Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hak_anm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo

Gürbey Er
    29 Haziran, 09:17 · Gönen, Balıkesir

Balıkesir Gönen ilçesinde kırmızı pulsar vardır bayide beklemek istemeyen irtibata gecebilir

Link: https://www.facebook.com/groups/bajajpulsar200nsturkiye/?fref=ts

Biraz önce Facebook'ta gördüm, ilgilenen arkadaşlar olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Konuyu motorsuz kaldığım için bir süredir bende takip ediyorum.

Kullanan birkaç arkadaşım var Pulsarı hep duyduğum eksileri
    LASTİKLER , SELE , FRENLERİN ZAYIFLIĞI , YAĞ SIKINTISI

Tabiki artılar kişiden kişiye değişecektir. Kişisel değerlendirmem piyasaya renk getiren Bajaj firmasının çok daha ileriye götüreceği düşüncesi evet Hyosung ve Kanuni firmaları ile kullanıcılarına yaşattığı sıkıntılar var yalan yok ama ben firmanın kurumsallık adına bajajla bir değişime uğradığını düşünüyorum açıkcası Ocak Şubat itibari ile bir Pulsar alma düşüncesi içindeyim. Her ne kadar burada Kuralkan ile anlaşmışta olsalar söz konusu bajaj firması güçlü rekabetçi araştırmacı ve Hero'dan sonra en çok motosiklet üreten hindistan firması Ktm ve Kawasaki ile çalışıyor olmasıda başarılı bir firma olduklarının en büyük göstergesi.

Biz burada ahkamın kralını keseriz hepimiz de Saffet Üçüncü den aşağı kalır yanımız yok konu konuşmaya gelince ülke olarak maşallahımız var.

Alanlar kazasız belasız kullansın markanında modelinde ne olduğunu çok güzel bir şekilde zaman gösterecek.

https://www.youtube.com/watch?v=1aN3hwKFMGo

İZLEMEYENLER İZLEMELİ 15:00 dan sonrasını hem merak ettiğiniz markanın fabrikasını görün.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

MCD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara'da 4.44 Motor'a yaklaşık 1 saat önce kaporamı verdim. Aynı yoğunluk burada da söz konusu. Sağolsun bayi sahibi Tolga Bey çok güzel yardımcı oldu, bizzat ilgilendi.

Temmuz ayı içerisinde Ankara'ya gelecek motorların sahibi hazırmış tabii vazgeçen olmazsa. Ağustos sevkiyatında gelecek motorum inşallah. Ankara'da olanlara Pulsar ve motosiklet ekipmanları konusunda kesinlikle 4.44 Motor'u öneririm.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Lastiklerinin diger vasat lastiklere gore iyi oldugu soyleniyor. Bir cbr250 daha iyi lastiklerle mi geliyor mesela?
    Sonra frenler... Nesi var frenlerin? Kullanicilari daha iyi yorum yapacaklardir ancak ben de kisa bir test surusu yaptim 100km/h gibi bir hizda gayet kuvvetli bir frenleme yaptim motor asfalta cakilir gibi oldu ben frenleri cok begendim.
    Sele sertligini herkes belirtiyor evet.
    Yalniz yag sikintisi nedir? Motosikletin eksi yonu olarak yag sikintisi nedir? Yag mi yakiyor?
    centil40, volkansacar ve hyanax100 bunu beğendiler.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu motorsuz kaldýðým için bir süredir bende takip ediyorum.

Kullanan birkaç arkadaþým var Pulsarý hep duyduðum eksileri
    LASTÝKLER , SELE , FRENLERÝN ZAYIFLIÐI , YAÐ SIKINTISI

Tabiki artýlar kiþiden kiþiye deðiþecektir. Kiþisel deðerlendirmem piyasaya renk getiren Bajaj firmasýnýn çok daha ileriye götüreceði düþüncesi evet Hyosung ve Kanuni firmalarý ile kullanýcýlarýna yaþattýðý sýkýntýlar var yalan yok ama ben firmanýn kurumsallýk adýna bajajla bir deðiþime uðradýðýný düþünüyorum açýkcasý Ocak Þubat itibari ile bir Pulsar alma düþüncesi içindeyim. Her ne kadar burada Kuralkan ile anlaþmýþta olsalar söz konusu bajaj firmasý güçlü rekabetçi araþtýrmacý ve Hero'dan sonra en çok motosiklet üreten hindistan firmasý Ktm ve Kawasaki ile çalýþýyor olmasýda baþarýlý bir firma olduklarýnýn en büyük göstergesi.

