Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    İnceleme videosunu dün izledim.Açıklamasıda manidar olmuş para almadığımız için eğrisi doğrusu ile anlatıyoruz demiş adam haklı kimi dergilerin yazılarını da okudum motorun hiç kötü tarafı yok hep iyi süper 3 bujili vs. vs. diye öve öve bitirememişler.
    AEA eğrisi doğrusuyla anlattı motoruda kötülemedi kötüledi diyenler 1 2 sefer daha anlayarak izlesin.
    Lastiklere çok saydırmış işçilik biraz esnaf işi demiş aynalar kötü demiş hepsi bu...
    Fiyata olarak alınabilecek alternatif bir motor demiş .
    Kaliperler duke 200 ile aynı değil demiş.

Sonuç olarak bu motorun f/p oranı çok yüksek.Bu fiyata gayet alınabilir bir motor.
    Şahsen tek sorun işten anlamayan bisiklet tamirci kırması servisler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Aea tebrik ediyorum. Artisini eksisini dogruca siralamis. Ama benim anlamadigim burdaki bazi arkadaslar ne bekliyor ? Motorlarinizi satin herkes pulsar alsin filan demesini bekliyordu sanirim. Bu motorun en onemli ozelligi fiyatidir lutfen bunu unutmayin. Adam bu motorlar gibi kac tanesini kac gomlek ustu motorlari test etmis birisi sonucta test ettigi motorlardan bugune kadar en iyisi pulsar degil sizin beklentileriniz cok yuksek. Tek artisi fiyatina gore donanimi onuda belirtmis zaten. Alinir mi bencede alinir.
    che guevara bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Diversion XJ6S
    Dostum aku baslari yanlis baglantidan degil. Akuyu yatik takacagina dik takmis beyinde akunun tam ustunde yatik taktiginda yuvasi ve vidalari var dik taktigi icin takamamis monte etme.geregide duymamis. Koltuk kanirtarak monte etmis beynin ustunde kucuk bir basinc noktasi var uzerine oturuluncada onu patlatmis. Bundan oturude beyin sapitmaya baslamis. Sorunun ozu budur. Yenisi hemen gonderdiler ve takildi suan saat gibi calisiyor. Motorun tek sikintisi amartisorlerin sert olmasi onun disinda bir artci sele izdirap cektiriyor acilen sunger kaplama yapilmasi gerek. Motoru alcak arkadaslar hic dusunmeden alabilirler bence. Cok zevkli bir motor ve gorunusu fotolar 10 kat daha guzel foto yuklucem size bugun insallah..

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Merhaba arkadaşlar dün 80 km yol gittim sonra geri dönüşte lambanın patladığını farkettim sonra servise gittim bana servisin değiştiğini söylediler bu servis değişimini bajaj ın sitesinde göremedim bana söyledikleri yeni servise gittim derdimi anlattım cuma günü sabahtan motoru bırakıp akşam almamı istediler bende kızdım motoru kendim açtım 4 tane vida yı söküp duy dan ampülü ayırmak için bütün gün orada motoru yatırmak nedir ? Allah bilir 10 tl lik ampul içinde 50 tl falan isterlerdi. İçindeki ampulün ismini hiç duymadım yuva H4 tipte değiştirip Xenon yada daha kaliteli Philips bir ampül ile değiştirmek isteyen olursa diye buraya yazayım dedim. Ayrıca hiçbir servis sizin motora bakacağınızdan daha iyi bakamaz elinize bir kaç alet alıp bence kendiniz çözmelisiniz problemi herkese iyi günler

