Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı Ümit IŞIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru 2 gündür kullanıyorum aynalardan yana hiç bir şikayetim yok, bence çok iyiler. (Motoru alırken ayarlattım)
    vallaha apche kullandım 4 sene apachenin aynaları kadar güven vemiyor AED mın ayna eleştirisine katılıyorum bu konuda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NS 200
    ---kardeş ben ıpone zicir yağı almıştım resmen beyaz boya gibi teflonluymuş kullanan varmı acep..sıktık ama bembeyaz oldu zincir görenler abi zincir neden beyaz diyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Alıntı conmech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 100 kmde şehir içi agresif kullanımda 3.9 Litre yaktı bu bence en fazla olabilecek değer şehirler arası 110-130 km arasında ise 2.8-2.9 litre yakıyor benim ki eğer motorunun rodaj da ise ondan olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:42 ----------

Zincir yağlama kullanıma gore değişmekte olup genellikle 300-500 km de 1 yağlama ve temizlemeside her 1000 km de bir olursa sıkıntı yaşatmadan 20 bin kmyi devirir hocam temizleme için gazyağı yağlama için repsol zincir spreyi öneririm.
    ------kardeş ben ıpone zicir yağı almıştım resmen beyaz boya gibi teflonluymuş kullanan varmı acep..sıktık ama bembeyaz oldu zincir görenler abi zincir neden beyaz diyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Alıntı che guevara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim Motorun gidon milinin civatası gevşek, frenlerde ve kasislerde vuruntu yapıyor.

Mal iyi, iyi de sadece servis değil, montaj aşamasında da özensizlik var, hatta tasarımda da. Ayrıca Ön çamurluğu köylü usulü ek parçayla uzatmışlar. Yeni bir kalıp ve yeni bir ön çamurluk yapmamışlar.

Arka çamurluk teker ve plakalık referans alındığında simetrik değil,
    Çocuk kandırır gibi, orta ayaklık iptali için, dönüşlerde yere çarpıyor muhabbeti yapılmıştı ama önemli bir ihtiyaç giderilmeli.

Aynaların montajı da, simetrik değil.

Tasarım genel hatları ile güzel olsa da, detaylara inince özen ve kalite sorunu kendini belli ediyor.

Her şeye rağmen, bu konseptte başka motor yok. bir üst sınıf alacak duruma ulaşıncaya kadar kullanacağız.

Kalite detaylarda gizlidir, Kolayca marka olunamaz.

Lütfen herkes gördüğü, yaşadığı problemleri, aksaklıkları yazsın ki, hem firmalar istifade etsin, hem de, bizler de bakış açımızı geliştirelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

Gaz koluna dokunmadığım halde, gidonu tam sağa kırınca kendi kendine gaz veriyor ve devir 5000'e çıkıyor. Bu durumu, yaşayan var mı?
    ---gaz teli bir yerlere sıkışmiş olabilir takip et normal kanalında falan degildir..göz kontrolü yap şöyle bir kastırdığı içindir büyük bir ihtimalle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Alıntı Ümit IŞIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru 2 gündür kullanıyorum aynalardan yana hiç bir şikayetim yok, bence çok iyiler. (Motoru alırken ayarlattım)
    --aynaları bazıları kötülüyor ama tamam fazla görüş açısı yaratmıyor ama fazla görüş yaratılması için aynaları dısarı dogru uzatmak gerekiyor oda her zaman boynuz gibi sıkıntı yaratıyor vede saga sola biryerlere çarptıgı için devamlı ayar gerektiriyor park ederken falan sıkıntı yaratıyor ben bu sekilde gayet meemnunum .valla ben AEA seyrettim ama söylediklerinin hepside doğru deil herkezin memnunıyet durumu farklı olabiliyor ben dinlerim ama kendim tecrübe etmeden herkeze de pek kulak asmam. sizlerde söylenenlerden fazla etkilenmeyin derim bence .

