Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı centil40 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok arkadaþým ne dönmesi.

Þu ana kadar yaptýðým konaklamalar; Samsun - Bolu - Çerkezköy - Bulgaristan Burgaz - Bulgaristan Varna - Romanya Bükreþ - Bulgaristan Sofya - Makedonya Üsküp.

1 saate kadar Üsküp ten yola çýkacaðýz. Hedef Kosova Prizren.
    Ertesi gün de inþallah Bosna Hersek Saraybosna.
    Yola devam.....
    Allah(cc) yolunu açık etsin abicim. Dönüşte boool fotolu gezi yazısı isteriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:45 ----------

Loverboy,

Hayırlı olsun. Açtığım konulardan sele konusunun çözümünü bulabilirsin. Tekerine taş değmesin inşallah.
    Loverboy, Paksoy ve centil40 bunu beğendiler.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yok arkadaşım ne dönmesi.

Şu ana kadar yaptığım konaklamalar; Samsun - Bolu - Çerkezköy - Bulgaristan Burgaz - Bulgaristan Varna - Romanya Bükreş - Bulgaristan Sofya - Makedonya Üsküp.

1 saate kadar Üsküp ten yola çıkacağız. Hedef Kosova Prizren.
    Ertesi gün de inşallah Bosna Hersek Saraybosna.
    Yola devam.....

iyi yolculuklar, bize deneyimlerini, tavsiyelerini ve duygularını da aktar lütfen.
    centil40 bunu beğendi.

Loverboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Amin cümlemizin

co2fix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    maşallah siyahıda çok iyi duruyor şuan kararsız kaldım renk konusunda benim fiktim kırmızı siyah alıp etiketlerini söküp düz kırmızı ve siyah yapmaktı ileride belki yurtdısındakıler gıbı komple sarı veya bordo ya boyatmaktı ama sıyahta fena durmuyor

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Pulsar 200 Ns Türkiye Facebook Grubumuza katılmayanlar varsa bekleriz...

https://www.facebook.com/groups/baja...r200nsturkiye/

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    bajaj yollarda... sanırım bajajın 5000 km avrupa tanıtımını centıl40 yapıyor resimleri sabırsızlıkla bekliyoruz inşallah aynı şekilde dönmeniz dileğiyle...
    Paksoy ve centil40 bunu beğendiler.

Motosikleti

Türkiye turunun videosunu atmışlar. İzlemeden paylaşayım dedim
    Deathghost, fiyakalim ve ademx bunu beğendiler.

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul / Bahçelievler. Memleketi: 1. Kastamonu / Abana - 2.Hanımköy (Trabzon)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150 - Bajaj Pulsar 200 NS
    Yok arkadaşım ne dönmesi.

Şu ana kadar yaptığım konaklamalar; Samsun - Bolu - Çerkezköy - Bulgaristan Burgaz - Bulgaristan Varna - Romanya Bükreş - Bulgaristan Sofya - Makedonya Üsküp.

1 saate kadar Üsküp ten yola çıkacağız. Hedef Kosova Prizren.
    Ertesi gün de inşallah Bosna Hersek Saraybosna.
    Yola devam.....
    Tamam arkadaşım,yolunuz açık,tekelini düz olsun,belli mi olur,giderken bakım da oktay motorda karşılaşmış tsnışmıştık.Ben sipariş vermeye gelmiştim.Dönüş bakımında belki yine karşılaştırır,belki senin bakımla benim teslimat denk gelir.:-) yenge çayını içer,bizde baklavamızı yeriz inşallah.21.temmuzda trabzona gideceğim bende.
    centil40 bunu beğendi.