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Alıntı conmech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar dün 80 km yol gittim sonra geri dönüşte lambanın patladığını farkettim sonra servise gittim bana servisin değiştiğini söylediler bu servis değişimini bajaj ın sitesinde göremedim bana söyledikleri yeni servise gittim derdimi anlattım cuma günü sabahtan motoru bırakıp akşam almamı istediler bende kızdım motoru kendim açtım 4 tane vida yı söküp duy dan ampülü ayırmak için bütün gün orada motoru yatırmak nedir ? Allah bilir 10 tl lik ampul içinde 50 tl falan isterlerdi. İçindeki ampulün ismini hiç duymadım yuva H4 tipte değiştirip Xenon yada daha kaliteli Philips bir ampül ile değiştirmek isteyen olursa diye buraya yazayım dedim. Ayrıca hiçbir servis sizin motora bakacağınızdan daha iyi bakamaz elinize bir kaç alet alıp bence kendiniz çözmelisiniz problemi herkese iyi günler
    zaten kullanıcıyı "garanti" adında bi madde ile kendilerine bağımlı yapıyorlar ya yoksa kimse kimseye adam akıllı güvenmez bu konuda içi rahat etmez doğru yaptı mı düzgün yaptı mı diye

biz gerek araba motoru motosiklet tamiri olsun gerek musluk tamiri olsun usta'nın ne yaptığını izlemeden o tamire tamir demeyiz :D

sparr0wh4wk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı diablo5506 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediklerinin çoğuna katılmakla beraber şunu da söylemek isterim, tabi ki bajaj kendisini birçok ülkede kanıtlamış bir durumda fakat Türkiye'ye yeni girdiler, uzun vadede yedek parça, KALİTELİ servis vb yönlerden kendini Kuralkan çatısı altında tam kanıtlamış bir marka değil bence.. Birçok ülkede kendini kanıtlamış markalar Türkiye de bahsettiğim sebeplerle yeterli takdiri elde edemiyor. ''Cbf,ybf'yi sat başka x firmalı motoru al kim ? ne için ? demek istesin ki.'' demişsiniz, benim bu konuda yazdıklarım direk bu anlamda değildi. Ben sadece buraya yorum yapan arkadaşların bazılarında barkın abiden ''bajajı segmentinin en üstüne koyma ve fiyat olarak alınacak en iyi motosiklet'' yorumlarını beklediğini sezdim. Herkese İyi günler
    Kabullenilebilir sorunlar elbet olacaktır ki,Siz ve çoğu kişinin de belirttiği gibi Türkiye'ye yeni giriş yapıyorlar bu nedenle tekrar söylüyorum ' Kabullenilebilir ' şu an ki durum. En azından fikrim bu.
    Belki de dediğiniz gibi insanların beklentileri o düzeydeydi fakat hiçbir ürün sorunsuz değildir.
    Bkz. Hiçbir ürün diyorum. Sonuçta bunları tasarlayan insanlar alanlarında ne kadar uzmanlaşmış olurlarsa olsunlar,hatasız diye bir durum söz konusu değildir. Sonuçta ' Kul yapımı ' olduklarını unutmamalıyız. Gidon hatasından bahsedilmiş mesela Megelli de. Buna benzer hatalar var ise istediğiniz yorumları yapabilirsiniz fakat sonuç olarak sadece kalite farklarından ve servislerde ki sorunlardan bahsediliyor. Newmoto76 da bir örnek ile belirtmiş işcilik açısından Audi 9 iken Mercedes'e 8 notu layık görulmüş vs. Parça sorunları ve servisler konusuna tekrar gelecek olursakta Ekrem bey gerekli açıklamayı zaten yaptı. Bu kadar ilgiye yorumlar acımasızca olmamalı! Objektif olunmalı fakat kırıcı olunmamalı. Amacım kimseyi kırmak değil. Sadece alaycı insanların tavırlarını kabullenemiyorum. Hiçbir mühendislik bilgisi olmadan bir ürünü yerle bir etmek veya herhangi bir sorundan kaynaklı olayları aşırı abartmak anlamsızdır. Halledilemeyecek sorun yoktur yeter ki gerekli mevzilere ulaştırılsın. Eğer gerçekten bir sorun var ise hakkımızı aramalıyız ama çözüme ulaşmak için biraz çaba lütfen. Bu konuşmaları Bajaj fanatiği olduğum için vs. yapmıyorum ki öyle bir durum da yoktur fakat diğer orta seviye markalardanda çok farkı olduğunu düşünmüyorum. Aprilia,Ducati,Triumph,Bmw değil hiçbiri sonuç olarak ki bu markalarda bile problemler oluşabilir zaman zaman. Kullanıcı faktörlü veya herhangi bir hatadan kaynaklı. O sebep ile lütfen duyarlı olalım,araştıralım ve bilgilenip bilgilendirelim.