Biz burada ahkamýn kralýný keseriz hepimiz de Saffet Üçüncü den aþaðý kalýr yanýmýz yok konu konuþmaya gelince ülke olarak maþallahýmýz var.

Alanlar kazasýz belasýz kullansýn markanýnda modelinde ne olduðunu çok güzel bir þekilde zaman gösterecek.

ÝZLEMEYENLER ÝZLEMELÝ 15:00 dan sonrasýný hem merak ettiðiniz markanýn fabrikasýný görün.

Sele 25 tl Ye halloldu
    Lastikleri Cbr nin orj lastiklerinden daha iyi yol tutuyor.
    Yağ proplemi derken. Anlamadım.

Servisle vs sıkıntısı olan arastirsin iyi servisi bulacaklar eminim.

Yahu arkadaşlar şu mız mız lanmayi bırakın artık. Yamaha bu motoru MT02 diye Bajaj a yaptirsaydi da ( ktm nin duke serilerini yaptırdığı gibi ) 15 bin den getirseydi kimse gık diyemezdi.
    fiyakalim, meki 60 ve hyanax100 bunu beğendiler.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Tüm mesajları okudum azimle yağ yakma gibi bir şikayete rastlamadım.

Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiklerinin diger vasat lastiklere gore iyi oldugu soyleniyor. Bir cbr250 daha iyi lastiklerle mi geliyor mesela?
    Sonra frenler... Nesi var frenlerin? Kullanicilari daha iyi yorum yapacaklardir ancak ben de kisa bir test surusu yaptim 100km/h gibi bir hizda gayet kuvvetli bir frenleme yaptim motor asfalta cakilir gibi oldu ben frenleri cok begendim.
    Sele sertligini herkes belirtiyor evet.
    Yalniz yag sikintisi nedir? Motosikletin eksi yonu olarak yag sikintisi nedir? Yag mi yakiyor?

Motosikleti
    yamaha-fazer600
    Merhaba, Bir şarkıda şöyle sözler vardı "Konuşuyoruz ama nece konuşuyoruz- Konuşuyoruz ama anlaşamıyoruz" cece89 adlı üyemiz de güya takip ediyormuş ,okuyormuş da sonrada durumu özetleyen yazıyı yazmış; frenler, sele, lastik ve yağ sorunu olduğunu anlamış. O anlamış da ben onun bunu nerede neyi okuyup nasıl bunu anladığını anlamadım.Ben de kaporayı veripte motoruma kavuşmayı beklemeye başladığımdan beri yerli yabancı yayınları ve incelemeleri takip etmeye çalışıyorum ama bu dört tespitden sadece sele deki sertliğin hem yerli formlarda hemde yabancı incelemelerde sorun olarak görüldüğü vurgulanmakta. Bunun haricindeki tespitler laf ola beri gele tabiriyle yazıldığı anlaşılıyor. Hepiniz hoşçakalın..
    Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu motorsuz kaldığım için bir süredir bende takip ediyorum.

Kullanan birkaç arkadaşım var Pulsarı hep duyduğum eksileri
    LASTİKLER , SELE , FRENLERİN ZAYIFLIĞI , YAĞ SIKINTISI

Tabiki artılar kişiden kişiye değişecektir. Kişisel değerlendirmem piyasaya renk getiren Bajaj firmasının çok daha ileriye götüreceği düşüncesi evet Hyosung ve Kanuni firmaları ile kullanıcılarına yaşattığı sıkıntılar var yalan yok ama ben firmanın kurumsallık adına bajajla bir değişime uğradığını düşünüyorum açıkcası Ocak Şubat itibari ile bir Pulsar alma düşüncesi içindeyim. Her ne kadar burada Kuralkan ile anlaşmışta olsalar söz konusu bajaj firması güçlü rekabetçi araştırmacı ve Hero'dan sonra en çok motosiklet üreten hindistan firması Ktm ve Kawasaki ile çalışıyor olmasıda başarılı bir firma olduklarının en büyük göstergesi.

