Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    :(
    beklediğinize fazlasıyla değer can sıkmayın iyi olacak herşey motoru alınca bunları unutursunuz arkadaşlar....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Şimdi bir arkadaş facebook grubunda söyledi. İstanbulda oktay motor 20 hazirana sarktı demiş ona. Kayalar motor bana 25 dedi. Aynı gemide gelen üründe nasıl böyle 5 gün fark olur

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi bir arkadaş facebook grubunda söyledi. İstanbulda oktay motor 20 hazirana sarktı demiş ona. Kayalar motor bana 25 dedi. Aynı gemide gelen üründe nasıl böyle 5 gün fark olur
    İstanbulla Urfa arasında 2 gün oynadı. Kayalar motor garanti tarih verme amacıyla 25 demiş olabilir.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    İstanbul urfa arasında 5 gün oynasa yine anlayabilirim. Çünkü farklı şehirler sonuçta. Ama aynı şehir aynı yaka. Araları bir saat ya var ya yok yani. 5 gün nedir

Motosikleti
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul urfa arasında 5 gün oynasa yine anlayabilirim. Çünkü farklı şehirler sonuçta. Ama aynı şehir aynı yaka. Araları bir saat ya var ya yok yani. 5 gün nedir
    iki bayi de aynı anda satışa sunar. Yetkili değilim ama mantıken öyle olmak zorunda.

Motosikleti
    Yani mantıklı olanı da senin dediğin yani. Hadi bir gün oynasın

peacetrain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Inazuma da da aynı sıkıntılar oldu, ithalatta olabilecek şeyler bunlar Ekrem Bey'in dediği gibi. Motor alacak arkadaşlar fazla stress yapmayın, eğer istediğiniz tarih olmazsa başka marka modele yönelirsiniz kaporalarınızı alıp. Sonuçta bayilerde para kazanacak sattığı motordan, kimse keyfinden para kazanmamak istemez herhalde. Motoru beklerken ki heyecan ayrı bir şey tabii! Motoru alan ve alacak herkese hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmak nasip olur umarım.

Motosikleti
    Neyse ortamı yumuşatalım biraz. Az önce çektim. Hava yağmurlu Vstrom kan-ter (çamur içinde ) Pulsar tatlı su motorcu motoru gibi brandadan yeni çıktı

[IMG][/IMG]

QQ yiye değinmiyorum bile. Hafta sonu bir gün ya kullanıyorum ya da bu hafta yaptığım gibi brandasını bile açmıyorum

[IMG][/IMG]
    Garip ve hamzarat bunu beğendiler.

Motosikleti
    Biz sabırsız bir milletiz istediğimiz şey hemen oluversin istiyoruz ondan oluyor aslında 😃
    rebel_punto ve Garip bunu beğendiler.

MKAYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 1200 Z
    Arkadaşlar motorumun ilk bakımını (750 km bakımını)yarın yaptıracağım yağ filtresi olmadığı için KTM'nin KN-155 yağ filtresini kullanacak servis hayırlısı bakalım...

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Alıntı MKAYHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumun ilk bakımını (750 km bakımını)yarın yaptıracağım yağ filtresi olmadığı için KTM'nin KN-155 yağ filtresini kullanacak servis hayırlısı bakalım...
    Problem değil. Dün KTM Duke 200 kullanan bir arkadaşla tanıştım. Filtreler birebir aynıymış gerçekten. Muhtemelen bir miktar fiyat farkı vardır sadece. O kadarda olacak artık, değiştir, için rahat olsun.

osmanfeza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar
    Site içi cep telefonu ile video denemeleri;
    http://youtu.be/GiOARlWwgFI

morpho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Merhabalar, lastik konusunda sorusu olan arkadaşlar için fikir olsun diye yazayım; 2 gün önce motolastik.com dan metzeller lasertec aldım ön ve arka ebatları birebir aynı mevcut. Bu arada netten siparişi verip not kısmına 2 soru yazmıştım, 3 dk da geri dönüş yapıldı, birkaç ekstra soruma da gayet sıcak biçimde yanıt verildi. Kendilerine buradan ayrıca teşekkür ediyorum

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    arkadaslar bugun netten sipariş ettiyim motul 15w50 yağ ve ktm yağ filitresi geldi motorumun yağını boşalttım yağfilitresini söktüm ve gelen ktm filtresını taktım birebir aynı filtreler buyrun buda eski ve yeni filitre resimleri not:filitreyi 20 tlye aldım

Motosikleti
    Alıntı ceza031 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bugun netten sipariş ettiyim motul 15w50 yağ ve ktm yağ filitresi geldi motorumun yağını boşalttım yağfilitresini söktüm ve gelen ktm filtresını taktım birebir aynı filtreler buyrun buda eski ve yeni filitre resimleri not:filitreyi 20 tlye aldım
    http://www.hizliresimyukle.com/image...5/DSC_0432.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...5/DSC_0433.jpg
    Yağ ve filtre değişimini kendiniz mi yaptınız.

Sipariş verdiğiniz sitenin linkini yazar mısınız.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sende biraz küçük kalmış. Ben boyunun daha uzun olacağını tahmin etmiştim.
    Acaba fotoğraflardan mı böyle görünüyor. Gerçi ben de sırım gibi değilim 1.77-1.78 boyla motor küçük kalmaz heralde. Kilomuz aynı.
    Küçük kalıcağını zannetmiyorum aksine çuk diye oturucaktır . Fotoğraflarda görmüştüm ilk başlarda güzel görünüyordu felan ama canlı görünce daha iyi olduğunu hemen orada fark edebiliyorsunuz direk. Daha bir büyük daha bir yapılı olduğunu gösteriyor hemen. Şaşırmıştım bende bu kadar büyük beklemiyordum açıkcası benim tahminim cbr 125 eksi kasalar var hani repsol o tarz birşey diye umuyordum resimlerde gördüğüm kadarı ile ama daha farklı çıktı ve şaşırttı beni açıkcası
    reverse bunu beğendi.
    Kaza Anında Seni Korur !

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ ve filtre değişimini kendiniz mi yaptınız.

Sipariş verdiğiniz sitenin linkini yazar mısınız.
    yağ filitresini ve yağı kendım deyiştirdim site ismide sahibinden.com yağıda filitreyide ordan aldım satıcı ısmı ve urun lınkı ıstersenız ozelden yazıyım burada reklam olmasın

Motosikleti
    Alıntı ceza031 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ filitresini ve yağı kendım deyiştirdim site ismide sahibinden.com yağıda filitreyide ordan aldım satıcı ısmı ve urun lınkı ıstersenız ozelden yazıyım burada reklam olmasın
    Toprağım ne reklamı millet duacın olur. Filtre gelmedi diye km yapmıyorum. Temizleme vs hikaye. Kagıt filtrenin neyini temizliyeceğiz. 20 liraya takarız kafamız rahat olur.

Motosikleti
    Yağı ve filtreyi kendimiz değiştirdiğinizde garanti ile ilgili sıkıntı oluyor mu

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekrem Bey bugün 5 bayi ile konuştum 2 tanesi Haziran 15 inde pulsar gelecek diye bilgi verdiler, doğru mu? Bayilere güvenmiyorum sizden teyit etmek istedim.
    C-A- bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)