netwera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility, Kymco People S, Bajaj Pulsar 200NS
    Türk tüketicisi olarak bizim marka fanatikliğini bir kenara bırakıp, fiyat-kalite-servis üçgeni içinde doğru seçimler yapmamız gerekir.
    Konu ile ilgili örnek verecek olursak. Marka fanatikliğimiz ile kral yaptığımız Nokia, şimdi zor durumda. Eskiden en pahalı telefonları o satardı. İkinci elde çok kıymetliydi. Samsung, doğru stratejiler ile adım adım Nokia'yı liderlik koltuğundan etti. Şimdi bilinçsiz tüketici kitlesi Samsung'a yüklendi. Ve Nokia nın rolünü Samsung üstlendi. Bilinçli tüketicilerin Samsung dışındaki alternatiflere yönelmesi hem küçük çaplı firmaların yaşamasını hem de rekabet ortamının devam etmesini sağlayacaktır. Sonuç olarak rekabet her zaman tüketici lehine olacaktır.
    Bize düşen nedir? Bilinçli tüketici olmak. Alacağımız malı iyice araştırmak. Piyasadaki büyük oyuncular dışındakilere de kulak vermek. Eğer ortaya cazip bir seçenek sunmuşlar ise onlara da şans vermek. Biz Bajaj kullanıcıları olarak aslında tam olarak bunu yaptık. Tüm motosiklet kullanıcıları adına RİSK alarak, Türkiye pazarındaki zincirlerin kırılmasına katkıda bulunduk. Bu süreç sonunda ya hüsrana uğrayacak ya da karlı çıkacağız. Tüm yazılanlardan anladığım kadar ile Bajaj kullanıcıları olarak bizi üzen, marka fanatikliği ve haksız eleştirilerdir. Ben İlçemdeki tek pulsar sahibi olarak, zincirleri kırdım. Bundan Büyük motorsiklet markaları bayileri ciddi olarak rahatsız oldu. Nerden çıktı bu motor, Hindistan malı motor alınır mı? Bajaj 3. dünya ülkelerinin markası Vs Vs Güldüm geçtim. Çünkü bunları söyleyen bir yıl önce TVS satıyor yere göğe sığdıramıyordu. Sonuç olarak kendi adıma burada fanatizm yapanların büyük motosiklet markaları bayiisi olduğunu düşünüyorum. AEA incelemesi benim için hayal kırıklığı oldu. Dobra olduğu ifade edilen AEA'nın pulsarın artılarını geveleyerek söylemesi, eksilerini üstüne basarak üst perdeden ifade etmesi, olmayan boş vites bulması, kötü lastik vurgusu ile lastik reklamı senkronizasyonu benim için düşündürücü oldu. Almanların testlerine güvenmeyin neden mi? Okuyunuz Gerçek sahadaki dayanıklılık testlerine bakınız. Marka fanatizmine hayır. Bilinçli tüketici olmaya evet diyorum.
    hak_anm, volkansacar, kaan898 ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha Diversion XJ6S
    Alıntı netwera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk tüketicisi olarak bizim marka fanatikliğini bir kenara bırakıp, fiyat-kalite-servis üçgeni içinde doğru seçimler yapmamız gerekir.
    Konu ile ilgili örnek verecek olursak. Marka fanatikliğimiz ile kral yaptığımız Nokia, şimdi zor durumda. Eskiden en pahalı telefonları o satardı. İkinci elde çok kıymetliydi. Samsung, doğru stratejiler ile adım adım Nokia'yı liderlik koltuğundan etti. Şimdi bilinçsiz tüketici kitlesi Samsung'a yüklendi. Ve Nokia nın rolünü Samsung üstlendi. Bilinçli tüketicilerin Samsung dışındaki alternatiflere yönelmesi hem küçük çaplı firmaların yaşamasını hem de rekabet ortamının devam etmesini sağlayacaktır. Sonuç olarak rekabet her zaman tüketici lehine olacaktır.
    Bize düşen nedir? Bilinçli tüketici olmak. Alacağımız malı iyice araştırmak. Piyasadaki büyük oyuncular dışındakilere de kulak vermek. Eğer ortaya cazip bir seçenek sunmuşlar ise onlara da şans vermek. Biz Bajaj kullanıcıları olarak aslında tam olarak bunu yaptık. Tüm motosiklet kullanıcıları adına RİSK alarak, Türkiye pazarındaki zincirlerin kırılmasına katkıda bulunduk. Bu süreç sonunda ya hüsrana uğrayacak ya da karlı çıkacağız. Tüm yazılanlardan anladığım kadar ile Bajaj kullanıcıları olarak bizi üzen, marka fanatikliği ve haksız eleştirilerdir. Ben İlçemdeki tek pulsar sahibi olarak, zincirleri kırdım. Bundan Büyük motorsiklet markaları bayileri ciddi olarak rahatsız oldu. Nerden çıktı bu motor, Hindistan malı motor alınır mı? Bajaj 3. dünya ülkelerinin markası Vs Vs Güldüm geçtim. Çünkü bunları söyleyen bir yıl önce TVS satıyor yere göğe sığdıramıyordu. Sonuç olarak kendi adıma burada fanatizm yapanların büyük motosiklet markaları bayiisi olduğunu düşünüyorum. AEA incelemesi benim için hayal kırıklığı oldu. Dobra olduğu ifade edilen AEA'nın pulsarın artılarını geveleyerek söylemesi, eksilerini üstüne basarak üst perdeden ifade etmesi, olmayan boş vites bulması, kötü lastik vurgusu ile lastik reklamı senkronizasyonu benim için düşündürücü oldu. Almanların testlerine güvenmeyin neden mi? Okuyunuz Gerçek sahadaki dayanıklılık testlerine bakınız. Marka fanatizmine hayır. Bilinçli tüketici olmaya evet diyorum.
    AYnen Haklisin dostum.
    sparr0wh4wk bunu beğendi.