Motosikleti
    Bir Çok Marka
    ARKADASLAR AYNALARIN ARKAYI GOSTERMESI ICIN
    AYNANIN GIDONA OLAN BAGLANTI VIDALARINI GEVSETIN VE AZ BISE ONE YATIRIN (YANI DEBRIYAZ VE ON FREN MANETLERI AZCIK ASAĞA BAKSIN) BU ŞEKİLDE AYNALAR GUZEL GOSTERIYOR.. AYRICA AYNALARIN UST AYNA OLAN YER RUZGARDA VS KOLAY DONUYOR ISE AYNANIN UST BOGUMUNDA OLAN LASTIĞİ AŞAĞI ÇEKIN VE İÇERİNDE 3 ADET VİDA VAR ONLARI YILDIZ TORNAVIDA ILE SIKIN.. BU SEKILDE AYNALARDAN ŞIKAYETINIZ OLMAYACAK FARKLI AYNALARADA IHTIYAÇ DUYMAYACAKSINIZDIR..
    Hepinize kazasız belasız sürüsler diler
    Mubarek ramazan bayramınızı şimdiden Kutlarım..
    centil40, gelebek ve acoskun1970 bunu beğendiler.

hak_anm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    volkansacar,
    Yakıt sarfiyatın normalden fazla. Ben 10lt benzinle 325-350Km arası yapıyorum şehir içinde. Ayrıca terlemesi de normal değil, servisinle görüş bence.
    Ne kadar para o kadar ekmek değil bence senin sorunun.

tekoklava,
    Ben de TVS kullandım. Bu motorda ayna sorununu görünce hemen aklıma TVS aynası geldi ve TVS aynası taktım, gayet güzel oldu.
    Kör nokta neredeyse yok gibi. Görüş açısı geniş ve rahat. Şahsen tavsiye ederim.
    Vites konusunda ise ben de ilk aldığımda o sıkıntıyı yaşadım. Daha sonra vites kolunu bir tık aşağı indirdim. Şimdi gayet güzel; vites geçişleri ve
    boşa almada hiçbir sorun yaşamıyorum.

Yaklaşık 1200Km yol yapıp yeni geldim. Güzel, keyifli ve eğlenceli bir seyahatti.

Motosikletine yeni kavuşan arkadaşlara hayırlı olsun diyor; kazasız, sorunsuz ve sağlıkla binmelerini diliyorum.
    centil40 bunu beğendi.

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Alıntı che guevara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Centil40 neredesiniz, ses seda yok. derler ya, "Yediğin, içtiğin senin olsun gördüklerini anlat"
    Bizi bilgilendir lütfen.

Bu arada sizin ve forumdaki tüm arkadaşların bayramı kutlu olsun.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere en son Selanik e geldiğimde mesaj göndermiştim.

Selanik Beyaz Kule

Selanik te 3 gün kaldıktan sonra Yunanistan ın Meteora bölgesine geçtik.

Arkasından da Atina ya geldik.

Atina Monastiraki Meydanı

4 gün Atina da kaldıktan sonra da feribot ile Rodos Adasına geçtik.

Rodos ta 3 - 4 gün kalırız diye planlamıştık ama burayı çok beğendiğimiz için başka bir Yunan adasına geçmekten vazgeçtik. Bayram sonuna kadar Rodos ta kalıp buradan Marmaris e geçeceğiz ve oradan da Samsun a.

Yaklaşık olarak izlediğim rota.

Şu ana kadar 4502 km. yol yaptık. Toplamdaki yakıt ortalamamız 3.31 litre/100km.
    Tüm yol boyunca motorla ilgili sele sertliği haricinde hiç bir sorun yaşamadım.

Motorlarını yeni alan tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun diyorum.

Bayramda yola çıkacaklara kazasız belasız keyifli yolculuklar dilerim.

Hepinizin bayramı mübarek olsun.