Biz burada ahkamın kralını keseriz hepimiz de Saffet Üçüncü den aşağı kalır yanımız yok konu konuşmaya gelince ülke olarak maşallahımız var.

Alanlar kazasız belasız kullansın markanında modelinde ne olduğunu çok güzel bir şekilde zaman gösterecek.

İZLEMEYENLER İZLEMELİ 15:00 dan sonrasını hem merak ettiğiniz markanın fabrikasını görün.
    ea1925, fiyakalim, centil40 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı MCD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da 4.44 Motor'a yaklaşık 1 saat önce kaporamı verdim. Aynı yoğunluk burada da söz konusu. Sağolsun bayi sahibi Tolga Bey çok güzel yardımcı oldu, bizzat ilgilendi.

Temmuz ayı içerisinde Ankara'ya gelecek motorların sahibi hazırmış tabii vazgeçen olmazsa. Ağustos sevkiyatında gelecek motorum inşallah. Ankara'da olanlara Pulsar ve motosiklet ekipmanları konusunda kesinlikle 4.44 Motor'u öneririm.
    Ağustos teslimatının Ağustos'un 15inde olacağını biliyorsunuzdur sanırım. 1buçuk ay bekleyeceksiniz bir çoğumuz gibi, haberiniz ola

Pulsar almak için Ankara'da 4.44'ü önermişsiniz ama zaten Pulsar için tek bayi var , 2 servis var(birisi yine 4.44) koca Ankara'da. HA o tek bayiiye bile yeteri kadar motor gönderemiyorlar ki,bayii sayısı 2 olsa ne olur, 4 olsa ne olur!! Ekipman konusunda gidip görün, görüşün, peşinde indirim de yapıyorlar bir miktar sanırım. Tolga Bey güler yüzlü, ilgili.
    ESAD bunu beğendi.

trcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer bm 150
    Arkadaşlar motorun yag sorunu yokda servislerin motora hangi yağı koyması sorunu var ekrem beyin kaliteli bir yag firmasınan anlaşma aşamasında olduklarından bahsetmişti ondan sonra bu sorun çözülecek inşallah hayırlı iftarlar

Motosikleti
    AFRİCA TWİN OLMASINI İSTİYORUM
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar;

1. Sevkiyat konusunu çok ayrıntılı açıkladım. Anlaşıldığını zannediyorum. Bu sorunun çözüldüğünü bildirmiştim ve bugüne kadar yaşananların sebebğlerini izah etmiştim. Temmuz ayında peşi sıra 3 sevkiyat var. Ağustos ayında da devam edecek. İlk hafta, 3 ncü hafta ve dördüncü haftalarda yapılacak sevkiyatlara inşallah sıkıntı kalmayacak. Yeni talepler için de ağustos ayında da devam edecek,

2. Bu kadar satış yapılan bir ürün için yedek parçanın ne demek olduğunu, yedek parça taleplerinin ne manaya geldiğini herhalde Kuralkan da Bajaj Auto da çok iyi biliyorlar. Kuralkan gibi sektörde 27 yıllık geçmişi olan, 4.000 m2 bir alanda 3 milyon usd lik yedek parça stoğunu envanterinde bulunduran bir firma herhalde bajaj ürünleri için çok daha titiz olacaktır. Bir bilgi sahibi olunmadan sanki hiç bir tedbir alınmamış, sanki hiç bir yedek parça bulunmuyor gibi bir söylemde bulunmak doğru değildir. Başlangıçta yaşanabilecek sıkıntılar sadece kısa dönemlidir. Yaşanabilecek olumsuzluklara sizlerin sabrı olmayacağı gibi bizim de tahammülümüz yoktur. Bajaj Auto'nun Türkiye ve Kuralkan'ı seçmesinin özel bir önemi var. Bunu zaman içinde göreceğiz inşallah.