Yıtık don mode ON (kendim için diyorum)) ) harika tespitler, adı geçen kişinin yaptıklarını takdir ediyorum ancak bu video biraz acımasız olmuş, bu model sanırım 4-5 senedir yollarda zaten, ülkemize yeni teşrif ettiler, babalar gibi alınası motordur, arkasındaki servis ağı hakkında bilgim yok

Cross sevdam ağır basması ve bu modelin geçen sene burada satışta olmaması'ndan dolayı, sahibi değilim, ancak ileride cs400 üretilirde, kalıbı birazdaha irice olur ise kısmette var ise talip olabilirim.

Pulsar sahiplerine hayırlı olsunlar efenim.
    sparr0wh4wk bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıtık don mode ON (kendim için diyorum)) ) harika tespitler, adı geçen kişinin yaptıklarını takdir ediyorum ancak bu video biraz acımasız olmuş, bu model sanırım 4-5 senedir yollarda zaten, ülkemize yeni teşrif ettiler, babalar gibi alınası motordur, arkasındaki servis ağı hakkında bilgim yok

Cross sevdam ağır basması ve bu modelin geçen sene burada satışta olmaması'ndan dolayı, sahibi değilim, ancak ileride cs400 üretilirde, kalıbı birazdaha irice olur ise kısmette var ise talip olabilirim.

