyo, servis de mi yalancı şimdi. Forumda zileliorhan 5-5.5 litre yaktırmış ayrıca facebook grubunda yine 5 litre yaktırabilmiş birini gördüm. Gazı açınca yakıyo yani. Aksi bir durum anormal olurdu zaten.

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis tapagaz sürüp de 3.5 litre yaktım diyenler atıyo diyo, servis de mi yalancı şimdi. Forumda zileliorhan 5-5.5 litre yaktırmış ayrıca facebook grubunda yine 5 litre yaktırabilmiş birini gördüm. Gazı açınca yakıyo yani. Aksi bir durum anormal olurdu zaten.
    Ya bi git kardeşim mt 07 li bi arkadaşla yola gittik mt bile 4 -4,5 lt arası yaktı sen ne sürüyosun 1000 rr mı...
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Meki 60 senin kafa güzelmi çünkü mt07 8 litreyi yakar yok eder AEAnın testini bir izle istersen burada pulsarın 5 litre yakması normaldir.Pulsardan ufak motorlar neler yakıyor biliyormusun sen.
    abeciMotoru ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Kullanım tarzı belirtmeden yakıt tüketimi konuşmak yersiz arkadaşlar. İstanbuldan mersine gittim geldim 2,7 lt/100 km tüketimim oldu. Ama istanbul içinde 3,3ten daha aşağı düşmedi hiç. 3,3-3,5 arası geziyor istanbul içinde. İstanbuldan edirneye gittiğimde dönüşte 120 130 140 basarak geldim 4 litrenin üstünde yaktı
    sheriff87 ve Aka bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İşte bizde bunu diyoruz yakar yakmaz diye birşey yok gayet normal pulsar için

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Mengu nun motor kalkısta stop ediyor. Benim motor bodrumdan ahşap rampadan dar bir kapıdan geçerek çıkıyor ve stop etmiyor.
    sheriff87 ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müşterinin -ki bu durumda o ben oluyorum- sizin değiminizle " motorla oynaması" niye sizi bu kadar şaşırttı anlamadım. BEn kendi keyfime göre hem zaten kendim yapabileceğim imkanım, alet-edevatım olduğu için dem de öğrenmek, tecrübe edinmek için elimden geldiğince kendim ilgileniyorum motorumla. Alarmı da, sis farlarını, usb aparatını da kendim taktım,zincir gergisini de 1 kere nasıl yapıldığını öğrendikten sonra kendim yapıyorum. Vites basamağı olayında da yapabileceğim bir şeydi, yaptım Bunları servis de yapsa benden farklı bir şey yapmayacak, hem para vericem hem de bir şey öğrenemeyeceğim. Bir gezi sırasında sıkıntı çıksa düzgün/güvenilir bir servis bulmak çok mümkün olamayabiliyor. Onun için olabildiğince tecrübe kazanmaya çalışıyorum.

1 seneyi aşkın bu motoru kullanıyorum ve daha standart bakımlar harici servise gitmem gerekmedi.
    Ha, motorun sorunu yok mu, var ve bunu burada da yazmıştım, bir çoklarındaki gibi yavaşlarken durmaya yakın debriyaja basıldığında stop etme durumu aydabir - 2ayda bir olabiliyor, denge sensörü zırıldıyor(ama ben hem kask içeri çok rüzgar ve dolayısıyla rüzgar sesi aldığından kulak tıkacı kullanıyorum, hem de kasksız binmediğimden çok çok az duyuyorum, öyle olunca da rahatsız etmiyor) ama burdan da okuduğumuz üzere servise gidilse de servisin yapacağı yapabileceği bir şey yok bu sorunlara.Bu çok da kabul edilebilir bir şey değil tabi ki ama durum bundan ibaret.

Bana göre parasını hakediyor, ben 7370'e almıştım geçen sene, ve bana hafta içi hergün günde 2buçuk saat kazandırdı şu 13 aydır, otobüs çilesinden kurtardı, keyfime göre gezme özgürlüğü verdi, başkası belki bu motoru 5000'e alsa da beğenmeyebilir, o verdiği para bile çok gelebilir, herkesin düşüncesi, bakışı fikri farklı. Fikrinizi söylemenize/söylememize kimse karışamaz ama tekrar tekrar bu forumdakileri dürtercesine ve hatta fikrinizi bize empoze etmeye çalışırcasına fikirlerinizi beyan edince sıkıntı oluyor. Bu motoru yere göğe sığdıramayan diğer taraftaki bazı bajaj kullanıcıları için de geçerli. Genel olarak her konuda kötü Eleştirinin de övgünün de ortası yok bizde, kötü yanını bulan iyisini görmüyor, iyi yanını gören kötüyü reddediyor.