3. Centil 40 arkadaşıma çıkacağı Avrupa seyahatinde başarılar diliyorum. Kuralkan güvencesi altındadır. Dünyanın neresinde olursa elimiz üzerinde olacaktır.

Newmoto76 arkadaşımın da değerli yorumları sektör içinde oldukça deneyimli olduğunu gösteriyor. Pulsar almak niyeti var ise tüm samimiyetimle bu kararından vazgeçmesin diyorum.Onun değerli yorumları ürüne değer katacaktır.

Bu vesile ile tüm arkadaşlarıma hayırlı geceler, sahurda olan arkadaşlarıma hayırlı sahurlar diliyorum.

Selam ve saygılarımı sunuyorum...
    Sizin söylediklerinizin olacağını hiç sanmıyorum.Baştan çuvalladınız.Bakın bi çok insan bu rezaletler yüzünden gidip başka motorlar almışlar.Güven vermiyorsunuz,geçmişinizlede!

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu siparislerin surumcemede kalmasi olayi gercekten kotu ornek oldu..Bende dusunuyordum bitane Pulsar ancak kapora verip motor beklemek bana sacma gelmistir her zaman.Custom bi urun almiyiruz sonucta standart uretim bi mal bu hindistandaki bi bayiden siparis etsek kutular kargolar bi haftada gelir...

İsin bir diger boyutu su ki, Pulsara canta demiri canta vs yaptirmis bir arkadas o kadar emek vermis ozenmis zaman harcamis.Geziye cikma niyeti var belli.Lakin Pulsarin yedrk parcasi yok.Yedek parcasi olmayan bir motirka geziye cikilmaz cikilsada digru olmaz.Bunun arizasi var vs.vs..

İki aydir pek mesafe katedilmis gibi gelmiyor kimseye sanirim.Bu yaz donemini boyle atlatirsa Bajaj Ekrem Beyin bukadar cabasida sonuc vermeyecek .Orn ben bukadar teslimat sorunu sonrasinda almaktan vazgecenlerdenim..Bir diger neden ise yedek parca meselesi bundan daha once cok canim yandi.Bu ulkede motosikletten sogutur insani bu distrubutorler..
    Akıllılık etmişsiniz.Daha yolun başında bu kadar sorumsuz,umursamaz davranan firmadan almamakla.
    MOTOSİKLET AZGIN DUYGULARI GÖSTERME VE İNSANLARI RAHATSIZ ETME VASITASI DEĞİLDİR.

Evet sağolsun Tolga Bey izah etti. 15-16 Ağustos gibi geleceğini. Bekleriz artık napalım tabii gönül isterdi yarın hemen almayı ama bu fiyat-performans ürünü beklenir. 13-14 bin verip beklemekte vardı

Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağustos teslimatının Ağustos'un 15inde olacağını biliyorsunuzdur sanırım. 1buçuk ay bekleyeceksiniz bir çoğumuz gibi, haberiniz ola

Pulsar almak için Ankara'da 4.44'ü önermişsiniz ama zaten Pulsar için tek bayi var , 2 servis var(birisi yine 4.44) koca Ankara'da. HA o tek bayiiye bile yeteri kadar motor gönderemiyorlar ki,bayii sayısı 2 olsa ne olur, 4 olsa ne olur!! Ekipman konusunda gidip görün, görüşün, peşinde indirim de yapıyorlar bir miktar sanırım. Tolga Bey güler yüzlü, ilgili.

Burada sanırım bazı ifadeler yanlış anlaşılıyor.. Öncelikle bu motosikleti burada olan olmayan birçok motosiklet severin beğendiği ve çok iyi bir seçenek olduğu zaten ifade edildi edilmeye de devam ediliyor..