İyi dileklerin için teşekkürler. Videonun acımasızlığı eleştirilerin acımasızlığından kaynaklanıyor. Boxer'da hakikaten kaya gibi motor. İmkanlar elverse de ikinci motor olarak alsam
    sparr0wh4wk ve centaur bunu beğendiler.

centaur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150cc
    İyi dileklerin için teşekkürler. Videonun acımasızlığı eleştirilerin acımasızlığından kaynaklanıyor. Boxer'da hakikaten kaya gibi motor. İmkanlar elverse de ikinci motor olarak alsam
    Arkadaşlar bende bajaj boxer sahibiyim ama bajaj markası olduğu için diğer pulsar ve discover forumlarıda ilgimi çekiyor ve takip ediyorum.
    AEA yı bende çok sever takip ederim dobra halktan biri gibi olduğu için ama oda bu işten ekmek yiyor bazı durumlarda baskı altında kalıyordur yoksa barınamaz. Misal KTM kıyası veya lastik kötü deyip lastik firması linki çıkması bu işi yürütebilmenin gerçekleri.Ama yinede pulsarı gömmemiş olabilecek şeyleri söylemiş.burada satın alan arkadaşlarında söylediklerine yakın şeyler var hep.
    Bajaja gelince 3büyüklerden değil kabul ama ürünleri fiyat performans ürünleri. Mesela benim boxer 3000 lira ve yıllardır gaddar afrika ülkelerinde katır gibi kullanılmış ve kendini kanıtlamış. bizdede bi çinli motor parasına geldiyse ben bunu alır denerim. hero gibi 5000 dememiş tvs gibi 5700 dememiş o parayı vereceksem 5900 kendini ispatlamış cbf150 alırım. Ama şimdi boxer aldım tabiki cbf ye göre eksisi vardır ama 2 boxer 1 cbf yapıyor alır kullanırım 40-50 bin ne gider bilmem ki fazlasını yapar diyor başka ülkelerdeki forumlarda sonra al bi daha yenisini, yeni herzaman iyidir. Pulsarda böyle bence 10bin deselerdi kimse yüzüne bakmazdı diğerlerini seçerdi. herşey maddiyat 2 pulsar 1 ktm yapıyo. bu fiyat bu performansla alınır ki motoru kullananlar test edenler kötü yanını söylememiş çok.
    Biz sabırsız milletiz ben dahil hemen olsun istiyoruz. olmayınca giydiriyoruz. 2008 yılında opel astra aldım sıfır parasını ödedim rengini beğendim kaç ay sonra teslim ettiler bende çok kızdım ama böyle şeyler oluyor sonuçta ithal mallar. diğer büyük marka motorlardada çok oluyor. bunun için firmaya çamur atıp yüklenmek bana manidar geliyor. burayı ekrem bey gibi diğer markalarında yöneticileri takip ediyor. motor iyi fiyat performans iyi biraz önünü keselim çabalarıda olabilir. Bence test edin alın binin bütçeyede uygunsa bakın keyfinize. ben gittim bindim boxera tam çocukluğumda hayran olduğum mzler gibi hiç düşünmedim şimdi gönül rahatlığıyla biniyorum.
    Saygılar
    sparr0wh4wk, netwera, HeruNolweo ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bir Çok Marka
    Alıntı conmech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/uzun-kisa-h4-3-motorsiklet-xenonu-motor-zenonu-117326637#product-information BU BAGLANTIDAKI URUNU ALSAM BU MOTORA UYGUNMUDUR? ACABA MONTAJI KENDIMIZ YAPABILIRMIYIZ..

