Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AEA TVS Apache için güzel bir test ve olumlu yorumlar yapmıştı bence Bajaj Pulsar cıların korkmasına gerek yok.
    Valla bence pulsarı alan hiçbir kimsenin aea acaba ne diyecek diye korktuğunu düşünmüyorum şahsen ben daha alamadım 16 haziranda alacak olup teslimatı gecikenlerdenim. Ben bile korkmuyorum ne diyecek diye. Sadece evet bu işi bilen bir başka kişinin ne diyeceğini merak ediyorum. Ama sadece bir başka kişi gözüyle bakıyorum. Kendisine saygısızlık olarak yorumlanmasın bu ama tek bir kişi motosikletten anlamıyor bu da bir gerçek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de merak ediyorum neler söyleyecek AEA Pulsarı test etsin, fakat şu meşhur 183 kg lık 250cc yi kendisi test etse de nasıl yapabilmişler 250 yi 183 kg öğrensek. (Asıl bu işin piri Saffet ÜÇÜNCÜ dür, tarafsız yapabilse keşke testleri)
    Efeler Diyarı EDREMİT

Arkadaşlar motoru herkes 25 haziranda alıyor sanırım ? bizim bayi neden bana 15 temmuz diyor anlamıyorum daha 1 ay var napıcam ? sizce kazıklanıyor muyum ?

Bence sorun inazumanın 183 kg olmasında degil. Bu motorun tarzı bu uysal ağır başlı oturaklı ve 2 kişilik yolculuklarda kullanıcıların anlattıklarına göre gerçekten çıplak motor için çok çok konforlu olduğu söyleniyor..

Asıl sorun 250 cc SS lerde..Yani CBR 250 161 kg da ne oluyor motor çok çok mu seri yada harika mı kaçıyor? 250 cc SS ler 4-5 yıldır piyasada varlar ancak görüntü ve karizma dışında performans açısından çok bir şey ifade etmiyorlar. 2000 li yıllara kadar 4 silindirli 250 likler vardı 50 beygir civarı SS dedigin motor bunlardı zaten. Kullanım zevki açısından görüntüsünün motorları değil bu 250 cc SS ler. Şehir içinde insanları deli gibi yormasının karşılığında iyi performans verselerdi amenna..

Tam olarak bu nedenlerden dolayı KTM 200-390 veya Pulsar 200-400 gibi bir sınıf oluştu bence. Çünkü tek silindirli 250 ss motorlar çok vasat kaldı.

Bu nedenle önümüzdeki günlerde 200-400 cc aralığında bu yeni yaramaz naked çocuklarından çok örnek görecek gibiyiz. Bence uzun soluklu keyifli motorlar olmaya adaylar. Ancak 250 cc ss lerin fiyat avantajı dışında ss namına birşey ifade etmediklerini düşünüyorum.

Bütün bunlar bir yana İnazuma bence çok doğru bir motordur kendi sınıfında. Rüzgardan özellikle büyük taşıtların rüzgar boşluklarından, kısmen yol bozukluklarından çok etkilenmeden keyifli uzun süreli seyahatler için bence harika motor..İnazuma yıllarca kendi segmentinde en iyi alternatif olacaktır. Ama 250 cc SS ler için aynı şeyi soyleyemeyeceğim..

Pulsar 400 keyif amaçlı çok iyi bir seçenek gibi duruyor. Açıkçası şahsen talibim Umarım 200 gibi uygun ölçüde bir fiyatla biz tükecilere sunulur..
    che guevara, hak_anm ve morpho bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Eightarm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru herkes 25 haziranda alıyor sanırım ? bizim bayi neden bana 15 temmuz diyor anlamıyorum daha 1 ay var napıcam ? sizce kazıklanıyor muyum ?
    Hocam sürekli aynı şeyi soruyorsunuz. Hangi durumda nasıl kazıklanıyorsunuz anlamadım, sizden fazla para mı istediler?!! Tarih geç dediler diye "kazıklanma" mı olurmuş!!! Hani "tarih konusunda beni sallıyorlar mı" falan gibi sorsanız bir nebze anlayacağım da...