Sevgili Centil40, güzel haberlerinizi aldık, çok memnun oldum. Çok guzel bir güzergah olmuş. Hanımefendiye de şükranlarımızı iletin lütfen. Şimdiden Ramazan Bayraminizi tebrik ediyoruz. Artık sizleri bekliyoruz. ..

hak_anm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Sayın Ekrem Ata,

Şahsım olarak sizin de bayramınızı kutluyor, ailenizle ve sevdiklerinizle nice sağlıklı ve huzurlu bayramlar diliyorum.
    Pulsar sahipleri olarak arkamızda Kuralkan'dan önce sizin desteğinizi bilmek bizleri huzur ve güven içerisinde seyahatler yaptırıyor.
    ekrem ata bunu beğendi.

Çok teşekkür ederiz Hakan bey.

Ben de bu vesile tüm motorsever kardeşlerimin bayramını tebrik ediyorum. Allah görünür görünmez tüm kazalardan muhafaza etsin ınşallah. ..

Selam ve saygılarımı sunuyorum. ..

Alıntı hak_anm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Ekrem Ata,

Şahsım olarak sizin de bayramınızı kutluyor, ailenizle ve sevdiklerinizle nice sağlıklı ve huzurlu bayramlar diliyorum.
    Pulsar sahipleri olarak arkamızda Kuralkan'dan önce sizin desteğinizi bilmek bizleri huzur ve güven içerisinde seyahatler yaptırıyor.
    tekoklava, Tardigrat ve centil40 bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    merhaba arkadaşlar bende motosikletimi yaklaşık 4 gün önce aldım antalyadan yaklaşık 9 saatlik bir zaman diliminde 90-110 km ortalamalrında seyirle litre olarak ölçemedim ama 95-100 tl lik yakıt harcadım ( toplamda 700 km ) açıkçası km ye kaç litre yaktı halen hesaplamadım

demem odur ki bajaj pulsar fiyat politikası ve detayları ile gerçekten bu yıla damgasını vurmaya aday bir modeldir ,beğendiğim ince bir çok ayrıntı var motosiklette , hacmine göre ivmelemesi son hızı oldukça tatminkar ,elciklerde özelliklede gece sürüşlerinde düğmeler üzerindeki mavi aydınlatma çok işlevsel ve şık olmuş,arka teker çamurluğu çok yerinde ve gerekli bir parça özelliklede kışın ,bir çok modelde olmayan extra bir parça ,6 vites olması , enjeksiyon püskürtme sistemi,sıvı soğutma olması , 3 buji vs vs. bu özelliklerdeki bir modelin satış fiyatına bakıyorsunuz ve şok oluyorsunuz neredeyse 125-150 cc eski teknoloji motosiklet parası eeeee daha ne istiyorsunuz tadını çıkaraın

motosikleti bayiden çıkarıp sırtına ilk bindiğimde 100 km sonra süspansiyon sisteminin biraz sert kaba ve koltuğunun sert oluşundan dolayı zaman zaman 5-10 dakikalık mola vermek durumunda kaldım ama bu durum bir takım modifikasyonla düzelebilir, koltuğa özel bir çalışmayla bu sorun aşılabilir , bu durum benim midemi bulandıracak bir durum da değil açıkçası , ne kadar para o kadar köfte ama bu motosiklet bu paraya bolca köfte sunuyor önümüze

birde titreşim olduğunu sosyal medyada söyleyenler olduğunu hatırlar gibiyim , tek silindir olupta titremeyen motosiklet olurmu ön gidonda ufaktan bir titreşim var ama bu konu beni pek rahatsız etmedi çünki lafını yapacak sorun yaratacak cinsten değil kesinlikle , yeni çıkmış bir model olduğu için biz kullanıcı olarak kafamızdaki ilk soru şu aslında, buna bende dahilim , 50 bin devirdikten sonra acaba sıkıntı çıaracakmı, kronik sorunlar pehdahlanacakmı,yoksa 100 bini sıkıntısız devirip 200 bini görecekmiyiz acaba ucuz etin yahnisi acı mı olacak motor bloğunun içinde bir canavar mı yatıyor yoksa korkak bir tilkimi dolaşıyor bekleyip göreceğiz