Ben bu işlemi yaptıktan sonra 4 aydır sıkıntım olmadı vitesi 1'e atmakla alakalı.
    Vitese yapilan dalga dumeni anlamadim nedir o

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine geldim huzurunuzu bozmaya, malınızı yerden yere vurmaya Sabah akşam pusuda bekliyorum birisi bi sorununu yazsa da ben de aşağılasam diye

Kızlar motosiklet illa kıyaslanır tamam, almayı düşünen adam gelir yazar ona da tamam, ama hayatında motosiklete binmemiş adamlar gelip buraya bisikletçiden dönme motor usta(!)ların ağzıyla yorum yapınca ben bile ayar oluyorum. Lan şimdiye motora binseniz öğrenmiştiniz devir-vites debriyaj işini.

Önceki sayfalarda deposunu Opet istasyonundan dolduran arkadaşlar hiç stop etmediklerini söylemişti, son durumlar nedir ?

Mengü16 bu forumdan senin yazdıklarını silseler yeminle satışta kıpraşma olur, ayağını denk al açık adres verme
    2.depo oldu suan opetten stop etmedi opetden alinan benzin ile stop ederse yazarim ama shellden aldigimda her gun 2 kere ediyo bariz fark oluyo ankaraya ozgude olabilir her shellde olmayabilir
    Sokollu bunu beğendi.

denizhan_d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    yazmıyım yazmıyım diyorumda bı kaç işgüzar var motoru kullandıkları bellı değil habire yorum yapıyorlar arkadaş cok sikayetçiyseniz almayın ya bu kadar basit motoru çok merak edende varsa gitsin bayisinde test motorları var test etsin hoşuna giderse alır gitmezse almaz olay bu kadar basit kaç sayfadır sizin ıvır zıvır mesajlarınızı okuyoruz megelli 125 modelini ilk alanlardandım diğer motorlarımda da şekli şemali yerinde olan ama piyasada çok tutulmayan motorlardı 2005'ten bu yana piayasaya yeni giren çoğu motoru kullandım, uzun zamandır pulsarı her yerde görüyorum ki bu hiç hoşuma gitmiyor (kızılay dağıtmış gibi) bu kadar insan bu motoru kullanıyor hangisine sorsam bu paraya böyle motor yok diyor biri forumdan ban yemiş fake hesap almış hala aynı muhabbete devam ediyor biri çıkmış kıçıkırık cg motorla pulsarın motorunu kıyaslıyor bırakın bu işleri. Ayzek kardeşimizin olayı farklı onunda motoru yenisi ile değiştirildi ki motoru sorunluydu yahu bu gün ayın 25 i tam bir yıl oldu motorum 4 kere stop etti onunda 3'ü panik fren esnasında, motoru çok merak eden varsa gitsin test etsin daha ne diyim hoşuna gitmeyen varsada gitsin 10 15 bin lira arası japon alsın
    sheriff87 ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    son yorumumda güme gitmiş. Olanı olduğu gibi kamu vicdanına bırakıyorum. Neyse bende en son yakıt tüketimimi yazıyım. Yarısı uzunyol yarısı şehiriçi karma kullanımda 3.5 litrenin biraz altında yakmışım. Yakıtı performansına göre gayet makul.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Gençler ben eski motorumda göstergeye alışkın olmadığım için halen pulsarı yüksek devirlerde kullanıyorum. Ve benim için tork önemli düşük devirde hızlanmasını bekleemem genelde 8-9k devirde kullanıyorum zaten.
    TEKRARLIYORUM LÜTFEN OKUYUN: Motoru satın aldığımda 3900km idi adam 4 çizgi yakıt ile birlikte verdi. Tapa gaz Diyarbakırdan geldim mardine 90km.
    Motor şuan 5005 km ;
    Aldığım benzin:Fişleri hiç atmadım halen bendeler 5 defa BP'den 20'er TL. 1Defa Opetten 20 TL.Şuan depoda çizgi yok tekrar almam lazım.

Ben anlamıyourm öyle litre hesaplamasından siz hesaplayın inanmayan olursa akşam girer tek tek fişleride çekerim. Bu km genelde şehir içinde yapıldı arkadaşlarla gazıyoruz bazen. Onun dışında işe git gel keyfi kullanım ama şehir dışı yapmıyoruz sadece servise giderken ilçeye gittim odur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:58 ----------

bu lastik bizim motorlara olur sanırım. çok güzel birşey bu tam bizim yollara gider bence. siz ne dersiniz?