"13 Haziran sevkiyatı Temmuz'un ilk haftasına ertelendi, Temmuz'un 3. ve 4. haftalarında da yüklü sevkiyatlar olacak, Temmuz ayında toplam 3 sevkiyat olacak" şeklinde Ekrem Ata beyin açıklaması var.

Forumu sondan başa doğru okuyun, biraz bilgilenin bu süre zarfında siz de,Bajaj Pulsar 200 Ns Türkiye facebook sayfasına da üye olun, ordan da bilgi alabilirsiniz.

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence Pulsar 400 inazuma ya da cbr250 fiyatına yakın satılacak.
    250cc motorun 183 kg olması bence eski teknolojidir 250 cc motor için 183 kg çok. Yoksa neden taşıtları hafifletmeye çalışsınlar ki! O motor en fazla 10000 tl eder.

Motosikleti
    Windy150
    PULSAR 400

cece89 ve hak_anm bunu beğendiler.

makina şiir gibi yahu.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motor çok güzel de yine yolcunun durumu vahim. Bu açıdan sanki SS400 bile daha iyi duruyor.

Alıntı Ümit IŞIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Pulsar 400 inazuma ya da cbr250 fiyatına yakın satılacak.
    250cc motorun 183 kg olması bence eski teknolojidir 250 cc motor için 183 kg çok. Yoksa neden taşıtları hafifletmeye çalışsınlar ki! O motor en fazla 10000 tl eder.
    Sevgili Ümit,
    Ağırlık bazen sürüş, yol tutuş ve fren emniyetinin ölçüsüdür. Bu otomobil ve diğer araçlar için de geçerlidir. Örneğin lastiği standardın üstünde büyüttüğünüzde, birim alana düşen ağırlık azalacağından yol tutuş azalacaktır. Tüm kriterler çok hassas, mühendislik hesapları ile belirlenir. Bu yüzden, İnazuma'ya eski teknoloji demek haksızlık olur.

Motosikleti
    Pulsar 200 Ns
    Dostum senin yaşın kaç?Neden bu kadar tedırgınsın son 2-3 msjını okudum her seferınde bır tedırgınlık var ...Araştırmadan aldığın ve motordan anlamadığın belli ama bir sakin ol ayrıca 7,000 tl verdiğin birseyi de araştırmadan almaya kalkmanı anlamış değilim...Soruna gelecek olursak bayiden bayiye bolgeden bolgeye pulsarların geliş zamanı değişiyor istanbuldaki adam 25 hazıranda alıyorken sen 6 temmuzda alabılıyorsun...veya sen daha once alıyorsun bu dagıtıma göre değişiyor ...senden para kazanacak birisi sana neden kazık atmaya çalışsın hemde motorun geleceği tarih konusunda =)...Sana burada tüm yazılanları 1. sayfasından okumanı tavsiye ediyorum aklında soru işareti yine kalırsa yine yaz buradakı değerli arkadaşlar senı bilgilendirecektir yine iyi akşamlar...

megaslender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200ns
    Alıntı ESAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Megaslender Kardeş,MZ 251 le kıyaslarsan,gidiş çekiş ve son hızlar olarak Mz mi daha iyidir bu mu?
    Esad Kardeş biraz geç geldi cevap ama, ben mz kullanalı 15 seneyi geçti. Ama şunu söyleyim, bundaki serilik mz de kesinlikle yoktu. Artı mz 100-110 zar zor diyordu. Bunda rahatlıkla 130-140 a çıkıyorsun. Bu teknoloji Mz ile kıyasla namaz bile.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Ben pulsarı şipariş verdim ama iptal edesim geldi çok sorunlu motor sanırım.

sola çekme felan yağ sızdırma napıyım bi akıl verin

böyle sorunlu motor görmedim
    Hiç endişe etme motor çok güzel, burada sorun yaşayanlar sorunlarına çözüm bulmak için yazıyor. Sorun tabiiki olacak. Olmazsa problem vr demektir zaten. Bir de karalamak için yazanlar da var diye düşünüyorum. İçin rahat olsun. Ben bir aydır kullanıyorum. 10 üzerinden 8 puan alır. Parasına göre ise 10 üzerinden 12 ) Hayırlı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Yaw yapmayın arkadaşlar, ben bir aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Hızlanma, görüntü, frenler, vites. Sakın siparişini iptal etme. Ya adam "pulsarım yok binmedim de ama iptal et......." diyor. Binmediğin motora niye yorum yapıyorsun arkadaş. Bugün şikayet var sitesine Mercedes yazın bakın ne şikayetler var. Mercedes kötü marka mı yani şimdi.

