Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar'ı cbr ile karşılaştıran motorcular, motorcularımız.
    Bu topic e giriyorum çıkıyorum hep sen varsın.Gitsene 5 sayfa olan motorunun başlığına :D :D
    meki 60 ve sheriff87 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı umot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bazıları sırf bütün motorları kötülemek için var kardesim ben 10000 km doldurdum pulsarla Allah a şükür ne birkere yolda bıraktı nede baska bir arıza kardesim bariz benim gördüğüm tek sıkıntısı motor yüksek viraja giremiyorum belki benden belki motordan kaynaklı birde zincir cok sık bollaşıyor oda sert kullanımdan dolayı yapıyor muhtemelen did zincirle çözülüyor diyorlar kardesim bunlar her motorda yasanabilcek seyler stop etme dediler hiç yaşamadım he bendede bazen rölantide dengesizlik oluyor genede sıkıntı yaratıcak bişey değil bukadar sensörün onun bunun olduğu bir motorda normal şeyler kardesim bu fiyata alıncak baska emsali yok varsa söyleyin bizde alalım su motoru yalandan kötülemekten vazgeçin artık vallahi bıktım şu olur olmadk seyler yazanlardan
    Daha bugun 150 km yol yaptim eve gelmek uzereyken ekmek almak icin durdum ekmek aldim marsa bastim calisti daha kacrama bile yapmadan cıkkkk diye bi ses stop etti calistirdim devam bunu niye yapiyo bilmiyorum kendiliginden stop etmede enjeksiyondan sanirim bi tuhaf ses geliyor kendim kasitli stop ettirdigimde o ses olmuyor kirli benzinmidir nedir bilemedim ama oluyor boyle seyler
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Arkadaşlar pulsar çok yakmaz çok titremez benzini azalınca stop etmez.Siz mengü ye bakmayın o na teşhir ürünü vermişler sanırımBide başka motor kullanıp pulsara sallayan bikaç satılmış var onlarada külliyen inanmayın.Kullanıcılar olarak biz burdayız sorunuz olursa bize sorunuz...

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar'ı cbr ile karşılaştıran motorcular, motorcularımız.
    Cbr racing pulsar da cross demi karsilastirilamaz

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı Egee22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu topic e giriyorum çıkıyorum hep sen varsın.Gitsene 5 sayfa olan motorunun başlığına :D :D
    Naapsın orda hayat yok geliyo bize salça oluyo

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha bugun 150 km yol yaptim eve gelmek uzereyken ekmek almak icin durdum ekmek aldim marsa bastim calisti daha kacrama bile yapmadan cıkkkk diye bi ses stop etti calistirdim devam bunu niye yapiyo bilmiyorum kendiliginden stop etmede enjeksiyondan sanirim bi tuhaf ses geliyor kendim kasitli stop ettirdigimde o ses olmuyor kirli benzinmidir nedir bilemedim ama oluyor boyle seyler
    Ben nezaman shellden alsam oluyo o opetten aldigim zaman bikere bile yasamadim ankarada tesaduf oldugunu sanmiyorum

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru 1 hafta kullanmadıysam garajdan çıkarana kadar 3 kere falan stop ettiriyorum. O debriyajı hafifçe bıraktığın anda stop etmeyi enjeksiyon yapıyo. Gaz-devir-debriyaj uyumsuzluğu olduğunda hiç acımadan çat diye stop. Dün seri kalkış denemesi yaptım mahalle arasında. Mondial ile 2500 devir civarı gazı koklatarak yaptığım kalkışı Pulsar'da yapmak için yüzde 60 civarı gaz vermek gerekiyo. Debriyaj tam kavrama yaptığında olan ani devir düşmesi enjeksiyonun kafasını karıştırıyo. Yüzde 50'den fazla gaz verdiğim halde stop ettirmeyi becerdim mesela.

Ayrıca motor çok torksuz. Bajaj bi tork-devir eğrisini paylaşsın da yalancı çıkayım ama hiç sanmıyorum
    Egzantriği oynayıp yüksek devirlerdeki gücü arttırmışlar ama düşük devirlerde hiç tork yok.
    viper17, dyavol-77 ve ninja h2 bunu beğendiler.

