Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ebay aliexp. filan kargo süreleri nasıl? sırf bu kargo endişesinden sipariş veremiyorum
    Aliexpressten 8 günde gelen kargomda oldu 1,5 ayda gelende bazen satıcının ürünü kargoya vermesi 1 hafta 10 gün sürebiliyo biraz şans işi artık. Kargonun nereden geldiğinede bağlı biraz uzak doğu dan geliyorsa çin vs. ortalama 3 hafta diyebilirim
    sheriff87 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    2 haftadır doğru düzgün binemiyodum Pulsar'a, bu akşam her haftaiçi akşamı gibi yorgun ve uykusuz olsam da çıkayım bi gezeyim dedim. Bikaç gün önceye kadar Pulsar'a bu sayfada 7/24 sövülüyodu. Binmeden ne kadar güzel motor olduğunu fark edemiyo insan. Kusursuz diyemem ama yerden yere vurulacak gibi değil kesinlikle. Rahatlık derseniz her gün bindiğim 150'lik Mondial, Pulsar'dan çok çok daha rahat bi motor ama Pulsar kadar şekilli değil. Paketçi sanıp adres soranlar bolca var
    sheriff87 bunu beğendi.

Alıntı Aka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neymiş bu zorunlu sigorta yaa?
    18 yıldır ehliyetmiz var bir tek kazamız yok yaşımızda genç değil.Onlarca teklifle uğreşıyorum günlerdir.
    351 tl Halk sigorta en iyi teklif..
    İstanbul için en ucuz yaptıran arkadaş buraya yazsında bilelim.Atlar gider yaptırırız.
    Ben 20 gün kadar önce motoru aldığımda tescil işlemlerini bayiye yaptırmıştım onlar da sigortayı Ergo'da yaptırmışlar ikamet ataşehir tutar 249 tl yaş 35 motor pulsar
    Aka bunu beğendi.

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    buda benden olsun
    Mengu16, EFEKAN09, naug_hty ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Benim albea 1.3 multijet pulsarımdan daha ekonomik. Tabi iki kişi (150 kg.) olmanın ve 1.92 boyun da etkisi vardır. Bazı arkadaşlar ilerleyen kilometrelerde yakıtın düştüğünü yazmışlar. Umarım öyle olur.

Motosikleti
    80km hızla gidebilirseniz baya az yakıyor. 7000 deviri yani 100 km hızı geçmezseniz de yakıt tüketimi fena değil. Ondan sonra titreşimin arttığı oranda yakıt da artıyor. 110km hızdan sonra motor bariz titriyo bu hızdan sonra yakıt tüketimi 100km'de 3.5 litrenin üzerinde.
    tozluklu bunu beğendi.

Gundogdu41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Bende yakıt konusunda iki uç noktayı denemek için ilk olarak şehir içinde hep ani hızlanma yüksek devir kullanarak depoyu bitirdim 3.5 lt yaktırdım sürekli tapa gaz gidilse daha fazla yakar diye tahmin ediyorum. İkinci olarak uzun yolda 90 km ortalamayla ara sıra sollamalarda 100-110 km ye çıktm ancak kısa süreliydi bu çıkışlar, bu şekilde 2.6 lt yaktırdım. Uzun yolda gayet güzel bi değer bence 12 krş seviyorum pulsarımı her yola geliyo ekonomiyse ekonomi, tecrübemin elverdiği kadarıyla agresif sürüşse agresif sürüş
    tozluklu ve kdiner bunu beğendiler.

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Benim makine içiyor. Fulledim bugün. Km. yi not aldım. Bakalım ne çıkacak. Drift vardı bundan önce 3.7 litre yakıyordu. Benim pulsae 4 lt nin üzerinde gibi geldi bana. Seyahat hızımı 7500 devirde tutmaya çalışıyorum. Düzde 127 km. hızın üzerine de çıkamadı.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ebay aliexp. filan kargo süreleri nasıl? sırf bu kargo endişesinden sipariş veremiyorum
    Kargo süresi ayrıntıda yazıyo siparis verip bekliyecen geldiğinde hediye almış kadar seviniyorsun

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    Evet arkadaşlar pulsar etkinliğinde, motorumun stop sıkıntısı için, bajaj yetkililerinin orada inceleyip not aldırdığı parçaları Bay-motoda değiştirdim ve bir kaç gündür test ettim, ilk önce değişenler 1.Eksoz 2.Km saati komple 3.Rolanti sensörü 4.Debriyaj tası, yayı 5.Sibop ayarı yapıldı. Bazı işlemler başka nedenlerle yapıldı! Ekrem beyin yönlendirmesiyle yapıldı bunca şey ve hiçbir ücret vermedim, servise gelirsek %100 memnun olmasamda geçerli not aldı benden, belki başka arkadaşlar tam memnunda kalabilir, daha önce Honda servislerini kullandığım için olabilir ama Baymoto ve ustalarına teşekkür ediyorum iyi şekilde ağırlandım. Gelelim sonuça, malesefki sabah işe giderken yokuş aşağı tümsekte hızımı düşürüp birinci viteste debriyaj tam çekili şekilde aynı sorun devam ediyor yani stop ediyor. Baymotonunda dediği gibi bu pulsarlar böyle, bu şekilde binicez, debriyaj çekili gitmicez, devamlı gazda olucak elimiz, unutmadan değerli abimiz büyüğümüz Ekrem beye teşşekkür ediyorum, biliyorumki bu sorunun bizden çok onunda canını sıkıyor, Sevgiler..Saygilar..
    tozluklu bunu beğendi.

