Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar motorum 18inde gibi bi tarihte geliyor sağolsun ekrem bey aşırı derecede yardımcı oldu.

motor elime ulaşır ulaşmaz Eksiklerini artılarını yazacağım merağı olan kişilerde merağını giderir.

Çoğu kişi servis ilgisinden problem etmiş ama bence zamanla düzeliyor bu durum. Sonuçta şuan bu fiyata daha iyisi yok.

Ktmye okadar para vereceğime pulsar alırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Dün motorumu icim rahat etmedigi icin 3000 kmde yağ degisimine goturdum.ilk bakiminida yaptirmis oldugum denizli servisi iyi ilgilendi normalde hassas biriyim ama ben soylemeden yaptığı dedayli bakimdan sonra motorun bssinda bile durasim gelmedi. mesela yağ filitresini takarken o hazneye yağ doldurup taktı,bu tür ayrıntılar insanın hoşuna gidiyor.
    centil40 bunu beğendi.

centaur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150cc
    Alıntı clashofbike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün motorumu icim rahat etmedigi icin 3000 kmde yağ degisimine goturdum.ilk bakiminida yaptirmis oldugum denizli servisi iyi ilgilendi normalde hassas biriyim ama ben soylemeden yaptığı dedayli bakimdan sonra motorun bssinda bile durasim gelmedi. mesela yağ filitresini takarken o hazneye yağ doldurup taktı,bu tür ayrıntılar insanın hoşuna gidiyor.
    Çivril servisimi

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Fırsat bulmuşken biraz resim yükleyeyim dedim arkadaşlar:

[IMG][/IMG]

Arka amortisör ün serlik ayarını bir tık sertleştirdik tvs servisi arkadaşla. Şimdi motosikletin selesine oturur oturmaz esneme payı azaldı ve amortisör e daha fazla yaylanma payı kaldı. Tavsiye ederim.

[IMG][/IMG]

Orta sehpayı takmışken genel bir kontrol ve yağlama yaptım. Gerçekten 100 tl ye bakım anında verdiği rahatlık değdi.

[IMG][/IMG]

AEA ın yaptığı gibi tüm hareketli parçaları, elektrik düğmesi - sinyal vs, WD40 ile yağladım
    Zincir i WD40 ve diş fırçası yardımı ile temizledim ve zincir yağlama spreyi sıktım.

[IMG][/IMG]

Bilerek ( nazar etmesinler ) kirli kirli dolaşıyorum pulsar la. Büyük motosiklet bu kadar ilgi çekmiyor.
    Bence nedeni: Pulsar ın ulaşılabilir fiyatta olması ve az çok motor bilgi ve tecrübesi olan kullanıcıların pulsarın teknolojisine ve estetiğine kendini kaptırması.
    Örn: Aaa... Abi bunun diğer tarafında da buji var. gibi
    reverse, netwera, linkinpark20 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Sponsor Firma
    Motosikleti
    BAJAJ Pulsar/Discover/Boxer
    BAJAJ PULSAR 200 NS ARKA ÇANTA DEMİRİ STOKLARIMIZDA...

0216 428 79 00 - 0532 216 54 86

YAN ÇANTA DEMİRLERİ ÜRETİM AŞAMASINDADIR. YAKIN SÜRE İÇERİSİNDE YAN ÇANTA DEMİRLERİ DE GELECEKTİR.

felix_bjk1903 ve wolfofjesus bunu beğendiler.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Alıntı centaur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çivril servisimi
    Hayır denizli merkez yıldız motor sanırım ismi. Memnun kaldım.

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    arka çanta demiri hoş olmamış, nostalji scoter modellerindeki gibi olmuş,daha önceki model daha hoştu kendi düşüncem.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Alıntı clashofbike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı centaur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çivril servisimi
    Hayır merkezdeki yıldız motor galiba.

hsnkzyrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125E
    Arkadaşlar merhaba bende pulsar ailesine katilmak istiyorum acaba taksit imkanlari nasil bilgisi olan var mi ancak taksitle alabiliceğim çünkü. .