Evet arkadaslar Pulsar a haksizlik yapmanin anlami yok.Motor fiyat performans acisindan bence benzersiz.Bakin baska markalara 250 cc 11 bin den basliyor.

Artik Pulsar rustunu ispatlamis sayilir bu kadar kullanici memnuniyeti varken hala acaba demek biraz tuhaf oluyor.

Elbette bazi sorunlar olacak mekanik nlbir alet bu olur Mercedes in yolda giderken hava yastigi patlattigini biliyorum ben bunlar bile en iyi markalarin basina gelebiliyor.

Biz servisler hazirmi bu surece vs endisesi tasiyorduk.Ekrem Bey in cabasi ve ozverisi ile goruyoruzki sorunlarda cozuluyor.

Sonuc olarak Pulsar gayet iyi motor kronik bir arizasi yok , hala amortisor patlatan,enjeksiyonu tekleyen gostergesi arizali bi motor yok sonucta.
    Motoru siparis eden arkadaslar bosuna endiselenmesin bence.Pulsar fiyatini hakettigini coktan ispatladi.
    hak_anm, che guevara ve kaan898 bunu beğendiler.

Motosikleti
    pulsar 200 ns FI st max mega 100 cup

Arkadaşlar bu bir 250 cc motorsiklet bunun gibi bir çamurluk nereden bulunur hani pulsari bunun gibi yapmak cabasindayim da simdiden Teşekkürler

anladım beyler sağolun evet motordan pek anlamam ama şuan bu fiyata piyasada başka motor bulamadım en iyisi şuan bu.

en iyisi siparişi iptal etmeyeyim gelsinde kavuşayım artık

motorum 15 temmuzda geliyor beklemek çok zor.

birde şimdi belli olmaz şans işidir motoru sıfır alıcamda sorun olup olmadıgını nasıl anlarım adam verdi motoru bana montajladı nasıl anlarız ? motor bilgim hiç yok scooter motorumdan sonra ilk naked motorum

hak_anm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Tereddütü olan arkadaşlara tavsiye; alternatifleri gözardı etmeyin.
    Pulsar'a yakın fiyatlardaki motosikletleri hafızanızı canlandırmak için tekrar araştırdım:

Honda CBF-150 (11Bg, 12.5Nm): 5.800+Plaka (tahminen 6.200TL)
    Nankörlük etmeyeyim 2 yıl kullandım. Konforlu bir sürüşü var ama sıkıntılı bir motor bence. En başta hantal,
    kronik sorunları var. Sadece Asya pazarı için Çin'de üretiliyor.
    Bakmayın siz memnun olanlara, aslında çoğu benim gibi Honda diye alıyor.

Yamaha YBR-125 (9.7Bg, 9.5Nm): 4.900+Plaka (tahminen 5.300TL)
    Kullanmadım, kullananlar memnun olduklarını söylüyorlar. Kaliteli ve sağlammış. Yalnız ilk modellerinin
    daha iyi olduğu sonradan (2008'den sonra) üretilenlerin ise eh işte olduğu söyleniyor.
    Sadece Asya pazarı için Çin'de üretiliyor. Yine, sırf markası için alındığını tahmin ediyorum. 2012'den sonraki tasarımları TVS kopyası.