Motosikleti
    Ben 150'lik çinliyi sürerken debriyajı biraz kaptırdıktan sonra gazı hafifçe düşürürüm debriyaj çabuk kitlesin debriyajı boşuna aşındırmayalım, dur kalk trafikte az yakalım diye. Pulsar'da gazı hafifçe düşürdüğüm anda motor stop ediyor şehiriçinde dur kalk trafikte bu özelliği çok can sıkıcı gerçekten. Hem yakıt israfı hem de debriyaj balatasını yiyor. 200'lük motoru düz yolda 4000 devirde kaldırmak çok saçma bence. Enjeksiyonu biraz akıllandırmaları lazım. Rölanti sensörümüdür devir sensörümüdür nedir onun da geliştirilmesi lazım.
    tozluklu bunu beğendi.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Bu stop etme olayı çok can sıkmaya başladı artık
    üstlerde 2 yeni arkadaş katılmış onlardada stop etmiş
    sayın pazarlama müdürü bir sonuç çıkmadımı hala bekliyoruz
    dyavol-77 ve mozgur bunu beğendiler.
    Kendilerine, “Yeryüzünde bozgunculuk yapmayın“ denildiğinde
    “Bizler sadece düzeltenleriz“ derler.
    Oysa onlardır asıl bozguncu; farkında bile değiller. 2.12

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu stop etme olayı çok can sıkmaya başladı artık
    üstlerde 2 yeni arkadaş katılmış onlardada stop etmiş
    sayın pazarlama müdürü bir sonuç çıkmadımı hala bekliyoruz
    imzan komikmiş kardeş )
    dyavol-77 ve gelebek bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    1 senedir sorun çözülememiş bundan sonramı çözülecek
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar
    Alıntı gelebek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar pulsar etkinliğinde, motorumun stop sıkıntısı için, bajaj yetkililerinin orada inceleyip not aldırdığı parçaları Bay-motoda değiştirdim ve bir kaç gündür test ettim, ilk önce değişenler 1.Eksoz 2.Km saati komple 3.Rolanti sensörü 4.Debriyaj tası, yayı 5.Sibop ayarı yapıldı. Bazı işlemler başka nedenlerle yapıldı! Ekrem beyin yönlendirmesiyle yapıldı bunca şey ve hiçbir ücret vermedim, servise gelirsek %100 memnun olmasamda geçerli not aldı benden, belki başka arkadaşlar tam memnunda kalabilir, daha önce Honda servislerini kullandığım için olabilir ama Baymoto ve ustalarına teşekkür ediyorum iyi şekilde ağırlandım. Gelelim sonuça, malesefki sabah işe giderken yokuş aşağı tümsekte hızımı düşürüp birinci viteste debriyaj tam çekili şekilde aynı sorun devam ediyor yani stop ediyor. Baymotonunda dediği gibi bu pulsarlar böyle, bu şekilde binicez, debriyaj çekili gitmicez, devamlı gazda olucak elimiz, unutmadan değerli abimiz büyüğümüz Ekrem beye teşşekkür ediyorum, biliyorumki bu sorunun bizden çok onunda canını sıkıyor, Sevgiler..Saygilar..
    Bizim serviste öyle diyor fabrikaya iletin bizim yapacak birşeyimiz yok
    Ne yapabilecegimizi şaşırdık açıkçası servis fabrikaya iletin yetkilide servise

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    bu arada servisteyken bir arkadaş geldi 5000 bakımı için, kocaeliden kendisi, benimki 2015 model dedi merak ettim sordum seninde stop etme sıkıntısı varmı diye, malesef bundada var dedi, aynı benim anlattıklarımı anlattı debriyaj sonra stop