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı hsnkzyrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bende pulsar ailesine katilmak istiyorum acaba taksit imkanlari nasil bilgisi olan var mi ancak taksitle alabiliceğim çünkü. .
    7370tl peşin ya da tek çekim kredi kartı fiyatı. Taksit yapmak istersen vade farkı biniyor üstüne. Bu genelde(hatta sanırım tüm satıcılarda) böyle. Ankara bayisinin söylediğine göre vade konusunda en avantajlılarından biri yapıkredi/worldkart, en avantajSIZından biri ise garanti/bonuskart. Tabi siz yine de araştırın bankaların vade olaylarını.

co2fix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Merhaba arkadaşlar. Motoru bulmak çok zor ben bursada yaşıyorum ağustos a sıra yazıyoruz abi diyor bayi bende araştırdım istanbulda bir firma en geç temmuz 20 sine gelicek olan partiden 3 tane kaldığını kapora karşılığı alabileceğimi söylediler bende bu şekilde almaya niyetlendim 7300 liradan.Fakat dikkatimi çeken bir şey plaka masrafı için benden 600 ila talep ettiler bu bana çok geldi.Mayıs ayında arabamı sattım alan arkadaş plaka değiştirmedi 100 lira kadar masraf verdi notere plaka değişseydi 200 olucaktı. Bu motorların sıfırına plaka çıkarmak 200 lira değilmi? Sigortası ne kadar tutuyor?
    Benim hesabıma göre 200 plaka + 250 sigorta (en fazka ki tutmaz ) +30 da vergisi desek 480 lira yapar 600 ne oluyor?
    Bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini yazarsa sevinirim
    2. konuda kask ihtiyacım olacak çok fazla butcem olmadıgı için esnaf işi birşey bakıyorum. LS2 bildiğim ve incelediğim kadar ile fena olmayan bir kask dün birde venom kaskları gördüm şekil itibari ile LS2 den daha yakışıklı fiyatlarıda 160 civarı bilen kullanan arkadaşlar VENOM kask konusundada yardımcı olursa sevinirim.Birde kask camı siyah gece çok sorun olurmu görüş açısından?

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı co2fix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Motoru bulmak çok zor ben bursada yaşıyorum ağustos a sıra yazıyoruz abi diyor bayi bende araştırdım istanbulda bir firma en geç temmuz 20 sine gelicek olan partiden 3 tane kaldığını kapora karşılığı alabileceğimi söylediler bende bu şekilde almaya niyetlendim 7300 liradan.Fakat dikkatimi çeken bir şey plaka masrafı için benden 600 ila talep ettiler bu bana çok geldi.Mayıs ayında arabamı sattım alan arkadaş plaka değiştirmedi 100 lira kadar masraf verdi notere plaka değişseydi 200 olucaktı. Bu motorların sıfırına plaka çıkarmak 200 lira değilmi? Sigortası ne kadar tutuyor?
    Benim hesabıma göre 200 plaka + 250 sigorta (en fazka ki tutmaz ) +30 da vergisi desek 480 lira yapar 600 ne oluyor?
    Bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini yazarsa sevinirim
    2. konuda kask ihtiyacım olacak çok fazla butcem olmadıgı için esnaf işi birşey bakıyorum. LS2 bildiğim ve incelediğim kadar ile fena olmayan bir kask dün birde venom kaskları gördüm şekil itibari ile LS2 den daha yakışıklı fiyatlarıda 160 civarı bilen kullanan arkadaşlar VENOM kask konusundada yardımcı olursa sevinirim.Birde kask camı siyah gece çok sorun olurmu görüş açısından?
    600-480=120 adamların uğraşı oluyor(çok birşey yapmıyorlar ama o para onlara kâr parası, kimse şu zamanda hayrına bir iş yapmıyor)

Kask konusunda ise görüntüden çok koruma konusuna dikkat edin. sharp testlerinden en az 4 yıldız alabilmiş olsun tercihen. Her marka/model için sharp testi bulunmuyor ne yazık ki.

acoskun1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 S
    AYNA PROBLEMİNİ ÇÖZDÜM:

arkadaşlar motosikletimin her iki aynasının alttaki somununu gevşetip, aynaları öne doğru çevirdim, tabi fren ve debriyaj magnetleride doğal olarak aşşaı çecrildi biraz. hem kullanımı daha rahat oldu hemde ayna da arkayı çok daha iyi görmeye başladım (aynaları biraz da içe doğru çevirmek gerekiyor tabi. ) yeni ayna almayı düşünüyordum, artık gerek yok, herkesede tavsiye ederim...
    centil40, che guevara ve lickup bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bir Çok Marka
    Arkadaslar ben aldıgım bayide AXESS Karta vade farksız 8 Taksit iş bankası maximum karta Vade farksız 9 taksit şeklinde satılıyor.. Tek çekim veya peşin ödeme ağır gelir herkese