TVS RTR-150 (14Bg, 12.5Nm) 5.400+Plaka (tahminen 5.800TL)
    Kullandım, 2009'da tasarım ödülü almış kaliteli ve sağlam bir motosiklet. Kronik arızası olup olmayacağını bilecek kadar uzun km'ler
    kullandım; varsa da bana denk gelmedi ama diğer kullanıcılardan da duymadım. Kalitesini Suzuki'nin GS150'sinden alıyor. Ah distribütör
    vah servisleri, ne kaybediyorsa ondan kaybediyor bu motor. Yoksa CBF'nin de YBR'nin tozunu attırır.
    Vibrasyonu var, bazen rahatsız edici olabiliyor ama ivmelenmesi ve ataklığı bu kusuru örtüyor. Ayrıca kendi segmentinde bariz bir
    beygir üstünlüğü var. Üstelik diğerlerinden daha az yakıyor daha çok kaçıyor. 2 yıldır 180cc ABS'li motoru Hindistanda üretiyorlar
    ama ne hikmetse Türkiye'ye getirmiyorlar. Sanırım Pulsar ile yılan kaçar artık, apar topar getirirler bence.

Hindistanlılar bu işi çözmüş. Önce Japonlar ile birlikte motosiklet üretmişler. Daha sonra kendi ayaklarının üzerinde durmayı başarmış ve
    pazarda söz sahibi olmuşlar. Ama hala arkalarında Japonlar var. Kawasaki-Bajaj, Suzuki-TVS gibi...Teknolojileri gayet iyi.
    Tek silindire 3 buji koyup 4 valfli yapmak oldukça iddialı. Hintli mühendislerin laf olsun sükse dolsun diye bunu icat ettiklerini sanmam.
    Uzun test ve pazar araştırmalarından sonra piyasaya sürdüklerini tahmin ediyorum. Kaldı ki, Uluslararası ticaret anlaşmalarına göre bu
    Pulsar denilen model başlarına 10 yıl bela olacak çünkü. Mekanik parçalarını üretmek ve tüketicilerine bunu ulaştırmak zorundalar.
    Hangi global şirket ürününün AR-GE'sini yapmadan piyasaya sürecek kadar salaktır.

Tereddüt eden arkadaşlar; AEA deneseymiş keşke, daha iyi olurmuş, daha sağlıklı karar verirdik diyorlar. Bu konuda en güzeli özeti bence
    newmoto76 yapmış, dahası 90 sayfadır kullanan arkadaşlar da zaten gözlemlerini anlatıyorlar. Bir tanesinden ciddi bir sorun okudunuz mu?
    Çoğu objektif bir şekilde izlenimlerini paylaşmış. Japon olsaydı toz bile kondurmazlardı. Ama Pulsar için +/- ne varsa yazıyorlar.

Ben de söylüyorum; Aynalar, vites ve fren pedalları, elcikler daha iyi olabilirdi. Bu kusur mu bence değil. Vibrasyon deniyor.
    Ne vibrasyonu ya, TVS'nin yanında yok gibi. Hatta BMW GS650'ye bir bakın, Yamaha XT660'a daha sayayım mı? Uyuşursunuz valla.
    7300TL'yi sokağa attık diye yazanı, Kuralkan'a sövüp sayanı hiç okudunuz mu şimdiye kadar?
    Yine de kusursuz birşey arıyorsanız, aramayın; bulamazsınız. Japon markalarında bile yok (bkz AEA'nın 250cc araştırması).

Kalın sağlıcakla
    newmoto76, che guevara, kaan898 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı semih87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.advpulse.com/wp-content/u...de-561x381.jpg
    Arkadaşlar bu bir 250 cc motorsiklet bunun gibi bir çamurluk nereden bulunur hani pulsari bunun gibi yapmak cabasindayim da simdiden Teşekkürler
    Pulsardan bu cikmaz Bu tam olarak enduro touring şasisi..Ayrica amortisor gidon vs mesafesi Pulsar la alakasiz.

