Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güneş aydınlanırken yola çık, mola vereceğin yerleri kafanda belirle. Yavaş gitme, çok hızlı da gitme... Seri git, duraklamalarda fazla oyalanmamak mantıklı olur. Uzun yola çıkmadan önce gerekli kontrolleri yapmış(tır)mışsındır diye düşünüyorum. Bilmiyorum seleyle oynadın mı ama geçici olarak daha rahat bir çözüm bulabilirsen faydana olur. Bol su içeceksin tabiki... Daha pek birşey gelmiyor aklıma. Ufak çaplı bir tamir takımı ayarlayabiliyorsan al yanına. Lastik tamir kiti de çok gerekli olmasa da bulundurursan iyi olur. Yolu dört molayla tamamlardım ben olsam. İlk 200, 350, 500, 650 şeklinde... Arada ufak tefek çiş, su, fotoğraf molaları olur tabi.
    Eyvallah kardeşi tavsiyelerin için. Sele için BIM'den havalı minder almıştım baya rahat ettiriyor, onu kullanacağım, dediklerini aklıma yazdım teşekkürler tekrardan :D
    kadango bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Pashapache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardeşi tavsiyelerin için. Sele için BIM'den havalı minder almıştım baya rahat ettiriyor, onu kullanacağım, dediklerini aklıma yazdım teşekkürler tekrardan :D
    Bende havali minder diyecektim ki akil etmissin hizin 100un altina inmesin, molalari sık ve kısa ver. Yolculuk boyunca bi kere zincirini yagla. Yaninda agri kesicin olsun, ruzgar bas agrisi yapar. Kulakici kulaklikla hafif muzik dinle boylece daha az rahatsiz olursun.bide gitmisken bize kaymakli lokum gonder
    Pashapache ve katilkoala bunu beğendiler.
    TRANSALP XL700

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende havali minder diyecektim ki akil etmissin hizin 100un altina inmesin, molalari sık ve kısa ver. Yolculuk boyunca bi kere zincirini yagla. Yaninda agri kesicin olsun, ruzgar bas agrisi yapar. Kulakici kulaklikla hafif muzik dinle boylece daha az rahatsiz olursun.bide gitmisken bize kaymakli lokum gonder

Tamam kardeşim başım üstüne :D
    sbr bunu beğendi.

hak_anm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Öncelikle problemsiz bir seyahat yapmanızı ve sağlıkla ulaşmanızı ve dönmenizi dilerim.

Yolculuk öncesi gerekli kontrolleri yapmışsınızdır.
    Hava ve yol şartlarını öğrenmiş ona göre de önlem almışsınızdır.
    Yol tecrübenizin olduğunu belirttiğinize göre 800km'yi de rahatlıkla katedebilirsiziniz.
    En azından 800km gidecek ve dönecek deneyime sahip olduğunuzu hissettiriyorsunuz.

Bence sadece ve sadece sürüş güvenliğinizi riske edecek davranışlarda bulunmayın. Görünür olun, mümkünse reflektörlü (yeşil veya turuncu) yelek giyin.
    Rüzgar faktörü ve motora hakimiyetinizi riske edecek hızlara ulaşmayın. Hız limitinizi sadece siz belirleyin.
    Motosikletinizin ve kendinizin limitlerini öğrendiyseniz sorun yok.
    Çabuk gitmeniz değil, güvenli gitmeniz önemli.

İyi yolculuklar
    Pashapache, katilkoala ve kittyhawk bunu beğendiler.

Motosikleti
    pulsar 200 enes :)
    bi kılo afyon sucugu yarım kılo kaymak ,
    ha unutmadan gelırken saglam gel

saka bı yana hayırlı yolculuklar dostum..

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Randevusuz işleri halletim plaka basıldı allaha şükür on takımda boşluk vardi servise gittim halletto arka amortisör ayarinida ortaya getirttim 440 km deyim hala benzin var 500 rahat görecek herhald
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

denizhan_d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Randevusuz işleri halletim plaka basıldı allaha şükür on takımda boşluk vardi servise gittim halletto arka amortisör ayarinida ortaya getirttim 440 km deyim hala benzin var 500 rahat görecek herhald
    deponuz ne kadar doldu birde kullanımınız nasıl mesela devir kaça gelince vites değiştiriyorsunuz ben 50 liraya depoyu doldurmustum 275 km gittim sonraki dolumda 47,45 liralık benzin aldı ortalamaya vurusak km de 17 kurus civarı yapıyo bana göre güzel ama sizin km yi okuyunca şaşırdım

