Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Pulsar yazılı jant şeriti almak isteyenler için facede siperlik sayfası toplu alım olursa ürün sayısına göre 10 - 20 tl arasında bir fiyata yapabilecegini belirtmiş almak isteyenler varsa birlikte alalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NS 200
    valla bende merak ediyorum bu denge sensörü sesini bazen civata gevşemiş gibi bir ses geliyoröyle bir şeymi acaba birisi video çekip koyarsa bizde anlarız
    tekoklava bunu beğendi.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Alıntı daewo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende merak ediyorum bu denge sensörü sesini bazen civata gevşemiş gibi bir ses geliyoröyle bir şeymi acaba birisi video çekip koyarsa bizde anlarız
    bildiğin zırıltı sesı özellikle gazı kapattığında cıkıyor yeride deponun altında biyerlerde seste ordan gelıyor zaten bende oncellerı azdı su sıralar arttı garantiden parcayı degıstırıyorlarmıs ama yıne o ses gelıyormus galıba ben asıl arko fren balatasından gelen vonk vonk sesıne takmıs durumdayım bıkere mudahale edıldı servıste ama ıse yaramadı sımdı jantın veya dıskın yamuklugundan suphelenıyorum pzt sı kuralkan la ırtıbata gecıp cozucez servısle ınsallah...

ANATOLİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ BANDİT GSF 600S
    Alıntı Ümit IŞIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yaş 36, ergo 45 tl. ye yaptırdım 2 ay önce.
    ÜMİT, EDREMİT TE BAJAJ BAYİSİ VAR MI?

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    aynen çok merak ettim ama tam olarak bilgilenemiyoruz

Motosikleti
    pulsar 200 enes :)
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğin zırıltı sesı özellikle gazı kapattığında cıkıyor yeride deponun altında biyerlerde seste ordan gelıyor zaten bende oncellerı azdı su sıralar arttı garantiden parcayı degıstırıyorlarmıs ama yıne o ses gelıyormus galıba ben asıl arko fren balatasından gelen vonk vonk sesıne takmıs durumdayım bıkere mudahale edıldı servıste ama ıse yaramadı sımdı jantın veya dıskın yamuklugundan suphelenıyorum pzt sı kuralkan la ırtıbata gecıp cozucez servısle ınsallah...
    ya su vonk vonk ses bende de var bıde sabahları cok ses yapıyo sınır edıyo adamı , bıde ses kesık kesık gelıyo yamuk gıbı sankı, cızırtıda sınır edıyo bazen, buna bı cozum bulunsa ıyı olur
    neyse yarın gezıye cıkıyoruz ins. biraz hakkını verelım pulsarın..

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balata sesi sabahları bendende geliyor inceden öyle dikkat edersen duyuyorsun ama 100mt sonra kesiliyor ses
    akşam iş dönüşü bakıyorum arka balata baya bi ısınmış

Motosikleti
    Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balata sesi sabahları bendende geliyor inceden öyle dikkat edersen duyuyorsun ama 100mt sonra kesiliyor ses
    akşam iş dönüşü bakıyorum arka balata baya bi ısınmış
    arkadaslar o zaman bu bır fabrıkasyon serı uretım hatası asagı yukarı herkezde bu ses mevcud ıse ya jant yamuk yada dısk cunku ben gecen hafta servıste balatanın dıske surten yerını hafıften traslattım sorun balatanın o surten yerının koselı olmasından yapıyordur deyıp bıraz ovallestırmıstık ama olmadı ses 1 gunlugune kayboldu ama sonra yıne basladı ben pzt sı bunun ıcın gereklı ıslemlere baslııcam gerekırse artık nerde hata varsa jantta veya dıskte garantıden degısme talebınde bulunucam...
    tekoklava bunu beğendi.