Konu başlığı altında bir veya birden fazla marka ile benchmark yaparak Bajaj şuna göre kotu buna göre iyi demekte manasız. Bunlar göreli şeyler ve genel olarak motosiklet satış sonrası hizmetlerinin pek verimli olmadığı bir pazar Türkiye..Hepimize sorsalar şu usta çok iyi ona git deriz ve bu tamamen teknik unsurlardan öte "şahıs" ve insiyatif çerçevelerinin esnekliği ile çözüm yolu üretmek demek.

Arkadaşlar samimi olalım lafla peynir gemisi yürümüyor. Burdaki herkese sorsam derki Bajaj servislerine güvenmiyorum. Güvendiğimiz biri var oda Ekrem Bey..İlgisinden ve çabalarından doları kendisini tebrik ediyorum. Gerçekten çok başarılı ve çözüm odaklı.

Burada uzun yıllardır ülkemizdeki pazarda karşılaşmadığımız extrem bir ürün ile karşı karşıyayız. Pulsar 200 NS o kadar enteresan bir motor ki sahip olduğu şasi / görsellik , teknik özellikler ve sürüş dinamikleri açısından abartmaan söylüyorum son 10 yılın fiyat/performans motosikleti..Bu nedenle de sadece bütçe / erişilebilirlik dengesi haricinde benim gibi birçok motosiklet severde bu motosiklete 2. motor olarak ayrıca sahip olmak istedi. Neden mi? Pulsar 200 NS çok fonksiyonlu olması , ortalamanın üzerinde kalitesi , ideal performansı ve herşeyden daha önemlisi vereceği muhtemel sürüş zevki açısından 7.300 TL + Plakaya harika bir seçenekti..

Pulsar Türkiye motosiklet pazarının alışık olmadığı bir ürün ve bu konuda uzun yıllardır ilk ve tek örnek.. 1990 lardaki mz 251, jawa, honda afrika tiwin , cbf 500, suzuki drz 400 sm , kawasaki er-5 vb... gibi. Pulsarda 200-250 cc kategorisinde enteresan bir ürün olarak patladı piyasada. Ve bana sorarsanız şasi yaklaşımı ve tasarım ergonomisi açısından ktm duke dan daha verimli bir motor.. Herşeyden ote neredeyse yarı fiyatına...

Bu nedenle Pulsar çok konuşulacak , çok sorgulanacak , çok ilgi görecek ve bu fiyat performansıyla uzun süre gözde ürün olarak top 3 ten hiç inmeyecek.. İşin bir diğer enteresan tarafı genelde bir motosiklet ile belirli bir potansiyel müşteri profili buluşur ancak Pulsar birçok farklı profilin ilgisini çekiyor. Özeti şu ki bu motoru adam gibi kullanan yormayan hırpalamayanlar da olacak ,,canını çıkaranlarda...Burada gerçekten iyi bir lojistik altyapıya ve servis hizmetine ihtiyaç var..Müşterinin bunu beklemesi istemesi gayet doğal. Şuan servislerinde bu ilgi ve müşteri konsantrasyonu karşısında şaşkın ve tedirgin olduklarından eminim. Beklenti yükseldi çünkü servislerinde buna ayak uydurması şart uyduramayan zaten anında burada deşifre ediliyor.

Temel sorun belirsizliktir. İnsanlar bekler .. Bana biri 30 Ağustosta alacaksın dediginde 30 Ağustosta alacagımdan eminsem bir malı beklemekte bir sıkıntı yok.. Bu ajanda sıkıntısını Bajaj potansiyel müşterilerinden ve müşterileri üzerinden kaldırır ise daha önyargısız bir iletişim olacağı kanaatindeyim. CRM denilen çağımızın müşteri memnuniyeti analizleride bunu gösterir zaten. Kırgın müşteri malı begensede almaz..Ve bir daha o markaya uğramaz..

Velhasıl zaten Bajaj ve Kuralkan burada çuvaldızı kendine batırmıştır batırmayada devam etmektedir. Onların kaybı daha büyüktür. Ama gönlümüzden geçen hepsinin duzelmesi kırgınların da markaya inanarak Pulsarın keyfini tadını çıkarmasıdır.