Motosikleti
    Alıntı centaur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaja gelince 3büyüklerden değil kabul ama ürünleri fiyat performans ürünleri. Mesela benim boxer 3000 lira ve yıllardır gaddar afrika ülkelerinde katır gibi kullanılmış ve kendini kanıtlamış. bizdede bi çinli motor parasına geldiyse ben bunu alır denerim. hero gibi 5000 dememiş tvs gibi 5700 dememiş o parayı vereceksem 5900 kendini ispatlamış cbf150 alırım. Ama şimdi boxer aldım tabiki cbf ye göre eksisi vardır ama 2 boxer 1 cbf yapıyor alır kullanırım 40-50 bin ne gider bilmem ki fazlasını yapar diyor başka ülkelerdeki forumlarda sonra al bi daha yenisini, yeni herzaman iyidir. Pulsarda böyle bence 10bin deselerdi kimse yüzüne bakmazdı diğerlerini seçerdi. herşey maddiyat 2 pulsar 1 ktm yapıyo. bu fiyat bu performansla alınır ki motoru kullananlar test edenler kötü yanını söylememiş çok.
    Saygılar
    İşte tam da bu paragraftaki gibi bilinçli tüketici olmanın önemine vurdu yapıyorum.

AEA'a gelince mutlaka muhetlif kaygıları vardır.("Dobra olmakla, bir takım kaygılar ile bu işi yapmak" ayrı bir tartışma konusu olur bu konuya hiç girmiyorum.) Eleştirilerin haksızlığı ve lastik reklamının adeta gözümüze sokulması can sıkıcı bir durum oluşturdu. AEA'nın başka videolarını da izledim. Hiç reklam görmedim. Evet bu işi yapabilmesi için reklam olmalı. Keşke reklam usturupluca yapılsaydı. Zira pulsar kullanıcıları olarak lastiklerin performanslı olmadığını zaten biliyoruz. Daha önce o online lastik sitesinden lastik aldım. Fiyatları diğer sitelere göre uygun. (Alın size reklam )

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Pulsar 200ns modeli 2011'de çıktı(yanlışım varsa düzeltin)-4,5 yıl üretilen 220cc modeli....
    Carbondioxid bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otoyolda tıpa-gaz 143 diyor-az yakıyor....ne güzel işte (155-160 basanlar nerde????)...
    https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Açılmıyo Hacı-sen söyle bakam diyeceğini...
    The Power of The Dreams.

Mesele uzum yemekten cok bagciyi dovme olayina geldi.AEA vb herhangi bir uzman kisinin bilgi birikimi, sahip oldugu teknik , aktuel , aldigi egitimler , katildigi sektorel lansmanlar vb. Ust uste konuldugunda her hangi bir motosiklet icin diledigi yorumu ysomakta serbesttir.

Sizin kac tane AEA donaniminda tanidiginiz var ki bu adami sorguluyorsunuz..Bana AEA dan sonra ikinxi ucuncu adami soyleyin? Varmi yok..boyle abuk subuk mesnetsiz elestrileri ben alsam bu isi zaten yapmazdim.

Memlekette her vatandas mekanik , motosiklet otimobil uzmani olmus..Bu adam motoru almis bakmis kendi birikimine gore yorumlamis sen ister al ister alma ama AEA dan ben bu isi daha iyi biliyorum olayina gelirse konu burada yuh artik derim ben.

AEA fiyata bakmaz motorun kendisine bakar ne diyecekti plastik kalitesi 10 numara,Performans 10 numara,Frenler 10 numarami? Bu motir hindistan uretimi ekomonik bir fiyat etiketi amaclanmis ona gore malzeme kalitesi var..

Sizin bu cok ovdugunuz hintlilerin icadi degil bu cihaz KTM in muhendislik calismalarinin urunu.

Kalite algisi yuksrk bir adam bu motoru elestirirdi.Eger dunyada Pulsardan daha iyi motor olmasaydi AEA harika bir motor derdi zaten..

Sektorde parmakla sayilacak insan var zaten.AEA yi da ortadan kaldirin kemdi kendinize abi bu pulsar harika motor dimi yaa deyip durun mutlu mesut yasayin..

Bu adam bu ulkeye fazla zaten nasilsa herkes herseyden anliyor..

