Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlaşılma olmuş galiba peşin 6500 verdim gerisi kredi kartına taksit yaptırdım,motoru teslim aldım iş yerinde yatıyor kullanma nailine ulaşamadım henüz, sigortası yeni plakaya işlenmemiş pazartesi o hallolur yavaş yavaş trafiğe çıkarım parmak uçlarıyla yere temas ediyorum alıştırma yapmam gerek. Kalın sağlıcakla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

İlk izlenimlerim evet sele kotu, benzin kokusu alıyorum, on gidin çok hareketli devamlı hareket halinde drift biraz sert olunca bu çocuk oyuncağı gibi oldu, gidişi güzel motor sesi berbat.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:24 ----------

Ön fren kaçırıyor gibi yeşil sıvı olmuş yarın akşam servise goturmak lazım hıdrolik goztergesinde de sıvı gozukmuyor sıvı kalmamış içinde kullanırken sorun yaratır mı arkadaşlar.
    sıvı olmazsa frende tutmaz götürmen lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    tutuyor ama tepkisi geç oluyor, motoru düz seviyeye getirdim camından hiç bir şey gözükmüyor fren kısmı hortumu sıvı olmuş büyük bir ihtimal hortumu sıkan 4cm metal bir parça var ordan veya başaltma sıvısından kaçırıyor. resimleri yarın yüklerim, bilgisayarda sorun yaşıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

Ön fren göstergesi ve fren disk üzerindeki sıvı damlacıkları.

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    hidolik kaçırmış, hemen servise götür kaçağı tespit ettir. Allah muhafaza tutmuyor diye asılırsın frene öyle bir yerde kavrama yapar ki.... fena

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    Hidrolik sıvısı beyaz diye biliyorum bu yeşil bebek sanki radyatör sivisina benzettim ama kesinlikle baktır .gidonu sağa kır motoru sağa yatir sıvıyı göreceksin .
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    sağ kısımda yeşil sıvı var ama oraya nasıl sıçradı bilmiyorum, fren hidrolik gostergesinde sıvı gözükmüyor bağlantı hatasımı var onu bilmiyorum. motoru hafta içi çalıştığım için kullanmıyorum akşama servise götüreceğim, bir kaç işlem daha var tespit edip yapılmasını isteyeceğim.
    agrasiwe bunu beğendi.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    hidrolik sıvısı oldukça asindirici bir madde
    gözüne falan sıçrama yapmasın
    motora bulaşan yerleri hemen su tutarak uzaklaştır
    silmeye calisirsan yuzeyini asindirabilir

radyatör suyuna benziyor rengi
    radyatör sivisiz kalmasın

Motosikleti
    motora bulaşan sıvı yok sadece resimde gözüken fren kısmında yeşil sıvı var, fren göstergesinde sıvı gözükmüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:19 ----------

sorunu buldum, soğutma sıvısının su konulan kapağı tam sıkılmamış baskı yapınca kopaktan sıvı atıp ön fren hortumuna sıçratıp fren yeşile boyanmıştı, biraz ekleme yapıp kullanacağım ama test etme gibi bir durumum yok artı fren hidroliğimdede sorun yokmuş içinde sıvı var mı yok mu belli olmuyordu bugün baktık varmış.

Motosikleti
    Honda CB650F
    Herkese merhaba,
    Bende bugün itibariyle siyah Pulsar'ı teslim aldım. Plaka ruhsatı kendim hallettim 1 saatte hepsi bitti 35 km kadar sürdüm şimdilik çok beğendim umarım uzun vadede üzmez. Bu arada Peker motor'a ilgi alakadan dolayı teşekkürler, Ümraniye bayiye uğramayın bile, ilgi yok alaka yok, 1 hafta öncesinden zamlı fiyattan satmaya çalışması vs. Resim yükleyecektim ama bulamadım yüklemeyi.
    Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin...

Motosikleti
    Hayırlı olsun, allah kaza bela vermeden, sinek dahi gonmadan sürmeyi nasip etsin. arama kısmına hızlı resim yükle deyin açılan pencereden resmi yükleyip linki yazı yazma bölümüne gelin resim veya video yeri var fare ile işaretlerin üzerine gelirseniz ( insert image ) tıklayın yapıştırın ok deyin bitti gitti.