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Balata sesi çogu motordan gelir arkadaşlar bu kadar takılmayın bu biraz da balatanın kalitesi ile alakalı

Motosikleti
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balata sesi çogu motordan gelir arkadaşlar bu kadar takılmayın bu biraz da balatanın kalitesi ile alakalı
    balata sesı fren yapınca gelmıyor, normalde gıderken dıske surtuyo yoksa takılmam zaten ayrıca pulsarın uzerındekı balatalar bence yeterınce kalıtelı sonucta brembonun malı daha ne kalıtelı olacak ...
    vico bunu beğendi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Pulsar'ı bazı -duygusal- sebeplerden dolayı almadım ancak devamlı suretle konu başlığını takip ediyorum.
    174 sayfanın tamamını istisnasız okumuşumdur tek bir mesaj bile kaçırmamışımdır.
    İlk düşüncelerim bu modeli almayı ertelemiş olmamdı belli bir süre sonra mutlaka alırım diyordum ancak konu ilerledikçe ve ben bu mesajları okudukça fazlaca soğudum pulsardan.
    Sanırım biraz sorunlu bir model.
    İlerdeki fikrim ne olur bilmiyorum ama şu an motosiklet alacak olsam seçimimi pulsardan yana kullanacağımı sanmıyorum.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar'ı bazı -duygusal- sebeplerden dolayı almadım ancak devamlı suretle konu başlığını takip ediyorum.
    174 sayfanın tamamını istisnasız okumuşumdur tek bir mesaj bile kaçırmamışımdır.
    İlk düşüncelerim bu modeli almayı ertelemiş olmamdı belli bir süre sonra mutlaka alırım diyordum ancak konu ilerledikçe ve ben bu mesajları okudukça fazlaca soğudum pulsardan.
    Sanırım biraz sorunlu bir model.
    İlerdeki fikrim ne olur bilmiyorum ama şu an motosiklet alacak olsam seçimimi pulsardan yana kullanacağımı sanmıyorum.
    sayın reverse bastan soylıım marka fanatıklıgı yapmıyorum aracım pulsr dıyede yazmıyorum , ınanın sızın gıbı yapsaydım ve bu 174 sayfayı okusaydım ve pulsar almak ıcın bekleseydım yıne gıder pulsar alırdım. nıtekım bende almadan once sızın gıbı forumu basından berı takıp edıyorum aldım hala dogal olarak forumdayım .ınanın burda yasanan sorunlar devede kulak ve cok buyuk sorunlar degıl halledılebılecek ve ufak sorunlar sonucta pazara yenı gırmıs bır arac ve kuralkan ve fırma yetkılısı ekrem bey markanın arkasında yasanan sorunalra cozum uretmede gec kalınmıyor . pulsar bence bu segmentte ıdeal bır arac kullandıkca keyıf veren son derece atak kıvrak ve kullanıslı ıstanbul gıbı bır sehırde cok guzel ıs goruyor tam bır fıyat performans aracı tabıkı eksık yanları olur ve olacak ama hangı markanın sıkıntıları yokkı yeterkı sorunlar fırma tarafından gıderılsın ha kuralkan markanın arkasında durmaz ve bız kullanıcıları aracla basbasa bırakır ve cozum uretmez ıse sıkıntı olur hepımızde tepkımızı koyarız ama su anda boyle bır sey yok olmayacak gıbıde duruyor . sonucta motosıklet dedıgmız arac mekanık ve elektronık parcalardan olusan bır yığın, sorun cıkarmayan bır cıhaz daha bence uretılmedı cıkacak sorunlara cevap veren uretıcı oldugu surece sıkıntı cıkmaz. bence sız yınede bence bırazdaha takıp edın dıger markalarıda tahmınımce arastırıyorsunuzdur goreceksınız onlardada sıkıntı vardır tabı bu ıs butce meselesı pulsarın en bas rakıbı ktm duke 200 daha kalıtelı eyvallah ama ınanın aradakı fıyat farkı kadar degıl veya cbr 250r yegenım yenı aldı hergun nerdeyse beraber suruyoruz cok buyuk fark yok tamam daha konforlu ve son suratı 10 15 km daha fazla ama yıne arada fıyat olarak baya fark var ... hayırlı aksamlar dılerım...
    tekoklava ve reverse bunu beğendiler.