hak_anm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı co2fix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Motoru bulmak çok zor ben bursada yaşıyorum ağustos a sıra yazıyoruz abi diyor bayi bende araştırdım istanbulda bir firma en geç temmuz 20 sine gelicek olan partiden 3 tane kaldığını kapora karşılığı alabileceğimi söylediler bende bu şekilde almaya niyetlendim 7300 liradan.Fakat dikkatimi çeken bir şey plaka masrafı için benden 600 ila talep ettiler bu bana çok geldi.Mayıs ayında arabamı sattım alan arkadaş plaka değiştirmedi 100 lira kadar masraf verdi notere plaka değişseydi 200 olucaktı. Bu motorların sıfırına plaka çıkarmak 200 lira değilmi? Sigortası ne kadar tutuyor?
    Benim hesabıma göre 200 plaka + 250 sigorta (en fazka ki tutmaz ) +30 da vergisi desek 480 lira yapar 600 ne oluyor?
    Bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini yazarsa sevinirim
    2. konuda kask ihtiyacım olacak çok fazla butcem olmadıgı için esnaf işi birşey bakıyorum. LS2 bildiğim ve incelediğim kadar ile fena olmayan bir kask dün birde venom kaskları gördüm şekil itibari ile LS2 den daha yakışıklı fiyatlarıda 160 civarı bilen kullanan arkadaşlar VENOM kask konusundada yardımcı olursa sevinirim.Birde kask camı siyah gece çok sorun olurmu görüş açısından?
    167 TL Rusat
    15-20 TL civarı EK-1 Dosya + doldurma
    15 TL civarı Plaka basımı
    Sigorta ise yaşadığın şehir, yaş gibi faktörler var ama sanırım 200TL'yi bulmaz.
    NOT: Sizin adınıza plaka işlemi yapılabilmesi için de Noterden vekaletname vermeniz gerekiyor. Bu da 75-90TL arası.

Vergi ayrı. Onun makbuzu plaka işlemlerinde gerekli değil, satın aldığın tarihten itibaren 1 ay içerisinde yatırman gerekiyor. 51 TL.

Kask önemli, koruyacak kalitede olanlara yönelmeni tavsiye ederim.

İyi günlerde kullan

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:18 ----------

Loverboy,

Öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Merak eden arkadaşlara edindiğiniz tespitleriniz ışık tutacaktır. Bizler kaç sayfadır yazıyoruz anlatamadık. Siz daha tazesiniz belki daha etkili olur

Eksileri;
    * Ayna görüş açıları çok kötü,
    (Çözümü basit, Ben TVS taktım çok iyi oldu, muadilleride var 15-20TL'ye)

* Selesi çok sert,
    (Çözümü basit, çoğumuz gibi 2cm'lik sünger takviyesi ile hallolur)

* Lastikleri çok iyi değil,
    (Çok kötü de değil, hemen değişmesi gerekmiyor bence, kışa doğru belki)

* Artçı için çok rahat olmadığını söyleyebilirim.
    (Tartışılır bir konu; alışkanlıklardan kaynaklanıyordur. Çünkü sürüş esnasında artçı güvenliğini tehdit edebilecek bir ergonomisi yok)

* Titreşim elcikler de çok hafif var, eldiven kullanmadım biraz karıncalanma yaptı eldivenle o sorunda olacağını sanmıyorum. Bu tarz motora oturuş pozisyonu açısından alışık olmadığımdan fren yaptığımda öne doğru atıyor o ara çok sıkıyorum elcikleri,
    (İlk bindiğimde bende gidonun tutuş pozisyonuna alışamamıştım. Zamanla alışıyor insan. Ben elciklere bisikletler için sünger elcik kılıfı taktım, daha dolgun ve tutuşu daha iyi oldu bence. Rodajdan sonraki ilk bakımda gerekli ayarlamalar, civataların elden geçmesiyle vibrasyon problemi epeyce azalıyor. Kalanı da rahatsız etmiyor. Sizin diğer motordaki alışkanlıklarınızdan dolayı oturuş, frenleme gibi durumlarda sıkıntı yaşadığınızı tahmin ediyorum, alıştıkça bu problemlerinizde azalacaktır)