Hayırlı Akşamlar..
    hak_anm, hyanax100 ve piyanist_irf bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hedef : Bajaj Pulsar 200 NS
    Bajajın yapıcagı çekiliş hakkında bilgisi veya nerden takip ediliceğine dair fikri olan var ?

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı ESAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin söylediklerinizin olacağını hiç sanmıyorum.Baştan çuvalladınız.Bakın bi çok insan bu rezaletler yüzünden gidip başka motorlar almışlar.Güven vermiyorsunuz,geçmişinizlede!

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Akıllılık etmişsiniz.Daha yolun başında bu kadar sorumsuz,umursamaz davranan firmadan almamakla.
    Pulsar kullananların o kadaaaarrr çok olumlu yorumları varken pulsarı olmayan ve kullanıp kullanmadığını dahi bilmediğim bir kişinin böyle yorumlarda bulunması kusura bakmayın ama bana saçma geldi. Bizler yani pulsar sahipleri ve kaporasını verip bekleyen kişiler olarak pulsar gibi fiyat ve performans bakımından çok çok iyi bir motosikletin hatrına bu motorun distribütörü olan firmaya güveniyoruz. Böyle bir motoru kusura bakmayın ama distribütör firmasının geçmişte yaptığı hatalardan dolayı ben almam demem şahsen. Pulsarla ilgili sorun yaşamayan birisi olduğunuz için pulsar almaktan vazgeçen birini tebrik etmeniz de bana göre burada pulsar alan ve bekleyen kişilere yapmış olduğunuz bir terbiyesizliktir. Ben 29 mayısta kaporamı verip beklemeye başladım. Benim gibi olan bir sürü insan var burda. Siz ikinci yorumunuzda bize akılsız demiş oldunuz. Bu da ayrı bir terbiyesizliktir
    Yurdukoru, kaan898, centil40 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Pulsar bulamaktan yakinanlar denizli acipayam bayisinde var.anlamiyorum.ya biz motor aramayı bilmiyoruz yada bu adamlar satmayi bilmiyor.

hak_anm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Lastikler: Kötü değil. Yol tutuşu iyi, henüz ıslak zeminde test etme imkanım olmadı. Frenleme esnasında tepkisi iyi. Stabilize ve toprak yolda pek iyi değildi. Bence orta üzeri.

Sele: Ben dahil herkes şikayet etti. Artçı için uzun sürüşlerde sorun oluyor. Ama bu bir kusur değil. Pek çok üretici nedense bu sele olayını biraz sert tutuyor. Honda NCX700'le 1 saat seyahat ettim artçı olarak, vallahi ağrıdı.

Frenler: Nasıl zayıf anlamadım. İki kez arabaya tam ortadan girecektim az kalsın. Arka kampana olsa kaya kaya girmiştim. Özellikle ön fren iyi. Ama arkanın da kötü anlamına gelmesin. Zaten 60-70km'den sonra hiçbir motosikleti anında durduramazsınız ki. Bence frenler makul.

Yağ Sıkıntısı: sanırım servislerde kullanılan farklı yağlar kastediliyor. Çünkü yağ yakma gibi bir sorun duymadım ve görmedim.
    Bende serviste konulan yağ beğenmedim, bulunduğum iklim gereği Motul 20w50 kullanacağım. Bu motoru daha rahat ve vuruntusuz çalıştıracaktır.

Bu motor hakikaten farklı bir pazar yarattı; her zaman 250cc'lerin pazarda yer bulamayacağını savunmuşken bu adamlar 200cc ile tüm ezberleri bozdular. Türk kullanıcısı 150cc başlangıçtan sonra 250'ye geçmek yerine daha üst segmentlere yönelirken (Bkz 500cc ve üzeri motosiklet satışları) birden yön değiştirip 200cc'ye geldiler. Muhtemelen dikkat çekmesini seven bir milletiz...

Bayilik sistemi genelde, ürün bedeli yatar ve ürün sevk edilir. Açık hesap ve nakit çalışan bayiler var. Kuralkan'da sistem nasıl bilmiyorum, ama işim gereği kendi deneyimimden biliyorum; paramızı yatırır malı çekeriz. Bize zorla malı sat diye göndermezler.
    Fiat, Renault, vb, otomotiv firmaları da aynı sistemle çalışıyor; para yatar mal gönderilir.

