Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı alpknkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi gunler. dun itibariyle pulsar imi alarak bende araniza katildim. bi kac sorunum var onlardan bahsediyim. 2014 model 2015 cikisli 5000 km de motor. daha yagina suyuna hic bakma imkanim oldu ama 4300de bakimi yapilmis motorun bi suru kullanilmamis falan.
    1. ilk sorunum stop etme. yavaslamak debriyaji sıktıgımda devir dusunce motor stop ediyor.
    2. tam olarak neresinden geldigini anlamadigim bi zirilti var. sanki gevsek bi vida varmis gibi geliyor on taraftan bi yerden geliyo diye tahmin ediyorum.
    3. son olarak motorun alt tarafinda motor kisminda terleme var

bunlar genel yasanan sorunlar mi yoksa anormal bisey mi. 0.tesi firsatim olucak bi servise goturcem baktiricam herseyine. bayrampasada oturuyorum ama ikitelli tarafinda oktay motordan alinmis oraya goturmeyi dusunuyorum baska onerebilceginiz bi servis var mi?
    Hocam bende 2015 model aldım stop etme hiç olmadı. Fakat radyatörün altında bi hortum var ordan yağ kaçırıyo motora fazla yağ koyulmuş bugün onu azaltıcam zırıltı normal titreşimden bende bayrampaşada oturuyorum bu arada.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    iyi gunler. dun itibariyle pulsar imi alarak bende araniza katildim. bi kac sorunum var onlardan bahsediyim. 2014 model 2015 cikisli 5000 km de motor. daha yagina suyuna hic bakma imkanim oldu ama 4300de bakimi yapilmis motorun bi suru kullanilmamis falan.
    1. ilk sorunum stop etme. yavaslamak debriyaji sıktıgımda devir dusunce motor stop ediyor.
    2. tam olarak neresinden geldigini anlamadigim bi zirilti var. sanki gevsek bi vida varmis gibi geliyor on taraftan bi yerden geliyo diye tahmin ediyorum.

bunlar genel yasanan sorunlar mi yoksa anormal bisey mi. 0.tesi firsatim olucak bi servise goturcem baktiricam herseyine. bayrampasada oturuyorum ama ikitelli tarafinda oktay motordan alinmis oraya goturmeyi dusunuyorum baska onerebilceginiz bi servis var mi?
    Hayırlı olsun zırıltı hepsinde var alışsan iyi olur

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS

Oktay'a git, hiç sorunun kalmaz. Rahat ol.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

alpknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    o sekilde bi deneyim o zaman yarin guzelce bi yikayip silerim olmadi servise gidicem zaten yagini suyunu herseyini kontrol ettirmeye onada bakarim. ziriltiya baya kafam takilmisti tamda dedigin devirlerde yapiyodu tesekkurler hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

motor gayet guzel calisiyor aslinda acaba ben mi debriyaji tam sıkanıyorum diyorum yavaslarken kendimde de hata ariyorum daha tam alisamadim motora devir duserken yaptigi icin stop etmeyi . ne tarafta oturuyosun hocam bayrampasa da

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    o sekilde bi deneyim o zaman yarin guzelce bi yikayip silerim olmadi servise gidicem zaten yagini suyunu herseyini kontrol ettirmeye onada bakarim. ziriltiya baya kafam takilmisti tamda dedigin devirlerde yapiyodu tesekkurler hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

motor gayet guzel calisiyor aslinda acaba ben mi debriyaji tam sıkanıyorum diyorum yavaslarken kendimde de hata ariyorum daha tam alisamadim motora devir duserken yaptigi icin stop etmeyi . ne tarafta oturuyosun hocam bayrampasa da
    Eğerki yüksek vites düşük devirde debriyaj sıkıyorsanız stop etmesi normal. 4le duracak kadar yavaşlayıp sonra debriyaj sıkılınca haliyle stop ediyor. Ben de bayrampaşada oturuyorum bu arada kartaltepe
    srkn.ks bunu beğendi.

alpknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    aynen oyle yapiyorum aslinda 4. vitesteyken bi sokaga donucem mesela debriyaj fren yapip motoru yavaslatip vitesi direk 1e cekiyorum debriyaji birakmadan daha stop ediyor once ki motorumdan aliskanlik biraz huyuna suyuna alismam gerekicek sanirim yildirim tarafindayim bende

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014

Sen yinede bakımını kendin yaptır hiç olmazsa göster kardeşim
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB

Ben terazideredeyim aşşada kalıyo biraz

srkn.ks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ogzhnkcbs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sol Koruma demirim catladi arkadaslar saka gibi. Motorum 6.500km ve titresim eskisine gore bariz artti yagi felanda normal. Bu catlama titresimden kaynakli sanirim ? Daha once bi arkadasimizinda basina gelmisti o arkadas buradamı?
    Benim sol koruma demirim catlamistı
    Servise götürdüm resimlerini çekip e-mail attılar 2 gün sonrada garantiden değişti

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    arkadaşlar merhaba model değiştireceğim için motorum satılık. İlgilenenler buradan özel mesaj atabilirler yada sahibinden.com üzerinden irtibat kurabilirler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-cok-acil-ekstrali-siyah-pulsar-200ns-son-kez-fiyat-dustu-220101073/detay

Motosikleti
    2014 ybr esd
    arkadaşlar yeni versiyonla eski versiyonu nasıl ayırt ederim.bayi yani diye eskisini kitlemesin bize...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Nedensizce vurdum kendimi yollara virajlara

kdiner, tozluklu, tubejh ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

buda benım yakıt ortalamam daha hewsaplamadım bıle paylasıyorum sız hesaplayın

[IMG][/IMG]
    kdiner ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    ittirerek mi kullandın yahu ..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı akviran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buda benım yakıt ortalamam daha hewsaplamadım bıle paylasıyorum sız hesaplayın

http://<a href="https://hizliresim.c...Gr.jpg</a></a>
    9.4 litre. Motor benzinsizlikten aksırıp tıksırana, ivmeli kalkışta kesilene kadar bitirmişsiniz depoyu.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Merhaba Arkadaşlar. Zincir içindeki silindirler( ismini bilmiyorum ) zor dönüyor. Zincir temizliğini yeni yaptım( 100km olmadı ) gaz yağı ve Zincir temizleme spreyi ile tertemiz yaptım 5-6 saat sonrada yağı sıktım ertesi güne kadarda sürmedim. Açıkça anlamadım zincir gerginliği filan çekişi etkiler mi ? Yokuş yukarı çekiş düşük.

Alıntı tozluklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ittirerek mi kullandın yahu ..
    : ahah kalkısları sert yaparım serı kalkıyorum arada lastıkde yaktım 110 90 arası gıttım benzın alırken son cızgı vardı
    tozluklu bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı akviran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    : ahah kalkısları sert yaparım serı kalkıyorum arada lastıkde yaktım 110 90 arası gıttım benzın alırken son cızgı vardı
    Benzin depo müşürün ayarsız o zaman. Depo 12 litre, 9.6 litresini kullandıktan sonra motor çalışmaz oluyor. Depoya 9.4 litre benzin alabilirken, benzin alımı öncesi göstergede tek çizgi olması doğru değil.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Arkadaşlar bu motorun 2014 modellerinde bikactane kronik sayılabilecek sorunlar vardı 2015 modellerinde düzeltildigi söyleniyor dogrumudur?

Motosikleti
    dominar 400
    Neden aramıyoruz ki. Yürü hayallerinin seni götürdüğü yere kadar.Sakın düşünme km ne yaktı diye. Gezdiğin ve gördüğün yerlerin maliyeti ölçülemez bile..
    Tİme_shİft42 ve kdiner bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)