Pulsar bir naked street tarzi..Orjinalide gayet hos..Bu motoru dogan gorunumlu sahin yapmayin lutfen...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:11 ----------

Alıntı hak_anm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tereddütü olan arkadaşlara tavsiye; alternatifleri gözardı etmeyin.
    Pulsar'a yakın fiyatlardaki motosikletleri hafızanızı canlandırmak için tekrar araştırdım:

Honda CBF-150 (11Bg, 12.5Nm): 5.800+Plaka (tahminen 6.200TL)
    Nankörlük etmeyeyim 2 yıl kullandım. Konforlu bir sürüşü var ama sıkıntılı bir motor bence. En başta hantal,
    kronik sorunları var. Sadece Asya pazarı için Çin'de üretiliyor.
    Bakmayın siz memnun olanlara, aslında çoğu benim gibi Honda diye alıyor.

Yamaha YBR-125 (9.7Bg, 9.5Nm): 4.900+Plaka (tahminen 5.300TL)
    Kullanmadım, kullananlar memnun olduklarını söylüyorlar. Kaliteli ve sağlammış. Yalnız ilk modellerinin
    daha iyi olduğu sonradan (2008'den sonra) üretilenlerin ise eh işte olduğu söyleniyor.
    Sadece Asya pazarı için Çin'de üretiliyor. Yine, sırf markası için alındığını tahmin ediyorum. 2012'den sonraki tasarımları TVS kopyası.

TVS RTR-150 (14Bg, 12.5Nm) 5.400+Plaka (tahminen 5.800TL)
    Kullandım, 2009'da tasarım ödülü almış kaliteli ve sağlam bir motosiklet. Kronik arızası olup olmayacağını bilecek kadar uzun km'ler
    kullandım; varsa da bana denk gelmedi ama diğer kullanıcılardan da duymadım. Kalitesini Suzuki'nin GS150'sinden alıyor. Ah distribütör
    vah servisleri, ne kaybediyorsa ondan kaybediyor bu motor. Yoksa CBF'nin de YBR'nin tozunu attırır.
    Vibrasyonu var, bazen rahatsız edici olabiliyor ama ivmelenmesi ve ataklığı bu kusuru örtüyor. Ayrıca kendi segmentinde bariz bir
    beygir üstünlüğü var. Üstelik diğerlerinden daha az yakıyor daha çok kaçıyor. 2 yıldır 180cc ABS'li motoru Hindistanda üretiyorlar
    ama ne hikmetse Türkiye'ye getirmiyorlar. Sanırım Pulsar ile yılan kaçar artık, apar topar getirirler bence.

Hindistanlılar bu işi çözmüş. Önce Japonlar ile birlikte motosiklet üretmişler. Daha sonra kendi ayaklarının üzerinde durmayı başarmış ve
    pazarda söz sahibi olmuşlar. Ama hala arkalarında Japonlar var. Kawasaki-Bajaj, Suzuki-TVS gibi...Teknolojileri gayet iyi.
    Tek silindire 3 buji koyup 4 valfli yapmak oldukça iddialı. Hintli mühendislerin laf olsun sükse dolsun diye bunu icat ettiklerini sanmam.
    Uzun test ve pazar araştırmalarından sonra piyasaya sürdüklerini tahmin ediyorum. Kaldı ki, Uluslararası ticaret anlaşmalarına göre bu
    Pulsar denilen model başlarına 10 yıl bela olacak çünkü. Mekanik parçalarını üretmek ve tüketicilerine bunu ulaştırmak zorundalar.
    Hangi global şirket ürününün AR-GE'sini yapmadan piyasaya sürecek kadar salaktır.

Tereddüt eden arkadaşlar; AEA deneseymiş keşke, daha iyi olurmuş, daha sağlıklı karar verirdik diyorlar. Bu konuda en güzeli özeti bence
    newmoto76 yapmış, dahası 90 sayfadır kullanan arkadaşlar da zaten gözlemlerini anlatıyorlar. Bir tanesinden ciddi bir sorun okudunuz mu?
    Çoğu objektif bir şekilde izlenimlerini paylaşmış. Japon olsaydı toz bile kondurmazlardı. Ama Pulsar için +/- ne varsa yazıyorlar.