zaten aksesuar olayını kafanıza takmayın kappa gıvı gibi dünya markası çantalara uyumlu, yan çanta, arka çanta ,yeni dizayn daha kullanışlı vede sağlam , motor koruma demiri, orta sehpa ne gerekiyorsa seri halde üretimini, hayata geçireceğiz bu konuda daha önceden yaklaşık 10 adet farklı model ve hacimlerde modellere tasarım yaptık biliyorsunuz , konuyla alakalı bilgisi olmayan arkadaşlar www.irfmotor.com web sitemden yapılan çalışmaları inceleyebilirler irf varsa sorununuzun 100/100çözümü var demektir

bajaj pulsar için ful set çalışmalarına başlandığı müjdesinide şimdiden verebilirim sizleri yurtdışına oraya buraya istesenizde yollamayacağız en uygun fiyat politikası , farklı estetik, sağlam ürünlerle , nasıl Suzuki inazumanın sym wolf,yamaha xj 6,honda cbf 500,ve hatrıma gelmeyen diğer modellerde aile hekimi olarak isim yaptıysak pulsarıda listemize tez zamanda ekleyeceğimizden şüpheniz olmasın

rüzgarın ve motorunuzun tadını çıkarın hayattan keyif alın , kazasız sürüşler hepinize , esen kalın..
    tekoklava, lickup, mitmuallim ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    İrfan abi pulsarın hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanman dileğiyle...
    Sen şu pulsara elini attıysan açıkçası içim rahat alırım alacaksam. Daha önceki birkaç çalışmanı (inazuma vs.) takip etmiştim. Bir şeyi yaparkenki detaycılığını da az çok biliyorum.
    Artık yan-arka çanta demiri isteyenler boşuna başka adrese bakmasınlar.
    Abi bir de ön siper işine elini atsan?

Bak şöyle bir şey nasıl da yakışmış pulsara:

piyanist_irf ve gelebek bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800
    Arkadaşlar öncelikle hepinize şimdiden hayırlı bayramlar dilerim. servis konusunda herkes sıkıntı çekiyor gördüğüm kadarıyla, peki içimizde hem istanbul da ikamet edip hem de servisinden memnun olan kimse var mı? ayrıca arka amortisörünü sıkan veya gevşeten kimse var mı? yol tutuşunda değişiklik ne durumda oluyor merak ediyorum. ayrıca direksiyon milinin gevşekliğini yaptığı işlemden sonra uzun bir süre gideren var mı?
    Sokollu bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende motosikletimi yaklaşık 4 gün önce aldım antalyadan yaklaşık 9 saatlik bir zaman diliminde 90-110 km ortalamalrında seyirle litre olarak ölçemedim ama 95-100 tl lik yakıt harcadım ( toplamda 700 km ) açıkçası km ye kaç litre yaktı halen hesaplamadım

demem odur ki bajaj pulsar fiyat politikası ve detayları ile gerçekten bu yıla damgasını vurmaya aday bir modeldir ,beğendiğim ince bir çok ayrıntı var motosiklette , hacmine göre ivmelemesi son hızı oldukça tatminkar ,elciklerde özelliklede gece sürüşlerinde düğmeler üzerindeki mavi aydınlatma çok işlevsel ve şık olmuş,arka teker çamurluğu çok yerinde ve gerekli bir parça özelliklede kışın ,bir çok modelde olmayan extra bir parça ,6 vites olması , enjeksiyon püskürtme sistemi,sıvı soğutma olması , 3 buji vs vs. bu özelliklerdeki bir modelin satış fiyatına bakıyorsunuz ve şok oluyorsunuz neredeyse 125-150 cc eski teknoloji motosiklet parası eeeee daha ne istiyorsunuz tadını çıkaraın

motosikleti bayiden çıkarıp sırtına ilk bindiğimde 100 km sonra süspansiyon sisteminin biraz sert kaba ve koltuğunun sert oluşundan dolayı zaman zaman 5-10 dakikalık mola vermek durumunda kaldım ama bu durum bir takım modifikasyonla düzelebilir, koltuğa özel bir çalışmayla bu sorun aşılabilir , bu durum benim midemi bulandıracak bir durum da değil açıkçası , ne kadar para o kadar köfte ama bu motosiklet bu paraya bolca köfte sunuyor önümüze

