Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Şehirdışını bilmem. Ben 9000'deyim şehiriçi 100 kilometrede 3,5 litre yakıyor. Şehirdışına çıkarsam tapagaz giderim yine aynı yakar bence. Sakin kullananı tebrik ederim. 85 ile bitmez o yol be abicim
    manofsteel bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı burakozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almaya değer mi diyorsunuz yani yoksa bunu unutup z 250 yi mi almayı düşüneyim
    Z250 turkiyede kendine kulanici kitlesi olsuturamayacak gibi geliyor. Aslinda fiyati da uygun ama biraz ince oldugu icin bence cok tercih edilmeyecek gibi. Bu durumda sonraki zamanlarda satis isleri zor olabilir. Kullanim olarak ben pek fark oldugunu zannetmiyorum. Pulsar sagolsun başlangıçtaki kalite şüphelerimi giderdi. Suan motoruma guveniyorum ben. Yine olsa yine alirdim.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    [QUOTE=saksı;3605107]Hocam kaç para alıyorsun övgü başına ? Bana az veriyorlar gibime geliyor. Şöyle ağız tadıyla bir entrika çeviremedik [/QUOTE

sen kac para alıyosun rakıp fırmalardan dıye sormazlarmı adama. cok ayıp yaptıgınız
    fatih. bunu beğendi.

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    z250 erkek arkadaşlarım alınmasın (alınacak bi durumda yok gerçi) bayanlara daha çok yakışacak ince zarif fıtı fıtı bir motosiklet kanımca.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Þehirdýþýný bilmem. Ben 9000'deyim þehiriçi 100 kilometrede 3,5 litre yakýyor. Þehirdýþýna çýkarsam tapagaz giderim yine ayný yakar bence. Sakin kullananý tebrik ederim. 85 ile bitmez o yol be abicim
    Pulsar hiç cekinmiyor, gaza bas diye gaza getiriyor insani.

Vstrom la bile uzun yolda 110 a sabitler giderdim.

Ybr125 ile 60 km/h a sabitleyip git gel aynı gun 400 km yol yapmışligim var. Onemli olan yolda olmak.
    AttilaXtreme, mitmuallim ve Karıncaezmez bunu beğendiler.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Deponun üzerine Gopro'nun vantuzu yapışır mı ki ? 2 sene önce aldım hiç kullanamadım vantuzlu aparatı, cam gibi düz yüzey istiyo.

valla şuan z250 den soğuyorum yavaş yavaş bir arkadaşta gördüm fotodan da oyuncak gibi duruyor. kawasaninin koyduğu fotolarda olduğundan çok farklı.s

saksı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=hkn34;3606237]
    Alıntı saksı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kaç para alıyorsun övgü başına ? Bana az veriyorlar gibime geliyor. Şöyle ağız tadıyla bir entrika çeviremedik [/QUOTE

sen kac para alıyosun rakıp fırmalardan dıye sormazlarmı adama. cok ayıp yaptıgınız
    valla dediğime pişman ettirdiniz he.Bir göz doktoruna görünmeni tavsiye ederim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Z250 ve 250SL'nin hallerinin bu olacağını motorları gördüğüm gün söylemiştim. O motora tam gelecek adamın 165 cm'den büyük olmaması gerekiyor. 180'lik kullanıcılar rahatım deseler de motor altlarında ufak kalıyor. Tabi motora lafım yok, çok güzel motorlar ve Pulsar'dan kesinlikle iyi gidiyorlardır.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Resim atın ya şu alamadığım motorla hasretler gidereyim :D

Motosikleti
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resim atın ya şu alamadığım motorla hasretler gidereyim :D
    Buyur sıfır aldım ama 3 aylık toz çiziği var neredeyse bayinin becerikliliği sonucu.

İlk izlenimlerim sıkı bi motor, sürüşü çinli gibi hissettirmiyor, balansörlü Cg'ler kadar titreşimi mevcut ancak devir arttıkça artmıyor. Aynalar berbat ötesi arkayı çok zor görüyorum kafamı çevirip baksam daha az dikkatim dağılır. Lastikleri idare eder gibi rodajdan sonra yakın takiplerdeki performansını da test ederim. Egzoz sesi çok hoş 5-7 bin devir arası güzel bir tonu var. Motoru aldım ama çok para yine de bence bu paraya da daha iyisi yok şu an ama.
    CompanERROR, turkish39 ve fedos bunu beğendiler.

Arkadaslar bu 2 2.5 litre yakanlar bunu nasil beceriyor.Ben de cok agrasif kullanmiyorum da 3.5 litre rahatlikla yakıyor.

Motosikleti
    Çok şekil ya bide canlı gorebilsem. Gelsene mardine :D

Motosikleti
    Ciğeri sağlam hoş bi motor, alışınca deli viraja girerim ben bunla ankara çevresindeki ilçelerdeki virajlı yollarda.

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciğeri sağlam hoş bi motor, alışınca deli viraja girerim ben bunla ankara çevresindeki ilçelerdeki virajlı yollarda.
    Yae boşver Ankara cevresini mardine gel. Mardinde beleş benzin dağırıyorlar ha gel
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Motosikleti
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yae boşver Ankara cevresini mardine gel. Mardinde beleş benzin dağırıyorlar ha gel
    Yazık motora eskir o kadar yolda. Ben araba ile bile en fazla Malatya'ya kadar gittim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

Bu arada benim gidon kilitlenmiyo, çinliyi de aldığımda sola kitlenirdi ama sağa kitlenmezdi gidonu sağa vurdurarak düzeltmiştim. Bu sağa zaten kilitlenmiyo da sola çevirip kilitlemem için vurdurmam mı lazım gidonu ?

slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Anahtarı önce bastır bırak sonra çevir gidonu kilitlemek için

Motosikleti
    Alıntı slyman_b adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anahtarı önce bastır bırak sonra çevir gidonu kilitlemek için
    Öyle yapıyorum zaten eski motorum da aynı o şekilde kilitleniyodu ama bunda olmuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

Gidonu kilitlemek için anahtarı bastırmadan çevirmek gerekiyor. Akşam biraz daha gezdim 195km'ye geldim aynalar dışında herşey güzel, yoldan gözünü ayırmadan aynalara bakmak imkansız. Sanırım Cg aynası takıcam buna da, tipini bozarsa bozsun arkayı görememekten iyidir. 113 km hıza kadar çıktım yokuş aşağı 8 bin devire geliyor o hızda.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Deathghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu 2 2.5 litre yakanlar bunu nasil beceriyor.Ben de cok agrasif kullanmiyorum da 3.5 litre rahatlikla yakıyor.
    Ulkemizde su kadar litre yakiyor dendi mi +1 litre motor icin +2 litre araba icin eklemek lazim benim gordugum.
    kimsenin o degerleri yaktigini zannetmiyorum. Extrem durumlar haric.(ruzgarsiz yolda hirs yapip 6.vites 60 kmsa gitmek gibi.)
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns

Bajaj 200 AS da kullanılan bu ön camlardan getirse çok güzel olur. Biz özellikle ucuz diye pulsarı seçtik ama aksesuarlarda arz talep dengesizliğinden piyasadakilerin fiyatı yüksek.
    Bu Siperlikten istiyoruz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)