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Hkn34 kardesim bu yukarda yazdiklarinin birebir aynisini 4 sayfa önce ben yazdigimda biz pulsar satın aldik ekrem beyi satin almadik gibi saçma şeyler yazdin bana cvp olarak ama ne hikmetse simdi ayni şeyleri kendin yazuyorsun başkalarına ! Neyse bende polemiğe girmek istemiyorum.

FatihPrLk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125esd White :)
    YBR mi satınca alacağım motor pulsar olacak inşallah ) Yakından inceledim çok hoşuma gitti nasip olursa bende aranızdayım

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ANATOLİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÜMİT, EDREMİT TE BAJAJ BAYİSİ VAR MI?
    Havranda var satış-servis aynı kişi. Bajaj internet sitesinde bilgileri var, ismi Ali OCAK.
    ANATOLİA bunu beğendi.
    Efeler Diyarı EDREMİT

Motosikleti
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hkn34 kardesim bu yukarda yazdiklarinin birebir aynisini 4 sayfa önce ben yazdigimda biz pulsar satın aldik ekrem beyi satin almadik gibi saçma şeyler yazdin bana cvp olarak ama ne hikmetse simdi ayni şeyleri kendin yazuyorsun başkalarına ! Neyse bende polemiğe girmek istemiyorum.
    lastromantic kardesım sen sasırdın sanırım, sana ben yazdıkların hakkında cevap falan yazmadım burdan kımseylede polemıge falan gırmem de tartısmamda konular hakkında fıkrımı ve goruslerımı bıldırırım oda maksat aynı aracı kullanan ınsanlar bırbırınden bıseyler ogrensın ve faydalansın dıye, bı bak bakalım sana cevap veren benmıyım baska hakan mı sen hakanları karıstırdın galıba sen cok kızmıssın gozun kor olmus dıkkatlı bakmıyosun ekrana...
    maktama bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    174 sayfa okuyup karar değiştiren arkadaşım
    ben de 174 sayfayı okudum , + motoru alıp 2000 km kullandım

şimdi motorum olmasa ve gidip yeni motor alacak olsam ,
    pulsar bu fiyata burda dururken ,
    200-250 bandında hiçbir motora etiketlerindeki parayı ödemem.
    ödersem kendimi gerizekalı gibi hissederim çünkü.
    hkn34, maktama, online253 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    174 sayfa okuyup karar değiştiren arkadaşım
    ben de 174 sayfayı okudum , + motoru alıp 2000 km kullandım

şimdi motorum olmasa ve gidip yeni motor alacak olsam ,
    pulsar bu fiyata burda dururken ,
    200-250 bandında hiçbir motora etiketlerindeki parayı ödemem.
    ödersem kendimi gerizekalı gibi hissederim çünkü.
    aynen oyle aradakı fark yuzde olarak kımsenın farkında degıl en yakın rakıbı yle arada 5000 tl var yahu , benım bır 5000 tl daha olsa ustune 2350 tl daha bulur bı pulsar daha alırım onada abım bıner .
    meki 60 bunu beğendi.

Motosikleti
    NS 200
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    --kardeş ben forumu elimden geldigince takip ediyorum sana o cevabı veren hkn34 degil,, hkn-anm'ydi sanırım yanlış kişiye kızdın sanırım
    hkn34 bunu beğendi.

Motosikleti
    --kardeş ben forumu elimden geldigince takip ediyorum sana o cevabı veren hkn34 degil,, hkn..anm'ydi sanırım yanlış kişiye kızdın sanırım
    bende onu dıyorum arkadasa cok kızmıs dıkkatı dagılmıs durup dururken bana atarlanıyo. neyse farkına varınca duzeltme amaclı bır ıkı satır yazar herhalde...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)