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Motorun titreşimden vidalarının döküldüğü ve 100 kilometrede 5 litre yaktığı bu foruma yazlan en büyük saçmalık. Hele sorunları sadece benim motorumun değil tüm motorların ortak sorunu diye yazıyorsan senin Pulsar kullandığına inanmamızı beklemeyeceksin. Onlarca Pulsar kullancısını şahsen tanıyorum. Anlatılan bu tür olumsuzluklar palavra ötesi.
    enescanatar, ismo61 ve sheriff87 bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Titreşim her tek silindir motorda olduğu gibi var ama rahatsız edici seviyede kesinlikle değil (10.000 km drift kullandım )bazen titreşim varmı yokmu o bile belli değil Cbr 250 de titriyormuş ona niye kimse bir şey demiyor tabi japondur o görmezden gelir saygı duruşuna geçeriz
    sheriff87, ismo61 ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abeciMotoru rumuzlu arkadaşım; 'bir yetkili ağzının forumlara düşmesi o kişinin bakkal firmasında çalıştığını gösterir' cümlesi üzerine bir şeyler söylemek gerekir mi, bilemiyorum. Nasıl bir yorumdur, anlamak güç. Haklarınızı aramayın diye yardım ediyor görünmek...Bu şekilde hak aramaya nasıl engel olunabiliniyor acaba? Nasıl bir firmada çalıştığımızı, Bajaj'ın nasıl bir firma olduğunu göstermek için sizi misafir etmeye hazırım.

Her zaman söylediğim gibi bu forumda olmam tamamen benim şahsi kararımdır ve perde gerisinde zaten tüm birimler iş başındadır. Sizlere birinci ağızdan bilmeniz gereken bazı açıklamaları en seri şekilde duyurmak için sektörde alışılmamış bir tercihte bulundum. Yüzlerce teşekkür mesajı aldım. Yüzlerce yeni dostum oldu. Bunu da severek yaptım. Hatta geçen hafta katıldığım bir etkinlikte rakip firmanın önemli bir isminden şaşırtıcı ve şahsım adına sevindirici bilgiler aldım. Saklamam gereken bir açıklama yaptığım için özür dilerim. Ama yapmak zorunda kaldığımı hissediyorum. Zaten zaman geçtikçe forumlara daha az katılabileceğim. Bajaj ailesi büyüyor.2015 yılında Pazar payımız % 35 büyüdü. Tempomuzu artırarak devam ettirmek zorundayız. Yepyeni sürpriz modellerimiz geliyor. Kalite ile fiyatı en makul bir noktada tüketiciler ile buluşturmanın onurunu izah edebilmek zor. Bunun sevinci ve heyecanı içindeyiz.

Sadece bir örnek olarak BOXER 150 modelini söylemem yeterli. Bugün bu motosiklet 3036 tl gibi çok uygun fiyatı ile bir çok maksada hitap eden sorunsuz, sağlam, mükemmel bir ürün olarak hak ettiği yeri aldı. Şu anda sıra başladı. Pulsar 200 NS girdiği günden itibaren ilgi odağı oldu. Hiç kesilmden devam ediyor. Discover ürünümüz commuter segmentinde 3 ürün ile yoluna devam ediyor. Discover 125st modelimiz kısa bir süre için 4.200 tl gibi sürpriz bir fiyatla satışta. Sürpriz modeller de yolda.

Dünyanın 3 ncü büyük motosiklet firması olan bajaj auto'nun avantajlarını hepimiz yaşayacağız. Artık motosiklet tercihlerinde kullanıcı tercihlerinin çok seçici olduğunu gözlemliyoruz. Bundan sonra kolay kolay bazı markalar ve ürünler satışlarını yapamayacaklar. Tuik verileri elimizde ve bu tercihi çok açık şekilde görebiliyoruz.

Kalite-fiyat-satış sonrası hizmet desteği-yedek parça fiyatı ve bulunabilirliği-ikinci el değeri-konfor ve görsellik-yakıt tasarrufu...

Bütün bunları en uygun fiyata kim sunabiliyorsa o marka büyüyecek. Bu sene de öyle oldu. Sadece 5 marka büyüdü. Bu süreç devam edecek. Öyle de olması gerekir.