Son olarak 10 bin lira etiketi olsaydi bu motorun bu kadar ovulen Pulsara kac kisi talip olacakti merak ediyorum.Hepiniz gidip Wolf , Ktm, Honda vs alacaktiniz..

AEA hata etmis muhtesem pulsari elestirmis yazik..

Ulkenin yetistirdigi sektorde neredeyse baska kimseninde olmadigi bu kalibredeki bi adamin teknik uzmanligi olmayan bir seviyede elestirildigi forum matematik ve dogru bir sonuca gitmez..Havanda su dover..

AEA okuyorsa bu forumu ona sesleniyorum.Abicim yapma sen test falan senden daha cok bilen bisuru adam var zaten..

AEA zor yetisecek degerli ve bu ulkede dogru duzgun bu isi yapan tek insandir..Bu ise gonul vermistir.Kendini yetistirmek icin caba sarfetmistir..Bu forumun seviyesi bir sahsi sadece tahmin yuruterek suclamalara ve yargilamalara kaldiysa bu forumunda tadi kacmistir..Saglicakla..

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 200ns modeli 2011'de çıktı(yanlışım varsa düzeltin)-4,5 yıl üretilen 220cc modeli....
    Şöyle bir google amcaya danışayım dedim, 2012'de yollarda olmuş, küçük çocuk gibi savumaya geçeyim " sanırım " diye belirtmiştim

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    newmoto76, AEA kendisi hakkındaki eleştirilere ancak böyle cevaplar yazabilirdi. Dur bu kadar kızma, bu forumun tadı kaçmıştır deme hemen.
    'Bana AEA dan sonra ikinci ucuncu adami soyleyin? Varmi yok..' demişsin.
    2.3. değilde sana 1. yi söyleyeyim; soy ismi üçüncü ama aslında o 1. Saffet ÜÇÜNCÜ
    AEA yı sevmeyen insan görmedim, sevilmeyecek insan değil. Bence kıskananlar çok vardır, insanlar lastik reklamı yüzünden takmış kafayı herhalde. Saffet ÜÇÜNCÜ de reklam yüzünden pek beğenilmiyor ya sözde.
    Ayrıca bu motorun DUKE kadar kaliteli olmadığı açıkça ortada (7.370 TL - 5000 EUR)
    Efeler Diyarı EDREMİT

Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesele uzum yemekten cok bagciyi dovme olayina geldi.AEA vb herhangi bir uzman kisinin bilgi birikimi, sahip oldugu teknik , aktuel , aldigi egitimler , katildigi sektorel lansmanlar vb. Ust uste konuldugunda her hangi bir motosiklet icin diledigi yorumu ysomakta serbesttir.

Sizin kac tane AEA donaniminda tanidiginiz var ki bu adami sorguluyorsunuz..Bana AEA dan sonra ikinxi ucuncu adami soyleyin? Varmi yok..boyle abuk subuk mesnetsiz elestrileri ben alsam bu isi zaten yapmazdim.

Memlekette her vatandas mekanik , motosiklet otimobil uzmani olmus..Bu adam motoru almis bakmis kendi birikimine gore yorumlamis sen ister al ister alma ama AEA dan ben bu isi daha iyi biliyorum olayina gelirse konu burada yuh artik derim ben.

AEA fiyata bakmaz motorun kendisine bakar ne diyecekti plastik kalitesi 10 numara,Performans 10 numara,Frenler 10 numarami? Bu motir hindistan uretimi ekomonik bir fiyat etiketi amaclanmis ona gore malzeme kalitesi var..

Sizin bu cok ovdugunuz hintlilerin icadi degil bu cihaz KTM in muhendislik calismalarinin urunu.

Kalite algisi yuksrk bir adam bu motoru elestirirdi.Eger dunyada Pulsardan daha iyi motor olmasaydi AEA harika bir motor derdi zaten..