Motosikleti
    Ben motorumdan çok memnunum. Bu fiyata yuki marka çakma racing de satıyolar 232cc Cg motorlu ne su soğutması var ne de enjeksiyonu. Şu stop etme olayına bilgili bir Bajaj mühendisi noktayı koysa da hak ettiği değeri görse Pulsar.
    sheriff87, efendy06 ve ismo61 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    bu arada servisteyken bir arkadaş geldi 5000 bakımı için, kocaeliden kendisi, benimki 2015 model dedi merak ettim sordum seninde stop etme sıkıntısı varmı diye, malesef bundada var dedi, aynı benim anlattıklarımı anlattı debriyaj sonra stop
    Şu stop etme olayının nasıl gerçekleştiğini cidden merak ediyorum. Yanlış anlamayın olmadığını falan ima etmiyorum. Ben 11000 kmdir yaşamadım fakat yaşadığını söyleyen varsa buna inanırım ve merak ederim. Anlatılıyor rampa aşağı giderken debriyaj çekiyorum stop ediyor deniliyor. Gerçek anlamda bunu görmek istiyorum merakımdan dolayı. İnşallah bu tür sıkıntılar çözülecektir. Aksi takdirde müşteri potansiyeli olan insanlar çekimser davranacaktır pulsara karşı. Kuralkan da bunun farkındadır diye düşünüyorum. Sorunu olan arkadaşların sorunları inşallah en kısa zamanda düzeltilir
    sheriff87, ismo61 ve mgora bunu beğendiler.

Motosikleti
    pulsar
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu stop etme olayının nasıl gerçekleştiğini cidden merak ediyorum. Yanlış anlamayın olmadığını falan ima etmiyorum. Ben 11000 kmdir yaşamadım fakat yaşadığını söyleyen varsa buna inanırım ve merak ederim. Anlatılıyor rampa aşağı giderken debriyaj çekiyorum stop ediyor deniliyor. Gerçek anlamda bunu görmek istiyorum merakımdan dolayı. İnşallah bu tür sıkıntılar çözülecektir. Aksi takdirde müşteri potansiyeli olan insanlar çekimser davranacaktır pulsara karşı. Kuralkan da bunun farkındadır diye düşünüyorum. Sorunu olan arkadaşların sorunları inşallah en kısa zamanda düzeltilir
    Bendeki olay ışıklara gelirken hızını yavaşlatıyorsun debraj yapıyorsun tak stop
    ama herzaman yapmıyor belli olmuyor nezaman stop edecegi

bu olay genelde kalbüratörlü motorlarda kışın olur ya tam ısınmaz makina yavaşlarsın debraj stop eder aynen böyle
    bilmem anlatabildimmi yoksa onun haricinde makina taş gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Var kardeşim 10 motorun en az 5'inde var
    üst mesajlarımdada yazmıştım serviste ustayla stop etme olayını tartışırken başka pulsarlı gelmişti daha moturunu kapatmadan ustanın yanında sorudum stop etme varmı diye direk evet var dedi ustada güldü ben napiimm diye=)

Diger arkadaşlar bizlere kızmasın ve bizlere diretmesin
    sizin motorunuzda sorun olmayabilir ama malesef bizimkilerde var
    Ve buraya yazmaktan başkada bir secenegimiz yok
    lütfen kendinizi bizim yerimize koyup öyle yorum yapın
    dyavol-77, mgora ve gelebek bunu beğendiler.

:bus: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200NS
    Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendeki olay ışıklara gelirken hızını yavaşlatıyorsun debraj yapıyorsun tak stop
    ama herzaman yapmıyor belli olmuyor nezaman stop edecegi

bu olay genelde kalbüratörlü motorlarda kışın olur ya tam ısınmaz makina yavaşlarsın debraj stop eder aynen böyle
    bilmem anlatabildimmi yoksa onun haricinde makina taş gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Var kardeşim 10 motorun en az 5'inde var
    üst mesajlarımdada yazmıştım serviste ustayla stop etme olayını tartışırken başka pulsarlı gelmişti daha moturunu kapatmadan ustanın yanında sorudum stop etme varmı diye direk evet var dedi ustada güldü ben napiimm diye=)

Diger arkadaşlar bizlere kızmasın ve bizlere diretmesin
    sizin motorunuzda sorun olmayabilir ama malesef bizimkilerde var
    Ve buraya yazmaktan başkada bir secenegimiz yok
    lütfen kendinizi bizim yerimize koyup öyle yorum yapın
    Bende stop etme gibi bir olay yok. Şanslıyım sanırım sizin yerinizde olsam soruna herhangi bir çözüm bulunmuyorsa gerekli evraklar ile birlikte kaymakamlık'da bulunan tüketici hakem heyetine gidip sorunun çözümü için ugraşırdım. Az bi para vermedikki yok sayalım bu tür problemleri aracın garantisi varken bu tür sorunlara bi çözüm bulunmuyor garantisi bitince ne yapıcaz muamma
    Bu arada motorumun sigortasını ziraat sigorta da yaptırdım 192 tl'ye yaş:24 İstanbul sigorta yaptıracak arkadaşlar ziraat bankasından teklif almayı unutmayın
    sheriff87 ve iluvatarEru bunu beğendiler.
    iki teker candır can

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)