Bazı arkadaşlarımın ısrarla olumsuz yazı ve eleştirilerinin farkındayım. Kesinlikle çoğunluk için demiyorum. İyi niyetle yazılmayan bu yazılar zaten iki cümlede kendini belli ediyor. Yoksa her eleştiri çok kıymetlidir. Ama güneş balçıkla sıvanmaz. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Hele bugünkü küresel ortamda, iletişimin bu kadar yaygın olduğu bir ortamda bu süreç çok daha kısaldı. En büyük desteğimiz kullanıclrımızdır. Benim bildiğim bu sene PULSAR 200 NS modelimiz ile en az 7-8 arkadaşımız yurt dışı seyahatine çıktı. Yurt içini bsayamadım bile. Güvenle gittiler ve geldiler. Bunun üzerine söz söylemek kolay değil. Bir sıkıntı olduğu anda da dünyanın neresinde olursa olsun arkadaşlarımız güvende olduklarını biliyorlar ve bilsinler. Yedek parçasını 3 gün içinde dünyanın her noktasına ulaştırabiliriz. Zaten özelden mesaj yazan arkadaşlarımız bu güvenceyi hissettiklerini bizlere hep ifade ettiler.

Biraz uzun oldu. Başınızı ağrıttım, ama bazı haksız yazılar bizi buralara sürükledi. Hakkınızı helal ediniz.

Saygılarımla...
    Abi boşver. Biz seni biliyoruz. Millet Japon ve Çin motor distiribütörlerinin motorculara çektiği it muamelesine alıştı senin gibi biri ile karşılaşınca enfeksiyon geçiriyorlar. Zamanla geçere. Boş boş konuşup tükenecekler sonunda. Sevgi ve saygı ile.

- Benim motor 15binde şehir içinde 2,8 litre yakıyorum. Üstelik yüksek devir düşük vites kullanırım motyoru. Motor yol yaptıkça ve bakımlarına özen gösterdikçe daha az yakıyor.
    sheriff87 ve ismo61 bunu beğendiler.

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler ben eski motorumda göstergeye alışkın olmadığım için halen pulsarı yüksek devirlerde kullanıyorum. Ve benim için tork önemli düşük devirde hızlanmasını bekleemem genelde 8-9k devirde kullanıyorum zaten.
    TEKRARLIYORUM LÜTFEN OKUYUN: Motoru satın aldığımda 3900km idi adam 4 çizgi yakıt ile birlikte verdi. Tapa gaz Diyarbakırdan geldim mardine 90km.
    Motor şuan 5005 km ;
    Aldığım benzin:Fişleri hiç atmadım halen bendeler 5 defa BP'den 20'er TL. 1Defa Opetten 20 TL.Şuan depoda çizgi yok tekrar almam lazım.

Ben anlamıyourm öyle litre hesaplamasından siz hesaplayın inanmayan olursa akşam girer tek tek fişleride çekerim. Bu km genelde şehir içinde yapıldı arkadaşlarla gazıyoruz bazen. Onun dışında işe git gel keyfi kullanım ama şehir dışı yapmıyoruz sadece servise giderken ilçeye gittim odur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:58 ----------

http://www.savatech.eu/slike-nove/mo...-MC-32-big.jpg
    bu lastik bizim motorlara olur sanırım. çok güzel birşey bu tam bizim yollara gider bence. siz ne dersiniz?
    Bu lastik çok güzelmiş aslında.Tam arazi için

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Merhabalar.

Kısa süre önce Dl 650 V-stromumu maddi sebeplerden dolayı çok üzülerek sattım.

Şuan idareten xmax 250 abs kullanıyorum. Ve dün gördümki otobanda vs 20 beygirin altında motor riskli. Xmax 20 küsür beygir olmasına rağmen zorlanarak uyum sağlanıyor özellikle artçım varken. Yokuşlar ciddi dert oluyor.

Açıkçası yeni kasa tvs apache 150 düşünüyordum. Çok az yakan hiç kronik problemi olmayan, bizzat tanıdıklarımın güvenle yurt dışına seyahete çıkıp sorunsuz geldiği bir makina.
    Parçaları çok ucuz. Titreşimi beni rahatsız etmedi.
    Fakat lastiklerinin ince oluşu, 14 beygir oluşu beni bu aletten uzaklaştırıyor. Daha doğrusu düşündürüyor.

Bu yüzden pulsara doğru kayıyorum.

Fakat her pulsar başlığına girdiğimde herkesin sorun yaşadığını okuyorum. Habire nir tartışma habire bir sorun.
    Açıkçası bunlar beni pulsardan soğutuyor.

Stop etme sorunu kronik sanırım. Bu sorunu tam olarak bana açıklarmısınız ? Mesela kalkışta yapıyormu ? Kaç bin devirde yapıyor vs.

Aslında geçen sene pulsarla test sürüşüne dahi çıktım.