* Önceki motorum Chooperdı eşim Pulsara binince hem yuksekte olmasından hemde seri olmasından kaynaklı bir korku yasadı hala o korkuyu yenemiyoruz ap ayrı bir sorunum daha oldu:D
    (Bende de aynı sorun oldu. Eşim chooper'dan o zamanki CBF'ye binince apartmana biner gibi oldu ve biraz kaygılandı. Sizin artçınızla yapacağınız güvenli ve tedirgin etmeden sürüşlerinizle kısa zamanda alışacak ve sizin kadar keyf alacaktır. Topcase taktırmanızı tavsiye ederim. Böylelikle sırtını yaslar ve artçınız kendini daha rahat ve güvende hisseder.)
    ekrem ata, Paksoy ve centil40 bunu beğendiler.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fırsat bulmuşken biraz resim yükleyeyim dedim arkadaşlar:

http://<a href="http://hizliresim.co...4B.jpg</a></a>

Arka amortisör ün serlik ayarını bir tık sertleştirdik tvs servisi arkadaşla. Şimdi motosikletin selesine oturur oturmaz esneme payı azaldı ve amortisör e daha fazla yaylanma payı kaldı. Tavsiye ederim.

http://<a href="http://hizliresim.co...Jm.jpg</a></a>

Orta sehpayı takmışken genel bir kontrol ve yağlama yaptım. Gerçekten 100 tl ye bakım anında verdiği rahatlık değdi.

http://<a href="http://hizliresim.co...dv.jpg</a></a>

AEA ın yaptığı gibi tüm hareketli parçaları, elektrik düğmesi - sinyal vs, WD40 ile yağladım
    Zincir i WD40 ve diş fırçası yardımı ile temizledim ve zincir yağlama spreyi sıktım.

http://<a href="http://hizliresim.co...gL.jpg</a></a>

Bilerek ( nazar etmesinler ) kirli kirli dolaşıyorum pulsar la. Büyük motosiklet bu kadar ilgi çekmiyor.
    Bence nedeni: Pulsar ın ulaşılabilir fiyatta olması ve az çok motor bilgi ve tecrübesi olan kullanıcıların pulsarın teknolojisine ve estetiğine kendini kaptırması.
    Örn: Aaa... Abi bunun diğer tarafında da buji var. gibi
    fren disklerinin balatalari disk merkezinden uzaklasmis gibi duruyor (fren cizgisine bakarak yazıyorum)
    başka pulsarlarda da böyle mi? ayarı varsa balatayi ortaya yaklastirman fren performansina katki sağlayabilir

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Yol bilgisayarı özelliği var mı göstergenin ? Anlık yakıt tüketimi km kaç lt yaktığı gibi bilgiler.

co2fix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Teşekkür ederim hocam bilgi için
    Kask konusunda bütçe kısıtlı olduğu için o paraya alınabilecek en iyiye bakıyorum araştırmama göre LS2 gayet başarılı gerekli testlerden geçmiş yedek parçası bol fiyatı uygun Venom ise çoğu formda LS2 den daha üstün olduğu yazıyor Kalite belgeleri ve testleri tamamlanmış bir marka ve estetik açıdak LS2 den daha hoş duruyor bende tercihimi Venom dan yana kullanıcam sanırım

Motosikleti
    pulsar 200 enes :)
    Alıntı paauull adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben aldıgım bayide AXESS Karta vade farksız 8 Taksit iş bankası maximum karta Vade farksız 9 taksit şeklinde satılıyor.. Tek çekim veya peşin ödeme ağır gelir herkese

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Arkadaslar ben aldıgım bayide AXESS Karta vade farksız 8 Taksit iş bankası maximum karta Vade farksız 9 taksit şeklinde satılıyor.. Tek çekim veya peşin ödeme ağır gelir herkese
    Hangi ildeki bayii pesin fiyatina taksitle veriyor , bayii ismi verirmisin..

hsnkzyrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125E
    Hangi bayi hocam istanbul mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Alıntı Paksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da Kağıthane kayalar motor, bonusa %9,card finans a %7 vade farkıyla 9 taksit verdi, kafanda soru işaretleri varsa test motoru var.Kullanmanı öneririm.
    Test motorunu nerde kullanabilirim acaba hangi saatler arasinda ikametim istanbul

Motosikleti
    [QUOTE=hsnkzyrt;3394476]Hangi bayi hocam istanbul mu ?[COLOR="Silver"]
    İstanbul Kağıthane sultan Selim caddesinde Bajaj Kayalar motorda kullandım. Ben telefon falan açmadan, randevu almadan gittim.Test motoru oradaydı, kırmızı-siyah, hatta birde mavisi vardı,satılmış ama sahibi henüz gelip almamış,onu da inceledim.Bence, kayalar motora bir git, kullan.10 dakikalığına veriyorlar.Birde o cadde de çok trafik oluyor.çok birşey anlamıyorsun motordan,oralarda daha sakin bir yer bulup kullanılsa daha iyi değerlendirilebilir.
    Ben bu gün sipariş verdiğim bağcılar oktay motora uğradım öylesine sohbet etmeye.Bir arkadaşımızın daha orda kırmızı pulsarını teslim alışına şahit oldum, gerçekten motoru bir kez daha sevdim ya. Sabırsızlanıyorum,gelsin artık,sabah cbf 150 ile çıkarken cbf i pulsar gibi hayal edip bakıyorum ama yok arkadaş, eşeğin aklına karpuz kabuğu düştü, ne yapsan olmuyor.

[SIZE=1]---
    Ümit IŞIK ve centil40 bunu beğendiler.

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Alıntı Paksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam arkadaşım,yolunuz açık,tekelini düz olsun,belli mi olur,giderken bakım da oktay motorda karşılaşmış tsnışmıştık.Ben sipariş vermeye gelmiştim.Dönüş bakımında belki yine karşılaştırır,belki senin bakımla benim teslimat denk gelir.:-) yenge çayını içer,bizde baklavamızı yeriz inşallah.21.temmuzda trabzona gideceğim bende.
    Baklavalar senden dimi Paksoy. Benim cüzdan ne zaman boşalırsa o zaman dönmeyi düşünüyorum da.
    rebel_punto bunu beğendi.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Arkadaşlardaşlar hız göstergesinde yol bilgisayar özelliği var mı ? Anlık yakıt tüketimi km tüketimi gösteren bilgiler gibi.

Motosikleti
    Yol bilgisayarı yok. Yakıt miktarı çubuklar la gösterilmiş. Odo metreye ek iki adet trip metre var. Yağ gostergesi, arıza lambası, servis uyarı ışığı, sinyal uyarı ışığı ve uzun far ışığı var. Aklıma gelenler bunlar. Olması gerekler var. Zaten yakıt ölçümü araba daki gibi zor değil sıkıntı olmuyor haaa olsa güzel olurdu.

Bir de hangi viteste olduğunu göstermiyor. Iyiki göstermiyor. Arkadaş 18 yıldır motor surerim hangi vitesteyim diye düşünmedim
    Paksoy, mephamd ve sozerten bunu beğendiler.

Motosikleti
    Baklavalar senden dimi Paksoy. Benim cüzdan ne zaman boşalırsa o zaman dönmeyi düşünüyorum da.
    Senin tekerler vatan toprağına bir bassın, Baklavalarda benden,çaylarda benden o zaman,hemde evde açılmamış bir paket çaykur 42 no,lu tirebolu çayı var ,kayınvalide getirmişti Trabzondan.Ama bak ne diyorum,21 inde Trabzona gidiyorum.Sonrasında hem çaysız baklavasız hemde yolsuz kalırsın.
    centil40 bunu beğendi.

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Sarı renk 2015 te gelicekmi EKREM BEY ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)