birde titreşim olduğunu sosyal medyada söyleyenler olduğunu hatırlar gibiyim , tek silindir olupta titremeyen motosiklet olurmu ön gidonda ufaktan bir titreşim var ama bu konu beni pek rahatsız etmedi çünki lafını yapacak sorun yaratacak cinsten değil kesinlikle , yeni çıkmış bir model olduğu için biz kullanıcı olarak kafamızdaki ilk soru şu aslında, buna bende dahilim , 50 bin devirdikten sonra acaba sıkıntı çıaracakmı, kronik sorunlar pehdahlanacakmı,yoksa 100 bini sıkıntısız devirip 200 bini görecekmiyiz acaba ucuz etin yahnisi acı mı olacak motor bloğunun içinde bir canavar mı yatıyor yoksa korkak bir tilkimi dolaşıyor bekleyip göreceğiz

zaten aksesuar olayını kafanıza takmayın kappa gıvı gibi dünya markası çantalara uyumlu, yan çanta, arka çanta ,yeni dizayn daha kullanışlı vede sağlam , motor koruma demiri, orta sehpa ne gerekiyorsa seri halde üretimini, hayata geçireceğiz bu konuda daha önceden yaklaşık 10 adet farklı model ve hacimlerde modellere tasarım yaptık biliyorsunuz , konuyla alakalı bilgisi olmayan arkadaşlar www.irfmotor.com web sitemden yapılan çalışmaları inceleyebilirler irf varsa sorununuzun 100/100çözümü var demektir

bajaj pulsar için ful set çalışmalarına başlandığı müjdesinide şimdiden verebilirim sizleri yurtdışına oraya buraya istesenizde yollamayacağız en uygun fiyat politikası , farklı estetik, sağlam ürünlerle , nasıl Suzuki inazumanın sym wolf,yamaha xj 6,honda cbf 500,ve hatrıma gelmeyen diğer modellerde aile hekimi olarak isim yaptıysak pulsarıda listemize tez zamanda ekleyeceğimizden şüpheniz olmasın

rüzgarın ve motorunuzun tadını çıkarın hayattan keyif alın , kazasız sürüşler hepinize , esen kalın..
    Çok sevindim. Motoru alacak parayı tedarik eder etmez kapındayız Bu motora sakal da çok yakışır. Bu konuda da bir çalışma bekliyoruz sizden.
    gelebek bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı bobmarley_f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle hepinize şimdiden hayırlı bayramlar dilerim. servis konusunda herkes sıkıntı çekiyor gördüğüm kadarıyla, peki içimizde hem istanbul da ikamet edip hem de servisinden memnun olan kimse var mı? ayrıca arka amortisörünü sıkan veya gevşeten kimse var mı? yol tutuşunda değişiklik ne durumda oluyor merak ediyorum. ayrıca direksiyon milinin gevşekliğini yaptığı işlemden sonra uzun bir süre gideren var mı?
    Sorularından bir tanesine cevap vereyim. İstanbul avrupa yakasında benim tavsiyem oktay motor ve avrupa motordur
    AttilaXtreme, Paksoy, centil40 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorularından bir tanesine cevap vereyim. İstanbul avrupa yakasında benim tavsiyem oktay motor ve avrupa motordur
    Avrupa motor şu Küçükçekmece nikah dairesinin arkasında ki Avrupa motor mu? Onların Bajaj satış ve servisi var mı?

Şimdiden teşekkürler ve herkese hayırlı bayramlar.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Merhaba arkadaşlar. Saati nasıl ayarlayabiliriz?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı centil40 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere en son Selanik e geldiğimde mesaj göndermiştim.

Selanik Beyaz Kule

http://i.minus.com/ibsr4EuEoAtl0E.JPG

Selanik te 3 gün kaldıktan sonra Yunanistan ın Meteora bölgesine geçtik.

http://i.minus.com/isgh9vwwR84lj.JPG

Arkasından da Atina ya geldik.