Yakıt olarakta çok farklı yorumlar okuyorum.

2015 kasada bu problemler hala devam ediyormu ? Geçen bir yorumda ediyor diye okudum ama tekrar sormak istedim.

Sizden yardım bekliyorum. Bana pulsarın kötü yönlerini ve kronik sorunlarını net ve samimi şekilde açıklarmısınız.

Vakit ayırıp beni bu çelişkiden kurtaran, aklımdaki sorulara yanıt veren olursa çok sevinirim.

Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.

Şuan idareten xmax 250 abs kullanıyorum. Ve dün gördümki otobanda vs 20 beygirin altında motor riskli. Xmax 20 küsür beygir olmasına rağmen zorlanarak uyum sağlanıyor özellikle artçım varken. Yokuşlar ciddi dert oluyor.

Açıkçası yeni kasa tvs apache 150 düşünüyordum. Çok az yakan hiç kronik problemi olmayan, bizzat tanıdıklarımın güvenle yurt dışına seyahete çıkıp sorunsuz geldiği bir makina.
    Fakat lastiklerinin ince oluşu, 14 beygir oluşu beni bu aletten uzaklaştırıyor. Daha doğrusu düşündürüyor.

Fakat her pulsar başlığına girdiğimde herkesin sorun yaşadığını okuyorum. Habire nir tartışma habire bir sorun.

Stop etme sorunu kronik sanırım. Bu sorunu tam olarak bana açıklarmısınız ? Mesela kalkışta yapıyormu ? Kaç bin devirde yapıyor vs.

2015 kasada bu problemler hala devam ediyormu ? Geçen bir yorumda ediyor diye okudum ama tekrar sormak istedim.

Sizden yardım bekliyorum. Bana pulsarın kötü yönlerini ve kronik sorunlarını net ve samimi şekilde açıklarmısınız.

Vakit ayırıp beni bu çelişkiden kurtaran, aklımdaki sorulara yanıt veren olursa çok sevinirim.

kronikse benim motorda niye yok )) cidden artık bende kendimi garip his etmeye başladım. zorluyorum stop etsin diye. Dün 15km hız ile 2.vitesde debelenip durdum cektim debriyajı bıraktım stop etsin diye etmedi bu motor benle kafamı buluyor o zaman! Ekrem abi! bu terbiyesiz motorları niye getiriyorsun ülkeye yada bana kastın mı var? Sen sırf ben şikayetçi olmiyim diye alacğım motora bişiler yaptırdın dimi seni gidi seni! ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:42 ----------

Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu lastik çok güzelmiş aslında.Tam arazi için
    cidden ben böyle birşey arıyorum. mardinin ara yollaı berbat + bu teker asfaltta da baya iyi gider. Herkes x treme max 'da aman asfaltta kaıyor diyordu ya yeminle toprak kum olmadımı hiç kaymadı. Krossu yatırdım bea yine kaymadı gayet iyi tutuyorsa bu ondan kat kat iyi gider(bence-kendi deneyimim başkasını bağlamaz. iyi tavsiyelere akılcı tavsiyelere açığım)
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Motorum 15000'de ve 15000 bakımı yapıldı hiçbir zaman sübap ayarı yapılmadı yapılması gerekli midir ne gibi sorun çıkartır acaba yapamadıkları için mi yapmıyor servisler bilgisi olanlar teşekkür ederim.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.

Benim motorum 2014 ve ilk gelen partilerden. Hiç bir sorunum yok. Stop etme sorunu olduğunu söyleyen bir arkadaşımıza bişeyler anlattım. O da şimdi sorun yaşamadığını söylüyor.
    ---------------------
    CompanERROR - Eğer o lastikler SAVA MC-32 ise kullanan bir kaç kurye arkadaş çok memnun. Ben de lastiklerim bitince bunlardan taktırmayı ciddi ciddi düşünüyorum. Bu lastikler yaz-kış 12 ay lastiğiymiş ve ben de 12 yağmur çamur dahil motor kullanmak zorunda olduğum için bu lastiklerden kullanmaya karar verdim.

Yalnız, şöyle bir sorunum var; Motoruma acentada MC-25 takıp çıkarmıştım. O lastiklerle 15bin kilometreyi doldurdum ama lastikler hala canavar gibi. Bir kaç gün evvel lastiklerimi 20bin kilometrede tekrar kontrol ederek değiştirmeye karar verdim. MC-32 kullanan kurye arkadaş lastiklerini 25binde değiştirme ihtiyacı hissetti.
    sheriff87 ve beko12345 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)