Ben de söylüyorum; Aynalar, vites ve fren pedalları, elcikler daha iyi olabilirdi. Bu kusur mu bence değil. Vibrasyon deniyor.
    Ne vibrasyonu ya, TVS'nin yanında yok gibi. Hatta BMW GS650'ye bir bakın, Yamaha XT660'a daha sayayım mı? Uyuşursunuz valla.
    7300TL'yi sokağa attık diye yazanı, Kuralkan'a sövüp sayanı hiç okudunuz mu şimdiye kadar?
    Yine de kusursuz birşey arıyorsanız, aramayın; bulamazsınız. Japon markalarında bile yok (bkz AEA'nın 250cc araştırması).

Kalın sağlıcakla
    Bu kadar guzel ve net ifadeye bende bir ekleme yapmak isterim.

Bazi arkadaslar tecrubesizlikten ki bu dogal bazi arkadaslar ise sehir efsanesi kulaktan kulaga aliskanliklardan dolayi su titresim olayina nasil bu kadar takiliyorlar anlamis degilim.

Titresim BMW de de var Apriliada da var Xt660 lar dada vardi.Motisiklet dedigin alette titresim olur.Ayrica titresim yok diye 600 cc 4 silindir race makina rahatmidir???

Rica ediyorum takilmayin boyle seylere arkadaslar titresim motosikletin karakteride olabilir.Ducati de titresiyor merak etmeyin..
    cece89, kaan898, hak_anm ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsardan bu cikmaz Bu tam olarak enduro touring şasisi..Ayrica amortisor gidon vs mesafesi Pulsar la alakasiz.

Pulsar bir naked street tarzi..Orjinalide gayet hos..Bu motoru dogan gorunumlu sahin yapmayin lutfen...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:11 ----------

Bu kadar guzel ve net ifadeye bende bir ekleme yapmak isterim.

Bazi arkadaslar tecrubesizlikten ki bu dogal bazi arkadaslar ise sehir efsanesi kulaktan kulaga aliskanliklardan dolayi su titresim olayina nasil bu kadar takiliyorlar anlamis degilim.

Titresim BMW de de var Apriliada da var Xt660 lar dada vardi.Motisiklet dedigin alette titresim olur.Ayrica titresim yok diye 600 cc 4 silindir race makina rahatmidir???

Rica ediyorum takilmayin boyle seylere arkadaslar titresim motosikletin karakteride olabilir.Ducati de titresiyor merak etmeyin..
    600cc 4 silindir Naked Bike rahattır,güçlüdür-Titreşimsizdir.(Gsr600,fz6,Cb600f)...
    The Power of The Dreams.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    anladım beyler sağolun evet motordan pek anlamam ama şuan bu fiyata piyasada başka motor bulamadım en iyisi şuan bu.

en iyisi siparişi iptal etmeyeyim gelsinde kavuşayım artık

motorum 15 temmuzda geliyor beklemek çok zor.

birde şimdi belli olmaz şans işidir motoru sıfır alıcamda sorun olup olmadıgını nasıl anlarım adam verdi motoru bana montajladı nasıl anlarız ? motor bilgim hiç yok scooter motorumdan sonra ilk naked motorum
    hocam biraz sabret ,aldığın motorun kalitesinden de hiç şüphen olmasın taş gibi parasını fazla fazla hakeden bir makina.virajların ,sürüş zevkinin,performansın farklı bir boyutunu yaşayacaksın emin ol.diğer konularda da hiçbir sıkıntın olmasın gözlemlediğim kadar gerek servisler gerek bayiler bajaj konusunda yeterince ciddiler ,öyle olmaları da gerekir çünkü ürünler gelecek vaad eden ,müşteriyi uzun vadede bile memnun edecek kalitede ürünler.
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Ümit IŞIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de merak ediyorum neler söyleyecek AEA Pulsarı test etsin, fakat şu meşhur 183 kg lık 250cc yi kendisi test etse de nasıl yapabilmişler 250 yi 183 kg öğrensek. (Asıl bu işin piri Saffet ÜÇÜNCÜ dür, tarafsız yapabilse keşke testleri)
    Saffet yapmıştı sanırım testini ama gidip sadece yarım saat fabrikayı tanıttı başka bir şey anlatmadı.... eleştiri ise sıfıra yakın objektif değil...
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)