Motosikleti
    Onda bajaj boxer var

Motosikleti
    pulsar ns 200
    Alıntı anilbuca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Iki senelik bir scooter tecrübesinden sonra vitesli motora geçiş yapıyorum ve cbr 250 ile pulsar 200 arasında karar verme aşamasının sonlarında pulsar 200e yönelmiş bulunmaktayım. Aradaki ciddi fiyat farkı ve amatör oluşum, ilerleme aşamasında oluşum bu karar için oldukça geçerli bir sebep. Şayet 13 bin liralık bir motorla hata yapmak var 7 bin liralık bir motorla hata yapmak var takdir sizin. Bu motor bana bu geçiş sürecinde yeterde artar. Size sorum şu, motoru sıfır km almak istiyorum ve bayiden taksitle alabilir miyim? Daha önce almış olan arkadaşlar ve abiler bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler
    Arkadaşlar bayiden alım konusunda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

denizhan_d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    pardon görmedim :D

Arkadaşlar malesef yurt dışı nedenim ile satmak zorundayım pulsarımı ilgilenen varsa temiz motor arayan varsa ulaşabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8652181/detay/

İlanda her şey detaylı.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Sıfırı 7300tl olan motorun 2. eline 7700 verecek bir enayi buradan çıkmaz bana kalırsa. Size hayırlı satışlar.

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    Arkadas ben anlamiyorum boyle ilanlardan bir sey akli selim olan kim verir o motora o parayi. fiyatini 6500 yazsan bile yine de dusunurum sifirini almak varken sahsen benim boyle bir motorum olsa fiyati 7700 yazipta ilan vermeye utanirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

Merhaba nasipse bu ayin sonunda yeni motorumu nihayet aliyorum. Motor sifir olacagi icin ekstradan masraf cikmasin diye gerekli islemleri yapip ruhsata isletmeyi dusunuyordum topcaseyi yalniz ticari olmayanlar icin projelendirme yapilmadigini bir arkadas paylasmisti bu noktada bazi islemler kilitleniyo cunku projelendirme yapilmadan ruhsata nasil islencek gibi. Sizce ne yapmam gerekiyor degerli abilerim ve arkadaslarim bu islerle hic ugrasmaya gerek var mi yok mu nasil emin olcagim ben. :( Bu konuya bir aciklik getirebilecek veya beni yonlendirebilecek olan varsa sevinirim

Motosikleti
    Arkadaslar
    michelin pilot street 680tl
    Metzeler lazertech. 480tl
    Sizce hangisini almali ???

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Hala motoru test edebilecegimiz biryer var mi ? Istanbuldan bahsediyorum ve kullananlar artik baya kilometreler yaptiniz bir problem yok gibi gorunuyor he ?

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Şu yağmurlar bir başlasın bu ayda bir dönsün ondan sonra ikinci el motorlarına 7-8-9 bin yazanları görecez bakalım artık ya naftalinleyip kaldırırlar sandığa yada bu fiatlar düşecek elbet
    kaytmazbatur bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı vico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar

Ekonomi duymasın
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Arkadaslar
    Sava MC-50 M-racer modelini de bakmanızı ve araştırmanızı tavsiye ederim ben şuan onu kullanıyorum ve gayet memnunum. 320 tl fiyat/performans canavarı bence suan 1100 km oldu lastiği takalı.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Arkadaslar
    SAVA MC25 -250-300 civarı. Üzerinde su kanalları var. Ona göre tercihini yap. Ben bunu kullanıyorum. On numara lastik.

http://www.savaturkiye.com/UrunDetay...0Bogart&UID=15
    gelebek bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

co2fix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SAVA MC25 -250-300 civarı. Üzerinde su kanalları var. Ona göre tercihini yap. Ben bunu kullanıyorum. On numara lastik.

http://www.savaturkiye.com/UrunDetay...0Bogart&UID=15

Atilla abi sen SAVA kullanıyorum 10 numara diyosunda geçen yağmurda aklım gitti yazıyordun kontrolu zor yağ gibi kaydım bi kaç kez diyodun.Tork yüksek olduğu için gazlamaya gelmiyor yüksek viteste düşük devirde kullanımı öneriyordun.Geçen pazar günü bursaya yağan yağmuru seli haberlerde görmüşsünüzdür.Ben o gün eşimle beraber motorun orjinal lastikleri ile trafikteydim ve şükür bir problem yaşamadım.Yazılanlar ve yapılan yorumlar nedeni ile çok temkinli dikkatli kullandım ama öyle senin yazdığın gibi sabun üzerinde gider gibide değildim.Ve lastiklerim Michelin-Metzeler-Sava v.s bir marka değil orjinal üzerindeki lastiklerdi.He bu demek değilki üzerindeki lastikler çok iyi ama çok kötü de değil bence şöförlede alakalı lastik olayı.
    rebel_punto bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)