Umarım herkes motosikletine kavuşur ve beklediğine değdiğini görür.
    Pashapache, Sokollu, kaan898 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

fatih çelikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni breton 125 +tvs apache rtr 150
    Slm herkesee hayirli ramazanlar...
    Bende uzun zamandir li bu motoru takip ediyorum el altından. Motor com hosuma gidiyor. Ama yasadigim yer de servis bayi olmamsi malatya gibi yerde. .
    Aslinda bayinin onemi yom ama su an hersey sıkıntı gibi geliyor bana bi cok eksik yetersiz geliyo bi yag filitresi 2 haftada zar Or geldi bu motor guzel ama parca yok piyasada motor yok.. ben bu sezonu apachemle bitiririm gibi gozukuyo pulsar bi yerine olursun duzene binsin motoru alırken rafta parçalarını gormek istiyorum. Apachemi alırken de oyle yapmisdim.. ve su ana kadar hic bi parca sikintiai yaşamadım ... insallah bajaj hemen piyasa oturur sıkıntı çıkmaz. . K.bakmayin kirlettimm sayfayi..tekeriniz duz bassin ...

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    yıllardır çinli çer çöpe laf söylemeden binen adamlar pulsara laf atıyorlar üstelik motoru görmeden kullanmadan neymiş sele sertmiş neymiş yağ sıkıntısıymış.geçin bu ayakları ...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Motosikleti
    Yamaha Diversion XJ6S
    Arkadaslar Parça sıkıntısı oldugu kanısına nerden vardınız bilmiyom iyi yağ filtresi geç gelmiş ordan yola çıkarak parça sıkıntısı var yok parça yok herkes müneccim olmuş haberimiz yok vallaha bana tam olarak motorun çalışması ve yurumesi için önemli olan 4 adet parça geldi özellikle de birisi beyin hemde aynı gün kargo ile.. yag filtre öenmli yoksa beyin gibi elektronik parçalarmı. Ben motoru aldım 30 dakka sonra arızalndı ama bizim burasının küçük yer olması kaynaklı montaj hatasından dolayı bir arıza gercekleşti hemen ekrem beye mesaj attım 2 saat sonra direkt kendisi geri döndü ve bizzat kendisi ilgilenmeye basladı. nasipse bugun alıcam motorumu servisten. lütfen almadan kullanmadan hayali şikayetlerde bulunmayın. herkese hayırlı günler...
    hak_anm ve meki 60 bunu beğendiler.

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Bazı yorumları görünce gerçekten rakip firmaların bunlar kötüleme çabası olabilirmi diye düşünüyorum.

Ekrem bey çok doğru bir yol izliyor. Sorunu olan bildirsin hemen çözelim diyor. Birinci ağızdan böyle bir destek bu forumda olduğu için sanırım bilinçli karalayıcılar bir noktadan öte gidemiyorlar.

Bajajın Avrupa macerası başlamak üzere arkadaşlar.
    Dün öğleden sonra eşimle beraber Samsun dan yola çıktık. Boludağı Polisevinde konakladık. Az sonra İstanbul istikametine doğru yola çıkacağız.
    Yarın sabah kısmetse Bulgaristan a gireceğiz.
    Bulgaristan, Romanya, Kosova, Makedonya, Arnavutluk, Yunanistan, Ege şeklinde büyük bir tur planlıyorum. Motor ve sert seledeki popom sorun çıkarmadan ne kadar gezebileceğim bakalım.

İnternet bağlantısı ve fırsat buldukça buradan resim de paylaşırım inşallah.
    Pulsar ın balonmu yoksa tam bir fiyat performans ürünümü olduğu yakında belli olur. Benim düşüncem zaten belli. Pulsar a güvenmesem, bayi ve servis ağının olmadığı bu coğrafyalara çıkmayı düşünmezdim. İnşallah Pulsar beni ve sizi yanıltmaz.
    rebel_punto, tazy21, Ümit IŞIK ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)