Atina Monastiraki Meydanı

http://i.minus.com/i4di1JWxb3BZ.jpg

4 gün Atina da kaldıktan sonra da feribot ile Rodos Adasına geçtik.

http://i.minus.com/ir90kxuO3WAI5.JPG

Rodos ta 3 - 4 gün kalırız diye planlamıştık ama burayı çok beğendiğimiz için başka bir Yunan adasına geçmekten vazgeçtik. Bayram sonuna kadar Rodos ta kalıp buradan Marmaris e geçeceğiz ve oradan da Samsun a.

Yaklaşık olarak izlediğim rota.

http://i.minus.com/irbDngwmz7aS1.jpg

Şu ana kadar 4502 km. yol yaptık. Toplamdaki yakıt ortalamamız 3.31 litre/100km.
    Tüm yol boyunca motorla ilgili sele sertliği haricinde hiç bir sorun yaşamadım.

Motorlarını yeni alan tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun diyorum.

Bayramda yola çıkacaklara kazasız belasız keyifli yolculuklar dilerim.

Hepinizin bayramı mübarek olsun.
    İyi byrmlar iyi gezmişsiniz

Rüzgar camı ile ilgili daha fazla resim varmı sele ile rüzgar camını tam olarak görebileceğimiz yandan vede önden birer resim olsa fena olsaz naked demek rüzgar demek kısada olsa bi rüzgar camı uydurmak lazım

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupa motor şu Küçükçekmece nikah dairesinin arkasında ki Avrupa motor mu? Onların Bajaj satış ve servisi var mı?

Şimdiden teşekkürler ve herkese hayırlı bayramlar.
    Hayır abi orası değil. Sultangazide benim dediğim
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hâlâ plakalik iptali yapan çıkmadı galiba. Ben bugün yaptım bir kaç ta resim çektim. Laptop sizlere ömür olduğu için en kısa sürede resimlerini atmaya çalışırım. Selamlar, hayırlı Ramazanlar.
    Mrb Rebel Punto, fotoğraf yükleyebilir ve işlem hakkında detay verir misin.

Tşk.

Motosikleti
    Bir Çok Marka
    Alıntı mesmeyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Saati nasıl ayarlayabiliriz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

s.a Arkadaşlar..
    pulsara asfalt yolda diyecek bişeyim yok ancak stabilize yolda çok aşırı derecede sarsıyor ve rahatsız ediyor. arka amörtisörü gevseterek daha esnek yapabılırmıyız acaba..

ÖN AMÖRTİSÖRLERİ YUMUŞATMAK İÇİN NE YAPABİLİRİM.
    stabilize yolda cbf 150 yi arar oldum..

BU KONUDA FİKRİ OLAN ARKADASLARIN YAZMASINI RİCA EDERİM..
    Herkese Hayırlı bayramlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

s.a Arkadaşlar..
    pulsara asfalt yolda diyecek bişeyim yok ancak stabilize yolda çok aşırı derecede sarsıyor ve rahatsız ediyor. arka amörtisörü gevseterek daha esnek yapabılırmıyız acaba..

mesmeyut ve Aka bunu beğendiler.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı paauull adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/AZ6lWp.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

s.a Arkadaşlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

s.a Arkadaşlar..

konfor için ne yapabilirsin?

rebel punto ve ekonomi gibi uzun yolda boyun yastığı gibi bir ürün kullanabilirsiniz

arka amortisörü en yumuşak ayara getirebilirsiniz

seleyi 1 cm sungerle kaplayabilirsin dosemecide
    boyun uzunsa mesele yok ama yerden yuksekligini artıracak selenin az da olsa

emin değilim ama on amortisör un yağı degisebiliyir olabilir baska yağ koyarak daha yumusak bir süspansiyon sağlayabilirsiniz
    veya ic yayını degistirmek mumkunse o da değişebilir
    on amortisör gereksiz yere sert

arka nitrox gazli amortisör belki gaz miktarıyla oynayarak konfor artırılabilir bilene sorun derim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)