Arkadaşlar merhaba,

Pulsar için yeni bir zincir dişli seti çalışmamız var. Yurt dışındaki örneklerini inceledik ve üretmeye karar verdik. Bu zincir dişli setiyle motosiklet
    160 km hızda sabit gidebiliyor.

Yakında gelişmelerden sizi de haberdar ederim.

Selamlar.

Motosikleti
    hız severlere hayırlı olsun, şu an ki limitleri bana yeter henüz daha 55km hızı geçmiş değilim rodajdayım.
    maktama bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB650F
    Çok sağol hepimize inşallah.

AttilaXtreme, kdiner, TIGERSHARK ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tutuyor ama tepkisi geç oluyor, motoru düz seviyeye getirdim camından hiç bir şey gözükmüyor fren kısmı hortumu sıvı olmuş büyük bir ihtimal hortumu sıkan 4cm metal bir parça var ordan veya başaltma sıvısından kaçırıyor. resimleri yarın yüklerim, bilgisayarda sorun yaşıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

Ön fren göstergesi ve fren disk üzerindeki sıvı damlacıkları.
    http://www.hizliresimyukle.com/image...141116_004.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...141116_002.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...6_001c333d.jpg
    O akan yeşil sıvı-antifriz....fren hidrolik rengi açık ayçiçeği yağı rengindedir...Zaten fren hidrolik sıvısı kaçırmış olsa...;
    1) fren hava yapacağı için hiç tutmaz2)fren sıvısı değidiği yeri (boyayı söker) mahveder....Antifriz e dikkat et de- motora hararet yaptırıp-conta yaktırma....
    The Power of The Dreams.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı omer58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı omer58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin
    Orta ayaklık üzerinde varmıydı? yoksa ekstradan sen mi taktırdın?

Benim sinyallerin ustundeki mavi isiklar yanmiyor.acaba orada isik yokmu yoksa benim ki mi bozuk.bayiden alirken yanmiyordu servise goturemedim .halen binemiyorum plaka olmadigi icin.

Motosikleti
    Honda CB650F
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
    Amin, çok teşekkür ederim hep beraber kazasız belasız inşallah.

Alıntı mesmeyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin
    Orta ayaklık üzerinde varmıydı? yoksa ekstradan sen mi taktırdın?
    Teşekkür ederim, amin cümlemize.
    Orta ayaklık motorda bulunmuyor ekstradan takıldı.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Arkadaşlar merhaba,
    Ben de uzun kararsızlık ve bütçe ayarlamaları sonucu ilk motorum beyaz Pulsar'ı almış bulunmaktayım. Yarın ruhsat plaka işleriyle uğraşacağım. Bir de motolastiği aradım metzeler lasertek veya bridston batlax bt39 ellerinde varmış. Fiyat açısından metzeler baya uygun bu lastikle batlaks arasında çok fark var mıdır? Bilgi verebilir misiniz? Kışın çok binmeyi düşünmüyorum. Ancak hava güneşli olursa binerim. Bir de yeni başlayan birine tavsiyeleriniz olursa beklerim.
    Keyifli Sürüşler.

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Motorum henüz 170 km'de.Resimde işaretlediğim, gidonu tutan vidalar gevşemiş.Gidon neredeyse elime gelecekmiş o derece.Ehliyeti henüz alamadığım için gece sürerim mahalle aralarında.Ve geceleyin bu durumu fark edemedim.Gündüz gözüyle motoru arkadaşa gösterirken o fark etti. Alyanla hemen sıktık.Binmeden önce motoru hep kontrol ederim ama bu vidaların gevşeyeceği hiç aklıma gelmezdi.Söylemek istediğim şey motorumuzun her yerini, her sürüş öncesi kesinlikle kontrol edelim.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900

pulsarım ve ben

baktım hava fena değil

biraz alıştırma yaptım

ve biraz renklenelim diye sizlerle paylaşıyorum,bu arada benim ilk motorum ve henüz 80 kilometre anca yaptım,,,
    vico ve agrasiwe bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)