Sektorde parmakla sayilacak insan var zaten.AEA yi da ortadan kaldirin kemdi kendinize abi bu pulsar harika motor dimi yaa deyip durun mutlu mesut yasayin..

Bu adam bu ulkeye fazla zaten nasilsa herkes herseyden anliyor..

Son olarak 10 bin lira etiketi olsaydi bu motorun bu kadar ovulen Pulsara kac kisi talip olacakti merak ediyorum.Hepiniz gidip Wolf , Ktm, Honda vs alacaktiniz..

AEA hata etmis muhtesem pulsari elestirmis yazik..

Ulkenin yetistirdigi sektorde neredeyse baska kimseninde olmadigi bu kalibredeki bi adamin teknik uzmanligi olmayan bir seviyede elestirildigi forum matematik ve dogru bir sonuca gitmez..Havanda su dover..

AEA okuyorsa bu forumu ona sesleniyorum.Abicim yapma sen test falan senden daha cok bilen bisuru adam var zaten..

AEA zor yetisecek degerli ve bu ulkede dogru duzgun bu isi yapan tek insandir..Bu ise gonul vermistir.Kendini yetistirmek icin caba sarfetmistir..Bu forumun seviyesi bir sahsi sadece tahmin yuruterek suclamalara ve yargilamalara kaldiysa bu forumunda tadi kacmistir..Saglicakla..
    her hangi bir motosiklet icin diledigi yorumu ysomakta serbesttir.

Kusura bakmayın, siz kendi kendinize engizisyon kurmuşsunuz ve tüm cadıları ve astronomları, bilginleri size uymayan tüm düşünceleri ateş ile imha etmişsiniz bile, serbest olup olmaması, yaptığı her yoruma katılınacağını, alkış alacağını göstermez ve bu beklenmemelidr bile, kaldıki kendisi mutlaka bu forumu takip ediyordur sanırım!'

elestrileri ben alsam bu isi zaten yapmazdim

Siz zaten böyle bir teşebbüste bulunmayın bile, yukardaki düşünceniz zorluk karşısında pes etmeye yılmaya meyill gösteren bir yapıda , iste bu yüzden AEA'nın profesyonellik denilen meziyeti görülüyor, sanırım profesyonel bakışından dolayı bu kadar süredir bu işi beğenilerek zaten yapıyor
    (korkarım bu yazdıklarımdan dolayı, bana'da beni ne hakla eleştirirsin diye sitem edersiniz)

AEA fiyata bakmaz motorun kendisine bakar

AEA videoları'nda defalarca fiatlardan dolayı neredeyse isyan edecek gibi esprili, ve tenkit ediciliğine çok şahit oldum, siz kaçırmışsınız anlaşılan.

hindistan uretimi ekomonik bir fiyat etiketi amaclanmis ona gore malzeme kalitesi var

Katılıyorum, o kadar'da değil alınası bir model ve dediğişniz gibi süper kalitede bir yapı beklenmemeli

Bu adam bu ulkeye fazla zaten nasilsa herkes herseyden anliyor

Acımasız eleştiri, topyekün itham, kaldıki ne sizi nede beni/bizi dinlemez nerede yaşayacağına kendisi karar verir, biz karışmıyalım.

teknik uzmanligi olmayan bir seviyede elestirildigi forum matematik ve dogru bir sonuca gitmez..Havanda su dover..

Forumdaş, hiçbir zaman insanlar, sizin beklediğiniz müspet'lik ölçüsünde nizama kanuna dahi tam uyumlu olmadılar olmayacaklar, söz gelimi bir insanın mimiklerinden 3 aşağı beş yukarı ne halde ne ifade etmek istediğini anlama kabiliyeti ile donatılmışız, bunun antisi ancak cyborg denilen laboratuar üretimi aynı çip ile donanmış insan neslinden geçer, bunu sizde bende çok iyi biliyyoruz, böyle 4x4'lük bir nizam intizam beklemek hayal olur.
    Ümit IŞIK, sparr0wh4wk ve hak_anm bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)