Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Hayırlı olsun şimdiden kardeş. Hoş geldin şimdiden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben mondilain şu an hatırlayamadığım yeni bir modelininkileri taktım fiyatına göre oldukça iyiler lakin sağ aynayı takmak için 1/25 diş adımında ters diş 3 cm boyunda m 10 vida gerekli piyasada bulamadığım için tornacıda özel yaptırdım bu vidayı bulabilirseniz bu aynaları alın derim , hem yakışıklı hem uygun fiyat (25 tl.) hemde işlevseller aynaları sipariş edebileceğiniz yer mondial yetkili bayii izmit nejat bey tel:0 535 5184016

http://i.hizliresim.com/Z2Pzvz.jpg

http://i.hizliresim.com/Q1o81A.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:23 ----------

bajaj pulsar ns 200 arka çanta taşıyıcısı ister topcase bağla ister bağlama her motosiklete gerekli orijinal bir parça pulsar kullanıcılarına ve camiaya hayırlı olsun , camiaya arana antibiyotik girmiştir İRF GELİYOR BİZDE BURDAYIZ....

http://www.youtube.com/watch?v=qZ3l-rP3wzw

irfan abi bugün petline de benzin alırken yeşil ninja gördün ya o bendim gelicektim de yanına tanımazsın diye :D
    piyanist_irf bunu beğendi.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    ben mondilain şu an hatırlayamadığım yeni bir modelininkileri taktım fiyatına göre oldukça iyiler lakin sağ aynayı takmak için 1/25 diş adımında ters diş 3 cm boyunda m 10 vida gerekli piyasada bulamadığım için tornacıda özel yaptırdım bu vidayı bulabilirseniz bu aynaları alın derim , hem yakışıklı hem uygun fiyat (25 tl.) hemde işlevseller aynaları sipariş edebileceğiniz yer mondial yetkili bayii izmit nejat bey tel:0 535 5184016

http://i.hizliresim.com/Z2Pzvz.jpg

http://i.hizliresim.com/Q1o81A.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:23 ----------

bajaj pulsar ns 200 arka çanta taşıyıcısı ister topcase bağla ister bağlama her motosiklete gerekli orijinal bir parça pulsar kullanıcılarına ve camiaya hayırlı olsun , camiaya arana antibiyotik girmiştir İRF GELİYOR BİZDE BURDAYIZ....

aynalar 125 mh drift
    150 mash modelinde kullanılıyor mus

http://www.kalyoncumotor.com/125-mh-...na-delta-force
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...61616209/detay

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Şu ayna olayını bi türlü çözemedik koca izmirde apache aynası yok

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan abi bugün petline de benzin alırken yeşil ninja gördün ya o bendim gelicektim de yanına tanımazsın diye :D

Bende bayagi suzdum seni galiba tanismiyorz diy dusundum sonra carsida yine gordum yemek yerken onumden gectin sonra eregli tarafina gectin karamursrle donerken gokcetepeden kus bakisi gordum yani sen icini rahat tut cevremde kim neye biniyor kuslar bana soyluyor kaytazdere sanayiye ugra bir cayimi ic girdikten sonra dogruca ilerliyorsun 1 degil 2. Blogun 4. Dukkani 47 numara

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu ayna olayını bi türlü çözemedik koca izmirde apache aynası yok
    İsteyene apache aynasi alip gonderebilirim. Anadoludaki arkadaslara yedek parca konusunda cok yardimci olmusumdur. Referans isterseniz apache topigine sorabilirsiniz.
    TRANSALP XL700

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul / Bahçelievler. Memleketi: 1. Kastamonu / Abana - 2.Hanımköy (Trabzon)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150 - Bajaj Pulsar 200 NS
    Bende bayagi suzdum seni galiba tanismiyorz diy dusundum sonra carsida yine gordum yemek yerken onumden gectin sonra eregli tarafina gectin karamursrle donerken gokcetepeden kus bakisi gordum yani sen icini rahat tut cevremde kim neye biniyor kuslar bana soyluyor kaytazdere sanayiye ugra bir cayimi ic girdikten sonra dogruca ilerliyorsun 1 degil 2. Blogun 4. Dukkani 47 numara
    Abi çok güldürdünüz beni, iyi anlamda tabi. Diyalog böyle birbirini görüp beğenen iki kişi gibi olmuş, böyle süzmeler, tepeden kuşbakışı bakmalar falan. Biz buna motosiklet sevdası diyoruz tabi. Bende genelde güzel bir motosiklet görünce yolumu falan değiştirir gider mutlaka incelerim, eşimde uyuz olur,bana bu kadar bakmıyorsun, ben bişey desem gidip baımassın diye.... :-)

Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    tiklanma rekorları kıran
    oğlum bak git in çekildiği yer kocaeli gölcük
    sana yakın oralar

J3ASKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    Motoruna alarm taktıran oldumu.

Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı J3ASKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bundan kullanıyorum
    memnunum

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...60524846/detay

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul / Bahçelievler. Memleketi: 1. Kastamonu / Abana - 2.Hanımköy (Trabzon)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150 - Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı J3ASKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Carub model 3807 taktırdım. Uzaktan çalıştırma özelliği de var,ama ben o özelliğine ilişkin kabloları bağlattırmadım. Sadece alarm özelliğini kullanıyorum memnunum. Alarmın üzerinde hassasiyet ayarı da mevcut.

Aka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Bu motorun rüzgara karşı zaafı var sanki.
    100 km hızda beşik gibi salladı beni kuşadasına gelinceye kadar.120 kg yük var üstünde sayılır.Özellikle topcase den sonra dahada arttı. Ön fren muhteşem ama arka fren berbat. Yolda 2 defa belki frene bastım 70 km de. Durdumki disk yanmış nerdeyse.Balataları söktüm az zımparaladım sonra yine aynı. Yavaş hızlarda frende boşluk varken yüksek hızda tamamen boşluk kayıp. Farkettimki frenler geri gelmiyor. Üstelik hidrolik ısınınca genişleyip şişiriyor frenleri

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hassasiyet nasıl acaba ürünü biraz eksi ve artı yönleriyle anlatırmısınız teşekkürler
    fearlesboyy bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Aka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun rüzgara karşı zaafı var sanki.
    100 km hızda beşik gibi salladı beni kuşadasına gelinceye kadar.120 kg yük var üstünde sayılır.Özellikle topcase den sonra dahada arttı. Ön fren muhteşem ama arka fren berbat. Yolda 2 defa belki frene bastım 70 km de. Durdumki disk yanmış nerdeyse.Balataları söktüm az zımparaladım sonra yine aynı. Yavaş hızlarda frende boşluk varken yüksek hızda tamamen boşluk kayıp. Farkettimki frenler geri gelmiyor. Üstelik hidrolik ısınınca genişleyip şişiriyor frenleri

Fren merkezlerine bir baktir acilen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:45 ----------

Alıntı Paksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çok güldürdünüz beni, iyi anlamda tabi. Diyalog böyle birbirini görüp beğenen iki kişi gibi olmuş, böyle süzmeler, tepeden kuşbakışı bakmalar falan. Biz buna motosiklet sevdası diyoruz tabi. Bende genelde güzel bir motosiklet görünce yolumu falan değiştirir gider mutlaka incelerim, eşimde uyuz olur,bana bu kadar bakmıyorsun, ben bişey desem gidip baımassın diye.... :-)

tepeden kusbakisi derken ben ayni zamanda havacilik ve yamac parasutu spoeuylada ilgiliyim o gun ucus tespiti take off kalkis yeri arastirmasi yapiyordum bah gecen kawasaki yesilini 2000 mt.den tanirin
    J3ASKAN ve Paksoy bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ayna hakkıbda bilgi vermek isterim tvs apache aynası cok net ve kaliteli tavsiye ederim

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hassasiyet nasıl acaba ürünü biraz eksi ve artı yönleriyle anlatırmısınız teşekkürler
    aynısından bendede var tavsıye ederım ben daha uyguna almıstım sesi gayet yüksek hassasiyetide gayet iyi.hatta ben evimin balkon kapısının sinekliğine bile taktım eskiden balkon kapısını açtıgımda tedırgın olur uyuyamazdım şimdi en ufak bir harekette bina ayaga kalkıyor( öyle rüzgarda ötmüyor yanı merak etmeyin )

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    SJ4000 Aksiyon kameram bugün elime ulaştı yakında ornek videoları hız denemelerini yüklerim . Almak isteyen arkadaşlar banggood.com dan satın aldım ben çinden 16 günde bana ulaştı. Almak isteyenler olursa alışveriş sepetini doldurduktan sonra kupon kodu kısmına BGDEAL yazarlarsa 10 $ indirim kazanırlar. Ben 86 $ a yani 192 tl ye aldım gerçek orjinal sj4000 geldi ebay'i pek önermem almak isteyen arkadaşlara.
    İyi forumlar

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bizimkinin denge sensörünü bugün garantiden değiştirdiler. Çok az fark etti. Daha az zırıldayanını taktılar. Anlaşıldığı kadarı ile ya bu zırıltıya alşacağız ya da denge sensörünü iptal edeceğiz. Başka çaresi yok gibi görünüyor.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

puyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pulsarına elcik koruması takan varmı?

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25
    Alıntı conmech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SJ4000 Aksiyon kameram bugün elime ulaştı yakında ornek videoları hız denemelerini yüklerim . Almak isteyen arkadaşlar banggood.com dan satın aldım ben çinden 16 günde bana ulaştı. Almak isteyenler olursa alışveriş sepetini doldurduktan sonra kupon kodu kısmına BGDEAL yazarlarsa 10 $ indirim kazanırlar. Ben 86 $ a yani 192 tl ye aldım gerçek orjinal sj4000 geldi ebay'i pek önermem almak isteyen arkadaşlara.
    İyi forumlar
    Merhaba . Hayırlı olsun kameranız.
    Birkaç foto çekip koyarmısınız_ Orjianl olup olmadığının ayrımını nasıl yaptınız? Mümkünse dıştan çekilmiş birkaç foto rica ediyorum. iyi günler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)