Merhablar bende 16 000 kmde bir pulsar sahibiyim motosıkletımden memnunum fakat bazı sorunlarım var ilki motosikletimin vites geçişleri cok kötü kalkışta boştan 1 e atarken zorlanıyorum sebebı cok sert gecmesi değil sebebi boş ve 1 arasındakı yerı dibine kadar bassamda gecmemesi sonra seli bir şekilde geçmesi ikinci problemimse motosikletimle seyir halinde vites değiştirirken tak diye ses geliyor sanki zincir boşlugu fazlaymış gibi fakat biraz incelediğimde gördümki vitesteyken orta sehpaya aldıgımda ve elimle tekeri çevirdiğimde teker bir biktar (kesinlikle az değil) dönüyor yani bariz bir şekilde vites dişlileri arasında boşluk var.bu problemler olmasaydı pulsar kullandığım en iyi motosiklet diyebilirdim, bu durumları yaşayan ve çözümü bilen motorcu kardeşlerimden yardım bekliyorum. saygılarımla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mengü 16 burada bu motoru kullanıp en doğru en objektif yorumu yapıyor iyisiyle kötüsüyle anlatıyor pulsarı pulsarlarda sıkıntı var fakat mengünün motor daha sıkıntılı oda bunları söylemekten kaçınmıyor bu forumda motorumdan memnunum deyip sıkıntılarını paylaşan omromr adlı arkadaşta var ne diyelim şimdi biz.

motorumdan memnunum çünkü az yakıyor iyi gidiyor uzun yolda koltugu bıraz sert olsada mahçup etmıyor titreşimi az fiyatı ucuz gerçek manada parasının hakkını veriyor da işte şu problemler olmasa..................

Motosikleti
    Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mengü 16 burada bu motoru kullanıp en doğru en objektif yorumu yapıyor iyisiyle kötüsüyle anlatıyor pulsarı pulsarlarda sıkıntı var fakat mengünün motor daha sıkıntılı oda bunları söylemekten kaçınmıyor bu forumda motorumdan memnunum deyip sıkıntılarını paylaşan omromr adlı arkadaşta var ne diyelim şimdi biz.
    Benim motora özel bi sıkıntı yok sıkıntı varsa hepsinde var. Bi şikayetimi yazdığımda da noter gibi gelip tasdik etmene gerek yok bence En kötü motor bajajdır gibi bir söylemle yazmıyorum bunları.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    4.000 kmdir hiç stop ettiremedim
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine geldim huzurunuzu bozmaya, malınızı yerden yere vurmaya Sabah akşam pusuda bekliyorum birisi bi sorununu yazsa da ben de aşağılasam diye

Kızlar motosiklet illa kıyaslanır tamam, almayı düşünen adam gelir yazar ona da tamam, ama hayatında motosiklete binmemiş adamlar gelip buraya bisikletçiden dönme motor usta(!)ların ağzıyla yorum yapınca ben bile ayar oluyorum. Lan şimdiye motora binseniz öğrenmiştiniz devir-vites debriyaj işini.

Önceki sayfalarda deposunu Opet istasyonundan dolduran arkadaşlar hiç stop etmediklerini söylemişti, son durumlar nedir ?

Mengü16 bu forumdan senin yazdıklarını silseler yeminle satışta kıpraşma olur, ayağını denk al açık adres verme
    AttilaXtreme bunu beğendi.