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Arkadaslar ben aldıgım bayide AXESS Karta vade farksız 8 Taksit iş bankası maximum karta Vade farksız 9 taksit şeklinde satılıyor.. Tek çekim veya peşin ödeme ağır gelir herkese

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Alıntı paauull adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

yok ki 7-8 bin tl'lik limiti olan kredi kartımız vuralım masaya da alalım motosikleti :D

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul / Bahçelievler. Memleketi: 1. Kastamonu / Abana - 2.Hanımköy (Trabzon)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150 - Bajaj Pulsar 200 NS
    Bana da Kağıthane kayalar motor, bonusa %9,card finans a %7 vade farkıyla 9 taksit verdi, kafanda soru işaretleri varsa test motoru var.Kullanmanı öneririm.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı paauull adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ozaman bayii'nin bankayla/bankalarla anlaşması olması gerekiyor sanırım ve sizinkinin(hangi bayi bu arada, nerde) varmış gibi görünüyor. Ankara bayisinde taksit olayı yok ne yazık ki:(

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul / Bahçelievler. Memleketi: 1. Kastamonu / Abana - 2.Hanımköy (Trabzon)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150 - Bajaj Pulsar 200 NS
    centil40, nerelerdesiniz bilader,döndünüz mü??sesin soluğun çıkmıyor...

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Alıntı Paksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    centil40, nerelerdesiniz bilader,döndünüz mü??sesin soluğun çıkmıyor...
    Yok arkadaşım ne dönmesi.

Şu ana kadar yaptığım konaklamalar; Samsun - Bolu - Çerkezköy - Bulgaristan Burgaz - Bulgaristan Varna - Romanya Bükreş - Bulgaristan Sofya - Makedonya Üsküp.

1 saate kadar Üsküp ten yola çıkacağız. Hedef Kosova Prizren.
    Ertesi gün de inşallah Bosna Hersek Saraybosna.
    Yola devam.....
    maktama, rebel_punto, tazy21 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Loverboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Öncelikli olarak bu baslık altında toplanan görüşlerini bildiren arkadaşlara ve desteğinden dolayı Ekrem ATA beyefendiye de çok teşekkür ederim.

7 Temmuzda aldım çiçeği burnunda bir makine 2,5 günlük 300 km deneyimi paylaşacağım;

Eksileri;

* Ayna görüş açıları çok kötü,
    * Selesi çok sert
    * Lastikleri çok iyi değil,
    * Artçı için çok rahat olmadığını söyleyebilirim.
    * Titreşim elcikler de çok hafif var, eldiven kullanmadım biraz karıncalanma yaptı eldivenle o sorunda olacağını sanmıyorum. Bu tarz motora oturuş pozisyonu açısından alışık olmadığımdan fren yaptığımda öne doğru atıyor o ara çok sıkıyorum elcikleri
    * Önceki motorum Chooperdı eşim Pulsara binince hem yuksekte olmasından hemde seri olmasından kaynaklı bir korku yasadı hala o korkuyu yenemiyoruz ap ayrı bir sorunum daha oldu:D

Artıları;

* 7.300 Fiyatı
    * Görüntüsü fotograflardan daha kaslı,
    * Seri gidiyor
    * Yakıt tüketimi çok başarılı 0,14- 0,18 kurus ortalama yakıyor
    * Aydınlatma iyi
    * Frenler iyi
    * Arka stop çok hoş
    * Depo kaplaması tahta gibi değil ABS Plastik
    * 4. ve 5. vites arasında sahte boş vites yok ve Pulsarı olan bir çok arkadaşımda da böyle bir sorun yok

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, sormak istediğiniz birşey olursa bildiğim kadarıyla yardımcı olamaya çalışırım. Motoru almak isteyen almadan önce görmek isteyen iş yerime gelebilir bakabilir Küçükyalı E-5 üzerindeyim.

Fotoğraflarla Pulsar 200NS;

fiyakalim, jackonbir, Paksoy ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)