iluvatarEru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS - VW Golf 1.4 Tsi DSG
    Ben 2800 km yaptım memnunum valla. 2 kere stop etme yaşadım artık onu da yaşamıyorum. Geçen yağmurla beraber baya çamurlanmıştı bugun sabah bir de yıkattım mis oldu canavarım.
    sheriff87 ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    Motorla düz yolda 150km hız yaptım ama şehiriçi dur kalklarda rahatsız bir motor, stop ediyor kolay da çalışmıyor 4-5 saniye marş bastığım oldu trafiğin ortasında üzerime araba gelirken. Yokuş aşağı indim vitese attım gazı hafif verdim çat gitti motor o anda tam köşe dönmüş yola çıkmıştım arkamdan araba geliyor kenara sıkışıp yol verdim motor yürümediği için. Ne yapayım yani yazmayım mı sorun var görmezden mi gelelim. Yakıt durumu da burada abartı düşük yazılıyor başka yerlerde tapagaz 5 litreye kadar yaktırmış kişilerle karşılaştım ve bu tüketim onlara anormal gelmiyo benim gibi.

xewor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X Crossrunner & QJ Motor LTM 125
    Satılan her elektronikte, araçta, otomobillerde bile ne sorunlar oluyor. Biraz da şans işi belki de ama çoğu Pulsar kullanıcısının sorunsuz kullandığı kesin. Benim motorum da yaklaşık 6500 km'de. Şu ana kadar hiç sorun yaşamadım. Kullanımla mı alakalı yoksa şanslı mıyım bilmiyorum ama bu sorunsuz olduğunu değiştirmiyor benim açımdan.
    sheriff87 ve ismo61 bunu beğendiler.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı akviran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr racing pulsar da cross demi karsilastirilamaz
    Aralarındaki farkı, tarz ve kalite anlamında kesemiyosa aklın tartışacak bişey kalmamış demektir :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

Alıntı Egee22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gülmek için girmek de mi yasak arkadaş, tık motor gitti, çıt motor sustu :D hikayeler harika engel olamıyom kardiş.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru 1 hafta kullanmadıysam garajdan çıkarana kadar 3 kere falan stop ettiriyorum. O debriyajı hafifçe bıraktığın anda stop etmeyi enjeksiyon yapıyo. Gaz-devir-debriyaj uyumsuzluğu olduğunda hiç acımadan çat diye stop. Dün seri kalkış denemesi yaptım mahalle arasında. Mondial ile 2500 devir civarı gazı koklatarak yaptığım kalkışı Pulsar'da yapmak için yüzde 60 civarı gaz vermek gerekiyo. Debriyaj tam kavrama yaptığında olan ani devir düşmesi enjeksiyonun kafasını karıştırıyo. Yüzde 50'den fazla gaz verdiğim halde stop ettirmeyi becerdim mesela.

Ayrıca motor çok torksuz. Bajaj bi tork-devir eğrisini paylaşsın da yalancı çıkayım ama hiç sanmıyorum
    Egzantriği oynayıp yüksek devirlerdeki gücü arttırmışlar ama düşük devirlerde hiç tork yok.
    hacı bende yokuşta stop ettim geçen . o zaman napıyoruz. kahrolsun israil koka kola boykot cCc tekbir allahu ekber.
    enescanatar ve AttilaXtreme bunu beğendiler.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Motosikleti
    honda cbf 150
    merhaba motoru yeni aldım daha 80 km de
    4 defa stop ettirdim 3 ü kalkış 1 i de durduğum anda
    mtororsiklet 2015 model daha 24 saat olmadı
    fakat yolda giderken vites değiştirirken hiç olmadı
    bir yıldır pulsar kullanan arkadaşım bindi bir tur attı
    çok güzel dedi devir de oynamıyor dedi bu sanki biraz daha alçak dedi
    Benim görüşlerim aynalar gerçekten zayıf mutlaka bir filim çevirmem gerekecek
    titreşim konusunda daha yüksek devirlere çıkmadım tek silindir motorsikletler
    e bakarsak kabul edilebilir seviyede eski lastikleri bilmiyorum bunlar ile rodajı bitireceğim gibi görünüyor
    fena değil daha bir şey görmedik
    şimdilik arka fren 80 km oldu sanki hiç yok gibi geliyor bana belkide ayarsızdır başka
    bana göre parasını hak ettiğini söyleyebilirim

Beyler arka dişliyi ayagimla dokundurdugumda sallaniyor hafif. Neyden kaynaklidir ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)